Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mariwanna

mariwanna

#2263979 Napisano: 25.03.2009 12:31:30 w PODZIĘKOWANIA
dziekuję ogromnie Frysbi za kosz Dove emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2259904 Napisano: 24.03.2009 12:20:26 w TESCO konkursy
miało być: a jeszcze więcej nie ma takiego wymogu Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2259889 Napisano: 24.03.2009 12:17:07 w TESCO konkursy
79magda napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

tato999, wątpię, żeby organizatorzy chcieli takie coś prowadzić. Natomiast lepszym rozwiązaniem by było podawanie numeru paragonu.


zdecydowanie to bardzo dobry pomysł, do tego miasto w ktorym kupowaliśmy=




Ale w wielu konkursach już tak jest. Np. perwoll


w wielu jest, a więcej nie ma takiego wymogu, stąd się bierze handel... Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2259824 Napisano: 24.03.2009 12:06:27 w TESCO konkursy
tato999, wątpię, żeby organizatorzy chcieli takie coś prowadzić. Natomiast lepszym rozwiązaniem by było podawanie numeru paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2250287 Napisano: 21.03.2009 09:01:03 w dzis mam urodzinki
pioge7 napisał(a):

chciałbym się pochwalić że w końcu dziś mam 18. urodziny i jestem już pełnoletni.
Oh, teraz wszystkie konkursy mogę w końcu na siebie a nie an rodziców!



no to sto lat w zdrowiu i samych wygranych ! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2248148 Napisano: 20.03.2009 12:49:48 w Rossmann
odebrałam zestaw dove velvet - wspaniały!
w bordowym woreczku z organzy jest płyn do kąpieli, zel i delikatny płyn do mycia, mydło i duża arometczna świeca rustykalna w kolorze bordowym. Przepiękny zestaw! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2240550 Napisano: 18.03.2009 02:34:04 w Pomocy!!!!
joka napisał(a):

wiecie co trzeba wpisac w smsa na maggi? bo już trzy razy mi niezaakceptowało wpisuje miski czy MISKI I zwrotka ze niepoprawna tresc emotka


bez cudzysłowia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2240151 Napisano: 18.03.2009 12:56:32 w Rossmann
a kiedy będa do odebrania zestawy dove velvet? bo dostałam dwa maile - w jednym napisane po 16 marca, w drugim po 20 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2237725 Napisano: 17.03.2009 07:33:37 w Dziś cieszę się z.....
anava napisał(a):

mariwanna napisał(a):

anava napisał(a):

Cieszę się że dotrzymałam do końca na nagraniach w tvn - ponad 10 godzin męki...


jako statystka na widowni? też bym chciala emotka


i epizodystka...


a jak się tam zgłaszać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2237707 Napisano: 17.03.2009 07:27:09 w Dziś cieszę się z.....
anava napisał(a):

Cieszę się że dotrzymałam do końca na nagraniach w tvn - ponad 10 godzin męki...


jako statystka na widowni? też bym chciala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2228177 Napisano: 14.03.2009 04:56:49 w Rossmann
swibek napisał(a):

emotka ..a ja miałam jeszcze 2 kupony na mini produkty.. jak wiadomo ważne do 15 marca.. poszłam więc wczoraj do wyznaczonego Rossmanna i poprosiłam o wydanie.. a pani mi mówi, że już nie ma.. więc ja pytam: jak to już nie ma?? a ona mi na to, że już dawno się rozeszły!! Więc ja poprosiłam grzecznie o ponowne sprawdzenie w magazynie bądź w zakamarkach pod kasami czy gdzieś ktoś sobie nie schował.. emotka kobita nawet nie drgnęła z tej kasy i mówi, że nie ma takiej opcji bo napewno nie ma.. wszystko rozdały! Ja się pytam: a komu?? skoro mam wydrukowany kod to znaczy, że jest to moja nagroda i mam prawo ją odebrać nawet na 2 minuty przed zamknięciem sklepu w dniu 15 marca!! czyli kto dostał moje nagrody?? Kobieta lekko zdenerwowana zaczęła się tłumaczyć, ze wydali to co mieli a widocznie nie wszystko im przywieźli i może jeszcze dowiozą!! No to ja się pytam: a kiedy przywiozą? w poniedziałek 16 marca jak już będzie po fakcie?? Mówię jej żeby nie była śmieszna i przykro mi, że trafiło na nią ale nie odpuszczę.. emotka (tak dla zasady) skoro twierdzi, że dowiozą to poprosiłam, żeby zadzwoniła tam gdzie powinna i zapytała kiedy dowiozą!! Kobieta już była wściekła.. ja ze stoickim spokojem czekam.. powiedziała, że zaraz wróci.. czekam, czeeeekam, czeeekam.. dobre 15 minut.. wróciła!! OOO! ZNALAZŁY SIÊ DWA ZESTAWY!! ALBO TAK SZYBKO JE DOWIE¬LI!! emotka no cóż.. ktoś musiał oddać kto sobie przywłaszczył.. emotka nie chodziło mi już nawet o ten zestaw.. ważna zasada.. nawet dobrze nie umiała kłamać i zachować się w takiej sytuacji.. ech.. biedna kasjerka.. emotka


