Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika montezuma

montezuma

#5915741 Napisano: 11.09.2014 12:13:04 w Informują
Dzwonią po dane z 2 edycji "ładuj się na mistrzostwa"
3 edycja będzie rozstrzygnięta dopiero w przyszłym tygodniu... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5915736 Napisano: 11.09.2014 12:09:56 w Czy informują/ informowali?
patiska napisał(a):

hejka, czy któś został juz poinformowany odnośnie konkursu #freshmonents.pl ?


dziś mają wysyłać powiadomienia... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5914235 Napisano: 08.09.2014 14:45:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnike napisał(a):

selenes napisał(a):

agnike napisał(a):

Dostał już ktoś info o wygranej z konkursu Pokaż swój "freshmoment" ?



były już wyniki?



W regulaminie pisze że posiedzenie komisji 7.09 a powiadomienie do 4 roboczych emotka


maile jeszcze nie wyszły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5913400 Napisano: 05.09.2014 18:10:04 w Biedronka
ok - podają adres do wysyłki paragonu - ale jaka jest nazwa ADRESATA??? (jest jakiś link do regulaminu?) Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5848102 Napisano: 09.04.2014 22:55:44 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

PERSIL.NR PARAGONU.ODP pod 7055

zaczytana-pola napisał(a):

PERSIL.NR PARAGONU.ODP pod 7055


W regulaminie są 2 L emotka
Edit: jednak 1 - na stronie smolara są 2 L
DZIĘKI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5848092 Napisano: 09.04.2014 22:51:42 w Kaufland konkursy
Próbuje wysłać smsy na 7055 z prefiksem PERSIL ... i mam zwrotke NIEPOPRAWNA TREŚĆ WIADOMOŚCI. SPRÓBUJ PONOWNIE - przecież ten konkurs trwa do dzis ????
Miał tak ktoś z Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5846717 Napisano: 07.04.2014 16:36:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Jest wiele sposobów np.Jak wysyłasz smsa to najnowsze programy dostarczają informację, z jakiego telefonu została wysłana wiadomość, więc jak ktoś ambitnie przekłada starter do tego samego telefonu to widać, że to wszystko od jednej osoby.

maribog napisał(a):

Bez problemu można sprawdzić z jakiego modelu telefonu został wysłany sms emotka



emotka Nie podejrzewałam o taką technologię agencji zajmujących się konkami, no,no, ale kto wie....



Ja też nie - ale od pana ze Smolara też usłyszałem zastanawiające zdanie o zawodowcach (przy okazji konkursu persil i Prowansji), których "nie zawsze udaje się "wyautować" - "bo wie Pan, nie może być tak, że stale wygrywają Ci sami - tego się nie da Klientowi wytłumaczyć a jeszcze nas zacznie podejrzewać o powiązania z laureatami... już jedna agencja miała podobne problemy"
i to jest powszechne podejście w agencjach
- w grafie np. kiedyś odbierałem główną nagrodę i żegnając się powiedziałem dla żartu - "do zobaczenia wkrótce" - i szybka zwrotka: "Oby nie - bo Zleceniodawcom by się to wydało dziwne" Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5846652 Napisano: 07.04.2014 15:41:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

mahuska napisał(a):

mia napisał(a):

Czy mam rozumieć, że na intencje Smolara mam nowe startery kupić, bo na stare numery nie wygrywam już, i wtedy będzie wszystko ok?
Trochę to śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne. emotka



niekoniecznie... mam to sprawdzone emotka Jak posłali by łaskawie smsy z persila może jakaś wygrana wpadła emotka


Też mi się wydaje, że mają inną strategię, startery nie pomagają emotka
Chyba mają inną taktykę rozpoznawania tekstów zawodowych konkursowiczów emotka emotka



Trochę poważniej - ale tylko trochę emotka emotka
Zmiana karty w telefonie to jedno - ale czy istnieje techniczna możliwość, by zlokalizować, skąd wiadomość została wysłana (oczywiście w przybliżeniu)? np. poprzez jaki nadajnik "weszła" do sieci...
Jeśli by tak było (o to trzeba by było pytać informatyków u Operatorów) - to teoretycznie organizatorzy mogliby sobie zbudować "bazę potencjalnych zawodowców" i ich eliminować ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5845598 Napisano: 04.04.2014 10:10:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
luckymen napisał(a):

nataszka napisał(a):

A co z m-bankiem IV etap ,ktoś ma jakieś info?


jedna dziewczyna chwaliła się w prima aprillis, ale to chyba nie był żart emotka


chyba raczej był - reguła jest to, że publikują listę laureatów tuż po powiadomieniu głównych... a jak widać listy brak Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5845246 Napisano: 03.04.2014 14:14:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
Proponuję zasypać ich telefonami i wyrazić swoje zdanie na temat tej akcji - może po nich spłynie jak po kaczce... a może ktoś (niejaki p. Adrian) dostanie solidną zje-.kę od szefa i następnym razem potraktuje zgłoszenia poważniej.... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5845192 Napisano: 03.04.2014 13:00:52 w Informują
bethan napisał(a):

Są właśnie maile emotka Play Fitness emotka


Dokładnie emotka
P.S. Sprzedam drukarkę LG Pocket - oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5845134 Napisano: 03.04.2014 11:11:05 w Informują
http://konkurs-fi..._content=Ewa_screen#
PLAY - Fitness
udało mi się dodzwonić do agencji emotka
dziś będą wysyłane oficjalne maile do laureatów ...

