Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4202734 Napisano: 08.03.2011 09:29:22 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

smsowicz napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurzyłam się.. Wczoraj wysłałam męża po zakupy.. Kupił czekoladki na machinę rozpieszczania i jeszcze kazałam kupić pierogi mrożone (no nie chciało mi się obiadu robić).. Były wstrętne, ale trudno.. Dzisiaj patrzę na paragon, a tam na liście 2xpierogi mrożone 1000g (do domu przyniósł 500g) i innej firmy emotka Oszukali Go! Cena prawie 8zł za sztukę..
Myślicie, że można iść do sklepu i poprosić o zwrot nadpłaty?
Zazwyczaj się nie kłócę o kwotę na paragonie, ale wkurza mnie takie oszukiwanie klienta.. emotka



próbować zawsze można
ale jak je juz zjedliście to ciężko będzie udowodnić że kupił inne - chyba że masz opakowanie czy coś to może uwzględnią


Jak były niedobre, to zawsze można zwrócić emotka


olałam sprawę, ale wkurza mnie te oszukiwanie klienta.. na półce inna cena - przy kasie inna, czasami mnożą mi produkty, tzn. kupię jeden dżem - na paragonie mam 2, na mięsnym kupuję tańszą wędlinę - przyklejają naklejkę z ceną 2x większą.. Rozumiem pomyłki, ale to na prawdę za często się zdarza.. emotka



chyba nie o taki zwrot chodzilo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4200814 Napisano: 07.03.2011 03:22:57 w Wkurza mnie...
yuliya25 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

postscript napisał(a):

a ja nie mam telewizora i nie mam takich problemow emotka



Przybij piątkę emotka
Też nie mam telewizora i bez telewizji żyję już 9-ty rok i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Nikt mi nie robi prania mózgu, a program telewizyjny i godziny emisji głupich seriali nie ustalają mi planu dnia emotka


Ja Wam gratuluję, ale sama bym tak nie mogła... mała bajki na mini-mini ogląda, ja czasem wiadoności jakieś, a czasem i film fajny się trafi...



zaden problem. jak trzeba obejrzec film, to sie odpala dvd na lapku. a bajki dla dzieci sa w co drugiej gazecie. na allegro ludzie je sprzedaja dziesiatkami za grosze. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4198701 Napisano: 06.03.2011 07:39:50 w Oddam za darmo
majonez napisał(a):

2 L

HH9E37 E3X76J KEEP

więcej dziś nie mam emotka



dziekuje bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4196699 Napisano: 05.03.2011 10:04:37 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

postscript napisał(a):

a ja nie mam telewizora i nie mam takich problemow emotka



Przybij piątkę emotka
Też nie mam telewizora i bez telewizji żyję już 9-ty rok i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Nikt mi nie robi prania mózgu, a program telewizyjny i godziny emisji głupich seriali nie ustalają mi planu dnia emotka



dokladnie tak. piateczka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4195137 Napisano: 05.03.2011 11:21:42 w Wkurza mnie...
leona napisał(a):

awi napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

awi napisał(a):

oglądam ddtvn i wkurza mnie Kinga Rusin


czemu ?



a temu, że jest jakaś sztywna i nerwowa, przerywa zaproszonym gościom i współprowadzącemu, śmieje się głośno z tego co sama powie, w sumie niekomfortowo się ogląda - zastanawiałam się czy jest trzeźwa. Rzadko oglądam ten program ale zdecydowanie wolę sympatyczną parę Wellman i Prokopa jako prowadzących...



Ja akurat nie cierpię fałszywej Wellman - zgrywa równą babkę a za plecami cenzura obrabia ile wlezie o Prokopie i jego zbyt długich porównaniach nie wspomnę - takie głodne żarciki mnie nie bawią (ale i tak są lepsi niż dajmy na to Pieńkowska i jej partner, który boi się odezwać). W sumie akurat nadal mam zepsuty tv, więc wciąż będę lubić Kingę, nawet jak dzisiaj nie jest w formie
emotka



a ja nie mam telewizora i nie mam takich problemow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4194996 Napisano: 05.03.2011 10:09:18 w Wkurza mnie...
okrysia napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

kingaa napisał(a):

A mnie wkurza Posti, miliard herbat w domu, miliard herbat wygranych a porcelany brak, a tak ją chciałam emotka


mam to samo niestety emotka


też masa wysłanych kodów porcelany brak tak o niej marzę emotka


Witajcie w klubie wkurzonych na POSTI,jestem w identycznej sutuacji.