emotka powinni się trzymać zasad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2222049 Napisano: 12.03.2009 11:13:37 w dzis mam urodzinki
dla dzisiejszych Solenizantów - wszystkiego naj naj naj emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2221868 Napisano: 12.03.2009 10:20:02 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

u mnie nie ma takich cen,nie mam dużych supermarketów,a pampersy w zwykłym sklepie są droższe niż piszesz...a znowu huggiesy sprzedają też w biedronce i na allegro taniej emotka dlatego dla mnie różnica jest oczywista...nie biorę pod uwagę najdroższych dostępnych tylko te dostępne dla mnie.



dorzucę swoje trzy grosze, moze ktoś skorzysta. Czytałam na innym forum, że pieluszki z rossmanna (baby dream czy jakos tak) sa tej samej jakosci co huggies, a kosztują znacznie taniej.


ciasssteczko napisał(a):

mój rossmann. kupiłam sobie pianke gillette, pani w kasie wyskoczyla cena 99,99 zl emotka
zrobili mi korekte, zaplacilam normalna cene, maszynki kupione. zabrali jednak paragon z tamta kwota i kazali dzis przyjsc po kopie, pani w kasie miala byc poinformowana. poszlam, czekalam dobry kwadrans az sie pokloca sprzedawczynie i okazalo sie, ze ponoc nie mialy prawa nawet robic korekty - czyli niby mialam zaplacic te 99 zł, a paragonu tym bardziej mi nie dadza. nawet nie chodzi juz o ten paragon, ale co to za absurd? czy sklep nie ma obowiazku dac mi paragonu za zakupiony towar?


muszą dac paragon, gdyż to jest dowód zakupu. a jak się bardzo upierają z powodu tej korekty, to niech wystawią fakturę. Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2219500 Napisano: 11.03.2009 03:51:05 w Pomocy!!!!
zdolnabestia napisał(a):

mariwanna napisał(a):

mam pewien problem. W listopadzie brałam udział w konkursie top market, dodałam przepis, przepis opublikowali, natomiast wyników brak (miały być do 10 grudnia). Dzwoniłam do nich kilkanaście razy - nikt nic nie wie, w końcu dali mi mail do dyrektora, napisałam, odpisał, że w grudniu konkurs zawiesili, a w/s wyników za listopad zwrócił się do tej firmy, która im konkurs robiła.
Niestety do tej pory cisza, na maile też juz nie odpisują.
Co mam zrobić w tej sytuacji?? Czy mogę jakoś na nich wymusić rozstrzygnięcie konkursu?


A masz jeszcze gdzieś regulamin tego konkursu? Jeżeli mieli tam punkt, że mogą odwołać konkurs bez podania przyczyny to nic nie da się zrobić, a w wielu konkursowych regulaminach cwaniaczki sobie takie coś zastrzegają emotka


takiego zapisu tam nie ma http://www.topmarkety.pl/page.php?id=5
Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2219472 Napisano: 11.03.2009 03:29:01 w Pomocy!!!!
mam pewien problem. W listopadzie brałam udział w konkursie top market, dodałam przepis, przepis opublikowali, natomiast wyników brak (miały być do 10 grudnia). Dzwoniłam do nich kilkanaście razy - nikt nic nie wie, w końcu dali mi mail do dyrektora, napisałam, odpisał, że w grudniu konkurs zawiesili, a w/s wyników za listopad zwrócił się do tej firmy, która im konkurs robiła.
Niestety do tej pory cisza, na maile też juz nie odpisują.
Co mam zrobić w tej sytuacji?? Czy mogę jakoś na nich wymusić rozstrzygnięcie konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2216116 Napisano: 10.03.2009 11:37:09 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

no to jestem w szoku emotka emotka u mnie tez nic:(
ojoj
mam prosbe, do tych ktorzy wygrali napiszcie wg jakiego zegara gralyscie?

no i gratuluje:)


ja tez wg atomowego
mbip napisał(a):

udało się są kosmetyki emotka
ja grałam zgodnie z atomowym emotka emotka emotka



a naciskaliście OK o pełnej czy kilka sekund przed? Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2216066 Napisano: 10.03.2009 11:16:02 w Rossmann
0 0

mariwanna

#2214714 Napisano: 09.03.2009 05:31:07 w Paragony
wysyłali z rezerwowej?
ktoskcies napisał(a):

Potrzebuje 3 paragonów z knorr'a z tesco tego ostatniego konkursu, dowolne daty, ma ktoś może? PM.


Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2214241 Napisano: 09.03.2009 02:57:30 w Pomocy!!!!
Dziękujemy za wypełnienie ankiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2212363 Napisano: 08.03.2009 05:32:02 w Żegnamy zmarłych
[*] 0