Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4246398 Napisano: 26.03.2011 09:04:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

kasiunia23 napisał(a):

Nie rozumiem tej nagonki na mnie. Napisałam co uważam, ale widać na tym forum nie można mieć własnego zdania emotka




ja gram podobnie
niektórzy mają z tego ubaw , ale dla mnie to całkiem normalne podejście o zabawy jaką dla mnie są konkursy
Mam pracę i chyba, o ile się nie mylę, przywilej grania tylko i wyłącznie dla siebie
Wiem, że niektórzy mają inne, wyższe cele i akceptuję to, ale powinni rozumieć też tych , który zadowalają się jednym aparatem czy kamerą bez wyśmiewania ich





tu nie o to chodzi. tez mam prace, a w konkach chcialbym wygrac np. ekspres do kawy. tylko ze jakos nie wychodzi i wygrywam gore ksiazek albo plyty dvd. no to ida na wymiane lub handel. co w tym zlego? wiem, ze nawet za tone plyt nikt mi nie da ekspresu, wiec staram sie przy okazji wygrac jakis aparat cyfrowy, kamere lub inne ustrojstwo, zeby bylo na lepsza wymiane.
ale zeby z konkow sie utrzymywac, to w moim przypadku nierealne. dla mnie to zabawa, a inne wygrane to zabezpieczenie: nie bede potrzebowal, to sie nimi wymienie, albo dam komus z rodziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4244809 Napisano: 25.03.2011 01:47:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
kasiunia23 napisał(a):

A ja nie rozumiem moniau i uważam, że jest egoistką.
Jeśli ja raz wygrałam kamerę w konkursie, to każdy następny konkurs gdzie do wygrania jest kamera omijam, by dać szansę innym. Bo po co mi kilka kamer,nawet na handel - przecież to bezsensu?
Gdybym wygrała samochód to zrobiłabym dokładnie to samo. Jeden i koniec, a resztę niech inni wygrywają



ale sie ubawilem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4242717 Napisano: 24.03.2011 05:03:41 w Wkurza mnie...
fikumiku napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

fikumiku napisał(a):

polec napisał(a):

lampucery z piętra wyżej.

Dudni to techno, regularnie co środę, że nawet własnych myśli nie słyszę.

odstrzelić to mało!!!!!!!!!!!!

emotka emotka



Koreczki w aptece są do uszu w cenie 3,20 emotka


http://allegro.pl...tis-i1505602804.html




O no proszę bardzo jak tanio na allegro emotka emotka



bo to używane Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4234080 Napisano: 21.03.2011 04:15:26 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

Wkurzył mnie niesamowicie konkurs kalorynki i COSMO n Fb. Dostałam maila, w którym Pani gratulowała mi wygrania ZESTAWU kosmetyków Eveline, podałam swoje dane i ucieszona czekałam na kosmetyki zastanawiając się co będzie owy zestaw zawierał. Dziś listonosz przyniósł moją wygraną-jeden balsam... emotka Zdziwiona piszę do organizatora o co chodzi w końcu jeden kosmtyk nie tworzy zestawu na co Pani odpowiedziała mi tak:
Zestawy oznaczają, że do wygrania jest co miesiąc inny kosmetyk, do innej partii ciała emotka
Jestem w takim szoku a jednocześnie mam chęć kogoś zabić dosłownie... emotka



to sie nazywa kreatywny PR emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4222533 Napisano: 16.03.2011 04:33:41 w Udane wymiany - polecane nicki:)
marta25 i ewunia - dwie przemile konkursowiczki, z ktorymi mialem udane wymiany. bardzo szybko i solidnie. bardzo goraco polecam, bo sa uczciwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4221278 Napisano: 16.03.2011 09:26:11 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

postscript napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

mnie dziś do szewskiej pasji doprowadzają telefony z nr 73333
już chyba dziś 7 raz dzwonili dziady... emotka



a czego chca?


dzwoni telefon, człowiek odbiera, a tam muzyczka - Feel. Nikt się nie odzywa i po chwili się rozłącza. Za chwilę przychodzą smsy - jeśli słyszałeś muzykę, to gratulujemy, masz szansę na jakieś tam pieniądze, kolejny sms - odeślij smsa, zadzwonimy do ciebie za darmo...
juz coraz bardziej wyrafinowane metody wkurzania ludzi wymyślają. jakby było mało upierdliwych smsów emotka
wkurza mnie to okrutnie, bardziej nawet niż te smsy, bo gdy dzwoni, to człowiek leci do tego telefonu - tylko że zupełnie niepotrzebnie emotka



uwaqzaj, zeby podczas sluchania takiej muzyczki niczego nie nacisnac, np. klawisza 1. ostatio w Wyborczej o tym pisali, ze w ten sposob niby sie wyraza zgode na zakup jakiejs promocji i potem nie wiadomo, jak to wylaczyc. a reklamacji nie chca uwzgledniac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4221248 Napisano: 16.03.2011 09:16:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
pawel1615 napisał(a):


