Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ruda88

ruda88

#4590527 Napisano: 05.08.2011 01:12:05 w Rossmann
aerdna napisał(a):

Lato z Astor

Drogi Internauto,

Lista Laureatów tego konkursu z przyczyn niezależnych od Redakcji Rossnet zostanie opublikowana najpóźniej w dniu 11.08.2011r. o godz. 15.00.

Za zmianę terminu przepraszamy.

Pozdrawiamy,

Redakcja Rossnet.pl


Haha ale jaja emotka chyba przestanę wchodzić na Rossnet żeby się nie denerwować i sprawdzę wszystko hurtem pod koniec miesiąca. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4590160 Napisano: 05.08.2011 10:28:24 w Rossmann
ferinka24 napisał(a):

czy ktoś coś wie kiedy będą wyniki z Lato z IS? ciągle napisane że dadzą jutro ;/ Coś to jutro im się przeciąga;/


Dobrze że ne brałam udziału bo bym się chyba wściekła z tym czekaniem... Myślę że nawet oni nie wiedza kiedy te wyniki będa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4589827 Napisano: 05.08.2011 08:19:30 w Rossmann
emaran napisał(a):


Wszystko wyszło w praniu. Na jakiś czas (chyba ok. 2-3 tyg) przed warsztatem zadzwoniła pani z Hippa i powiedziała o szczegółach warsztatu. Potem był kontakt mailowy. Po warsztatach przesłała miłe podziękowania i świetne zdjęcia. Warsztat był w sobotę,zatem nie trzeba było brać urlopu:).



emaran dzięki za odpowiedź, w takim razie muszę się postarać z Velvetem bo po tym co napisałaś widzę, że jest szansa że nagroda będzie super wypas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4589744 Napisano: 05.08.2011 07:51:23 w Rossmann
emaran napisał(a):

Ja wygrałam warsztaty Hippa, które odbyły się w Warszawie. Płacili za dojazd, więc pojechałam taksówką. Myślę, że dla osób spoza Warszawy też zwracali koszty dojazdu. Warsztaty świetne, w jednej sali były mamy z super nianią, a w drugiej tatusiowie z dziećmi i animatorkami. Lunch dla rodziców, dla dzieci jedzenie Hippa. Na koniec kązdy dostawał reklamówkę z gażdzetami Hippa ( kocyk, sliniaczek,poduszka, butelka, duza puszka mleka, 2 książki, łyżeczki, miseczka,maskotka, nie pamiętam,co wiecej).
Zatem jeśli chodzi akurat o te warsztaty to zostały przygotowane świetnie. Ale za to odpowiada sponsor nagród, tu Hipp spisał się świetnie. Myślę, że w konkursie Nestle i Velvetu będzie podobnie.


Dzięki za informacje, faktycznie musiało być super! A czy to wszystko było opisane w regulaminie (czy raczej w wyciągu z regulaminu) na stronie Rossnetu czy wyszło już potem, w praniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4589727 Napisano: 05.08.2011 07:47:03 w Rossmann
aerdna napisał(a):

Powinna byc taka opcja do zaznaczenia walczę o... nagrodę I stopnia / nagrodę II stopnia


Dobre emotka a to grillowanie w Augustowie ma być, ode mnie to jest niesamowity hektar drogi... I też dziwnie bo wychodzi na to że to jest dla jednej osoby nagroda, to sama tym bardziej bym nie jechała nawet przy ewentualnym zwrocie kosztów dojazdu. Ale we dwoje już bardzo chętnie emotka W Nestle przynajmniej jest wyraźnie napisane że dla dwóch. Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4589707 Napisano: 05.08.2011 07:40:38 w Rossmann
A ja tam bym chętnie pojechała z mamą na te warsztaty, ona się interesuje takimi rzeczami. Ale wkurza mnie, że ani tutaj, ani w tym konku Velvet gdzie do wygrania są też jakieś warsztaty z grillowania z jakimś kucharzem nie jest napisane co dokładnie wchodzi w skład nagrody - na przykład dojazd itp. Potem okaże się że to na drugim końcu Polski a za dojazd trzeba zapłacić samemu no i klops... Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4588898 Napisano: 04.08.2011 05:35:07 w Rossmann
Tak się dzisiaj zastanawiałam, czy komuś się udało wygrać na dwa konta z tego samego ip? Bo po bardzo dobrym czerwcu i początku lipca teraz u mnie susza, a akurat parę razy zdarzyło mi się zagrać z konta mojego mena i się zastanawiam czy nie dyskwalifikują od razu odpowiedzi z tego samego ip...
To chyba tylko taka teoria spiskowa ale wolałabym się upewnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4588563 Napisano: 04.08.2011 02:22:51 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Nowy konkurs

http://www.rossne...s.aspx?contestId=934


patrząc na niektóre fotki można by się pokusić o stwierdzenie,że nie wszyscy zrozumieli sens konkursu emotka


A bo to pierwszy raz na Rossnecie ktoś nie zrozumiał sensu konkursu....? emotka fajnie ze zastrzegli sobie prawo do nieprzyznania pierwszej nagrody, nie dziwię się wcale... Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4586037 Napisano: 03.08.2011 11:01:47 w Rossmann
mia napisał(a):

merus napisał(a):

6x AMBIPUR freshelle, tylko w różnych zapachach, wolałam bardziej różnorodne nagrody


O, szkoda... tez myślałam, że coś ciekawszego emotka
No cóż, dobre i to - zapas na więcej na pół roku jest emotka


