Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olunka

olunka

#7154854 Napisano: 24.01.2024 16:42:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
iszhara napisał(a):

olunka napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy Danio z Lewiatana nadali już wszystkie nagrody czy tylko czapeczki? emotka

ja czekam na koszulkę i nie mam info o nadaniu

Dziękuję za odpowiedź. emotka

teram przyszedł mail z inpostu o nadaniu paczki od Smolara, więc pewnie koszulka Danio Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

olunka

#7154852 Napisano: 24.01.2024 16:30:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
iszhara napisał(a):

Czy Danio z Lewiatana nadali już wszystkie nagrody czy tylko czapeczki? emotka

ja czekam na koszulkę i nie mam info o nadaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7154766 Napisano: 24.01.2024 10:43:22 w Smolar
doode napisał(a):

Wyskoczyło DPD, Smolar coś wysyła

mi pasują bony do dino z paclan

a czy koszulki z Danio też idą? Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7154657 Napisano: 23.01.2024 17:58:45 w Smolar
12klauduuus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Co dziś smolar wysyła do paczkomatów?

chyba loteria Danio

a gdzie macie informacje o wysyłce? Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7154582 Napisano: 23.01.2024 13:01:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

atena03 napisał(a):

olunka napisał(a):

mam pytanie odnosnie loterii coca-cola z pizzą, kupiłam w ITM Kroplę beskidu, ois woda musująca ale obok kod cyfrowy, oczywiście paragony poszły do weryfykacji ręcznej, czy ktos dostał kod po takiej weryfykacji, a jesli tak to po jakim czasie? czekam od wczoraj

Ja dostałam po 4 dniach

u mnie z weekendu już są

bardzo dziękuję:) to czekam Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

olunka

#7154578 Napisano: 23.01.2024 12:55:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie odnosnie loterii coca-cola z pizzą, kupiłam w ITM Kroplę beskidu, ois woda musująca ale obok kod cyfrowy, oczywiście paragony poszły do weryfykacji ręcznej, czy ktos dostał kod po takiej weryfykacji, a jesli tak to po jakim czasie? czekam od wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7154574 Napisano: 23.01.2024 12:33:51 w WC - rozmowy o wszystkim
anaesth napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Szukam loterii/konkursu ze zgłoszeniem paragonu z zakupu (jeszcze niekupiony) lub promocji typu częściowy zwrot za zakup/dobrej aktualnie trwającej promocji cenowej/polecenia modelu odkurzacza pionowego. emotka  Ewentualnie później się rozejrzę na forum za odkupieniem jakiegoś bonu do sklepu agd.
Ponoć najbardziej polecane to Dyson i Bosch, tylko czy warto tyle pieniędzy dać za firmę?

Dreame ma często konkursy na IG i chyba nawet ostatnio był do wygrania odkurzacz pionowy. Może zapolujesz, jeśli Ci się nie spieszy? emotka
Ja mam odkurzacz Philips Aqua 8000, który kupiłam, bo zależało mi na funkcji mopowania. Niestety ta nie sprawdza się, ale jeśli chodzi o samo odkurzanie to jest super. Już nigdy nie wrócę do robotów, a miałam już 3 (Xiaomi - najlepszy, Tefal i Samsung). Na trybie turbo mam w kilka minut pięknie odkurzone mieszkanie i jeszcze zostaje mi 50-60% baterii na ewentualne przejechanie drugi raz z mopem. Podświetlanie odkurzanej powierzchni to mistrzostwo świata, widać każdy pyłek (i można się przerazić, że mimo codziennego odkurzania w mieszkaniu jest taki syf). Gdybym miała kupić drugi raz pionowy, to bym się nie zastanawiała, choć pewnie wybrałabym tańszy model bez mopa.

dokładnie, te podświetlenie to masakra, haha, mozna by chodzic z tym odkurzaczem na okrągłoemotka Wyświetl w wątku >>

olunka

#7154556 Napisano: 23.01.2024 11:59:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Yoko napisał(a):

[quote=a macie porównanie z robotami sprzątającymi? Czy przy zwierzakach lepsza roomba czy taki pionowy? Ile ładujecie taki pionowy? I czy wciąga sierść z dywanów/ kanap tak super jak piszą? Ja mam 3 koty i nic innego nie robię, tylko ciągle odkurzam...emotka
olunka]

agaluna napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Szukam loterii/konkursu ze zgłoszeniem paragonu z zakupu (jeszcze niekupiony) lub promocji typu częściowy zwrot za zakup/dobrej aktualnie trwającej promocji cenowej/polecenia modelu odkurzacza pionowego. emotka  Ewentualnie później się rozejrzę na forum za odkupieniem jakiegoś bonu do sklepu agd.
Ponoć najbardziej polecane to Dyson i Bosch, tylko czy warto tyle pieniędzy dać za firmę?