oj tam, narzekacie. przynajmniej macie cos wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4194990 Napisano: 05.03.2011 10:08:45 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

pola731 napisał(a):

postscript napisał(a):

kaki76 napisał(a):

postscript napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

a nie wkurza histeria mojego dziecka na odkurzacz, nie da rady odkurzac, maly uwaza ze jego autka wciagnie i inne rzeczy sobie ubzdurał, tłumaczenie nie pomaga, zazwyczaj jak odkurzamy to gdy go nie ma:( mowi ze nie lubi hałasu etc, amm nadzieje, ze mu to minie



musisz mu powiedziec: sprzataj te zabawki, albo wciagne je odkurzaczem. zobaczysz, jak szybko go nauczysz, zeby nie balaganil.


na mojego to nie działa mówi to wciągaj , a jak grożę , że wyrzucę albo oddam innym dzieciom zero reakcji to oddaj .Tylko jak chce coś dostać to posprząta



ale na Twoich slowach sie konczy? pewnie widzi, ze tylko grozisz, a nigdy nie wyrzucacsz lub nie oddajesz innym. czyli, ze co nie zrobi, i tak na gadaniu sie skonczy. wez raz zbierz te zabawki, oddaj komus potrzebujacemu. zobaczysz roznice


zamiast pozwolić na histerię idź po reklamówkę i powiedz bardzo wyraźnie chodź ,spakujemy razem zabawki bo będę odkurzać
moja 3 latka jak widzi reklamówkę i wyciągany odkurzacz natychmiast sprząta wszystko z podłogi


już to robiłam zabawki stały spakowane na górze nie miał ich kilka dni nawet się tym nie przejął , on musi mieć tylko ukochanego misia o którego dba i nigdy nie zostawia go byle gdzie więc na nic moje metody musiałabym zabrać mu misia i wtedy zmuszać go do sprzątania ale nie mam serca odebrać mu jego ukochanej zabawki więc sprzątam sama



superniania wyslalaby Cie na karnego jeżyka za ten brak konsekwencji w dzialaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4194778 Napisano: 05.03.2011 08:58:15 w Pomocy!!!!
babariba napisał(a):

dzięki - jakoś nie za bardzo ciesze się, z tej nadprogramowej nagrody, bo myślę podobnie



ja bym do nich zadzwonil i powiedzial o sprawie. gdyby to byl jakis gadzet, to pewnie machnalbym reka, ale cos o wartosci 400 zl, to juz realna wartosc. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4193947 Napisano: 04.03.2011 07:52:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

o gustach się nie dyskutuje emotka mje tam rypka kto tam se wygrał , mimo że wjem do czego co niektóre ten tego nicki piją emotka

trza sie przyzwyczaić że porażki są wpisane w konkurowy żywot emotka

i bez dramatyzowania mje tu , bo jak nic kapciem walnę emotka



marielu zawsze rozladuje napiecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4193831 Napisano: 04.03.2011 07:25:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
melissa napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

isiulka napisał(a):

kitty11 napisał(a):

kursykon napisał(a):

Co myślicie o wynikach konkursu http://www.mikolajistnieje.pl/ ??



Moim zdaniem były przynajmniej dwie dużo lepsze prace od tej, która dostała nagrodę główną i co najwyżej dwie fajne znalazły się w pracach wyróżnionych.Mam też wrażenie że organizator najpierw zwlekał z ogłoszeniem wyników z powodu nie wybrania na czas zwycięzców a jak już nadszedł drugi końcowy termin ,odpalili na stronie najczęściej oglądane i spośród nich na prędko wybrali 10 laureatów nagrody pocieszenia (zresztą w czołówce jest również główny zwycięzca) dziwnym trafem wszyscy nagrodzeni znajdują się tak do 15 strony emotka . Mało profesjonalne, zwłaszcza , że częstość oglądania prawie nigdy nie świadczy o wysokich walorach artystycznych pracy.


