Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marcepan1983

marcepan1983

#1757545 Napisano: 24.08.2008 11:50:22 w dzis mam urodzinki
ja urodzin co prawda dziś nie mam ale strzeliła mi rocznica odkąd jestem na forum emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1751268 Napisano: 20.08.2008 05:03:41 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
nono...widać po niej, że dużo siedzi przed kompem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1751234 Napisano: 20.08.2008 04:43:40 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
co to za wywiad w tej Angorze i z kim:)? Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1727483 Napisano: 06.08.2008 02:45:14 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
A niech stracę; podzielę się trochę z Panem informacjami:] Akurat w tym temacie to żadna tajemnica...

Faktycznie na onecie czy interii jest dużo konkursów tylko jeszcze zależy co rozumiesz przez organizatora? Bo większość tych konkursów jest po prostu wrzucana na te portale z racji ich dużej popularności. Wygląda to tak, że jakaś firma (np. Komandor) chce zorganizować konkurs. Żeby cieszył się dużym powodzeniem to nie organizują go na swojej stronie internetowej komandor.pl bo odwiedzalność takiej strony jest znikoma. Płacą np. Interii aby ta na swoich stronach zorganizował konkurs. Interia z kolei dzwoni do jakiejś agencji marketingowej, która opracowuje strategie, szatę graficzną, witrynę etc., słowem wszystko! Końcowy efekt wygląda tak: http://komandor.interia.pl/konkurs

Co do drugiego pytania to najwartościowsze nagrody są zawsze w konkursach smsowych i w takich właśnie konkursach są prawdziwi zawodowcy emotka setki starterów, tysiące smsów, kupowane kody na allegro, pisanie programów aby te same w odpowiednim momencie wysyłały smsy itd. itd... Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1726766 Napisano: 06.08.2008 08:23:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
biedna jesteś i w wielkiej nieświadomości żyjesz emotka
wiesz co to jest marketing? wybacz mi ale znam firmy, które zajmują się organizowaniem konkursów i wiem po co się je robi, a mogę Ci zdradzić, że na pewno nie po to by wybrać najlepsze zdjęcie emotka emotka

P.S. Innym jakoś wątek służy, a jak Tobie nie to tam nie wchodź i nie wypowiadaj się na jego temat Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725985 Napisano: 05.08.2008 06:17:36 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
zdolnabestia napisał(a):

To co powiem na pewno nie spodoba się dziesiątkom osób, ale nie podoba mi się wątek KLIKNIJCIE.
To nieuczciwa wobec organizatorów forma wygrywania w konkursach, ponieważ wygrywają nie te prace, które są najlepsze i podobają się odwiedzającym stronę przeciętnym internautom, ale te, w których głosy są przekupione - w zamian za inne głosy, rejestracje, doładowania...
Wątek przynosi wstyd stronie, która kojarzona jest później z nieuczciwością, a tym samym wstyd użytkownikom.
Sporo ostatnio o tym myślałam w związku z artykułem, który ma się ukazać w gazecie Wprost.
Jestem za likwidacją wątku, kiedyś go nie było (znaczy był, ale nie na zasadzie głos za głos, nikt tam nie pisał, że zagłosował temu i temu) i forum było przyjazne, użytkownicy mili wobec siebie i zresztą wszyscy użytkownicy z długim stażem pamiętają te klimaty emotka



Bez uraz ale rozbawiłaś/eś (nie wiem jaka twa płeć) tym postem. Po to są konkursy polegające na głosowaniu aby zbierać głosy od znajomych. Sami organizatorzy często nawet wstawiają taką opcje poleć znajomym. Te konkursy nie mają na celu wybrania najlepszej pracy tylko zwerbowanie największej ilości ludzi, którzy odwiedzą stronę organizatora.
Jak ma być konkurs na wybór najlepszej pracy to wtedy zwycięzców wyłania jury i tyle w tym temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725941 Napisano: 05.08.2008 05:59:51 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

mam wrażenie, że spieracie sie o dwie różne sprawy emotka
jedno z was mówi o konieczności wykazywania w zeznaniu podatkowym przychodu od sprzedaży, a drugie o przychodzie od wygranej. To są dwie zupełnie różne sprawy emotka



Ale ja właśnie cały czas tłumaczę (na PW i tutaj), że mówimy o dwóch różnych sprawach. Opowiadałam jakim sposobem wygrana z konkursu wpłynęła na to, że wskoczyłam w wyższy próg podatkowy.



ale nie wygrana sama w sobie, tylko dopiero sprzedaż tej wygranej to spowodowała... Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725921 Napisano: 05.08.2008 05:52:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mam wrażenie, że spieracie sie o dwie różne sprawy emotka
jedno z was mówi o konieczności wykazywania w zeznaniu podatkowym przychodu od sprzedaży, a drugie o przychodzie od wygranej. To są dwie zupełnie różne sprawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725584 Napisano: 05.08.2008 02:06:31 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ja to rozumiem, nie musisz mi tłumaczyć takich rzecz;) pytałem tylko o tą 1 sprawe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725580 Napisano: 05.08.2008 02:01:07 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

melisa napisał(a):

Padłam ze śmiechu. emotka

Kilka dni temu przyuważyłam na allegro fajny telefonik. Sprzedawca z miasta nieopodal, więc zaklikałam na gg po więcej informacji, m.in. pytałam o okres trzymania baterii. Sprzedawca uprzejmie odpowiedział, że nie wie i musi sprawdzić, naładuje i odezwie się jak bateria się wyczerpie. Dodałam aukcję do obserwowanych a w międzyczasie już ktoś zalicytował. Odpalam dzisiaj allegro, a tam aukcja zakończona przez sprzedawcę, oferta allegrowicza wycofana, powód:

Telefon zaginął podczas gdy testowałem dlugość działania na baterii na prośbe jednego z allegrowiczów.

