Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika netka2000

netka2000

#5792021 Napisano: 13.12.2013 22:01:28 w Pomocy!!!!
amif napisał(a):

wymieniłam tusze w Lexmarku X3650, pierwszy raz zamienniki, drukarka nie widzi tuszy, przeinstalowanie drukarki nic nie dało, co zrobić, żeby ja uruchomić?



Przeczyść głowicę, jeżeli nie pomoże to przeczyść styki taśmy zasilającej. Jeżeli to też nie pomoże to może być uszkodzona taśma zasilająca. Koszt takiej taśmy to 20 - 30 zł. Koszt większego uszkodzenia będzie wyższy niż cena nowej drukarki. Zamienniki masz z chipami czy bez? Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5773000 Napisano: 14.11.2013 21:21:24 w Pomocy!!!!
zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Mam problem z odtwarzaniem materiałów np. na vod.tvp.pl.
Pojawia się komunikat: Przepraszamy. Materiał niedostępny.
Jaka może być tego przyczyna?



To jest wyraźny sygnał dawany Ci przez siły wyższe... Masz zrobić Rodzince jakaś pyszną kolację, a nie zajmować się pierdołami emotka emotka


emotka Oglądam tylko istotne materiały. Przynajmniej chciałabym obejrzeć emotka emotka

Czy ktoś wie z czego może wynikać ten błąd? emotka



A masz zainstalowany Silverlight? Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5764900 Napisano: 31.10.2013 22:10:43 w PLAGIATY
Tak na marginesie. Jeżeli ktoś umieści zdjęcie na Instagramie to traci wszelkie prawa do niego. Mogą sprzedać, wykorzystać w reklamie czy tp. I nic nie zrobisz. Zastanówcie się zanim wejdziecie tam. Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5762067 Napisano: 26.10.2013 10:45:52 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w nowym aparacie OLYMPUS VR-340 lepiej poczekać aż bateria się całkowicie rozładuje, czy można wcześniej naładować ? Cały czas mi miga, a ponoć w nowych telefonach lepiej za pierwszym razem czekać do końca i teraz nijak nie wiem, jak to się ma do aparatu... emotka



Ponawiam... ledwie mi pika... emotka



Obecne ogniwa się nie formuje tzn nie rozładowuje się do końca i ponownie ładuje. To tylko skraca żywotność baterii. Najkorzystniej jest zacząć ładować przy spadku do 40 procent pełnego naładowania.

http://nokiahacking.pl/formowanie-baterii-argumenty-i-kontrargumenty-vt957.htm Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5741254 Napisano: 21.09.2013 23:52:37 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

Mam pytanie do wszystkich zorientowanych:

Co w sytuacji, gdy organizator ma podany błędny numer Pesel a będzie odprowadzał podatek od nagrody?

Sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie tylko znajomego. Przez pomyłkę podał złą datę urodzin, a potem świadomie już nagiął PESEL. emotka
Nie mam zupełnie doświadczenia w tego typu historiach. Pierwsza moja myśl była taka, żeby zadzwonić i wyjaśnić (oczywiście zmyślając jakąś historię o nieumyślnym pomyleniu danych). Przyznanie się do umyślnego z wielu względów odpada - choćby dlatego, że podpisuje się to oświadczenie o odpowiedzialności karnej.

Nie mam pojęcia, czy organizator rozlicza się z tych podatków indywidualnie (tzn. na każdą osobę) - wtedy raczej musi się wydać, czy hurtem (np wymienione są osoby i PESELE), wtedy są duże szanse, że nikt tego sprawdzał nie będzie. emotka

Aha - rzecz dotyczy mało wartościowej nagrody, znacznie poniżej 760 zł.



Organizator jako płatnik odprowadza podatek do właściwego Urzędu Skarbowego tzn. tego, do którego należy zwycięzca, podając za co i za kogo płaci. I z tej strony mogą być kłopoty. Zależy jak podejdą do sprawy, bo nieścisłość wykryją na pewną. A odezwać się mogą nawet po kilka latach, tak by ewentualna kara odpowiednio urosłą (odsetki). Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5718861 Napisano: 13.08.2013 22:42:17 w Mam problem...
Kto jest DO'ers ? Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5718800 Napisano: 13.08.2013 21:10:57 w Wkurza mnie...
baxter napisał(a):

zarania napisał(a):

Wkurzają mnie dzisiejsze konkursowe porażki. Nie dość że praktycznie w nic nie gram to jeszcze same pudła zebrałam.


mnie również, tak liczyłam na ariela z rossnetu bo wydawało mi się, że fajna wypowiedz wysłalam a tu nic emotka widocznie rzeczywiscie mi sie wydawalo emotka



Prawdopodobnie w Rosnecie zmienili się ludzie oceniający prace. Trzeba się wczuć w ich wrażliwość estetyczną lub jej brak (to drugie bardziej prawdopodobne). Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5701337 Napisano: 18.07.2013 10:33:39 w Wygraj mi / Wygram za...
zuzkaa napisał(a):

kamea napisał(a):

I ja szukam dobrej duszyczki co wygra mi tusz,w zamian mogę poklikać w konkursach i za dziękuję emotka


również przyłączam się do prośby



W czym problem?
Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

netka2000

#5656927 Napisano: 20.05.2013 12:12:21 w Pomocy!!!!
koniczynka123 napisał(a):

myszka222 napisał(a):

Chcę przyjąć po ślubie nazwisko dwuczłonowe moje i przyszłego męża Mam pytanie to kobiet, które posługują się takim nazwiskiem jak to wygląda na co dzień w praktyce czy macie przez to może jakies niemile doświadczenia np ktos zapomnal wpisac obu członow nazwiska, przekrecil, brak miejsca na dłuższe nazwisko w jakis dokumentach itp Prosze o pw i z gory dziękuję emotka