Jak dla mnie są świetne:)


Mi także pierwsza praca się podoba emotka



Moim zdaniem pierwsze zdjęcie jest całkiem ciekawe, gorsze są drugie i trzecie, ale... ja mogę zachować obiektywizm, bo nie brałam udziału w konkursie emotka



no to chyba dobrze, ze pierwsze ciekawe, a drugie i trzecie gorsze. kiepsko by bylo, gdyby pierwsze bylo gorsze, a drugie i trzecie lepsze emotka czyli wyniki poprawne Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4193822 Napisano: 04.03.2011 07:22:41 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

postscript napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

a nie wkurza histeria mojego dziecka na odkurzacz, nie da rady odkurzac, maly uwaza ze jego autka wciagnie i inne rzeczy sobie ubzdurał, tłumaczenie nie pomaga, zazwyczaj jak odkurzamy to gdy go nie ma:( mowi ze nie lubi hałasu etc, amm nadzieje, ze mu to minie



musisz mu powiedziec: sprzataj te zabawki, albo wciagne je odkurzaczem. zobaczysz, jak szybko go nauczysz, zeby nie balaganil.


na mojego to nie działa mówi to wciągaj , a jak grożę , że wyrzucę albo oddam innym dzieciom zero reakcji to oddaj .Tylko jak chce coś dostać to posprząta



ale na Twoich slowach sie konczy? pewnie widzi, ze tylko grozisz, a nigdy nie wyrzucacsz lub nie oddajesz innym. czyli, ze co nie zrobi, i tak na gadaniu sie skonczy. wez raz zbierz te zabawki, oddaj komus potrzebujacemu. zobaczysz roznice Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4193613 Napisano: 04.03.2011 06:06:49 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

a nie wkurza histeria mojego dziecka na odkurzacz, nie da rady odkurzac, maly uwaza ze jego autka wciagnie i inne rzeczy sobie ubzdurał, tłumaczenie nie pomaga, zazwyczaj jak odkurzamy to gdy go nie ma:( mowi ze nie lubi hałasu etc, amm nadzieje, ze mu to minie



musisz mu powiedziec: sprzataj te zabawki, albo wciagne je odkurzaczem. zobaczysz, jak szybko go nauczysz, zeby nie balaganil. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4190163 Napisano: 03.03.2011 02:05:09 w Pomocy!!!!
pero33 napisał(a):

zarania napisał(a):

dzikanimfa napisał(a):

trampek napisał(a):

Szukam pomocy zajmuje 6 miejsce juz mało mi brakuje do 3
czy mozecie otwotzyc ten link nic wiecej:)

http://obieliznie...osc/l/zieone_trampki



otworzony emotka


również otworzyłam emotka



też zaszalałem



to i ja przylaczam sie do szalenstwa Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4189358 Napisano: 03.03.2011 10:22:45 w Pomocy!!!!
enia2007 napisał(a):

szukam pomocy w rozwiązaniu zadania matematycznego:)

W bajkowym królestwie żyją smoki mające dwie albo trzy głowy.Dwugłowych smoków jest trzy razy więcej niż smoków o trzech głowach.Wszystkie smoki mają razem 27 głów.Ile smoków żyje w bajkowym królestwie?

wynik niby znam ale nie potrafię w prosty sposób wytłumaczyć rozwiązania 8-latkowi:(
może ktoś pomoże emotka



hmm, ale dlaczego smoki? przeciez smoki nie istnieja. powinny byc krowy. w koncu wieloglowe krowy sa bardziej realne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4189339 Napisano: 03.03.2011 10:17:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
beata82roksana82 napisał(a):

melissa napisał(a):

errorr napisał(a):


.....
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
Marlena D.    Toruń     2011-03-02
MAŁGORZATA M.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02
wanda N.    GRODZISK WLKP    2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02
Katarzyna P.    Elbląg     2011-03-02

http://www.herbatasaga.pl/minki emotka emotka No to chyba czasówka jest teraz a nie losowanie emotka A mieli wybierać chyba najlepsze minki emotka emotka



Rozdzielili całą pulę na 3 osoby i mają spokój - pewnie chcieli zaoszczędzić na kosztach wysyłki...


a ja nie mam ani jednego....



no i cale szczescie, ze nie bralem udzialu, bo przez chwile sie zastanawialem nad tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4185694 Napisano: 01.03.2011 08:48:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

postscript napisał(a):

kiro napisał(a):

lidzik napisał(a):

katmich napisał(a):

pola731 napisał(a):

katmich napisał(a):

http://kontakt24....9f1f57e4009dc3b4b187 widzieliście emotka emotka


nie pałam miłością do braci Kaczyńskich ,ale to jest wstrętne
wszystko ,co się dzieje wokół tej katastrofy jest wstrętne - obie strony przeginają i zapominają ,że tam po prostu zginęli ludzie - nie politycy ,nie elita - ludzie - zwyczajni ojcowie ,bracia ,czyjeś matki , czyjeś wnuki




no właśnie! mam podobne odczucia i jak zobaczyłam to opakowanie to emotka autor powinien pójść po rozum do głowy!