Kończmy to bo Państwo doświadczeni eksperci by mnie najchętniej zjedli emotka



a tam zjedli. ja nie bralem udzialu w tym konkursie i w ogole w takich nie biore. startuje tylko w tych, gdzie trzeba odpowiadac na jakies pytania - typowe grzebanie w slownikach i encyklopedii. coraz mniej osob zadaje sobie trud, wiec i szanse sa wieksze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4220475 Napisano: 15.03.2011 08:30:17 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

mnie dziś do szewskiej pasji doprowadzają telefony z nr 73333
już chyba dziś 7 raz dzwonili dziady... emotka



a czego chca? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4217295 Napisano: 14.03.2011 04:31:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
pawel1615 napisał(a):

radosna napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

co myslicie o zywcięzkich hasłach? http://www.vobis....nosc.aspx?id=3000764

Bo jak dla mnie to emotka emotka emotka



A mnie się łechtanie podobało emotka

Połechtaj zmysły z iFrogz - dotknij unikalności, rozkoszuj się widokiem nowoczesnego design'u, wsłuchaj się w najczystsze dźwięki świata i posmakuj przyjemności, co konkurencję pod dywan zamiata!


no jeszcze to to było na swój sposób oryginalne emotka ale większość to niestety nic nadzwyczajnego emotka

Najlepiej gdyby organizator od razu pisał czy będzie wybierał rymowanki, czy poważne hasła emotka

ja postawiłem na takie krótkie rymowanki i nic nie wpadło emotka

Świetna jakość, mocny dźwięk- każdy chwali iFrogz wdzięk.

Styl połączy się z wygodą, doda jakość swą urodą- wszystko razem złączy w całość i powstanie iFrogz trwałość.

Styl połączy się z wygodą, razem z mocą cię uwiodą- jeśli wszystko iFrogz złączy jego chwała się nie skończy.

Oryginalność to jest to, jakość brzmienia zwieńczy to, dodaj wydźwięk i wygodę i otrzymasz iFrogz modę.

Jeśli chcesz być cool, na topie- kup se iFrogz mój cyklopie- jakość, dźwięk Cię oczaruje, a wygoda zbajeruje.



wiesz co, rozumiem zal, ze nie wygrales. ale Twoje hasla sa bardzo slabe. najprostsze rymy, wrecz czestochowskie. a w dodatku zamiast 'sobie' uzywasz 'se'. 'nie po polskiemu to' Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4217182 Napisano: 14.03.2011 03:36:43 w Wkurza mnie...
reklama radiowa lidla - ci kretyni, co piskliwymi glosami w tempie karabinu maszynowego powtarzaja po kilka razy ceny. mam ochote pozabijac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4213337 Napisano: 12.03.2011 02:37:56 w Wkurza mnie...
wigana napisał(a):

postscript napisał(a):

do tych co blokuja na priv spamerow: czy to cos daje? bo mam wrazenie, ze nic a nic i ciagle nowi probuja szczescia.
i to mnie wlasnie wkurza i to wybitnie - takie chamstwo. pisze jakas niunia, ani 'czesc', ani 'mam cie gleboko', tylko od razu 'kliknij tutaj, wpisz costam, buziaczki sraczki, odklikam'. moze frytki do tego? emotka



ja nawet nie wiem jak to zrobić , a czasem to na prawdę wkurzające emotka
p.s. nie mowię o '' swoich '' - tylko wpada jakiś nowy i myśli , że od razu wszędzie i wszystko wygra ... i śle ... i śle ... i śle te wiadomości komu się da emotka



