Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#1927812 Napisano: 06.11.2008 09:08:43 w Wkurza mnie...
weronetka napisał(a):

jackpot84 napisał(a):

puchatka napisał(a):

Odnośnie wszystkich postów dotyczących konkursu FERRERO - Złoty miesiąc.

To jest meil jaki znajoma od nich dostała:


Szanowna Pani,

Całość działań związanych z Loterią jest prowadzona pod nadzorem
Ministerstwa Finansów, wygranie kilkakrotnie przez jedną osobę, nie ma
nic wspólnego z zachowaniem firmy Ferrero, a raczej z zachowaniem
uczestnika, który prawdopodobnie uwierzył w swoją wygrana i zwyczajnie
wygrał. Nie widzimy nic nadzwyczajnego w tym wyniku, może poza
szczęściem wspomnianej osoby.
Przypominamy, iż Loteria jest grą losową, jak sama nazwa wskazuje,
wpływają na jej wyniki sami uczestnicy.

Dziękujemy za przesłane uwagi i pozostajemy z pozdrowieniami.

Zloty Miesiąc Ferrero



Tak więc wyjasnili sprawę emotka emotka emotka


O kur...za stopa
emotka Jaka odpowiedź emotka
Chyba im napiszę, że ciagle wietrze jakiś spisek bo jak to: Pan HG uwierzył i wygrał (aż 7 razy)a ja również wierzyłam w wygraną i nie ma mnie na liście zwycięzców. Ciekawe jakby to wytłumaczyli


tak emotka napiszmy wszyscy, że nasza wiara (skumulowana na forum) w wygraną jest większa niż Tego Pana i że to MUSI być przekręt skoro nie wygraliśmy emotka



najlepszym wyjsciem wydaje mi sie bojkot niektorych firm. na Zachodzie takie rzeczy sie praktykuje, bo jak tam sie ludzie umowia to faktycznie nie kupuja, nie biora udzialu itd. firma to odczuwa i zaraz zastanawia sie, jak poprawic wizerunek.
niestety, wciaz zyjemy w kraju, gdzie niektorych rzeczy nie chcemy sie nauczyc. przede wszystkim szacunku do drugiego czlowieka. nie tego, ze klient nasz pan, ale zwyczajnie - klient jest kims waznym, choc nie najmadrzejszym (jak chciano mi niedawno wpoic na pewnym szkoleniu; sie pan ekspert strasznie oburzyl, ze wstalem i wyszedlem).
organizatorom konkursow bardzo zalezy, by wziela w nich udzial jak najwieksza liczba osob (potencjalni klienci - wchodza na strone, zwieksza sie swiadomosc marki). kleska dla nich bylaby sytuacja, gdy przy kolejnej edycji zglosilo sie mniej osob. i ten pan, co uwierzyl w swoja wygrana zgarnie 80% nagrod, a to juz bedzie bardzo podejrzane.

jedno mnie zastanawia - jesli calosc odbywa sie pod nadzorem Ministerstwa Finansow, czemu by nie wyslac zapytania wlasnie do nich? szczerze, wydaje mi sie to ciut nieprawdopodobne, ale regulaminu nie czytalem. MF raczej ma inne obowiazki na glowie. nawet jesli gdzies tam wystepuje, moze tylko jego nazwa ma uwiarygodnic konkurs, a ich ludzie niczego nie sprawdzaja, bo maja lepsze rzeczy do roboty. proponuje napisac do nich, ze mamy watpliwosci i poprosic o wyjasnienia.
ciekawe, co odpowiedza (pamietajcie, ze maja taki obowiazek).

i jeszcze jedno - nasza forumowa czarna lista powinna byc uzywana wlasnie do bojkotu niektorych firm. mozemy je powiadamiac, ze najwieksza brac konkursomaniakow ma gdzies tych, ktorzy stosuja przekrety, nie wysylaja nagrod na czas lub w ogole. niech wiedza i licza sie z tym.

dziekuje, amen Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1915982 Napisano: 30.10.2008 11:04:26 w Wkurza mnie...
laurence napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie deszcz, wciąż pada emotka


A u mnie piękna pogoda, słońce świeci, że az miło.

