Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#5037025 Napisano: 24.02.2012 08:40:54 w Wkurza mnie...
że zapłaciłem podatek od głupoty i naiwności (czyt. lotto). co ja sobie myślałem? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5034542 Napisano: 23.02.2012 07:56:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

Uwierz mi że każdy kto wygra uważa że jego hasło,prezentacja, zdjęcie było idealne.




no nie wuiem, czy kazdy tak uwaza. kiedys napisalem dla jaj jeden artykul do gazety, bo nie wyrobilem sie z innym - powaznym tematem. tekst byl lekki, totalnie przegiety. a pol roku pozniej dowiaduje sie, ze jest nominowany do nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych i musialem tluc sie do sejmu, zeby odebrac wyroznienie. do dzis uwazam to, co uwazam - ze to byl niepowazny tekst. a jury wybralo go w kategorii... ekonomia i gospodarka. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5033919 Napisano: 22.02.2012 07:23:18 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

postscript napisał(a):



na nasza klase tez byl szal, a teraz siara jest miec tam konto. z fb bedzie to samo, znajdzie sie nowy serwis, na ktory bedzie hype



no przeciez juz jest g+



zgadza sie:
http://funny-pict...meanwhile-on-google/ Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5033872 Napisano: 22.02.2012 07:04:20 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

isiulka napisał(a):

Wkurza mnie wątek wygrane na sprzedaż, powstawiane same linki z allegro. Ale żeby jeszcze pod tymi linkami kryły się jakieś wygrane przedmioty, to nie! same stare gacie, koszulki i inne graty ze strychu.




emotka emotka emotka emotka emotka

jakis czas temu (czyt. kilka lat temu) była moda na sprzedaż stringów młodych dziewczyn- oczywiście niepranych emotka emotka emotka panowie szaleli emotka



dolly, nie gadaj, ze tu takie rzeczy odchodzily! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5033849 Napisano: 22.02.2012 06:56:08 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ps: facebook niedlugo sie znudzi wszystkim to i watek pojdzie do kosza, wiec spoko emotka


ale to potwierdzona informacja? emotka
to w takim razie wstrzymam się z zakładaniem konta.

a tak w ogóle to nic mnie nie wkurza. póki co. emotka



na nasza klase tez byl szal, a teraz siara jest miec tam konto. z fb bedzie to samo, znajdzie sie nowy serwis, na ktory bedzie hype Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5033838 Napisano: 22.02.2012 06:53:02 w Wkurza mnie...
vilemo napisał(a):

wkurza mnie filmweb... obojętnie jak się staram i co wymyślam - nigdy tam nie wygrywam emotka nie wiecie czy mogą mnie eliminować bo nie mam w profilu imienia i nazwiska? emotka



ja mam, a tez nic tam nigdy nie wygralem Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5030736 Napisano: 21.02.2012 01:05:58 w Giełda Kodów ; )
kolejny kod pepsi oddam za 50 pkt. zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5025120 Napisano: 18.02.2012 02:28:11 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Telepie mną dzisiaj. Spałam 3 godziny. Faceci mnie wykończyli. Oto moja historia.

Facet nr 1 - nastolatek, wąsa nie ma nawet, gdy kakao pije, posiadacz gitary elektrycznej, syn sąsiada z mojego piętra. Wczoraj chyba miał wolną chatę, bo muzyka metalowa przy akompaniamencie gitary elektrycznej wwiercała mi się w mózg do 3 w nocy. Walenie pięścią w ścianę zmieniło natężenie dźwięków o jedną setną decybela. A może debila.

Facet nr 2 - mężczyzna o wieku biologicznym 18, wąsa nie ma, bo nie chce mieszkać w kartonie pod mostem, niepracujący. Na moje hasło Dzwonię po Straż Miejską! zasugerował, żeby tego nie robić, bo g*rz jest krewnym sąsiadów z parteru. A w ogóle najlepiej to byłoby ubrać się, wyjść na mróz, przejść do sąsiedniej klatki i przez domofon poprosić o zachowanie ciszy nocnej. Powiedział-co-wiedział, otulił się kołdrą i obrócił na drugi bok. Nie była to zapowiedź rycerskiej postawy; raczej zachęta, bym się przespacerowała, co oczywiście nie nastąpiło.

EPILOG:
Kilka dni temu umówiłam się ze znajomymi na obiadokolację w pizzerii. Nie muszę więc dziś gotować dla Faceta nr 2. Zresztą i tak nie byłoby obiadu, jestem na to zbyt śpiąca emotka Niech sobie Don Kichot zje suchą bułkę albo dzisiejszą gazetę.
Po godzinie 16 zadzwonię do sąsiadów z parteru i zapytam, czy Facet nr 1 (bratanek) jest uczulony na słuchawki. I czy dostał od rodziców szlaban na brzękolenie na gitarze w ciągu dnia, co odreagowuje w nocy. I czy podejrzewają, że ma problem ze zdefiniowaniem słowa cisza emotka I czy życzy sobie mieć jeszcze więcej problemów, co mogę mu zagwarantować...



to krotka instrukcja na przyszlosc: na telefonie wstukujesz 997 i mowisz, ze w drugiej klatce jakis baran zakloca cisze nocna.
koniec instrukcji Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5024634 Napisano: 18.02.2012 08:45:56 w Giełda Kodów ; )
postscript napisał(a):

kod pepsi oddam za 50 pkt. zapunktowani


Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5024001 Napisano: 17.02.2012 07:34:30 w Giełda Kodów ; )
kod pepsi oddam za 50 pkt. zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5018910 Napisano: 15.02.2012 11:09:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

postscript napisał(a):

annaszura napisał(a):

postscript napisał(a):

jak przychodzi powiadomienie o wynikach konkursu ze stopklatki, to mam wrazenie, ze redakcja sie ze mnie nabija. a ja glupi i tak klikam, zeby sprawdzic, czy moze tym razem...

jak wygrasz to przyjdzie osobny @


ale od razu, czy po jakims czasie?