blokowac mozesz tam, gdzie masz liste przyjaciol. jest opcja 'zobacz liste zablokowanych - tam mozesz dodawac i odejmowac osoby, ktore banujesz.
przyjaciolom nie odmawiam klikow, ale oni tez zachowuja sie inaczej. a do spamerow nie mam juz sily. powinny byc za to karniaki Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4213138 Napisano: 12.03.2011 12:21:12 w Wkurza mnie...
do tych co blokuja na priv spamerow: czy to cos daje? bo mam wrazenie, ze nic a nic i ciagle nowi probuja szczescia.
i to mnie wlasnie wkurza i to wybitnie - takie chamstwo. pisze jakas niunia, ani 'czesc', ani 'mam cie gleboko', tylko od razu 'kliknij tutaj, wpisz costam, buziaczki sraczki, odklikam'. moze frytki do tego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4213049 Napisano: 12.03.2011 11:16:11 w Pomocy!!!!
czy punkty w Przeczytam Wszystkich po jakims czasie znikaja? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4212216 Napisano: 11.03.2011 08:16:06 w Pomocy!!!!
zna ktos ksiegarnie, w ktorej moglbym kupic komiksy z serii Dylan Dog? szczegolnie wczesniejsze Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4207967 Napisano: 10.03.2011 08:22:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

wsciekly napisał(a):

turli napisał(a):

wsciekly napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

http://www.osm-ko...aureaci_konkursu.htm
juz jest



nawet ciekawości nie zaspokoję, bo stronka już się nie otwiera emotka


Wściekły, bo kto rano wstaje.. emotka


emotka ten krowy doi emotka emotka emotka


Kościańskie emotka



łaskawe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4206181 Napisano: 09.03.2011 12:39:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

agamaty napisał(a):

79magda napisał(a):

Napisałam wierszyk o krowie emotka widać, trzeba było chyba w wyższe tony uderzyć emotka


no pytanie było o tradycje wielkopolskie, raczej krowa tak średnio do nich pasowała emotka



Płynna magia w kolorze tradycyjnie białym
O konsystencji bajkowej i smaku doskonałym
Wielkopolska Tradycja, rodem prosto z Kościana
To w mej lodówce najpiękniejsza Biała Plama!
Dziękujemy wiec tradycyjnie Waszym krówkom,
Niech Im humor dopisuje i zdrówko!
Promyk słońca błąkający się w trawie,
Krowa dająca się wydoić łaskawie,
Wie, że gdyby nie Ona, nie byłoby tradycji
Więc z uśmiechem błogim na swej aparycji
Wzrokiem sięga po krowiemu, daleko
By dać nam tradycyjnie najlepsze mleko.

Myślę, że podeszłam do sprawy zbyt rozrywkowo po prostu emotka





o! emotka ale sie ubawilem. podoba mi sie krowka, ktora laskawie daje sie wydoic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4204491 Napisano: 08.03.2011 07:55:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
kiro napisał(a):

zarania napisał(a):

turli napisał(a):

Zawsze mnie ciekawiło ile osób gra w jeden konkurs. Wyczytałam w starej gazecie że było 60 tys.zgłoszeń do konkursu ferero Kuszący smak wygranej z zeszłego roku. Zarobili na tym konkursie jakieś 1.200.000 w miesiąc. Nieźle. Być jednym wygranym na tyle zgłoszeń to niesamowite szczęście.


W konkursie noworocznym na rossnet.pl brało udział ok. 9.000 zgłoszeń - info z maila w odp. na reklamację dotyczącą kalendarza.


emotka moga fundowac autka kosztem klientow emotka



no przeciez na tym to polega. nie rozumiem zdziwienia Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4203615 Napisano: 08.03.2011 02:36:37 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurzacją was pierdoły?? Zobaczcie to wkurza mnienajbardziej..Jak tak można;
http://www.youtub...user/RatujcieSzymona



prowokacja Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4203405 Napisano: 08.03.2011 01:15:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
bluesky napisał(a):

assal napisał(a):

Nie mogło zabraknąć jednego hasła emotka
http://www.dzienn...li-wielki-final.html
O Wieliczce konkurs



„WIELICZKA, dodaj do ulubionych” – Lucyna Cembala emotka

„Kopalnia Soli Wieliczka. Dodaj do ulubionych!” – Joanna Pelczar emotka



haslo 'dodaj do ulubionych' bylo juz wykorzystywane w kilku oficjalnych kampaniach reklamowych roznych firm, wiec nic odkrywczego od dawna w nim nie ma. no ale jesli da sie nim jeszcze wygrac jakis konkurs, to nawet zabawne Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4202998 Napisano: 08.03.2011 11:00:52 w Wkurza mnie...
doris1 napisał(a):

a mnie wkurza brak zyczeń z okazji Dnia Kobiet, moja komórka milczy emotka emotka emotka



daj numer, to napisze Ci eska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0