Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iszhara

iszhara

#2630540 Napisano: 03.09.2009 01:59:43 w Połączenia nieodebrane
pats napisał(a):

pegaz napisał(a):

miriam napisał(a):

Właśnie dzwonił zastrzeżony
odebrałam,ale słyszałam tylko muzyczkę i tyle...
potem się rozłączyli...
wiecie może kto to?? emotka


a skad mamy to wiedziec emotka



a chociażby stąd że mogli dzwonić jeszcze do kogoś i akurat ten ktoś mógł rozmawiać.

gdyby połączenie nie było na nr tylko do konkursów to raczej nie pytała bym na forum konkursowym emotka


Dziś podobno dzwonią z Olay z Rossmanna ale i z Selgrosa ale nie wiem z jakich numerów. Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2627455 Napisano: 02.09.2009 12:13:32 w Carrefour konkursy
taaga20 napisał(a):

Oderwij się z Herbal Essences - do kiedy trwa - czy już się skończył ? Do 06.09 - to mogę wziąść jeszcze udział ??


Tak, według regulaminu właśnie do 6 września. Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2626234 Napisano: 01.09.2009 10:13:40 w Carrefour konkursy
pakal napisał(a):

Cytat siwy28:

Cytat monia24:

Cytat iaziaz:
kiedy maja dzwonic z konka pampers wie ktos


4 września ogłoszenie listy zwycięzców


I będziesz pisał?
teoretycznie bo pani wczoraj twierdziła że konkurs trwał do 28 a nie do 26 jak w regulaminie i że od tej daty mają 10 dni na poinformowanie

Czyli smsy które były wysłane 27 lub 28 biorą udział w konkursie czy nie - pytałeś może o to?

No własnie ja specjalnie kupiłem pampesy a tu wałek bylo napisane na ulotce ze do 28 i wysłalem sms a tu ze juz koniec! Jak zadzwoniłem do informacji to mi powiedzieli ze tak jak jest napisane w regulaminy i ze mam prawo napisac zażalenie


I będziesz pisał? Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2623562 Napisano: 01.09.2009 07:25:17 w Carrefour konkursy
siwy28 napisał(a):

biorą


To dałeś mi nadzieję na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2623551 Napisano: 01.09.2009 07:22:01 w Carrefour konkursy
siwy28 napisał(a):

monia24 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

kiedy maja dzwonic z konka pampers wie ktos emotka



4 września ogłoszenie listy zwycięzców




teoretycznie bo pani wczoraj twierdziła że konkurs trwał do 28 a nie do 26 jak w regulaminie i że od tej daty mają 10 dni na poinformowanie emotka


Czyli smsy które były wysłane 27 lub 28 biorą udział w konkursie czy nie - pytałeś może o to? Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2591646 Napisano: 21.08.2009 03:37:41 w Carrefour konkursy
cudaczek121 napisał(a):

czy dostaliście już smsa z konka: Życie ułatwia...?


Coś mi się wydaje że dopiero 25 będą wysyłać z tej I tury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2588184 Napisano: 19.08.2009 08:30:56 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

Jutro mam szanse?


Według mnie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2588155 Napisano: 19.08.2009 08:21:19 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

O jakim konkursie mowa? Bo nie mogę znaleźć ani w bazie ani na stronie Carrefour.


http://www.nivea....agazine/article/2139 Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2588151 Napisano: 19.08.2009 08:20:16 w Carrefour konkursy
beciala napisał(a):

martusiamj napisał(a):

Wysyłał ktoś z Was w ostatnich dwóch godzinkach na kosmetyki Nivea? Siostra wysłała około 20.00 i nadal brak zwrotki emotka



Jeśli by nie było już wygranych to odpowiedź też by była, tyle że negatywna. Może gdzieś sms zabłądził emotka
Spróbuj jeszcze raz. Najwyżej napiszą Ci, że z 1 numeru można wysłać tylko jeden sms.


Poczekamy do jutra i wyślemy jeszcze raz. Siostra próbowała wyłączyć i włączyć telefon ale nic nie dało. Dodam że sieć Plus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2587974 Napisano: 19.08.2009 07:41:09 w Carrefour konkursy
martusiamj napisał(a):

Wysyłał ktoś z Was w ostatnich dwóch godzinkach na kosmetyki Nivea? Siostra wysłała około 20.00 i nadal brak zwrotki emotka


reklamator napisał(a):

sms o tresci NIVEA2 wyslany o 21:00:01 - zwrotka z info o wygranej po kilku sekundach - numer w Orange.