Mnie wkurza ciągłe sprzątanie zabawek w pokoju dziecięcym emotka



mozesz je zabrac dzieciom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1913920 Napisano: 29.10.2008 09:13:34 w Pomocy!!!!
golcia20 napisał(a):

ismena napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

golcia20 napisał(a):

sluchajcie wygralam dzbanek Brita ale nie dostalam jeszcze e-maila ani telefonu, czy ktos ma podobnie???


nie wiem o jaki konkurs chodzi, ale moze przy rejestracji czy tam wysyłaniu odpowiedzi się dane podawało?:)



z tego co inni forumowicze pisali, to nikt nie dostał maila o wygranej emotka :)


no właśnie a w regulaminie piszą, że z wygranymi skontaktują się e-mailem albo telefonicznie i aby w ciagu 5 dni podac dane



nie pierwszy i nie ostatni organizator, ktory nie trzyma sie ustalonych wczesniej terminow. lepiej poczekac, a reagowac po tygodniu lub dwoch. ja tak zazwyczaj robie, choc przyznaje, ze ze 3 razy mi sie tylko zdarzylo, ze musialem sie upomniec Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1913918 Napisano: 29.10.2008 09:11:23 w Wkurza mnie...
agusia222 napisał(a):

wnerwiam sie że jutro do pracy musze iść.... emotka



wybierz wolny zawod emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1913584 Napisano: 29.10.2008 07:29:04 w Pomocy!!!!
damianwro napisał(a):

kaja184 napisał(a):

heh przecież to nie do wiary jest że w 18 sekund ktoś rozwiązuje to za trudne a nawet gdyby łatwe było no niemożliwe


Nie no może i możliwe... tam jest bodajże 6 pytań? więc po 3 sekundy na jedno. A jeśli pytania losowane są z jakiejś ograniczonej puli, to po n-tej próbie rozwiązania, jedno z czterech wybiera się odruchowo. Przynajmniej chciałbym w to wierzyć, kombinatorów na pewno nie brakuje emotka



pewnie jakas pula jest, ale musi byc duza, a Ty masz jedna szanse dziennie. mi pytania sie ani razu nie powtorzyly, a gram prawie od samego poczatku. wczoraj trafilem na pytania z reportazy, ktore dla mnie sa banalne i naprawde sie nie zastanawialem, ale pozniej nagle dowalili cytat z jakiejs ksiazki i zapytali, co to za jedna. no to google, ktore nie znalazly, wiec strzelalem emotka
dziwny konkurs, choc wreszcie jakies wyzwanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1912412 Napisano: 28.10.2008 01:51:39 w Pomocy!!!!
kaja184 napisał(a):

postscript napisał(a):

gral ktos z Was o stypendium pwn? zadziwiajacy konkurs i niezle wyzwanie emotka
przez niektore pytania ide jak burza, a potem sa takie, ze zabij mnie - nie wiem i nie wiem, skad moglbym wiedziec. a jak sie uda przejsc wszystkie to i tak sie dowiaduje, ze wygral ktos, komu zajelo to 18 sekund. jak oni to robia??? emotka




oszukują emotka



mimo wszystko liczylem, ze tego nie uslysze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1911692 Napisano: 28.10.2008 08:57:21 w Wkurza mnie...
mnie to nie wkurza, raczej bawi, ale... czemu wygrywam kolejna ksiazke w tym miesiacu (uwielbiam czytac, wiec no problem), a nie COKOLWIEK innego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1911677 Napisano: 28.10.2008 08:51:10 w Pomocy!!!!
gral ktos z Was o stypendium pwn? zadziwiajacy konkurs i niezle wyzwanie emotka
przez niektore pytania ide jak burza, a potem sa takie, ze zabij mnie - nie wiem i nie wiem, skad moglbym wiedziec. a jak sie uda przejsc wszystkie to i tak sie dowiaduje, ze wygral ktos, komu zajelo to 18 sekund. jak oni to robia??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1882735 Napisano: 15.10.2008 04:18:17 w Pomocy!!!!
ace, przestan kombinowac z ustawieniami, tylko sprawdz co z ta pamiecia RAM. nie pisalbym, gdybym nie wiedzial. u mnie dzialo sie bardzo podobnie. gdyby sie zapychal dysk jakimis smieciami to calosc nie zwolnilaby Ci z dnia na dzien!
jesli dla Ciebie problemem jest sprawdzic kosci RAM w laptopie (dziwne, bo to proste - sa zaraz pod pokrywa), zanies do serwisu, opisz przyczyny i niech sie fachowcy tym zajma. a Ty wczesniej zgraj sobie dane na jakies plyty.
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1882726 Napisano: 15.10.2008 04:14:26 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie dla pieniędzy ryzykują swoje zdrowie. Conrado Moreno (uczestnik programu GWiazdy tańczą na lodzie) miał poważny wypadek. W poprzedniej edycji partnerka Roberta Moskwy, też miała wypadek, już nigdy nie zatańczy na lodzie, bo jest bardzo chora. Po co to tym ludziom, dla sławy?



