Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marcepan1983

marcepan1983

#3202480 Napisano: 15.03.2010 02:35:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
zawodowiec25 napisał(a):

tedance napisał(a):

A baaardzo kreatywna laureatka powinna zabulić karę za oszustwo emotka emotka emotka


Jejku, A komu ma niby zapłacić tą kare za oszustwo?? Musiał by się znaleźć autor tekstu i sam wnieść pozew do sądu o naruszenie praw autorskich... Prawda jest taka, że możemy tutaj się wkurzać ile chcemy ale tak naprawdę to organizatorzy są bezradni w tej sprawie.



mało synku wiesz więc się nie wypowiadaj w tematach, w których brakuje Ci wiedzy;-)
KK 286 &1 - Zawiadomienie do prokuratury może złożyć organizator konkursu, bo to on został wprowadzony w błąd.
Jeśli będzie znany jeszcze autor (nieważne czego, zdjęcia, utworu, etc.) może takiej osobie wytoczyć sprawę cywilną z art. 79 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych
Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2803379 Napisano: 31.10.2009 10:04:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
snowflake napisał(a):

tu link http://www.dlalej...kurs/rozwiazane.html



Dzięki. Sam nie mogłem znaleźć tej podstrony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2800580 Napisano: 30.10.2009 12:07:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
wiecie może gdzie można znaleźć wyniki konkursów z portalu dlalejdis? pisałem do nich ale nie raczą nawet odpisać. wygrał tam ktoś coś kiedykolwiek? Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2655708 Napisano: 14.09.2009 09:45:46 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
miała też otwartą stronę e-konkursy ale tylko bywalcy zorientować się mogli, że to ta stronka.

mogłaby ta laska odejść trochę od monitora bo cenzura widać było rośnie jej wprost proporcjonalnie do godzin spędzonych na konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2655185 Napisano: 14.09.2009 07:11:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ludzie o was nic nie bedzie;) to bedzie o tych, którzy grają w teleturniejach Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2488821 Napisano: 10.07.2009 10:01:56 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

powie mi ktos ile czasu idzie @ ? tzn ile srednio przed pelno powinnam wyslac pw emotka



nie da się tego stwierdzić. to zależy od wielu czynników. z jakiej poczty Ty wysyłasz, z jakiego serwera korzysta odbiorca, ile osób będzie w tym samym czasie wysyłało te maile...


wiem ze nie da sie dokladnie okreslic ale tak mniejwiecej czy liczyc tak jak z telefonu



maile idą ułamki setnej sekundy jak nie ma zadnych lagów Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2488664 Napisano: 10.07.2009 09:12:47 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

powie mi ktos ile czasu idzie @ ? tzn ile srednio przed pelno powinnam wyslac pw emotka



nie da się tego stwierdzić. to zależy od wielu czynników. z jakiej poczty Ty wysyłasz, z jakiego serwera korzysta odbiorca, ile osób będzie w tym samym czasie wysyłało te maile... Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2488611 Napisano: 10.07.2009 08:49:30 w Pomocy!!!!
na podstrony da się juz poźniej wchodzić. tylko na główną nie wczytuje: https://www.e-konkursy.info/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2488568 Napisano: 10.07.2009 08:32:51 w Pomocy!!!!
Nie mogę ze swojego IP wejść na forum emotka
Mam cały czas komunikat: Baza danych chwilowo niedostepna. Za utrudnienia przepraszamy.
No ale forum działa bo jak zmieniam IP to normalnie wchodzi... O co kaman? Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2486242 Napisano: 09.07.2009 08:23:17 w Wkurza mnie...
i napisz że dzieje Ci się tak z tej strony, że admin ekonkursy robi takie pratyki. pisz do wsyztskich stron, które CI sie otwierają. wtedy nie wypłącą mu kasy i skończy się nabijanie ludzi w balona Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2486232 Napisano: 09.07.2009 08:19:59 w Wkurza mnie...
katia305 napisał(a):

jak sie nazywa najlepszy program do blokowania reklam na e-konkach??
szalu dostane zaraz emotka



adblock. i weź napisz do tych reklamodawców bo takie autoprzekierowywanie jets nielegalne. niech ukruca te i nie wypłącą temu oszystowi kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2469764 Napisano: 01.07.2009 08:06:35 w Wkurza mnie...
matejank napisał(a):

taaga20 napisał(a):

tato999 napisał(a):

a mnie wkurza tylko to że nie mogę codziennie się widzieć ze swoim chłopakiem


emotka ja będziecie małżeństwem to będzie cię wkurzało że codziennie musisz na niego patrzeć emotka


Święte słowa...
emotka



w drugą stronę tez to się tyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2469722 Napisano: 01.07.2009 07:38:53 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

jasnoska napisał(a):

annaroza napisał(a):

AgaAga napisał(a):

