Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marcepan1983

marcepan1983

#1716376 Napisano: 31.07.2008 03:12:46 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a jeszcze jedno Panie redaktorze emotka taka mała moja uwaga i obawa przed tym, że Pański artykuł 1) będzie albo w stylu plugawym o czym pisałem już wcześniej i będzie pełen nieodmówień tak aby czytelnik wyrobił sobie zdanie o konkursowiczach jako o takich cwaniaczkach, którzy kombinują ile by tu ugrać i jak obejść podatek
2) albo pełen przekłamań dotyczących tego co ludzie wygrywają i jak to robią. Bo tak jak pisałem wcześniej jestem na 100% pewien, że nikt kto utrzymuje się z konkursów do pana nie napisze, a jestem także pewien, że napisało stado idiotów, którzy lubią się przechwalać i opowiadają bajki; bo na forum takich nie brakuje co pisali o tym jak to rzekomo wygrywali wycieczki, samochody etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1716357 Napisano: 31.07.2008 03:00:32 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Hmmm... skąd u niektórych Państwa taka nieuprzejmość, cynizm, takie pokazanie za wszelką cenę, że się wie lepiej...
Kto powiedział, że brakuje zawodowców chętnych do zwierzeń? Kto powiedział, że spuszczam z tonu? Szanowni Państwo - ja po prostu pytam... A nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi. Pytam bo nie jestem w Państwa środowisku, nie znam się jeszcze tak na konkursach jak Wy. A chciałbym poznać jak najwięcej detali aby móc jak najlepiej napisać artykuł. Rozumiem, że jestem kimś obcym, ale nie wierzę, żeby Państwa środowisko było aż tak nieufne... Życzę niektórym więcej luzu w tak upalne dni.



bo żadne spec, zawodowiec czy jak zwał tak zwał się do Pana nie zgłosi i tyle w tym temacie. to tak jakby przestępca miał sam się zgłosić na policje emotka może sie tylko Panu wydaje, że ktoś taki napisał bo wygrał 50tys., ale zapewniam, że to tylko kropla w morzu tego co robią prawdziwi zawodowcy emotka
A może pan tak podpuszcza wszystkich, ludzie piszą w jaki sposób wygrywają i wkrótce rzuci Pan posadkę w redakcji i sam zacznie grać? emotka emotka
A może to jakaś zorganizowana akcja NIKu, US, CBŚ etc. i tylko czekacie ile baranów sie zgłosi do was z informacją, ze wygrali to i to, sprzedali a podatek nie zapłacony emotka emotka

Tutaj nikt w ciemię nie jest bity. na tym forum sa ludzie cwani i inteligentni. nie trudno się domyśleć jaki charakter bedzie miał artykuł na podstawie takich pytań: Czy słyszeliście Państwo o tym, że ktoś miał jakieś problemy jeśli przyłapano go, na tym, że grał trochę nieuczciwie? Np. że ktoś wygrał 28 z 30 telewizorów, które były do zdobycia, albo połowę telefonów komórkowych. Może wiecie, że ktoś bierze udział dziennie w ogromnej liczbie konkursów. Może chcielibyście oszacować ile wyciągają z konkursów najlepsi?

Moja wypowiedź stanowi moją własność intelektualną i nie wyrażam zgody aby została cytowana bądź służyła jako tok myślowym w Pańskim artykule emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1705792 Napisano: 25.07.2008 05:09:48 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
malenka89 napisał(a):

Marcepan co do skarbówki to mylisz się. Jeżeli sprzedajemy przedmiot chociaż grosz taniej niż wynosi wartość regulaminowa to podatku się nie opłaca, gdyż to nie zysk, a strata.



Niestety ale to Ty jesteś w błędzie;) Za każdy przedmiot(nowy; do 6 m-cy) sprzedany powyżej 1000zł musisz zapłacić podatek dochodowy. Nawet jeśli to nie jest wygrana rzecz, a np. nowy samochód, który sprzedajesz bo musisz pilnie mieć gotówke.
Za to jeśli sprzedasz w miesiącu 10 przedmiotów za 990zł to podatku już płacić nie musisz emotka ...ale to już specyfika i śmieszność polskiego prawa emotka

privatedo - tam nagrody dostało tylko 3 finalistów grand prix, więc tamta osoba nic nie wygrała...


