Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#5777149 Napisano: 21.11.2013 10:31:39 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):


Wiecie co... ja cieszę się nawet z książki. Jestem na forum już dość długo. Zdarza mi się wygrywać różne rzeczy, ale nawet t-shirt, czy książka sprawiają mi radość emotka I ciszę się, że takie konkursy też są do bazy dodawane.




emotka ja biorę udział tylko w takich z książkami. w innych i tak nie wygrywam, a czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce i zawsze jest tego za mało. książki są super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5361731 Napisano: 13.09.2012 12:49:34 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

dolly napisał(a):

minka77 napisał(a):

wkurza mnie ta pogoda, deszcz jak na złość pokrzyżował plany wyjazdowe teściów emotka



ło matko, dobrze, że chociaż powietrze na zewnątrz świeże to możesz wietrzyćemotka



dolly padłam
emotka



dolly rzadzi, jak zawsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5343067 Napisano: 28.08.2012 10:19:04 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

w kwestii dzieci w kościele

normalne, że niemowlaki płaczą.. jestem w stanie to zrozumieć, szczególnie podczas chrztu.

ale NIE rozumiem, jak dzieciaki już kilkuletnie, 4-8 letnie, latają po kościele, wrzeszczą, do tego mają całą armię zabawek, jedzenia, picia.
Chodzą po drewnianych schodach, walą nogami w nie, ścigają się po kościele, inny znowu chodzi i wyje nie wiadomo z jakiego powodu... itp.

Sorry, ale w tym wieku już coś rozumieją, więc powinny mieć wytłumaczone, że to kościół, więc trzeba być cicho, żeby nie przeszkadzać innym ludziom.
A rodzice NIC nie robią, czasami tylko ciii... bądź cicho, które i tak nie skutkuje.

Czy naprawdę dziecko w tym wieku nie może wytrzymać godziny bez jedzenia, picia i zabawek??? ewentualnie jakaś mała zabawka, nie robiąca hałasu, jakiś pluszak. Ale nie samochodziki warczące ;/

Rozumiem, że dziecko może modlić się na swój sposób, czasami coś pośpiewa, co jest urocze emotka
ale łobuzowania w kościele nie zniosę.
Kościół to nie plac zabaw! godzinę można wytrzymać.




ale macie problemy. ja tam lubie dzieci. moze troche dlugo sie gotuja, ale i tak je lubie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5341457 Napisano: 27.08.2012 08:17:18 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

postscript napisał(a):

leoniu napisał(a):

Od jakiegoś roku dostaję maile z jakiejś szkoły podstawowej gdzieś... Zwykle z załącznikami. Ocena nauczycieli, protokół rady pedagogicznej, itp. itd. Uczy tam ktoś, kto się nazywa tak jak ja, i ma podobnego maila.
Kurczę, też uczę i wiem, że te dokumenty nie powinny trafiać w byle jakie ręce.

Nawet o tym napisałam nadawcy. Raz grzecznie, że ok, tylko szkoła nie ta. Cisza. Potem dobitnie i wyraźnie. Też grzecznie. A potem niegrzecznie. A maile wciąż przychodzą. Dziś dotarła opinia nt. nauczyciela X. Nosz kurcze, czy to tak trudno poprawić maila??? Albo chociaż usunąć mojego z tej pasjonującej listy mailingowej? emotka

Zastanawiam się, czy nie zacząć być złośliwą...



zainteresuj tym jakas lokalna redakcje. kurcze, mam nadzieje, ze mieszkasz w moim powiecie emotka dziennikarze wezma taki temat z radoscia!




po co od razu dziennikarzy? wystarczy znaleźć, co to za szkoła - jeśli w dokumentach jest nazwa podana, zadzwonić tam i wyjaśnić sprawę z prośbą o przekazanie tej osobie, co wysyła maile, aby zmieniła adresata



bo leoniu napisala, ze rozwaza bycie zlosliwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5341394 Napisano: 27.08.2012 07:12:01 w Wkurza mnie...
leoniu napisał(a):

Od jakiegoś roku dostaję maile z jakiejś szkoły podstawowej gdzieś... Zwykle z załącznikami. Ocena nauczycieli, protokół rady pedagogicznej, itp. itd. Uczy tam ktoś, kto się nazywa tak jak ja, i ma podobnego maila.
Kurczę, też uczę i wiem, że te dokumenty nie powinny trafiać w byle jakie ręce.

