Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marcepan1983

marcepan1983

#3229267 Napisano: 23.03.2010 04:48:35 w Dyskusje o wynikach konkursu

marcepan1983

#3228877 Napisano: 23.03.2010 02:15:15 w skojarzenia
...i kwitły kwiatuszki - zerwę Twój wianuszek emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3226189 Napisano: 22.03.2010 06:40:52 w skojarzenia
znieczulenie proszę - 0,5 l emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3225064 Napisano: 22.03.2010 01:11:34 w skojarzenia
buraczany las - płaczki z forum ek Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3218733 Napisano: 20.03.2010 09:43:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

tedance napisał(a):

ola2493 napisał(a):

aloevera napisał(a):

olus15 napisał(a):

szkoda,że w klikanych ludzie ,którzy prezentują rzeczywiście wartościowe prace nie wygrywają
ja od razu eliminuje klikane jakiekolwiek by nie były nagrody




ja się brałam kilka razy bo mam zmienne IP ale brak mi cierpliwości - ileż mozna czasu spędzić klikając....chyba, że jest jakis konk co z pierwszego 1000 osob JURY wybiera to moze sie skuszę bo od niedawna mam to zmienne IP ale to są konki bez sensu emotka


stronę wcześniej piszesz, że nienawidzisz oszustów a chwilę potem piszesz że nabijasz sobie głosy bo masz zmienne IP
emotka emotka emotka


Stronę wcześniej nie miała jeszcze zmiennego IP emotka emotka emotka


chyba tak emotka emotka




dla mnie zmienianie IP czy zbieranie głosów na EK to ten sam poziom, więc spokojnie ze słowami... Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3216368 Napisano: 19.03.2010 02:35:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

nie żartuj w każdym markecie byłu ulotki


reklamy były w prasie kobiecej wiec kazdy wiedział




nie czytam takiej prasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3216246 Napisano: 19.03.2010 02:09:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
finessa napisał(a):

niuniu napisał(a):

becia1973 napisał(a):

a co z wycieczkami na Bali z anielskopiękna.pl???? Dzisiaj miją ostatni dzień na poinformowanie zwycięzców emotka emotka emotka nikt nie wygrał z forum/??????? emotka emotka



osobiscie uwazam ze malo osob poza forum moglo wiedziec o tym konkursie ja sama dowiedzialam sie przypadkiem dzieki forum -> ktos od nas musi wygrac!!!



No nie wiem, moja znajoma, nie ma konta na e-konkursach, a mimo to wiedziała o tym konkursie. emotka



a ja mam i nie wiedziałem:( mój błąd, że nie latam po marketach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3216190 Napisano: 19.03.2010 01:56:45 w Dyskusje o wynikach konkursu

marcepan1983

#3212026 Napisano: 18.03.2010 10:31:57 w Pomocy!!!!
potrzebuje pomocy z konkursem Assassin’s Creed na Onecie Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3205661 Napisano: 16.03.2010 03:28:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
melissa napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

melissa napisał(a):

grancias napisał(a):

merynosek napisał(a):

pamal73 napisał(a):

http://www.carref...aj-wyjatkowa-chwile/

daje do myślenia emotka


Porażka... Ciekawe ile smsów wysłali i z jakiego zegara korzystali...
Nie ma to jak rodzinny biznes emotka



Te osoby czesto wygrywaja w konkursach, gdzie trzeba cos kupic. Pewnie dużo inwestuja, ale kazdy ma do tego prawo ...



3 klany hurtowników z Jaworzna, Jutrosina i Krakowa podzieliły się wszystkimi nagrodami.... no sorry - 1 człowiek z Wrocławia spoza tych klanów się zaplątał emotka




broni Ci ktoś mieć 5 telefonów i wysyłać po kilkadziesiąt smsów? płaczesz jak moher, a Ci, którzy akurat to robią nie łamią regulaminu w żaden sposób



