Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika montezuma

montezuma

#2444352 Napisano: 19.06.2009 01:41:03 w TESCO konkursy
aendrius1 napisał(a):

...nigdzie w regulaminie nie ma ze beda do kogos dzwonic....zwyciezcy zostana poinformowani listem poleconym
emotka


a kto mówi, że ja cytowałem regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2444147 Napisano: 19.06.2009 12:22:01 w TESCO konkursy
może ktoś z GlobMedia zagląda także na to forum ? emotka
Kilka wpisów już potwierdzało, że trzecia tura jest konieczna emotka
(wiem, że przedstawiciele kilka wiodących agencji reklamowych regularnie monitorują to forum) Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2444070 Napisano: 19.06.2009 11:48:58 w TESCO konkursy
Górska Natura - Carrefour - przed chwilą dowiedziałem się rzeczy następującej.
Na 100% dojdzie do kolejnej wysyłki smsów z list rezerwowych, gdyż druga tura nie zapełniła wszystkich miejsc 102 laureatów.
Rozstrzygnięcie regulaminowe - to 29 czerwca - ale ma to nastąpić w praktyce pod koniec przyszłego tygodnia.
2 szczęśliwców odbierze telefony - do pozostałej setki zostaną rozesłane smsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2442978 Napisano: 18.06.2009 08:28:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

luskaaa napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Zobaczcie, pierwsze hasło powaliło mnie na kolana emotka

http://www.we-dwo...a,artykul,12765.html


haha. nie bralam udzial w konkursie ale jak to czytam to chce mi sie smiac emotka no coz.. postawili na prostote emotka



chore
Laska ot tak wzięła udział w konku nie mając na niego absolutnie!pomysłu na zasadzie a może się uda
a redakcja walnęła tekstem bez kokieterii
raczej z lenistwa
Nie brałam udział w tym konku Widzę,że dobrze zrobiłam ale reszta wygranych trzeba przyznać wzięła się solidnie do roboty
Mam wrażenie , ze te konkursy gdzie nie wpisują na stronę wygranych haseł to wielka ściema np. ŻYWIEC, MAX factor Losują 20 z czego np. wybierają cztery najlepsze Kto by miał czas to czytać


...
przeczytałem tylko zwycięską propozycję...
JEST GENIALNA w swej prostocie emotka chyba nie ma zdania, które kobiety wypowiadają częściej przed wyjściem z domu...
Ma poza tym tę zaletę, że firma może hasło wykorzystać w jakiejś przyszłej kampanii reklamowej - wpada w ucho i chyba nie ma nikogo, kto tego zwrotu nie zna...

Tak - laureatka postawiła na prostotę - I O TO CHODZI w konkursach quasi-copywriterskich
A pomysł Laska miała i to doskonały - reszty wypocin nawet mi się nie chce czytać ... ludziom w agencjach reklamowych - jestem więcej niż pewien - też... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2442493 Napisano: 18.06.2009 04:26:35 w TESCO konkursy
kretafka napisał(a):

ja dostałem aż 4 informacje z górskiej z list rezerwowych emotka



Już i tak jest pozamiatane - mam na myśli główne nagrody w Górskiej Naturze - dwie osoby, które wygrały auta pozytywnie zweryfikowały uprawnienia do wygranych (tzn. odesłały właściwą ilość paragonów).
...
Teraz pozostaje czekać na to aż zamkną trzeci etap wysyłek rezerwowych (dla przypomnienia - obecnie trwa drugi - odsyłanie paragonów do 19.06)... i dopiero wówczas nastąpi informowanie uczestników o wynikach.
...
Uzupełniając powyższe - żaden z 2 głównych laureatów nie został jeszcze powiadomiony - nastąpi to dopiero po zamknięciu listy wszystkich zwycięzców. Dziwne to trochę - ale to znaczy, że cały czas można mieć nadzieję na swifta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#1798721 Napisano: 10.09.2008 10:01:33 w TESCO konkursy
jeśli ktoś z Was to już sprawdzał - to proszę o potwierdzenie:
- jeśli z jednego numeru wysłałem 15 smsów - i otrzymałem smsa o wygranej w postaci lodówki - to czy to oznacza konieczność odesłania 15 paragonów?
Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#1798719 Napisano: 10.09.2008 10:00:57 w TESCO konkursy
jeśli ktoś z Was to już sprawdzał - to proszę o potwierdzenie:
- jeśli z jednego numeru wysłałem 15 smsów - i otrzymałem smsa o wygranej w postaci lodówki - to czy to oznacza konieczność odesłania 15 paragonów?
Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#1798709 Napisano: 10.09.2008 09:55:49 w TESCO konkursy
ejulek59 napisał(a):


nie tylko on ten mumer posłał w pierszej godzinie emotka
to mamy zwycięzcę - gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#1798665 Napisano: 10.09.2008 09:31:56 w TESCO konkursy
ta osoba wypowiadała się tu na forum... pisała o obstawieniu konkretnego zakresu liczb (bodajże 150).. ale nie chce mi się szukać w całym wątku, kto to taki - w każdym bądź razie GRATULACJE :) ... zrobiłem to samo - ale niestety dużo później dowiedziałem się o konku... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#1798657 Napisano: 10.09.2008 09:28:53 w TESCO konkursy
pepsi - tesco - wygrała osoba, która jako pierwsza obstawiła numer 505... co stało się w pierwszej godzinie trwania konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0