Wg mnie nieźle, na zdjęciu były 3 i myślałam że tylko tyle będzie, więc zawsze to lepiej niż się spodziewałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4583712 Napisano: 02.08.2011 02:21:50 w Rossmann
mia napisał(a):

No nie uwierzę... u mnie tez nic! A była i proza i poezja! emotka
Trudno - znaczy znowu rzuciłam perły przed wieprze! emotka


Haha dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4583705 Napisano: 02.08.2011 02:19:48 w Rossmann
U mnie nic emotka ale tez jakos specjalnie się nie wysiliłam z odpowiedzia. Czekam na AA jeszcze, może tam mi się poszczęści. Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4582773 Napisano: 02.08.2011 09:47:07 w Rossmann
Pisałam w mdw ale moze ktoś tam nie zaglada a jest zainteresowany więc powtórzę tutaj - DPD właśnie mi przywiozło nagrodę I stopnia z konka Unimil i sa to 2 bilety dwudniowe bez pola namiotowego(wartosc jednego to 200 zeta). W końcu zagadka się rozwiazała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4582753 Napisano: 02.08.2011 09:41:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarły właśnie bilety na coke live music festival z konka Unimil na Rossnecie, dwie sztuki. Bilety sa dwudniowe bez pola namiotowego(200zeta wartosc jednego). Wozi DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579884 Napisano: 01.08.2011 10:36:05 w Rossmann
roxana napisał(a):

jokan napisał(a):

roxana napisał(a):

czy oni zrobią coś kiedyś w terminie? emotka



to chyba nie zalezy od Rossnetu, tylko sponsorzy nawalaja
emotka


no być może, ale my tu czekamy z niecierpliwością emotka


Ale przecież chyba podpisuja jakas umowe ze beda razem organizowac konkurs i tam musza byc jakieś daty, nie wierze ze to wszystko jest tak na gebe zrobione... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579777 Napisano: 01.08.2011 10:06:09 w Rossmann
Mogliby już dać te wyniki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579673 Napisano: 01.08.2011 09:36:22 w Rossmann
henryczka62 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

naturellę przełożyli, a ja wczoraj cały wieczór pisałam odpowiedź emotka przez co nie zdążyłam wysłać tymbarka emotka


To tak jak ja, 3 paragony na tymbarka a nie posłałam żadnego hasła bo myślałam nad alwaysami emotka


mnie się wydaje, że naturella była od początku do 2.08 (tak nawet mam zapisane)


Na tym obrazku w który klikasz żeby wziac udział w konkursie jest informacja że konkurs trwa do 31 lipca. Chyba że znowu w regulaminie było inaczej niż tam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579636 Napisano: 01.08.2011 09:28:44 w Rossmann
Tak sobie mysle ze moze sie zlozymy na jakies warsztaty organizacji czasu dla pracownikow rossnetu, jest jakaś szansa że wtedy by ogarneli te opóźnienia emotka ja od niedawna gram więc nie wiem czy to jest norma, ale skoro ostatnio jedyny nieopóźniony odbiór to Men Expert to chyba przydałoby się im popracować nad time menagementem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579397 Napisano: 01.08.2011 08:23:23 w Rossmann
mia napisał(a):

aerdna napisał(a):

Zapowiedź kolejnego konkursu
Wspólne grillowanie z Velvet

A ja nawet nie dostałam mojego SPA z poprzedniego. Czekam już 2 miesiace emotka


Aerdna, to normalne w konkursach Rossnetu, więc czekaj spokojnie. emotka
Oni faktycznie tylko weryfikują paragon i odsyłają dane do sponsora, który wystawia voucher i go potem przesyła, a po drodze wiadomo nikomu (oprócz nas) się nie spieszy... Ja na voucher Spa z Cleanic czekałam ze trzy miesiące. Jak w Velvet mają takie samo tempo, no to jeszcze trochę poczekasz
emotka


Ja mam nadzieję że ten Unimil się streści, festwial na który byly do wygrania bilety jest 19 sierpnia
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579383 Napisano: 01.08.2011 08:18:06 w Rossmann
aerdna napisał(a):

Ale za to ten drugi konkurs

Nagrodami w Konkursie jest 100 par oryginalnych kolczyków wykonanych ręcznie ze złota i lawy o wartości 200 zł brutto każda.

jest o co walczyc emotka


I to bez paragonu emotka teraz o 11 chyba nie ma sensu grać, ja chyba poczekam tak po połowy konkursu, może już wszyscy co chcieli wygrać wygraja i bedzie łatwiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ruda88

#4579358 Napisano: 01.08.2011 08:05:35 w Rossmann
aerdna napisał(a):

ruda88 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Zapowiedź kolejnego konkursu
Wspólne grillowanie z Velvet

A ja nawet nie dostałam mojego SPA z poprzedniego. Czekam już 2 miesiace emotka


A upominałaś się w Velvecie? Bo z tego co mi odpisali jak pytałam o inny konkurs to odpowiedzialnosc Rossnetu kończy się tak naprawdę w momencie weryfikacji paragonów i trzeba uderzać prosto do organizatora.



Tak, ale nie odpisali. Panczita dzwoniła i powiedzieli, że Rossmann przekazał paragony i nie wie dlaczego Velvet nie wydał nagrody. Czuję się oszukana, bo 10 zł na papier + 5 zł na znaczek a nagrody ani widu ani słychu... Wolałabym 100x już ten zestaw emotka


Nie dziwię się... Też mi się marzy SPA... Ale na razie czekam na bilety ktore wygralam na Unimilu, mam nadzieję ze niedlugo przyjda.

Pojawily sie juz te nowe konki na rossnecie. Wyświetl w wątku >>
0 0