Wkurzają mnie przekierowania emotka emotka emotka

Kilkanaście razy klikam w coś i wciąz otwierają mi się inne strony. Ja rozumiem, relkama, raz na jakiś czas, ale żeby to napisać, to musiałam przeglądarkę zmienić, bo na tamtej nie dało rady wejśc na forum emotka


to samo. mpgę nawet klikać w te reklamy, ale nie da się tak zrobić żeby tylko raz kliknąć, a później już wejść tam gdzie sie chciało, a nie kilkanaście razy i bez efektu? emotka




też mnie to bardzo wkurza emotka




Gdyby te strony jeszcze się włączyły to możnaby je po prostu wyłączyć. Ale one blokują całą stronę. WŚCIEC SIÊ MOŻNA! Zgłaszałam sprawę Adminom ale chyba kasa jest wazniejsza od komfortu korzystania ze strony...



Najgorsze jest to, że te reklamy są ukryte. gdziekolwiek na stronie klikniesz to i tak Cię przenosi na strone kapsla albo tesco. takie praktyki są nielegalne. zgłoście to reklamodawcą to na pewno już więcej takich reklam nie bedzie;] Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2348239 Napisano: 01.05.2009 04:28:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
AgaAga napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

wyniki konkursu coneco - nagrody dla znajomych. jeśli braliście udział to piszcie im maile. mam 100% pewność, że konkurs był ustawiony:/


Chyba, że wiesz, że to są bliscy znajomi i można to udowodnić. To wtedy można pisać do sponsora, bo do nich samych to raczej bezowocnie bedzie.



jeszcze przed ogłoszeniem wyników gdy pisałem do nich to miła Pani na pytanie: kiedy będą ogłoszone wyniki? udzieliła odpowiedzi nie wiadomo skąd: - trwa losowanie zwycięzcy(tak jakby 1 nazwisko 3 dni trzeba było losować) i zapewniam Pana, że żaden pracownik firmy Coneco nie może otrzymać nagrody Skąd to zdanie? Przecież o nic takiego nie pytałem emotka
Po drugie z 100% pewnością jestem w stanie stwierdzić, że miałem największą liczbę poleconych bo wiem dokładnie ile było poleceń,a moja liczba była większa niż połowę tej sumy...Oczywiście nie wygrałem pomimo, iż we 3 etapach 85% nagród przypadła mnie emotka
Po trzecie nie wysyłają maili z informacją o wygranej nagrody tygodnia (wygrałem 2), a jedynie z kubkami i torbami.
Po czwarte pomimo próśb nie chcą opublikować wygranego zdjęcia, a dam sobie palca uciąć, że z taką ilością jak wysłałem i JAKOŚCI¡ nikt nie miał najmniejszych szans(przyłożyłem się akurat bardzo) Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2348169 Napisano: 01.05.2009 02:26:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
wyniki konkursu coneco - nagrody dla znajomych. jeśli braliście udział to piszcie im maile. mam 100% pewność, że konkurs był ustawiony:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2342312 Napisano: 28.04.2009 07:49:59 w Wkurza mnie...
mariwanna napisał(a):

no to i ja się powkurzam emotka wkurza mnie, że komp się przywiesił, pw długo wysyłało i przez to nie wygrałam torby u marcepana emotka



będzie tego jeszcze trochę więc bądź cierpliwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2342295 Napisano: 28.04.2009 07:41:55 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

Wkurzają mnie nadgorliwe marcepany. emotka



nie nadgorliwe tylko sprawiedliwe. dlaczego ja mam dostawać(bo kiedyś dostałem) karniaki za robienie tego samego co teraz jest legalne?! Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2342272 Napisano: 28.04.2009 07:27:41 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie administratorzy tego forum, którzy keidyś dawali KAŻDEMU karniaki za to, że organizował konkurs w dziale konkursy na forum z nagrodami w zamian za klikanie, a teraz jak robi to większa ilosć osób to Pionas boi się ruszyć **** emotka emotka emotka
od zbierania głosów jest dział KLIKNIJCIE, a nie zaśmiecanie innych topów emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2204001 Napisano: 04.03.2009 12:37:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
nineczka17 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

tedance napisał(a):

Lista laureatów Dziewczyna nr 07/08
NIVEA DZ 07/08
- zestawy plażowiczki:
2.S.Jackowska,Oleśnica; 3.E.Jackowska,Oleśnica; 7.D.Kutrzeba,Myślenice;

Superhero DZ 07/08
- koszulka+3Straszne filmy na DVD:
2.E.Jackowska,Oleśnica; 3.S.Jackowska,Oleśnica;

MEXX DZ 07/08
- kosmetyki MEXX:
2.S.Jackowska,Oleśnica; 3.I.Otrzonsek,Warłów; ; 6.A.Otrzonsek,Warłów;

Lista laureatów BAZARKU Dziewczyna nr 07/08
- Zestaw 1: Kosmetyki Joko Virtual:
3.E.Jackowska,Oleśnica;