Razem z głosującymi na ten projekt
emotka


a mnie to rybka emotka



zgadzam sie. po tragedii sie przejmowalem, a teraz... jedna partia zrobila wszystko, bysmy zapomnieli, ze tam zginelo 96 osob i mowi tylko o smierci prezydenta. a inni to co? gorsi byli od niego?


Ojejku codziennie zdarza się setki innych tragedii, a tu juz rok wałkują, kiedy to sie skonczy? Może ludzie w ten sposob wyrazaja to ze mają dośc? Że nie chca juz o tym sluchac? 2 Dni temu w TV chyba na TVP1 leciala bajka, w ktorej kaczor lądawał na zbyt malym lotnisku, wieza kontrolna oczywiscie nie wyrazila zgody, ale kacozrowi nikt nie bedzie mowil gdzie moze lądawać... znajoma sytuacja? Pewnie to prowokacja! Tylko ze bajka jest troszke starsza niż minelo od tej tragedii!



z tymi bajkami to fajna sprawa. pamietacie, jak kiedys kwasniewski z millerem (chyba) po wyjsciu z helikoptera calowali ziemie i bylo oburzenie, ze nabijaja sie z papieza? jedna z gazet wydrukowala wtedy fragment starego komiksu o kaczorze donaldzie, ktory w burze lecial helikopterem i jak juz wysiadl na ziemie, to ze strachu i szczescia ja calowal emotka
no ale teraz juz samo slowo 'kaczor' jest niebezpieczne. chociaz, jesli to donald... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4185013 Napisano: 01.03.2011 04:48:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
kiro napisał(a):

lidzik napisał(a):

katmich napisał(a):

pola731 napisał(a):

katmich napisał(a):

http://kontakt24....9f1f57e4009dc3b4b187 widzieliście emotka emotka


nie pałam miłością do braci Kaczyńskich ,ale to jest wstrętne
wszystko ,co się dzieje wokół tej katastrofy jest wstrętne - obie strony przeginają i zapominają ,że tam po prostu zginęli ludzie - nie politycy ,nie elita - ludzie - zwyczajni ojcowie ,bracia ,czyjeś matki , czyjeś wnuki




no właśnie! mam podobne odczucia i jak zobaczyłam to opakowanie to emotka autor powinien pójść po rozum do głowy!



Razem z głosującymi na ten projekt
emotka


a mnie to rybka emotka



zgadzam sie. po tragedii sie przejmowalem, a teraz... jedna partia zrobila wszystko, bysmy zapomnieli, ze tam zginelo 96 osob i mowi tylko o smierci prezydenta. a inni to co? gorsi byli od niego? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4184941 Napisano: 01.03.2011 04:24:51 w Wkurza mnie...
heyy napisał(a):

Witajcie szukam osób które mają zbędne smycze zbieram je mam już 102 (dziś osiągałem tyle emotka ) jeśli chcecie pozbyć się smyczy to piszcie do mnie z chęcią przyjął bym takowe za darmo Proszę



no wlasnie takie osoby mnie wkurzaja Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4182481 Napisano: 28.02.2011 08:46:03 w Pomocy!!!!
aneczka155 napisał(a):

Szukam tytułu serialu.Głównym bohaterem był policjant, który siedział w więzieniu przez 15 lat za niepopełnioną zbrodnię. Po wyjściu z więzienia został przywrócony do służby i w każdym odcinku prowadzi jakieś śledztwo wraz z jakąś policjantką. Jeśli ktoś kojarzy tytuł to bardzo proszę o odp emotka emotka emotka



Plebania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4181438 Napisano: 28.02.2011 04:00:08 w Wkurza mnie...
wera napisał(a):

Mąż dostał dziś ogromne pudełko firmą kurierską miały być w nim wygrane kosmetyki w konkursie AA Men na Facebooku

Co zawierało pudełko ? ulotkę walającą się po ogromnym pudle.

Kosmetyków brak, paczka oryginalnie zaklejona taśmą firmową Oceanic ( bez śladów ingerencji osób trzecich) także nikt tego na 100% z firmy kurierskiej nie otwierał

Co to ma być ja się pytam



i wez tu udowodnij, ze naprawde nie bylo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0