Mam nadzieję że gdzieś się tylko zaplątał ten sms i dojdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2587932 Napisano: 19.08.2009 07:34:03 w Carrefour konkursy
Wysyłał ktoś z Was w ostatnich dwóch godzinkach na kosmetyki Nivea? Siostra wysłała około 20.00 i nadal brak zwrotki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2580444 Napisano: 16.08.2009 10:45:25 w Carrefour konkursy
Grał ktoś dziś o kosmetyki- są jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2578771 Napisano: 15.08.2009 10:55:16 w Zbieramy kasę!

iszhara

#2576770 Napisano: 14.08.2009 02:34:03 w Carrefour konkursy
ciepalka napisał(a):

martusiamj napisał(a):

ciepalka napisał(a):

Hmmm pamiętacie może konkurs z Pedigree?
Bo dzwoniła do mnie Pani, a ja nawet nie wiem z jakiego okresu miał być paragon

emotka emotka emotka


To chyba ten konkurs:

kup 3-kilogramowe opakowanie nowej suchej karmy pedigree
wyślij sms o treści pies.carrefour pod numer 70006
zachowaj paragon

Do wygrania samochód Ford Mondeo
Dodatkowo codziennie 7 walizek Samsonite.
Zgłoszenia można wysyłać od 6 czerwca do 14 czerwca. Losowanie odbędzie się 15 czerwca.


tak to ten emotka
hm czyli paragon musial byc z data wczesniejsza niz wyslany sms?


Dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2576748 Napisano: 14.08.2009 02:21:07 w Carrefour konkursy
ciepalka napisał(a):

Hmmm pamiętacie może konkurs z Pedigree?
Bo dzwoniła do mnie Pani, a ja nawet nie wiem z jakiego okresu miał być paragon

emotka emotka emotka


To chyba ten konkurs:

kup 3-kilogramowe opakowanie nowej suchej karmy pedigree
wyślij sms o treści pies.carrefour pod numer 70006
zachowaj paragon

Do wygrania samochód Ford Mondeo
Dodatkowo codziennie 7 walizek Samsonite.
Zgłoszenia można wysyłać od 6 czerwca do 14 czerwca. Losowanie odbędzie się 15 czerwca. Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2576709 Napisano: 14.08.2009 02:02:13 w TESCO konkursy
baraba napisał(a):

martusiamj napisał(a):

A co z kuponem do Tesco - bo ja go na stronce nie widzę - tylko ten z Carrefoura jest dostępny... emotka



na samym końcu regulaminu jest ten formularz


Ok, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2576270 Napisano: 14.08.2009 10:40:29 w TESCO konkursy
A co z kuponem do Tesco - bo ja go na stronce nie widzę - tylko ten z Carrefoura jest dostępny... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2576261 Napisano: 14.08.2009 10:36:54 w TESCO konkursy
fixat napisał(a):

Witam,
wczoraj rozpoczął się konkurs NIVEA, podobny jak w Carefour, tylko że trzeba zainwestować 30zł kupując produkty Nivea. Myślę, że 500 zestawów z pierwszej puli jeszcze się nie wyczerpało, ale może niech ktoś napisze kto ustrzelił nagrodę.
http://www.tesco....y/24-nivea/index.php
Pozdrawiam




W Tesco nie ma pierwszej puli nagród - od razu rozdają 1000 zestawów dla pierwszych 1000 osób i zestawy na chwilę obecną jeszcze są. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2576053 Napisano: 14.08.2009 08:56:58 w Rossmann
nniewidzialnaa napisał(a):

martusiamj, malenka89 apisala, ze juz wybrali laureatow, maila beda w przeciagu 1.5tygodnia emotka


Właśnie doczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2576042 Napisano: 14.08.2009 08:52:39 w Rossmann
grzenio napisał(a):

dluuugo rozwiazywali ten konkurs..., dzieki za odpowiedz malenka89


Rozwiązywali - to jest już jakaś nadzieja że rozwiązali? Wiesz już coś na ten temat - czy może nadal rozwiązują? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0