<przy okazji WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla maggie za dodanie konkursu w wątku TERAZ> Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5840428 Napisano: 21.03.2014 16:20:42 w Informują
nataszka napisał(a):

a z jakiego numeru dzwonią?
-to chyba nie w tym wątku powinnam pytać emotka


426381600
ale ten numer jest tylko "wychodzący" Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5840411 Napisano: 21.03.2014 15:30:59 w Informują
wygrywac napisał(a):

ixl2 napisał(a):

montezuma napisał(a):

mBank - Orange - informują
UWAGA - dzwonią pod numer doładowywanego telefonu a nie (jak myślałem - i było to dla mnie OCZYWISTE) pod numer zarejestrowany w mBanku...

EDIT:
Oczywiście chodzi o przedostatni etap


Co Ci wpadło z nagród? - 2 miejsce


No to świetnie, bo ja mam tamten nr wyłączony obecnie...


Właśnie dlatego szybko tu wpadłem coś napisać - bo ta zasada dotycząca informowania pod numer doładowywanego telefonu to ... (szkoda gadać - wiele nerwów mnie to kosztowało)
Dowiedziałem się o tym tylko dlatego, że do nich dziś po południu napisałem - a w odpowiedzi - "proszę sprawdzić, czy nie dzwoniliśmy" Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5840399 Napisano: 21.03.2014 15:04:34 w Informują
mBank - Orange - informują
UWAGA - dzwonią pod numer doładowywanego telefonu a nie (jak myślałem - i było to dla mnie OCZYWISTE) pod numer zarejestrowany w mBanku...

EDIT:
Oczywiście chodzi o przedostatni etap Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5834613 Napisano: 06.03.2014 23:03:22 w PODZIĘKOWANIA
ivanotta napisał(a):

bilety
Orange Film

THIS IS KONKURS! Do wygrania wejściówki na pokaz przedpremierowy filmu „300: Początek Imperium”, który odbędzie się 6 marca.


Podziękowania dla iva za dodanie info o konkursie Orange - właśnie wróciłem z pokazu
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5830495 Napisano: 26.02.2014 17:03:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
marlena083 napisał(a):

dzbanek Brita z Moli - UPS-em


I u mnie - a najśmieszniejsze jest to, że dla takiego głupstwa nie odesłałem nawet paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5830385 Napisano: 26.02.2014 15:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scofield napisał(a):

montezuma napisał(a):

PS3
Dostałem odpowiedz od organizatora - nie przewidują publikacji nagrodzonych prac (przynajmniej w tej chwili)



masz adres mail do nich?


Jest na stronie:
Info@wielkikonkursps3.pl

Informują z innego - przed @ jest noreply Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5830360 Napisano: 26.02.2014 14:35:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PS3
Dostałem odpowiedz od organizatora - nie przewidują publikacji nagrodzonych prac (przynajmniej w tej chwili) Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#5818252 Napisano: 05.02.2014 12:55:39 w Reklamacje wyników konkursów
joan napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Co za czasy emotka Niedługo ludzie będą reklamacje składać, bo załączoną laurkę znaleźli w koszu na śmieci w siedzibie organizatora jeszcze przed ogłoszeniem wyników emotka


emotka emotka emotka

Jakoś nie mam ochoty wspierać tych "bardziej kreatywnych", stoję po drugiej stronie barykady emotka



Teraz jasne się staje, dlaczego wyniki moli były ogłaszane tak późno (a właściwie maile do laureatów)
Sam jestem zawiedziony tym konkursem (tylko dzbanek...) ale rozmowy z ich infolinią wprawily mnie w niemałe zdziwienie - agencja masę czasu straciła na weryfikację prac nieregulaminowych - jakichś filmów video, prac plastycznych, piosenek - cwaniakujacych spryciarzy była ponoć cała masa - w myśl zasady - "zrobię coś słitaśnego - może przejdzie, skoro wcześniej sie udawało"
Mimo braku sensownej wygranej w tym konkursie - ta postawa organizatora (by odrzucać takie prace) bardzo mi sie podoba
Mam nadzieje, ze zdecydują sie na ogłoszenie także zwycięskich propozycji - aby wiedzieć, z czym sie przegrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0