Prośba była moja, ale jak telefon może zaginąć podczas testowania działania baterii. Matrix czy co? emotka emotka emotka emotka

dobre
emotka


może testował gdzieś w akademiku albo na kolonii i mu podprowadzili.
toś mu kuku zrobił niezłe.



hehe...padłem ze smiechu i nie moge wstać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725562 Napisano: 05.08.2008 01:50:51 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a swoją drogą myślał ktoś o założeniu działalności polegającej na sprzedaży wygranych przedmiotów? emotka
oczywiście propozycja dla tych, którzy wygrywają i sprzedają dużo emotka
ciekawe czy można by sobie brać w koszta np. startery do telefonów emotka
albo nawet ubiegać się o dofinansowanie w UE na komputer, telefon etc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725555 Napisano: 05.08.2008 01:46:48 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
no ja rozumiem co piszesz, że zgłoszenie ze stratą itd.
chodzi mi natomiast o to, że jeśli mam te wszystkie regulaminy i sprzedałem ze stratą (wg regulaminu) to nie musze wtedy płacic W OGÓLE podatku od sprzedanego przedmiotu? czy jest to tylko taki myk żeby nie wejść w wyższy próg np. po sprzedaży samochodu Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725522 Napisano: 05.08.2008 01:21:42 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

normafia

no z calym szacunkiem ale wlosnie moj wywod jest o niczym innym, jak o sprzedazy przedmiotu przed uplywem 6 miesiecy.

Prosciej niz tak nie umiem:

wygralas samochod. W regulaminie byla zapewne mowa ze byl tam iles wart. Sprzedalas przed uplywem 6 miesiecy. Zapewne psrzedalas po cenie nizszej niz w regulaminie. Osiagnelas wiec strate, ktora wpisujesz w pit i w zaden wyzszy prog nie wpadasz.
Skoro juz przesiedzialem 20 minut na komorce to chyba moge oczekiwac czytania ze zrozumieniem?



Mam to rozumieć tak, że za każdy wygrany przedmiot jaki sprzedam choćby taniej o 1zł niż jego wartość w regulaminie konkursu, nie muszę płacić podatku?
Czy tyczy się to tylko tego aby nie wejść w wyższy próg podatkowy jeśli kwota sprzedaży i tak jest wysoka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725278 Napisano: 05.08.2008 11:21:20 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

Od razu widać, że w konkursach sezon ogórkowy, bo wszyscy tu siedzimy i dyskutujemy, zamiast grać.
emotka



otóż to:( trzeba chyba czekać na koniec wakacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725257 Napisano: 05.08.2008 11:15:30 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

ja po prostu uzylem kwoty 12 u siebie i myslalem ze ciagniemy przyklad emotka



aha. to wsyztsko jasne:] ja podałem nowy przykąłd:P Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725255 Napisano: 05.08.2008 11:14:45 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

androm napisał(a):

brodziatko napisał(a):

a co napisalem?


no napisałeś że od całej kwoty czyli tak jakby od 10 tysięcy a nie od dwóch o ktorych była mowa.

oto cytat:
nie no jasne, że jak kupisz samochód za 10tys. i sprzedaż go po tygodniu za 2tys. to podatek płacisz od 2tys. i kupujący też PCC płaci od tych 2tys.
To nawet na zdrową logikę idzie zrozumieć;-)

Brodziątko:
pcc akurat zaplaci od calej kwoty



od calej czyli od 12stu. Wyrazilem sie nieprecyzyjnie. Sorki emotka



no teraz to gafe strzeliłeś kolego;) Jak kupie od kogoś tygodniowy samochód za 2tys. to niby mam zapłacić podatek PCC 2% od 12tys?
No nie bardzo raczej...Płace podatek od 2tys. i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725248 Napisano: 05.08.2008 11:11:07 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
androm napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

A może wszyscy zameldujemy się w Brunei?
To jedyny kraj na świecie gdzie nie ma podatków emotka emotka


tam to pewnie w ogóle nic nie ma, nie tylko podatków:)



no nie do końca:P Brunei to jeden z bogatszych krajów świata(ropa). Wysokie zarobki, tanie kredyty, bezpłatna edukacja i lecznictwo. brak podatków...Raj dla konkursowiczów:] Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725227 Napisano: 05.08.2008 11:01:53 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
A może wszyscy zameldujemy się w Brunei?
To jedyny kraj na świecie gdzie nie ma podatków emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725200 Napisano: 05.08.2008 10:52:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ale ja też to właśnie napisałem:P Z kupującym zawierasz umowe kupna-sprzedaży i kupujący płaci podatek od kwoty w umowie, a nie od ceny auta w salonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marcepan1983

#1725147 Napisano: 05.08.2008 10:39:50 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
nie no jasne, że jak kupisz samochód za 10tys. i sprzedaż go po tygodniu za 2tys. to podatek płacisz od 2tys. i kupujący też PCC płaci od tych 2tys.
To nawet na zdrową logikę idzie zrozumieć;-) Wyświetl w wątku >>
0 0