I powtórzę wam raz jeszcze... Nikt o uczciwych, poświęcających czas, pieniądze i nerwy konkursowiczach nie będzie chciał czytać. emotka
Jestem pewien, że jeśli artykuł powstanie to w 90% będzie w tonie negatywnym lub ewentualnie dającym do myślenia czytelnikowi. Że my to cwaniaczki, dorobkiewicze, pewnie tez oszuści, boją się mówić o zarobkach, chcą pozostać anonimowi(ciekawe dlaczego?!), złodzieje, nabijacze głosów z neostrady... Przecież o pasjonatach, którzy specjalizują się pisaniem opowiadań, fotografią nikt nie bedzie czytał emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1705770 Napisano: 25.07.2008 04:54:16 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
privatedo napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):



Co do plagiatów w konkursach to wystarczy to zgłosić w odpowiedniej formie do organizatora i jeśli wskażesz źródło to uczestnik zostanie usunięty. Na Onecie wymagana jest forma pisemna reklamacji więc się nie dziw, że Ci nie odpowiadali na maile. emotka


Marcepan, ja czytam regulaminy emotka i wiem, ze pisemnie, wiec to nie nowosc emotka
ale ja dodatkowo wiem wiecej bo dzwonilam emotka



tak jak na PW Ci napisałem. To zdjęcie zostało usunięte emotka tak jak napisąłem wyżej - jak wskażesz źródło to zawsze takie zdjęcie zostanie usunięte z konkursu

Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1705751 Napisano: 25.07.2008 04:45:37 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Akurat czytelnicy Wprost na pewno nie rzucą się masowo na stronę e-konkursy, a tym bardziej do brania udziału w konkursach.
Organizatorzy też nie przestaną organizować konkursów bo to czysty marketing firm i zawsze to będzie opłacalne dla nich.

Co do plagiatów w konkursach to wystarczy to zgłosić w odpowiedniej formie do organizatora i jeśli wskażesz źródło to uczestnik zostanie usunięty. Na Onecie wymagana jest forma pisemna reklamacji więc się nie dziw, że Ci nie odpowiadali na maile. emotka
W każdym konkursie fotograficznym są zapisy w reg. że musisz być autorem albo posiadać prawa majątkowe; nigdy jeszcze nie spotkałem się z brakiem interwencji gdy znalazłem w necie zdjęcie, które ktoś ukradł. Tak więc to nie jest żaden problem ani zależność.

Bardziej interesującym tematem jest natomiast tworzenie oprogramowania do konkursów sms'owych, które wysyłają sms'y o określonej godzinie; pisanie programów do konkursów z grami gdzie booty automatycznie nabijają punkty itp. itd...
W tych konkursach dochodzi do największych oszustw i braku interwencji organizatorów gdyż czasami najzwyczajniej nie są w stanie tego nikomu udowodnić. emotka a wszystko dlatego, że w tych konkursach są najatrakcyjniejsze nagrody do wygrania...

Generalnie niech Pan redaktorek poszuka sobie innej historii bo i tak żaden prawdziwy wyjadacz się z Panem nie skontaktuje emotka
A sam artykuł założę się, że będzie uderzał w nasze dobre imię i znajdzie się w nim masa zwrotów w stylu: ...niechętnie się wypowiadają, nie chcą mówić o zarobkach, hackerzy, oszuści etc.
Wszystko w podtrzymane w stylu jakbyśmy byli cwaniaczkami i maniakami.
...O miłych i uczciwych konkursowiczach, którzy wygrywają maskotki i książki nikt nie będzie chciał czytać emotka
Poza tym Wprost się specjalizuje w śledczych i daleko idących teoriach emotka

Poczekajcie jak za parę tygodni po artykule dobierze się wam skarbówka do cenzura emotka

P.S. nie wyrażam zgody aby jakikolwiek fragment ani myśl została wykorzystana w Pańskim artykule emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1702027 Napisano: 23.07.2008 05:33:21 w Wkurza mnie...
kaoa napisał(a):

nice napisał(a):

A mnie ostatnio wkurza to , że jak otwieram stonkę e-konkursy.info to przy okazji dwie inne (niemieckie) się otwierają.
Denerwuje mnie to niesamowicie. emotka


mnie też! mogą się wyświetlać nowe okna, ale z przenoszeniem to przesada emotka nic nie da się zrobić! piszę sobie Pw, a tu mnie przenosi! normalnie ekstra denerwujące!