Ja właśnie też się nasłuchałam sporo o Dysonie i szukałam porównań z tańszymi odkurzaczami. Po długim researchu kupiłam Dreame V12 i jestem bardzo zadowolona emotka

tez mam Dreme kupiony w euro agd za ok 1500 zł na rato 0%, jestem zachwycona, przy dwóch psach daje radę, jesli więcej pytań to chętnie odpowiem

mi roomba nie dawała rady, ale zw względu na układ mieszkania- mebli, tym pionowym odkurzę cały dom ok 120 m i schodzi mi bateria do ok 50 %, dywanów nie mam tylko mały dywanik jeden i tez dobrze odkurzy, kanapa skórzana więc nie wiem, ale z podłóg (panele, kafelki, drewno) odkurza idealnie i co wazne super się go czyści, oprózniam pojemnik jednym przyciskiem Wyświetl w wątku >>
1 Yoko 0

olunka

#7154546 Napisano: 23.01.2024 11:21:07 w WC - rozmowy o wszystkim
agaluna napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Szukam loterii/konkursu ze zgłoszeniem paragonu z zakupu (jeszcze niekupiony) lub promocji typu częściowy zwrot za zakup/dobrej aktualnie trwającej promocji cenowej/polecenia modelu odkurzacza pionowego. emotka  Ewentualnie później się rozejrzę na forum za odkupieniem jakiegoś bonu do sklepu agd.
Ponoć najbardziej polecane to Dyson i Bosch, tylko czy warto tyle pieniędzy dać za firmę?

Ja właśnie też się nasłuchałam sporo o Dysonie i szukałam porównań z tańszymi odkurzaczami. Po długim researchu kupiłam Dreame V12 i jestem bardzo zadowolona emotka

tez mam Dreme kupiony w euro agd za ok 1500 zł na rato 0%, jestem zachwycona, przy dwóch psach daje radę, jesli więcej pytań to chętnie odpowiem Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

olunka

#7154196 Napisano: 21.01.2024 16:35:52 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

Szukam osoby, która wygrała e-bon Carrefour z Alpro (Nav) . Karta ważna do końca maja. Nie mogę pobrać jej z maila. Tak jakby link wygasł... Czy ktoś kto wygrał mógłby to sprawdzić u siebie?

sprawdziłam i też nie mozna pobrać Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

olunka

#7153949 Napisano: 19.01.2024 15:23:27 w Czy informują/ informowali?
wiolka252 napisał(a):

byekitty napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

byekitty napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Bocian - ten z likierami informował ?

Na FB podobno jest lista

Nie o ten konk chodzi emotka  czekamy!

Yhy to sorki ,myślałam że to ten.

https://www.e-kon...etyt-na-przyjemnosci czyli z tego jeszcze nie było tak ?

Dokładnie emotka

Oo to czekam i ja , myślałam że już dawno po wynikach 😅

czy ktoś dostał maila z bociana? bo ponoc poszły zestawy Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

olunka

#7153467 Napisano: 17.01.2024 12:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

elmas napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos nie ma w palikacji DPD nadania bonu z Jacobs?

Ja jeszcze nie mam.

U mnie dzisiaj jest nadana, dwa dni wisiała w aplikacji, a dzisiaj nadali

u mnie dalej pusto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7153459 Napisano: 17.01.2024 11:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktos nie ma w palikacji DPD nadania bonu z Jacobs? Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7153352 Napisano: 16.01.2024 20:43:40 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

pogoda i to, że jest ślisko tam gdzie się nie spodziewałam...gleba zaliczona, ręka spuchniętaemotka emotka emotka

i co z ręką? Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7153280 Napisano: 16.01.2024 16:36:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
elewandowska25 napisał(a):

Czy czeka ktoś jeszcze na bluzę z Zozoli?

jeśli z konkursu w Lidlu to ja - więcej info na PW jesli chcesz Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7153257 Napisano: 16.01.2024 15:54:02 w Gratulacje! Dla wygranych!

olunka

#7153212 Napisano: 16.01.2024 13:19:23 w Czy informują/ informowali?
dwaburekoty napisał(a):

Piniaty z Kinder z pierwszej tury?

jutro losowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7152518 Napisano: 11.01.2024 13:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
12klauduuus napisał(a):

olunka napisał(a):

jakie macie opisy w Zabawkowej loterii? Kupowałam w TK Maxx i mam zabawka i jakies cyferki emotka

Ja mam Dickie City - Autobus turystyczny FLIXBUS 26,5 cm

Chyba napiszę do smolara czy muszę po pieczątkę jechac Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#7152512 Napisano: 11.01.2024 13:42:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jakie macie opisy w Zabawkowej loterii? Kupowałam w TK Maxx i mam zabawka i jakies cyferki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0