A kto tu płacze????
emotka emotka emotka
Nawet udziału tam nie brałam. Nie można już komentować wyników w topie tego dotyczącym? Naucz się czytać ze zrozumieniem - ale to chyba zbyt trudne - więc lepiej wracaj do nabijania głosów w klikanych, może tym razem cię nie wywalą emotka emotka emotka emotka



wyzywasz biednych ludzi od jakiś klanów hurtowników (sarkazm/ironia) stawiasz po swojej wypowiedzi 'zakręcane' minki - dla mnie to narzekanie lub płac emotka

z tego co wiem to sporo osób gralo, oni po prostu mają specjalne oprogramowania i aby dokladnie trafiać...mój znajomy był z jedna taką osoba na wycieczce stąd takie info, oni przeważnie w tych konkursach wygrywają +Pan Henryk G.(teraz nie wygrał, bo pewnie był gdzieś na wycieczce

Akurat ameryki nie odkryłeś/aś emotka Tyle, że czasem serwera Carrefoura nikt nie dysponuje i przy dużej liczbie zgłoszeń trzeba po prostu tych smsów sporo wysłać. (tak było np. z Dębowym gdzie trzeba było wysyłać każdego dnia o innej porze i wygrywały totalnie przypadkowe osoby, a wszystkie Henryki i luck'i nawet tv nie zgarnęły, nie mówiąc o kanapie emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3205362 Napisano: 16.03.2010 01:30:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
melissa napisał(a):

grancias napisał(a):

merynosek napisał(a):

pamal73 napisał(a):

http://www.carref...aj-wyjatkowa-chwile/

daje do myślenia emotka


Porażka... Ciekawe ile smsów wysłali i z jakiego zegara korzystali...
Nie ma to jak rodzinny biznes emotka



Te osoby czesto wygrywaja w konkursach, gdzie trzeba cos kupic. Pewnie dużo inwestuja, ale kazdy ma do tego prawo ...



3 klany hurtowników z Jaworzna, Jutrosina i Krakowa podzieliły się wszystkimi nagrodami.... no sorry - 1 człowiek z Wrocławia spoza tych klanów się zaplątał emotka




broni Ci ktoś mieć 5 telefonów i wysyłać po kilkadziesiąt smsów? płaczesz jak moher, a Ci, którzy akurat to robią nie łamią regulaminu w żaden sposób Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3204922 Napisano: 16.03.2010 10:56:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
damianwro napisał(a):

melissa napisał(a):


Ostatnie zdanie mnie rozwaliło ... emotka


no i taka jest właśnie mentalność... oszukiwanie jest dobre do czasu, aż się wygrywa - jak usuną, to jestem poszkodowany i a dlaczego inni wygrali?



a czy ja gdzieś czułem się pokrzywdzony? po prostu napisałem, ze jakbym zaczął nabijać w innym momencie to bym wygrał. nie mam pretensji, ze nie wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3204920 Napisano: 16.03.2010 10:55:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
regusia napisał(a):

regusia napisał(a):

potworkaa napisał(a):

kotek11 napisał(a):

Konkursowicze!
Rozumiemy Wasze zaniepokojenie wynikami konkursu. Tak jak zapewnialiśmy Państwa, wyniki konkursu zostały sprawdzone! Po pierwsze zwycięski wynik 1900 wypitych kaw, to nie tak dużo, aby wnioskowac na podstawie tej liczby o oszustwie. Po drugie pomysłowość Polaków nie zna granic, wierzecie nam, szczególnie... jeżeli chodzi o oszustwo w konkursach. Staraliśmy się maksymalnie zabezpieczyć konkurs. Nawet jeżeli ktoś oszukiwał, to nie jesteśmy w stanie tego udowodnić tym osobom na podstawie tylko państwa opinii. Istnieje domniemanie niewinności i zgodnie z prawem nie możemy oskarżać o oszustwa kogoś, jeżeli nie mamy na to dowodów. Jeżeli dysponują Państwo screenami lub innymi dowodami nieuczciwych procederów, prosimy nadsyłać je na adres tchibo@opcom.pl, i obiecujemy odnieść się do nich.
śmiech na sali...


a ma ktoś jakieś screeny?





tak tylko ze jak w czwartek usuwali oszustów to nie potrzebowali screenów...napiszcie to na facebooku...jak wiecej osob napisze te słowa to moze ich ruszy...




włączcie sie kto moze do dyskusji z nimi na facebook



bo ludzie wyciągają linki do głosowania, wrzucają do płatnych serwisów i tyle. każdy wie, że to oszustwo ale tylko nie organizator:D Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202673 Napisano: 15.03.2010 03:38:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