Nawet o tym napisałam nadawcy. Raz grzecznie, że ok, tylko szkoła nie ta. Cisza. Potem dobitnie i wyraźnie. Też grzecznie. A potem niegrzecznie. A maile wciąż przychodzą. Dziś dotarła opinia nt. nauczyciela X. Nosz kurcze, czy to tak trudno poprawić maila??? Albo chociaż usunąć mojego z tej pasjonującej listy mailingowej? emotka

Zastanawiam się, czy nie zacząć być złośliwą...



zainteresuj tym jakas lokalna redakcje. kurcze, mam nadzieje, ze mieszkasz w moim powiecie emotka dziennikarze wezma taki temat z radoscia! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5339674 Napisano: 24.08.2012 04:37:13 w Wkurza mnie...
wrrrryyy napisał(a):

postscript napisał(a):

ziolko napisał(a):

zrobione - usunięte https://www.e-kon...nfo/users-82746.html
nagroda została przydzielona, chociaż nie widać w odpowiednim temacie

pionas zajął się tym

koniec - kropka
pozamiatane emotka



dobra, to powiedzcie chociaz, co bylo na tym avatarze, bo jak zwykle przyszedlem po wszystkim emotka



Avatar przedstawiał dolną cześć pleców nachylonej pani.
I że tak powiem, było dokładnie widać, że to kobieta...



no faaaaajnieeeeee maja niektorzy ;D
dzieki za wyjasnienie. ludzie to jednak maja dziwnie w glowach Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5339654 Napisano: 24.08.2012 04:14:01 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

zrobione - usunięte https://www.e-kon...nfo/users-82746.html
nagroda została przydzielona, chociaż nie widać w odpowiednim temacie

pionas zajął się tym

koniec - kropka
pozamiatane emotka



dobra, to powiedzcie chociaz, co bylo na tym avatarze, bo jak zwykle przyszedlem po wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5331139 Napisano: 17.08.2012 10:36:59 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

postscript napisał(a):


taaaak, dziennikarze to zli ludzie. zgadzam sie z Toba emotka



bbbuuuuuaaahhhhahahaaha spadłam z krzesła
emotka emotka emotka

emotka



ale czemu? nieprawde napisalem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5329723 Napisano: 16.08.2012 11:02:45 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

Dość często się tu ostatnio wpisuję, ale wkurza mnie olewatorskie podejście do konkursów ze strony mojego narzeczonego. Kurczę, sama za swoją kasę kupuję wszystkie produkty promocyjne, wyszukuje konkursy i promocje, wymyślam miliony haseł, a kiedy poprosiłam go o ułożenie wierszyka na konkurs z Arielem (nieważne jakiego, chciałam, żeby się po prostu zaangażował jakoś, albo poudawał), to powiedział, że pracuje i nie ma czasu na pierdoły. A ja niby mam? Zajmuję się domem, dorabiam w polu, a do tego we wrześniu jadę do Holandii, żeby zarobić na swoją część rachunków i żeby nie było, że mnie utrzymuje. Ale jak wygram wycieczkę, to pierwszy żeby ze mną jechać. Podobnie z całym sprzętem RTV i AGD- jest nasz. A żeby chociaż zapytał Słuchaj, jakie masz tam teraz konkursy, zrobię ci zakupy. A w życiu emotka . Dlatego wkurzam się ciągle, że nie wspiera mnie, a dodam, że łeb do pisania ma, bo jest dziennikarzem. emotka Ech, chyba muszę poczekać na dzieci, może one kiedyś pomogą matce wycinać kupony i wysyłać paragony na poczcie emotka emotka



taaaak, dziennikarze to zli ludzie. zgadzam sie z Toba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5329361 Napisano: 16.08.2012 06:45:02 w Wkurza mnie...
To jeszcze wracajac do tematu zbierania lajkow w konkursach na FB - nikt nie lubi ludzi, ktorzy t robia:
http://mistrzowie...m-sie-tylko-zapoznac Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5328233 Napisano: 15.08.2012 08:47:54 w Wkurza mnie...
picola napisał(a):

postscript, czy to było w miejscowości na B? Bo mam wrażenie że byliśmy świadkiem tego samego wypadku?



