Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jasnoska

jasnoska

#4694881 Napisano: 22.09.2011 09:46:30 w Paragony
jasnoska napisał(a):

mam paragon z kociakow z 8.09
sprzedam paragon lub odkupie wygrana pw


Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4692928 Napisano: 21.09.2011 03:43:20 w Paragony
mam paragon z kociakow z 8.09
sprzedam paragon lub odkupie wygrana pw Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4688596 Napisano: 20.09.2011 08:29:18 w Wkurza mnie...
Ze ukazało się dzisiaj w gazecie warte rozpatrzenia ogłoszenie o prace,ale co z tego jak nr jest poza zasięgiem emotka
Szukanie pracy coraz bardziej mnie dołuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4686294 Napisano: 19.09.2011 10:57:15 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Na kogo dzisiaj wypada żeby pogonić MS media emotka ?
tel: 012 61 45 239
znam na pamięć ;/




Oczywiście chodzi o fairy emotka




nikt nie chce bo to przynosi pecha emotka


ale po co do nich dzwonić, skoro oni dzwonią w późniejszych godzinach ?
Spokojnie, na pewno za kilka godzin będą dzwonić



dzwonią już w mdw ktoś się chwalił
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4675774 Napisano: 14.09.2011 07:25:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nivea i pomadka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4672575 Napisano: 13.09.2011 04:23:11 w Carrefour konkursy
kaki76 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

kaki76 napisał(a):

a co z konkursem misja domowy budżet i z zegarkami z carrefour co kupowało się odżywkę i szampon pantene lub h&s?



pantene juz rozwiązany
emotka


wiem o tym tylko kiedy bedą rozsyłać nagrody w tym jednym a w misji ciekawi mnie co się wygrało tam ? na emaile nie odpowiadają więc nie wiadomo czy spodobały im się paragony czy nie?



na to pytanie nie znam odpowiedzi
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4672569 Napisano: 13.09.2011 04:18:27 w Carrefour konkursy
kaki76 napisał(a):

a co z konkursem misja domowy budżet i z zegarkami z carrefour co kupowało się odżywkę i szampon pantene lub h&s?



pantene juz rozwiązany
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4640821 Napisano: 30.08.2011 05:01:23 w Paragony
Mam letnie odżywienie z 4.08
i kauflnd Krakow
pw Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4625123 Napisano: 22.08.2011 01:06:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Toster w winiar za ankietę Kuchnia jak marzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4622693 Napisano: 20.08.2011 10:10:44 w PODZIĘKOWANIA
bmacieja dziękuję za dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4608307 Napisano: 12.08.2011 10:11:43 w Carrefour konkursy
jasnoska napisał(a):

Przychodzą wam zwrotki z Letnie odżywienie emotka



juz mam ,pomyliłam numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4608263 Napisano: 12.08.2011 09:52:19 w Carrefour konkursy
Przychodzą wam zwrotki z Letnie odżywienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4596283 Napisano: 08.08.2011 02:47:42 w Pomocy!!!!
damsel napisał(a):

jasnoska napisał(a):

damsel napisał(a):

Szukam jednej osoby która zaprosi mnie do znajomych na fb żebym mogła odebrać 2 kieliszki, pomoże ktoś? emotka



nie potrzebujesz znajomych na 2 kieliszki



Na jeden nie potrzebuję, na 2 potrzebnych jest 5 znajomych emotka



to wyslij dane na pw wysle ci zaproszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4596274 Napisano: 08.08.2011 02:44:41 w Pomocy!!!!
damsel napisał(a):

Szukam jednej osoby która zaprosi mnie do znajomych na fb żebym mogła odebrać 2 kieliszki, pomoże ktoś? emotka



nie potrzebujesz znajomych na 2 kieliszki Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4596266 Napisano: 08.08.2011 02:42:11 w Paragony
jopi napisał(a):

Paragony Venus to na ten konkurs ,gdzie podawało się numer paragonu ?

https://www.e-kon...rticles-2-83982.html



tak Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4596262 Napisano: 08.08.2011 02:40:51 w Oddam za darmo
asiam napisał(a):

denis35 napisał(a):

Miejsce odbioru (Top Press):
WROCŁAW, GRANICZNA 2
CENTRUM HANDLOWE FACTORY

Kod, które należy podać przy odbiorze: WZG-119-1843144-1


Znamy miejsce, znamy kodzik ale nie wiemy na co.
Proszę mnie oświecić !



kieliszki rudej
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4596207 Napisano: 08.08.2011 02:24:42 w GFK
mariolakal napisał(a):

Hej, wreszcie mi się udało zdobyć jakieś tam punkty w ankiecie... Zamówiłam doładowanie PLAY i mam pytanko: po jakim czasie można spodziewać się karty ? Ponoć wysyłają poleconym...



Mariola to nie karta przyjdzie tylko kod doładowywujący na @
ok 15 sierpnia powinien byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4586869 Napisano: 03.08.2011 05:46:01 w Paragony
jasnoska napisał(a):

Mam delekte z 9.07
konkretne propozycje pw



nieaktualne
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4586704 Napisano: 03.08.2011 04:11:54 w Paragony
Mam delekte z 9.07
konkretne propozycje pw Wyświetl w wątku >>
0 0

jasnoska

#4558554 Napisano: 24.07.2011 08:09:38 w Rossmann
aerdna napisał(a):

pioge7 napisał(a):

prawda ze wprowadzili limit na pasty:
1 osoba= 1 pasta ?????


U mnie tak emotka W jednej kasie babka dała mi 2, a w innej koleżance powiedziała, że 1 osoba - 1 pasta. Co za problem... Przyjdzie kolejnego dnia i odbierze emotka



u mnie też nie ma limitu
w piątek jakąś laska odbierała 15 past naraz
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0