Ja w ogóle bardzo nie lubię konkursów, gdzie na najlepszą pracę mają niby klikać internauci emotka Wiadomo, że wygra ten, który lepiej się rozreklamuje, ma więcej stron, blogów, kont na forach i znajomych lub znalazł inny sposób na nabicie głosów emotka I wiadomo, że wtedy nie wygrywa najlepsza praca, tylko najskuteczniejszy uczestnik emotka Dlatego żal mi ludzi, którzy nie są tego świadomi i tworzą prace, wrzucają je do neta a nie wiedzą, że tu chodzi o reklamowanie się:D:D:D a jest takich sporo emotka

Dlatego jestem za loteriami lub konkursami z jury emotka



też mi zal takich ludzi. ale takie konkursy są po to aby zrobić reklamę organizatorowi. za to wkurzają mnie najbardziej Ci, którzy właśnie wypisują później, że Twoja praca nie jest najlepsza, a ma tyle głosów. O to przecież w tym chodzi. Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału. A jak chce żeby wygrała najlepsza praca to niech startuje w konkursach z profesjonalnym jury. Bo w większości też jest to subiektywny wybór i kwestia gustu czy ta czy tamta praca jest najlepsza Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202659 Napisano: 15.03.2010 03:33:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natie napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a swoją drogą to też wkurzają mnie wszystkie płaczki z tego forum, które piszą doniesienia, że oszust i głupi ch**
oskarżają ludzi nie mając absolutnie ŻADNEJ pewności czy ktoś oszukiwał czy nie (bo przecież łatwo kogoś zjechać i oskarżyć)
piszą, że ten jest oszust bo ma dużo głosów albo, że to plagiat(a zawsze może być tak, ze ten sam wierszyk pisze 1 osoba wiele razy; ja np. tak robię ze sowimi opowiadaniami i hasłami reklamowymi)


ja tez jestem taka placzka i co? glosy zbieralam tylko tu i sie przejechalam!!!!!!!!!!!!



nie wiem generalnie o czym mówisz specjalnie więc nie chce się wypowiadać.

ja mówię o płaczkach, którzy piszą donosy i bezsensowne komentarze pod różnymi pracami, bo ktoś ma dużo głosów to od razu na 100% jest oszustem emotka
albo jak 2 razy powtarza się jakiś wierszyk w różnych konkursach to też na pewno jest kradziony emotka

zauważmy tylko, że w tego typu konkursach biorą zazwyczaj te same osoby. i jeśli ktoś stworzył coś naprawdę dobrego to wcale się nie dziwię, że drugi raz wysłał tą samą prace skoro ktoś ją już wcześniej docenił.




A co do tego to uważam, że w konkursach na wierszyki, opowiadania itp. dobrze by było gdyby w regulaminie było zaznaczone, że praca ma być autorska i nigdzie do tej pory niepublikowana. To wtedy ucina wszelkie komentarze o tym, że wierszyk, który znajduje się na kilkudziesięciu stronach w internecie już od lat, został napisany przez osobę, która wygrała emotka



są takie konkursy. wszystko zależy od organizatora i regulaminu.
jeśli natomiast reg. nie zabrania nadsyłania pracy, która już wcześniej była publikowana, to sam wysyłam swoje opowiadanie raz jeszcze bo wiem, że jest dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202653 Napisano: 15.03.2010 03:31:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
regusia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

regusia napisał(a):



szok....wygraly plantacje ktore pojawily sie w ostatniej chwili....szok....niemoge dojsc do siebie...te co w ostatnią noc nabiły....



tchibo to ściema. usunęli na początku kilka prac, które miały najwięcej głosów, a później resztę już zostawili




to największy szok jaki widziałam....



też mnie to wkurza. jak chcą być tacy skrupulatni to niech śledzą każda pracę i nawet 10 nabitych głosów niech usuwają,a nie raz zrobią porządek,a później już olewka. jak mieli zamiar sobie odpuścić to nie powinni nikogo usuwać! ten co pierwszy sobie nabijał jest po prostu w tym momencie kozłem ofiarnym i tyle.
gdybym zaczął sobie nabijać w połowie konkursu,a nie na początku to by mnie nie wywalili i miałbym expres emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202636 Napisano: 15.03.2010 03:26:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
regusia napisał(a):



szok....wygraly plantacje ktore pojawily sie w ostatniej chwili....szok....niemoge dojsc do siebie...te co w ostatnią noc nabiły....