tak, na B. odpowiedzialem na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5328185 Napisano: 15.08.2012 08:18:05 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a ja wczoraj byłabym świadkiem potrącenia faceta na pasach, na jego zielonym

zapaliło się zielone dla mnie, byłam jako drugie auto, widziałam, że skoro skręcam w prawo, to muszę poczekać, aż przejdzie pieszy (widziałam go wcześniej), więc nie jechałam szybko, ledwo turlałam się na jedynce. Tak samo jak auto przede mną.
I nagle, nie wiem skąd, pojawiło się szybko jadące auto, pisk hamulców, zatrzymało się na środku pasów.
Facet (pieszy) uskoczył w bok, ledwo uszedł z życiem.

Całe szczęście, że tylko on przechodził przez te pasy, bo mur beton, ktoś by zginął.

Jakiś wariat pojechał ostro na czerwonym prosto, lub zjechał w lewo na skrzyżowaniu, nie mam pojęcia... pojawił się znikąd.

A ten co tak szybko jechał, był młody, z pasażerami w środku. Widziałam, jak później jechałam równolegle do niego.

Gdzie ci ludzie tak się spieszą?? to, że poczekają na jednych światłach więcej?? ale ktoś dzięki temu zachowa życie...

i też mnie wkurzają święte krowy na pasach, pasy to nie wybieg czy miejsce spacerów, tam przechodzi się szybko i bez rozlazłości



dwa tygodnie temu bylem na wypadku, gdzie 19-latek kupil nowe BMW i testowal je ze znajomymi. tak testowal, ze wjechal ze 150 km na godzine (teraz zabudowany) w prawidlowo jadacy samochod - zderzenie czolowe. gosciu z bmw zabil na miejscu dwoch swoich pasazerow, trzeci razem z nim ciezko poszkodowany w szpitalu. nie mieli nawet pasow pozapinanych.
i takie bezmozgi jezdza po naszych drogach. a nikt nie zastanowil sie, co z ludzmi z drugiego auta, ktorzy jechali prawidlowo i mieli pecha znalezc sie w tym miejscu o tym czasie. oboje trafili do szpitala, a ich auto do kasacji. na zdrowiu bedzie im sie to odbijac, a z autem tez wiadomo, jak bedzie sie zachowywal ubezpieczyciel (mam za soba dwa takie dowiadczenia, wiec wiem, ze czeka ich droga przez meke z cwaniakami z towarzystw ubezpieczeniowych).
jakbym byl wczesniej na tym wypadku, to wytargalbym tego z bmw i jeszcze sklepal na miejscu. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5328178 Napisano: 15.08.2012 08:11:10 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

postscript - wątpię, czy skasowanie tematu kliknijcie coś by dało
bo przecież wtedy zaczęliby robić burdel w każdym innym temacie albo by był nowy założony



ziolko, ja nie mowie o skasowaniu watku, tylko o calkowitym zabronieniu tematu klikow na tym forum. a motywuje to tym, ze:
1) praktycznie tylko ich uczestnicy generuja burdel na forum i pw,
2) normalni nawet jak kiedys sprobowali konkursu klikanego, to dawno dali sobie spokoj, bo wiedza, jaki syf jest w tej rywalizacji (ojej, nagle ktos w ostatnia godzine dostal milion klikow)
3) regulamin regulaminem, nikt z nowych i tak go nie czyta.