Moja mama ma 2 członowe. Niestety trochę uciążliwe ale tylko tam gdzie wymagane są formalności bo we wszelkich dokumentach musisz wpisywać oba-nawet na potwierdzeniach i poczcie. Sama nie wiem dlaczego zdecydowała się na takie nierozsądne posunięcie emotka Ja nosze na szczęście tylko nazwisko męża i emotka



Dwuczłonowe nazwisko ma sens wtedy, gdy ma się jakiś dorobek przedmałżeński(naukowy, literacki, publiczny itp). Ale i w takim przypadku lepiej zachować nazwisko panieńskie. Jest jeszcze jeden problem. Jeżeli nie przyjmuje się nazwiska męża to od razu trzeba się zadeklarować, które nazwisko będą nosić dzieci (ale nie dwuczłonowe). I musi być to zgoda obopólna. Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5655129 Napisano: 16.05.2013 21:31:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

mereszka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mereszka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mereszka napisał(a):

Czy dobrze czytam post wyniki konkursów jogobelli główna to Monika Urbaniak emotka


Tak, wyobraź sobie, że tak.



No no no brrrraaakk słów emotka


Dlaczego brak słów?
Przecież wygrała chyba zasłużenie... Praca niczego sobie i na tym właśnie konkurs polegał.
Ale My, Polacy tak mamy emotka



nie jestem przeciwna poprostu jestem w szoku że znowu ona
ona ma szczęście i wielki talent do wymyślania świetnych pomysłów -brak słów to że mnie zamurowało ja sama nie wpadłabym na taki pomysł z rowerami pewnie wy też



pomysłów to ja bym miała masę, ale już widzę moje wykonanie emotka trzeba mieć nie tylko dużo czasu, ale i cierpliwości żeby zrobić takie cuda emotka same kubki to tylko ćwierć sukcesu.



Kliknijcie prawym przyciskiem myszy na zdjęcie, potem Właściwości a zobaczycie jak to zostało zrobione, a w zasadzie w czym. Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5654249 Napisano: 15.05.2013 20:47:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kuriozum !

Udało mi się wygrać buteleczkę oliwy i oto co przyszło w mailu:
Aby przesłać nagrodę potrzebujemy następujących danych:

- imię i nazwisko

- adres zamieszkania,

- numer telefonu,

- numer PESEL,

- skan dowod osobistego.

Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5637290 Napisano: 18.04.2013 01:12:21 w Pomocy!!!!
adamaszek napisał(a):

Czy ktoś mi może pomóc z PITem 37??? Plisss emotka . Moja siostra miała tylko dochód z umów o dzieło Obliczm podatek i wynosi on - 234. \co z tym zrobić? Podatek wpisać jako O, a zaliczka pobrana przez podatnika zostanie jej zwrócona, jak to jest??? Bardzo prosze o pomoc...



Wejdź na stronę e-Deklaracje i wyślij przez internet. Program sam ci wszystko wyliczy, ty tylko wpiszesz wartości i dane.

Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5634881 Napisano: 14.04.2013 21:32:12 w Pomocy!!!!
aneczka128 napisał(a):

Może ktoś wie dlaczego nie mogę wysłać zgłoszenia na Halls ani na ale numer Winiary? w Halls Uzupełniam dane i jak naciskam wyślij to nic się nie dzieje a w winiary naciskam zgłoszenie i też nic się nie dzieje. Ani na Opera ani na Chrome



spróbuj IE lub Firefox Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

netka2000

netka2000

#5616060 Napisano: 18.03.2013 22:33:11 w Kupony Payback
Szkoda zawracać sobie tym Paybackiem głowę. Za kupno dostajesz marne punkty a za nagrodę trzeba mieć ich kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy. Ale spryciarze wzięli się na sposób: wystarczy mieć niedużo punktów i resztę dopłacić w gotówce i nagroda Twoja! Tylko dwukrotnie droższa niż w sklepie. A poza tym po roku kasują Ci punkty jak ich nie wykorzystasz. Dla naiwnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

netka2000

#5613779 Napisano: 15.03.2013 19:23:41 w Pomocy!!!!
calliope napisał(a):

jowita3004 napisał(a):

margo466 napisał(a):

diabe napisał(a):

kamea napisał(a):

zablokowane mam konto na fb potrzebuję pomocy pw

a nie przypadkiem Ci co maja poblokowane konta na FB dawali komuś za wygranie tych tuszy? Mi od razu system blokował ze nie ta osoba wchodzi na konto emotka


u mnie było to samo emotka



Facebook wie z jakiej lokalizacji się logujecie. Jeśli logujecie się w Gdańsku, a za 5 minut w Zakopanem to jasna sprawa, że inna osoba ma dane do konta, no i kończy się banem


wiem, ze można to wyłączyć gdzieś w tych ustawieniach i nie będzie już blokować



Można w przeglądarce zablokować lokalizację, ale wtedy nie zalogujesz się. Drugi sposób to wyrzucić wszystkie zdjęcia znajomych, ale wtedy żądają podania nr telefonu i wysyłają sms-em kod dostępu. Jak ktoś nie chce mieć nr. telefonu na FB to potem można go skasować Wyświetl w wątku >>
0 0

netka2000

#5613044 Napisano: 14.03.2013 22:03:30 w Pomocy!!!!
kamea napisał(a):

Wyświetlają mi się zdjęcia,które mam dopasować do znajomych,ale ja nie pamiętam kto jakie zdjęcia ma na swym profilu i nie mogę przejść tej weryfikacji.Zależy mi na moim koncie,jak mogę jeszcze je odzyskać? emotka



załóż nowe Wyświetl w wątku >>
0 0