tchibo to ściema. usunęli na początku kilka prac, które miały najwięcej głosów, a później resztę już zostawili Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202628 Napisano: 15.03.2010 03:23:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
natie napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a swoją drogą to też wkurzają mnie wszystkie płaczki z tego forum, które piszą doniesienia, że oszust i głupi ch**
oskarżają ludzi nie mając absolutnie ŻADNEJ pewności czy ktoś oszukiwał czy nie (bo przecież łatwo kogoś zjechać i oskarżyć)
piszą, że ten jest oszust bo ma dużo głosów albo, że to plagiat(a zawsze może być tak, ze ten sam wierszyk pisze 1 osoba wiele razy; ja np. tak robię ze sowimi opowiadaniami i hasłami reklamowymi)


ja tez jestem taka placzka i co? glosy zbieralam tylko tu i sie przejechalam!!!!!!!!!!!!



nie wiem generalnie o czym mówisz specjalnie więc nie chce się wypowiadać.

ja mówię o płaczkach, którzy piszą donosy i bezsensowne komentarze pod różnymi pracami, bo ktoś ma dużo głosów to od razu na 100% jest oszustem emotka
albo jak 2 razy powtarza się jakiś wierszyk w różnych konkursach to też na pewno jest kradziony emotka

zauważmy tylko, że w tego typu konkursach biorą zazwyczaj te same osoby. i jeśli ktoś stworzył coś naprawdę dobrego to wcale się nie dziwię, że drugi raz wysłał tą samą prace skoro ktoś ją już wcześniej docenił. Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202603 Napisano: 15.03.2010 03:13:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
a swoją drogą to też wkurzają mnie wszystkie płaczki z tego forum, które piszą doniesienia, że oszust i głupi ch**
oskarżają ludzi nie mając absolutnie ŻADNEJ pewności czy ktoś oszukiwał czy nie (bo przecież łatwo kogoś zjechać i oskarżyć)
piszą, że ten jest oszust bo ma dużo głosów albo, że to plagiat(a zawsze może być tak, ze ten sam wierszyk pisze 1 osoba wiele razy; ja np. tak robię ze sowimi opowiadaniami i hasłami reklamowymi) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#3202594 Napisano: 15.03.2010 03:07:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
darekgryko napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

zawodowiec25 napisał(a):

tedance napisał(a):

A baaardzo kreatywna laureatka powinna zabulić karę za oszustwo emotka emotka emotka


Jejku, A komu ma niby zapłacić tą kare za oszustwo?? Musiał by się znaleźć autor tekstu i sam wnieść pozew do sądu o naruszenie praw autorskich... Prawda jest taka, że możemy tutaj się wkurzać ile chcemy ale tak naprawdę to organizatorzy są bezradni w tej sprawie.



mało synku wiesz więc się nie wypowiadaj w tematach, w których brakuje Ci wiedzy;-)
KK 286 &1 - Zawiadomienie do prokuratury może złożyć organizator konkursu, bo to on został wprowadzony w błąd.
Jeśli będzie znany jeszcze autor (nieważne czego, zdjęcia, utworu, etc.) może takiej osobie wytoczyć sprawę cywilną z art. 79 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych


KAŻDY MOZE ZŁOZYC ZAWIADOMIENIE O PRZESTEPSTWIE. Nota bene jeśli ktos wie, że ptrzestepstwo iało miejsce- a tego nie zrobił..tównież odpowiada karnie:)



Nie każdy;) Wszystko zależy od rodzaju przestępstwa. Niektóre są ścigane na wniosek prywatny(np. organizator), a inne są ścigane na wniosek publicznoskargowy. Do tego konkretnego art 286. postępowanie może się toczyć na wniosek publicznoskargowy. Wystarczy złożyć doniesienie do odpowiednich organów ścigania, a one mają obowiązek zająć się taką sprawą. Wyświetl w wątku >>
0 0