Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mariwanna

mariwanna

#2183566 Napisano: 20.02.2009 05:11:49 w TESCO konkursy
kachna1111 napisał(a):

dove porażka emotka
knorr porażka emotka
a paragoniki w szufladzie


oj kachna, nie jesteś sama, do wymienionych porażek u mnie doszła jeszcze nutella i stovit... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2183521 Napisano: 20.02.2009 04:44:27 w TESCO konkursy
nic, a tak chciałam mikserek dla mamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2182729 Napisano: 20.02.2009 12:06:35 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję bardzo frysbi za bezinteresowną pomoc
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2182068 Napisano: 19.02.2009 08:05:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marielu napisał(a):

kocham ten top emotka działa budująco że nie jestem samotna w bólu emotka emotka emotka piszta, narzekajta , użalajta sie - to miód na moje wielgachne uszyska , a do tego top moje wygrane wyładniał i mniej jak by zaśmiecony emotka


dokładnie, w moje wygrane teraz wszystko jest na temat emotka

skorzystam w okazji i pożalę się.. pustki od kilku dni... a nawet w tesco nic nie wpadło emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2181061 Napisano: 19.02.2009 12:11:17 w TESCO konkursy
0 0

mariwanna

#2179255 Napisano: 18.02.2009 12:26:58 w Pomocy!!!!
masza napisał(a):

czy ktos mi powie czy uznają mi w TOffifi paragon z napisem czekolada- taki dostałam w osiedlowym sklepiku.......
smsa juz wysłałam.....


hmmm, moze być problem... chyba że w sklepie napiszą, że to toffifee. a najlepiej zadzwoń do nich lub napisz mail z pytaniem (odpisują szybko). Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2173038 Napisano: 14.02.2009 11:30:30 w dzis mam urodzinki
Kochanym dzisiejszym Solenizantom życzę, by w życiu nigdy nie zabrakło miłości emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

mariwanna

#2165100 Napisano: 10.02.2009 04:48:34 w Wkurza mnie...
misio666 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

noo jak listonosz ma ze 20 dużych przesyłek, to na pewno wszystkie będzie nosił ze sobą i do wszystkich zanosił, + setki listów itd.


Ok, ale to niech nie pisze, że mnie nie zastał w domu, tylko, że miał 100 kilo na plecach. Poza tym ode mnie do poczty jest 100 metrów, może sobie trzy rundy zrobić, chyba za to mu płacą. Jasne, że się mogę przejść na pocztę, ale mnie denerwuje sama zasada. A na poczcie stoje 40 minut i się gapię w sufit. Kolejki jak po papier toaletowy. To u mnie standard.


nie wiem jakie masz druki avizo, u mnie to jest standardowy druczek, na którym listonosz wpisuje tylko moje dane i datę oraz zaznacza rodzaj przesyłki, a zdanie w dniu... nasz listonosz nie zastał w domu (nie pamiętam dokładnie jak brzmi) jest wydrukowane. Więc to nie on to pisze...

a co do żarówki (dotyczy wypowiedzi samantha22) to mój listonosz powiedział, że nie brał, bo do skrzynki by nie mógł wepchać. I dobrze - dzięki temu mam całą żarówkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2164912 Napisano: 10.02.2009 03:17:53 w Wkurza mnie...
misio666 rozumiem Cię doskonale, bo też mam ciągle aviza.
a jednak z drugiej strony rozumiem listonosza, bo jak ma zabrać kilkanaście/dziesiąt większych przesyłek i chodzić z tym po osiedlu, a np. większości osób nie ma w domu, to szkoda mi go, że tak miałby nosić kilogramy przez cały dzień.
No i dla mnie zdorwiej jest się przejść na świeżym powietrzu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2164906 Napisano: 10.02.2009 03:11:48 w Dowcipy
Swibuś, czytałam i nie wyobrazałam jak to moze się skończyć emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2159449 Napisano: 08.02.2009 08:59:06 w Żegnamy zmarłych
visserarthur napisał(a):

zmarl synek mojej kolezanki... mial zaledwie 5 miesiecy emotka emotka emotka emotka


to największy ból dla rodziców, niech się trzymają!!
dla Aniołeczka (*)(*)(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

mariwanna

#2158948 Napisano: 07.02.2009 08:00:10 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
swibek napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Mam pytanie do wszystkich. Mamy już dział konkursy fotograficzne. I jak myślicie, czy zaliczają się do nich konkursy, w których trzeba nakręcić film aparatem bądź kamerą? I czy w grę wchodzą konkursy na mms-y? Do tej pory te MMS-owe były w SMS-owych, ponieważ należy ponieść koszt wysłania takiej pracy, ale z drugiej strony MMS konkursowy ma mieć jakieś walory artystyczne i jest to przecież również zdjęcie.
Właściwie to są czasem konkursy na zdjęcie zrobione komórką i teraz kwestia czy należy takie zdjęcie wysłać mailem czy MMS-em.