też mnie to wkurza emotka moderatorzy troche przeginaja z tymi reklamami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1685770 Napisano: 15.07.2008 10:07:11 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
utropek napisał(a):

olabas napisał(a):

annea20 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

krzysieq napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

dreams napisał(a):

zzgredzikk napisał(a):

przed chwilą dostałam film na Dvd Lejdis
nadawca Media Point Group, Al. Jerozolimskie 146 C, 02-305 Warszawa
wiecie może z jakiego konkursu to może być?



http://film.onet.pl/0,4362,konkursy.html

na przyklad


Ja mam to samo.Ale nie z Onetu , bo sprawdzałam.



Może z ankiety z Korby emotka

u mnie tez Lejdis i to chyba na 100% z korby emotka



To chyba czy na 100 %?
emotka
Joke emotka emotka


Z Korby , za ankietę, bo sprawdzałam, na stronie jest lista laureatów.




oooo to ja tez mam nadzieje ze ten filmik dostane, bo bardzo chcialabym go miec emotka



z korby? tzn ankieta dlaczego?



buuu a ja juz ogladalam ten film:/ mam nadzieje ze inny dostane:)



też dostałem z tym samym stemplem ale nie brałem udziąłu w żadnej ankiecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1682024 Napisano: 13.07.2008 02:22:38 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
dostałem paczkę z jakimiś płytami i chemikaliami do czyszczenia sprzętu rtv, monitorów emotka wie ktoś skąd to? Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1498189 Napisano: 21.04.2008 11:04:26 w Segregacja konkursów.
Nie wiem czy to podchodzi pod segregacje konkursów ale bardzo mnie irytuje fakt, iż wyszukuje jakiś konkurs, starannie go opisuje, dodaje do bazy...a żaden z adminów/moderatorów go nie dodaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1285060 Napisano: 08.01.2008 08:37:47 w www.onet.pl
mnie onet wysłał puste pudęłko emotka emotka emotka emotka emotka

nagroda była dość wartościowa i nie wiem co teraz zrobić bo nie otworzyłem paczki przy kurierze:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1260159 Napisano: 29.12.2007 04:31:20 w Wpisujcie Miasta

marcepan1983

#1220188 Napisano: 05.12.2007 12:10:41 w co chcielibyście wygrać?
- iPod touch
- lustrzanka cyfrowa
- wycieczka o wartości 20tys. emotka
- samochód
- mieszkanie
- i 10 letnia pensje

- pomarzyć - bezcenne emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1127996 Napisano: 22.10.2007 04:35:49 w Allegro.pl - bez linków
Możecie się zalogowac na Allegro? Mnie po wpisaniu hasła i wciśnięciu zaloguj z powrotem przenosi na strone główną:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1093480 Napisano: 04.10.2007 01:42:27 w co chcielibyście wygrać?
0 0

marcepan1983

#1073038 Napisano: 24.09.2007 11:40:27 w Pomocy!!!!
Orientuje się ktoś ile kosztują smsy na numery zaczynające się od 68** ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1018250 Napisano: 30.08.2007 10:05:26 w poznajmy się BLIŻEJ
To byłem ja, Jarząbek:) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1018225 Napisano: 30.08.2007 09:57:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
leniviec napisał(a):

Czy nie dałoby się usunąć z listy tych użytkowników, którzy założyli konto i ani razu nie zalogowali się? Odrazu lista zrobiłaby się przejrzysta emotka




Powinna być kasacja jak na innych forach. Powiedzmy konto ulega skasowaniu po 3 m-cach od niezalogowania sie Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1018221 Napisano: 30.08.2007 09:56:15 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
luzak napisał(a):

slavek napisał(a):

ani93 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Wczoraj przekopując listę użytkowników szukałam pewnej osoby z konkretnego miasta. Pomyślałam sobie, że może dałoby się tam zrobić sortowanie alfabetyczne nie tylko nickami, ale i miastami oraz datami zarejestrowania? emotka


Popieram emotka



i ja także


ja również




Ja proponuje żeby była po porstu wyszukiwarka nicków Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1014334 Napisano: 29.08.2007 01:55:18 w GRATISY
Mam pytanie. Wy tak wyszukujecie w googlach różne firmy i piszecie do nic na @ czy by wam nie wysłali jakiś gratisów? Wyświetl w wątku >>
0 0