Jestem tu wystarczajaco dlugo by pamietac, ze nawet ja kiedys odpowiadalem pozytywnie na prosby o kliki. Ostatnie lata pokazaly jednak, jak chora jest to sytuacja i jak bezczelnie zachowuja sie poniektorzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5328176 Napisano: 15.08.2012 08:06:30 w Wkurza mnie...
beniaminowa napisał(a):

kreatives napisał(a):

Są uprzejme osoby, do których wyśle się wiadomość i odklikają i nic nie chcą w zamian emotka

Takie osoby szanuje najbardziej bo widać, że ktoś może przeznaczyć chwilę bezinteresownie aby pomóc dla drugiego człowieka.

Chyba lepiej zamieścić *Nie klikam*, niż *Klikam* emotka


Znasz z autopsji? emotka Bo jak widać jesteś od bardzo nie dawna na forum.



jest pewnie od dawna, bo ma rozlegla wiedze. tylko pewnie to konto klon.
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5327118 Napisano: 14.08.2012 01:25:42 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

postscript napisał(a):

abc999 - kolejny spamer. dostalem dzis od tego kogos kilka prosb o glosy. zobaczcie, jakie ma dotychczasowe wisy na forum - zadnego normalnego posta, wylacznie kliknij mi.
bede tu podawal kazdego cholernego spamera, skoro nie zamierzaja respektowac postanowien regulaminu tego forum emotka




przecież możesz zablokować taką osobę

https://www.e-kon...info/zablokowani.php

lista przyjaciół / lista osób zablokowanych



ziolko, przeciez doskonale wiesz, jak jest. ja i jeszcze pare osob blokujemy codziennie po paru takich i jakos konca nie widac. skarzymy sie od naprawde dawna i naszego problemu nikt nie umie rozwiazac. co z tego, ze ja kogos blokuje, jak i tak ciagle dostaje nowe prosby o kliki? mnoza sobie konta, czy po prostu tylu oszolomow dziennie przybywa na forum?

ja mam jedna - moze radykalna, ale innej nie widze - propozycje rozwiazania: zlikwidowac na tym forum wszystko co dotyczy konkursow klikanych. prosze nie walic we mnie teraz gromami. macie lepsze pomysly, to napiszcie. ale tak jak jest teraz - jest zle i nieskutecznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5326958 Napisano: 14.08.2012 12:06:51 w Wkurza mnie...
abc999 - kolejny spamer. dostalem dzis od tego kogos kilka prosb o glosy. zobaczcie, jakie ma dotychczasowe wisy na forum - zadnego normalnego posta, wylacznie kliknij mi.
bede tu podawal kazdego cholernego spamera, skoro nie zamierzaja respektowac postanowien regulaminu tego forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5325123 Napisano: 13.08.2012 08:24:13 w Wkurza mnie...
stockacademy - kolejny cholerny spamer na PW. nie zamierzam juz milczec w takich przypadkach i tylko blokowac. puszcze wiazanke kazdemu, kto bedzie mi wysylal jakies prosby o kliki i polubienia. nauczcie sie wreszcie, ze od tego macie na tym forum specjlny watek. a jak nie, to wypad! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5321771 Napisano: 10.08.2012 07:17:39 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

ziolko, ja już mam potężną listę zablokowanych emotka Co z tego, jak ciągle pojawiają się nowi.... emotka



no wlasnie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5320301 Napisano: 09.08.2012 07:23:28 w Wkurza mnie...
Ogladalem wczoraj na YT na zywo festiwal. W trakcie koncertu Hurts utracili polaczenie z glowna scena i reszte moglem sobie tylko wyobrazac. Na Placebo tez juz nie czekalem. Ale tyle, ile zdazylem zobaczyc, wystarczylo by byc w niebie emotka
Hurts byli swietni. Kazdemu polecam ogladanie festiwali na zywo poprzez YT. Wystarczy wejsc na YT i na gorze jest link. Dzis drugi dzien tego festiwalu, wiec tez bedzie zabawa. A miesiac temu tak obejrzalem caly Rock in Rio. Tez bylo goraco emotka

P.S. pozdrowienia dla innych fanow Hurts na forum (bo wiem, ze sa) Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5319307 Napisano: 08.08.2012 01:02:02 w Nagrody nieotrzymane lub uszkodzone
Puszka na kawe z zapunktowanych przyszla powgniatana. Biore mlotek i ide wyklepac. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0