- Zestaw 2: Telefon komórkowy Samsung F250:
5.S.Jackowska,Oleśnica

- Zestaw 5: kosmetyki Under Twenty:
13.A.Powszedniak,Lublin; 15.R.Powszedniak,Lublin; 20.A.Przybylska,Warka; 43.A.Przybylska,Warka;

Laureaci konkursów Dziewczyna nr 05/08.
Konkurs CROPP 05_08
- Bony 150 zł do sklepów Cropp Town lub Heavy Duty:
4. I. Otrzonsek, Warłów
7. S. Jackowska, Oleśnica
8. E. Jackowska, Oleśnica

Konkurs Step Up 2 DZ 05_08
- Płyty z muzyką ze StepUp 2 The Street:
2. S. Jackowska, Oleśnica

Konkurs Creative ZEN DZ 05_08
- Odtwarzacze MP3
4. A. Wojniak, Węgry
10. S. Jackowska, Oleśnica

Konkurs Eveline 05_08
- Kosmetyki Eveline:
2. S. Jackowska, Oleśnica

LISTY LAUREATÓW KONKURSÓW W DZIEWCZYNA 08/08
Zestawy kosmetyków Eveline:
3. Elżbieta Jackowska, Oleśnica
4. Sylwia Jackowska, Oleśnica

Lista laureatów konkursów w Dziewczyna 09/08
Konkurs Colgate:
- Zestaw Colgate Max White
4. Elżbieta Jackowska, Oleśnica
5. Sylwia Jackowska, Oleśnica

Konkurs Lady Speed Stick
- zestaw dezodorant Lady Speed Stick+torba:
3. Sylwia Jackowska, Oleśnica
4. Elżbieta Jackowska, Oleśnica

Konkurs Eveline:
- Zestawy kosmetyków Eveline
Karolina Gonera, Kłomnice

Konkurs-Bazarek
- Telefon komórkowy Sagem MY212X
3. Mieczysław Jackowski, Oleśnica
4. Sylwia Jackowska, Oleśnica

- Kosmetyki Under Twenty
1. Marta Gonera, Kłomice
4. Sylwia Jackowska, Oleśnica
5. Roman Jackowski, Oleśnica

- Woda toaletowa Avon
2. Irena Otrzonsek, Warłów
3. Aneta Otrzonsek, Warłów
4. Elżbieta Jackowska, Oleśnica

Lista laureatów konkursów w Dziewczyna 10/08
KONKURS CAMP ROCK:
-25 płyt ze ścieżką dźwiękową Camp Rock
1.Ewelina Kraus, Oleśnica;

KONKURS BAZAR
-10 plecaków Jansport
1.Sylwia Jackowska, Oleśnica

-25 zestawów kosmetyków Garnier
3.Irena Otrzonsek, Warłów

-25 kosmetyków do makijażu Virtual
1.Karolina Gonera, Kłomnice

-5 zestawów Play Station 2
1.Joanna Wojniak, Węgry
2.Adam Wojniak, Węgry
4.Elżbieta Jackowska, Oleśnica

Lista laureatów konkursów w Dziewczyna nr 11/08

- 10 Zestawów kosmetyków Eveline
7.Sylwia Jackowska, Oleśnica
8.Elżbieta Jackowska, Oleśnica

- 25 płyt High School Musical 3
3.Elżbieta Jackowska, Oleśnica
4.Sylwia Jackowska, Oleśnica


emotka Kurcze chyba i ja zacznę dziewczynę kupować emotka To tak wygląda jak by tylko te osoby wysyłały smsy.Nie wiem co o tym myśleć emotka


sle smsy co miesiac z dziewczyny i popcorna i nic jeszcze nie wygralam emotka




matko ludzie rozbrajacie mnie. wysyłacie po 1-2 smsy i myślicie, że wygracie samochody, mieszkania i wszystko inne emotka
żeby wygrać trzeba zainwestować! w zależności od konkursu: czas, pieniądze, wysiłek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#2177027 Napisano: 16.02.2009 10:39:54 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
eywa napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

Taka propozycja...Skoro już pojawiła się zakładka z konkursami lokalnymi to powinien w tym dziale konkursów być jakiś podział, np. na województwa. Wyglądałoby to tak, że dodający zaznacza w jakim województwie jest organizowany konkurs, a szukający ma do wyboru 16 województw i wchodzi w odpowiednio go interesujące.
Obecny podział w niczym specjalnym nie ułatwia wyszukiwania. Nadal są wszystkie lokalne porozrzucane tylko, ze w innym miejscu zamiast w aktualnych


ale spój rz na to ze strony osoby, której nie dotyczą lokalne, tak jak mnie, mi ten podział ułatwił sprawę, bo nie wchodzę w lokalne w ogóle emotka



no to nadla nie bedziesz wchodzić w lokalne;) a osoby, które będą wchodizły mogą mieć ułatwione życie zaznaczając sobie tylko ich województwo nadal w lokalnych;] Wyświetl w wątku >>
0 0