Nawet mnie to nie wkurza, ale dziwi, że ktokolwiek ogląda takie programy. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1876441 Napisano: 12.10.2008 06:39:47 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

Współczuję, mąż akurat usłyszał jak pękła szybka i częśc wody udało nam się złapac ale i tak dywan cały przemoczony emotka



dobrze, ze to tylko woda. wielkiego prania nie trzeba rtobic, a jak wyschnie to plam nie ma. chociaz kto wie, jakie ryby trzymacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1876436 Napisano: 12.10.2008 06:36:37 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

hej:) Mam problem z laptopem. Od paru dni strasznie muli- dosłownie wszystko-moge ogladac naraz tylko jedna stronę bo jak wlacze wiecej to czas zaladowania wydluza sie juz wogole do minuty, sam proces wlanczania kompa mi sie wydluzyl o jakies 10razy emotka , nawet na uruchomienie moj komputer trwa ponad 30sek. Pomóżcie prosze co sie stało? Jakis wirus?? Co to może powodować. Pomóżcie bo jeszcze chwila i rozwale kompa o podloge bo mi juz nerwy puszczaja...



jesli wczesniej dzialal bez wiekszych problemow i nagle ktorego dnia zaczal strasznie mulic to wirus oczywiscie mozliwy, ale takze problem moze byc z pamiecia RAM. jesli masz dwie kosztki RAM, warto sprawdzic dzialanie kompa pojedynczo z kazda z nich. byc moze jedna jest uszkodzona Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1846653 Napisano: 30.09.2008 01:42:23 w Wkurza mnie...
nieaktualne, oczywiscie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1846651 Napisano: 30.09.2008 01:41:59 w Wkurza mnie...
ze w porownywarkach cen sa one niekatualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1845774 Napisano: 30.09.2008 08:08:28 w Wkurza mnie...
laurence napisał(a):

postscript napisał(a):

laurence napisał(a):

Denerwujące jest też to, że w moim sklepie gdzie kupuję batony nie ma moich ulubionych czyli bounty z nalepką wybory batonów ...



Nikt nie zjadł tych starych, to nie zamawiają nowych. A stare mogą być mało smaczne emotka



mało smaczne i niedochodowe niestety emotka



Wiec nikt ich nie bedzie kupowal, nie przyjda nowe...
Zmien sklep emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1845699 Napisano: 30.09.2008 07:46:02 w Wkurza mnie...
weronetka napisał(a):

a mnie wkurza dzisiaj ze tak mało wiem o HTML emotka muszę wkleić skrypt na strone a jestem zielona i wkurza mnie to ze jutro bede musiała wrednego informatyka prosic o pomoc emotka emotka



wpisz w google kurs html. to bardzo prosta rzecz, podstawy do załapania w kilkadziesiąt minut. wklejenie skryptu - jeszcze mniej. DIY, czyli Do it yourself! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1845694 Napisano: 30.09.2008 07:44:43 w Wkurza mnie...
laurence napisał(a):

Denerwujące jest też to, że w moim sklepie gdzie kupuję batony nie ma moich ulubionych czyli bounty z nalepką wybory batonów ...



Nikt nie zjadł tych starych, to nie zamawiają nowych. A stare mogą być mało smaczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1845684 Napisano: 30.09.2008 07:40:49 w Pomocy!!!!
tunezja napisał(a):

Kochani, czy bywa to osoba znająca się na komórkach? Na komputerach i ich systemach też...
Biorę udział w konkach Gazety Wyborczej, pt: Co jest grane. Już dwa razy rzekomo wygrałam, ale tylko do mnie nie dotarła zwrotna odpowiedź z tym komunikatem?



A jaki masz telefon? Czasem takie rzeczy są możliwe. Telefonów jest tyle typów...
Ja w Co jest grane (edycja wrocławska) biorę udział regularnie i wygrałem tam już kilkadziesiąt razy, choć ostatnio coraz rzadziej. Zraża mnie to, że odbiór jest w redakcji (muszę dojeżdżać) i że sms musi dotrzeć o określonej godzinie. Przy czym nie wiadomo, jakim zegarem się oni kierują. Próbuję z różnymi stacjami radiowymi, bo z zegarem atomowym nie udało mi się nigdy, ale to i tak kwestia szczęścia. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1842690 Napisano: 29.09.2008 08:54:08 w Wkurza mnie...
agus87 napisał(a):

no pewnie, bo kazdy kto nie ma 100 postow jest sepem emotka :) wkurza mnie dzis to ze słabo mi:P a batony sie nie laduja emotka




I kazdy kto nie ma avatara
... lub mu nie dziala, jak mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#1842551 Napisano: 29.09.2008 08:30:10 w Wkurza mnie...
I wkurza mnie, że nie mam jeszcze punktów karnych, skoro mając kilkanaście postów na forum, jestem tu drugi rok. Zatem pewnie sępie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0