Od razu...

W temacie: Nie wierzę już wcale w moc tego wątku! emotka
I nie lubię Dove emotka



dzieki za informacje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5016866 Napisano: 14.02.2012 11:48:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
annaszura napisał(a):

postscript napisał(a):

jak przychodzi powiadomienie o wynikach konkursu ze stopklatki, to mam wrazenie, ze redakcja sie ze mnie nabija. a ja glupi i tak klikam, zeby sprawdzic, czy moze tym razem...


jak wygrasz to przyjdzie osobny @



ale od razu, czy po jakims czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5015844 Napisano: 13.02.2012 08:13:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jak przychodzi powiadomienie o wynikach konkursu ze stopklatki, to mam wrazenie, ze redakcja sie ze mnie nabija. a ja glupi i tak klikam, zeby sprawdzic, czy moze tym razem... Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5014866 Napisano: 13.02.2012 02:43:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
awi napisał(a):

pola731 napisał(a):

radosna napisał(a):

Tata musi wygrywać, bo inaczej umrzemy z głodu emotka
http://vod.onet.p...41390,film.html#play



najbardziej uderzyły mnie wypowiedzi dzieci , o tym ,że nie lubią zaglądać do lodówki , bo tam pusto i że tata musi wygrywać bo umrzemy z głodu...
to mi daje do myślenia jak bardzo trzeba trzymać język na wodzy przy dzieciach , czasem coś się w zartach strzeli a dziecko zapamietuje i odbiera to zupełnie inaczej



Zgadzam się z Tobą, ale zastanowiłabym się, czy te słowa wypowiedziały faktycznie dzieci, czy zostały im włożone w usta przez dziennikarza.
Niestety, takie są standardy - byle pograć na emocjach emotka



jako dziennikarz... wcale bym sie nie zdziwil Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5008406 Napisano: 10.02.2012 03:09:56 w Wkurza mnie...
wkurzaja mnie reklamy cos tam cos tam jedyny taki. co za zryty glos. w kolko to puszczaja w radiu. mam wrazenie, ze czas sie wtedy zatrzymuje i trwaja jeszcze dluzej, niz faktycznie. grrr
juz lepsza była Żanet Kaleta ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5008393 Napisano: 10.02.2012 03:07:17 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

ania1234 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

a mnie wkurw........ , ze jak bym się nie starała i jakie hasło nie wysłała to i tak du.....pa nie wygrywam emotka emotka emotka


To tak samo jak ja emotka


i mnie to wkurza, ale dziewczyny zawsze może być gorzej emotka do całej masy powodów do wkurzania (konkursowych i innych) dziś doszedł mi jeszcze jeden. w sumie to nie jestem wkurzona, ale załamana i bliska depresji emotka
wsciekly mnie zablokował emotka emotka
także nie narzekajcie, bo zawsze może być gorzej.



masz jeszcze po co zyc? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5008386 Napisano: 10.02.2012 03:05:04 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

marielu napisał(a):

nocti napisał(a):

Wkurza mnie, że duże nagrody omijają mnie szerokim łukiem. Wiem, że dopiero luty, ale coś by się przydało na podładowanie konkursowych baterii emotka




służę pomocą...

http://www.google...biw=1366&bih=653


emotka emotka emotka

wkurza mnie zbyt krótka doba.. emotka pasowałoby wogóle nie spać.. emotka



o tak, ja tez chcialbym taka co najmniej 36-godzinna Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5005341 Napisano: 09.02.2012 01:16:45 w Oddam za darmo
inka113 napisał(a):

COCA COLA każdy kod na 5pkt

X9M4JMELMNRRLH4M
LEPJXRFLA99H963E



oba juz ktos wzial emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5004936 Napisano: 09.02.2012 10:43:27 w Pomocy!!!!
Moja gazeta co roku w dzien kobiet robi akcje w miescie - wielkie rozdawanie paniom w rynku kwiatow (kilkaset zawsze idzie).
W tym roku tez chcemy zrobic akcje wizerunkowa. Moze ktos z Was cos doradzi? Pusccie wodze fantazji. Zalatwienie kilkuset kwiatow, zatrudnienie druzyny futbolu amerykanskiego czy panow w garniturach to zaden problem. Po prostu szukamy pomyslu, bo juz sami nie wiemy, co by bylo dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#5004693 Napisano: 09.02.2012 09:22:21 w Kupię...
Kupię płyty z dobrym country (tylko nieuzywane, folie) - Dixie Chicks, Garth Brooks, czy co tam wygraliscie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0