Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iszhara

iszhara

#2378810 Napisano: 17.05.2009 08:26:47 w Pomocy!!!!
sasanka24 napisał(a):

adivinanza napisał(a):

Czy komuś też od wczoraj nie działa poczta na wp.pl ?? Nie wiem co robić, już od rana wczoraj nie działa..


U mnie działa emotka


U mnie też działa bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2376409 Napisano: 15.05.2009 02:50:57 w TESCO konkursy
agawa78 napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś brał udział w konku wypierz wymarzone wakacje - carrefour? Czy dostaliście w ogóle pytanie finałowe - miało być 11 maja?


Tak ja dostałam finałowe pytania słali coś około godziny 15 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2376154 Napisano: 15.05.2009 01:12:25 w Połączenia nieodebrane
Czy z Kauflandu dzwonią dziś z zastrzeżonego? Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2375446 Napisano: 15.05.2009 08:41:18 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2375437 Napisano: 15.05.2009 08:37:45 w co chcielibyście wygrać?
Dziś pralkę z Kauflandu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2370858 Napisano: 13.05.2009 12:30:03 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2369508 Napisano: 12.05.2009 12:36:48 w TESCO konkursy
marzanna napisał(a):

A było już losowanie bonów Dove? emotka



Było - kilka osób (chyba 2 dokładnie) chwaliło się w moich dzisiejszych wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2369487 Napisano: 12.05.2009 12:28:14 w Zbieramy kasę!

iszhara

#2366806 Napisano: 11.05.2009 08:24:39 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2363132 Napisano: 08.05.2009 05:38:55 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2358384 Napisano: 06.05.2009 08:58:21 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2353414 Napisano: 04.05.2009 10:14:32 w Zbieramy kasę!

iszhara

#2352390 Napisano: 04.05.2009 03:25:42 w Żegnamy zmarłych
agi978 napisał(a):

własnie sie dowiedzialam ze zmarla moja babcia na Litwie... a mama miala do niej jutro jechac...i nie zdazyla emotka emotka emotka




(*)(*)(*) ... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

iszhara

#2351848 Napisano: 04.05.2009 12:40:04 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2349258 Napisano: 02.05.2009 05:52:50 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2347128 Napisano: 30.04.2009 08:40:06 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2342890 Napisano: 28.04.2009 01:09:17 w Zbieramy kasę!
0 0

iszhara

#2341764 Napisano: 27.04.2009 07:52:45 w Oddam za darmo
Oddam minuty MOVA.

Proszę o PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iszhara

#2340698 Napisano: 27.04.2009 10:16:34 w Zbieramy kasę!

iszhara

#2338525 Napisano: 25.04.2009 10:18:16 w Zbieramy kasę!
0 0