ja myślę, ze zdjęcia czy to aparatem foto czy komórką i filmy video nagrywane kamerką czy komórką powinny się znaleść w tym dziale.. emotka i nie ważne jak to trzeba wysłać, czy mailem, mms-EM czy tradycyjnie naszą kochaną PP.. emotka


dokładnie, wszystkie konkursy, do udziału w którcyh potrzebny aparat lub kamera, powinny być w tym dziale Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2157067 Napisano: 06.02.2009 05:16:12 w TESCO konkursy
kto wysyłał na cappy ?? u mnie lipa, nagrody chwilowo rozdane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2156542 Napisano: 06.02.2009 12:39:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marielu napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):


mariwanna, wątpię,żę za kilka dni ktoś będzie pamiętał o istnieniu tego topu,więc i tak wszyscy będą nadal wylewać gorzkie żale o nicniewygraniu w mdw. emotka Zakazany owoc jednak lepiej smakuje




emotka emotka jeszcze top istnieje emotka


i dobrze emotka
zauważyłam, że teraz już baaardzo rzadko ktoś pisze w mdw susza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2154341 Napisano: 05.02.2009 12:31:21 w NaSza GaLeRiA
marielu napisał(a):

no ale jak po stylu pisania , to powinnaś wyobrażać sobie mary jako włochatego tłuściocha w poplamionym podkoszulku drapiącego się po jajkach emotka

brunetką....ach kiedyś byłam , teraz jestem pół na pół emotka Oczy niebieskie , ale raczej mało wyraźne dziś bo noc nieprzespana i gorączka mnie trawi.
Ale..... 20 lat temu... miałam fajne ślepia o takie ----> emotka wielgachne emotka emotka


hehehehhe
po stylu to jesteś chyba najbardziej rozpoznawalną forumowiczką emotka
a 20 lat temu to chyba dzieckiem byłaś raczej, a dzieciaki mają duże oczęta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2154138 Napisano: 05.02.2009 11:34:39 w NaSza GaLeRiA
marielu napisał(a):

mariwanna napisał(a):

tyska napisał(a):

http://www.postimage.org/PqYJ7B0.jpg

jestem już tyle na tym forum,że może pora się przedstawić?



a wiesz, że bardzo podobnie sobie Ciebie wyobrażałam...
zawsze gdy patrzę na avatarki, nick, styl pisania, to próbuje wyobrazić osobę. (takie moje małe zboczenie)



emotka emotka właśnie sobie wyobraziłam jak mnie sobie wyobrażasz emotka emotka



hehe, nie jestem wróżką ani jasnowidzką emotka
a to Marielcia chyba jest ładną brunetką o wyrazistych oczach (może nawet niebieskich lub zielonkawych)
Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2153997 Napisano: 05.02.2009 10:47:29 w NaSza GaLeRiA
slavek napisał(a):

najlepiej jest jak się lektorów telewizyjnych, czy głosy radiowe na wizji zobaczy emotka


dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2150883 Napisano: 04.02.2009 08:57:41 w NaSza GaLeRiA
tyska napisał(a):

http://www.postimage.org/PqYJ7B0.jpg

jestem już tyle na tym forum,że może pora się przedstawić?



a wiesz, że bardzo podobnie sobie Ciebie wyobrażałam...
zawsze gdy patrzę na avatarki, nick, styl pisania, to próbuje wyobrazić osobę. (takie moje małe zboczenie) Wyświetl w wątku >>
0 0

mariwanna

#2149585 Napisano: 03.02.2009 02:32:08 w Dowcipy
Mąż wraca z pracy i ma wielką ochotę przyłożyć swojej żonie. Szuka pretekstu.
- Zupa! - wydaje polecenie.
W tym samym momencie na stole pojawia się talerz gorącej, pachnącej zupy.
- Drugie danie!
W tym samym momencie na stół podane zostaje ulubione drugie danie męża. Ten jest wściekły, że żona mu utrudnia.
- Pod stół!
Potulna żona wskakuje pod stół.
- Szczekaj!
- Hau, hau - odzywa sie z pod stołu żona.
- Na swojego szczekasz...?!?!?!
Wyświetl w wątku >>
0 0