Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annaroza

annaroza

#1921852 Napisano: 02.11.2008 09:48:45 w Dowcipy
- Mąż pomaga ci w domu?
- Czasami. Wczoraj zerwał kartkę z kalendarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1921797 Napisano: 02.11.2008 09:24:26 w Popraw sobie humor...
Ponoć autentyczne.
Pewnym ludziom kurczak psa zabił.
Jak to możliwe?
Otóż pewne małżeństwo miało Yorka - miniaturkę. Psiak był bardzo rozpuszczony. Jak tylko ktoś otworzył lodówkę, zaczynał się plątać pod nogami, w nadziei, że coś musię dostanie. Raz po powrocie z większych zakupów pani domu zaczęła wypakowywać wszystko do szafek i lodówki. Najpierw chowała mięso w zamrażarce - a mieli taki model w którym zamrażarka jest nad lodówką. W czasie kiedy przekładała zawartość zamrażarki, żeby to wszystko pomieścić, przybiegł piesek i zaczął czatować, aż mu się coś dostanie. Traf chciał, że w tym momencie pani wyślizgnął się zamrożony kurczak... Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1917915 Napisano: 31.10.2008 11:00:20 w Pomocy!!!!
magnus napisał(a):

spineczka napisał(a):

Pytanie do ludzi co wygrali toster delmy i wysyłali wiecej niz jedno zgłoszenie...


wlasnie dostałam sms od delmy ze wygrałam toster. udział brałam w pierwszym tygodniu promocji - myslalam ze juz nic nie wygram... w sumie zapomniałam o tym konkursie. paragony mam ale nie pamietam jakie kody z opakowan wysyłała...czy oni uwaznie sprawdzaja te kody?? miał ktos pdoobno sytuacje? bo opakowąń po delmie mam kilka ale ktore sa wygrane nie wiem emotka


I tak juz sie nie przydadzą, poslij wszystkie


Tym co dzwonili na infolinię odpowiadali, żeby wysłać wszystkie opakowania i paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1895116 Napisano: 20.10.2008 07:27:12 w Pomocy!!!!
golcia20 napisał(a):

Brak klucza aktywacyjnego konta lub podano błędny klucz. taki mi wyskakuje komunikat, mial ktos podobnie emotka


trzeba skopiować link razem z kawałkiem następnej linijki (do słowa aktywacja) w nowej karcie wkleic link, usunąć = i dwie spacje i dopiero kliknąć Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1876775 Napisano: 13.10.2008 07:06:45 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

kwiateczek napisał(a):

kajeczka napisał(a):

wkurza mnie,jak pod odejściu od kasy oglądam paragon(nie chodzi bynajmniej o wydaną kasę emotka )...
kupuję produkty promocyjne na konkurs,a tu na paragonie nazwa wogóle niesprecyzowana emotka albo z innej serii...


mnie to wkurzyło dopiero wtedy gdy jeden z organizatorów zwlekał z wydaniem nagrody a powinien to wyjasnić sam w sklepie gdzie dokonano zakupu emotka


Mam takich paragonów kilka.... emotka miały byc na różne konki...wkurza mnie to,iż chyba nic mi po nich emotka


też mnie to wkurza. Dlatego staram się nie kupować produktów promocyjnych w małych sklepach (tam najczęściej robią takie jaja). Albo kupuję tam gdzie mnie i mojego bzika znają i nie patrzą jak na waritkę gdy proszę o ręczne dopisanie i sprecyzowanie o jaki produkt chodzi.W zeszłym tygodniu miałam taki przypadek: kupowałam dwie gazety (za 1,99 i 2,99 ) , dwa Harnasie, i pół kg mandarynek. Paragon wyglądał tak:
wędlina 1szt. x 1,99
bułka 1 szt. x 2.99
piwo 2 x 2.70
owoce\warz 0.47 x 7,90
Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1876151 Napisano: 12.10.2008 04:18:36 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kwiateczek napisał(a):

a mnie sie nie podoba że nie przysyłają wygranych o których wiem od dawna emotka


Pionas na pewno coś z tym zrobi emotka emotka emotka emotka
A tak na poważnie to tutaj pisze się tylko o tym co nam się nie podoba na stronie a nie ogólnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1870816 Napisano: 09.10.2008 06:15:09 w Połączenia nieodebrane
annaroza napisał(a):

O 19.41 miałam połączenie z zastrzeżonego. Dosłownie na 5 minut wyszłam z domu i zapomniałam zabrać ze sobą komórki emotka A mój mąż nie odebrał - bo po co. emotka 14 lat pod jednym dachem i on jescze się nie nauczył że jak dzwoni mój telefon to się go odbiera, zwłaszcza jak to obcy numer, lub zastrzeżony emotka Jak muślicie czy to z jakiegoś konkursu? Bo zastanawiam się czy już go mordować czy jeszcze się wstrzymać emotka


Okazało się że to koleżanka, która zastrzegła sobie numer, bo robiła komuś dowcip i zapomniała 'odstrzec' emotka
A dziś miała pretensje, że nie dość, że nie odbieram to jeszcze nie oddzwaniam. A o mały włos nie została przyczyną zbrodni małżeńskiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1868309 Napisano: 08.10.2008 06:01:59 w Połączenia nieodebrane
O 19.41 miałam połączenie z zastrzeżonego. Dosłownie na 5 minut wyszłam z domu i zapomniałam zabrać ze sobą komórki emotka A mój mąż nie odebrał - bo po co. emotka 14 lat pod jednym dachem i on jescze się nie nauczył że jak dzwoni mój telefon to się go odbiera, zwłaszcza jak to obcy numer, lub zastrzeżony emotka Jak muślicie czy to z jakiegoś konkursu? Bo zastanawiam się czy już go mordować czy jeszcze się wstrzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1860107 Napisano: 05.10.2008 05:57:42 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Bardzo podoba mi się pomysł z tagami. Dobrze byłoby w podziale uwzględnić osobne kategorie (tagi) dla konkursów klikanych - niektóre osoby biorą niemal wyłącznie w tego typu konkursach, qa inne szerokim łukiem omijają te w których trzeba zbierać głosy lub zarejestrowanych;
konkursy regionalne - nie kaqżdy zgłaszając konkurs zaznacza, że np. odbiór nagród tylko osobisty w redakcji, można by tam umieszczać też te gdzie do wygrania są wejściówki
o konkursach foto już ktoś pisał
i jeszcze przydałaby się możliwość dodawania konursów bez linków - np. konkurs routów nie miał własnej strony w internecie i nigdzie nie było o nim informacji, ale być może do takich konkursów wystarczyłby osobny top na forum, gdzie możnaby podzielić się informacjami o takich konkursach? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1855791 Napisano: 03.10.2008 08:59:35 w Pomocy!!!!
andzia___ napisał(a):

annaroza napisał(a):

monia24 napisał(a):

annaroza napisał(a):

Czy na jeden numer w Delmie można wygrać dwa razy deskę? Według regulaminu wydaje mi się że tak, ale może czegoś nie doczytałam. Za pierwszym razem trafiłam bez problemu deskę a teraz dwa razy pudło. Jeśli ktoś się orientuje proszę o info. emotka




Mam to samo odczucie x 2 (czyli na 2 numery za pierwszym razem i decha i toster a teraz ani tego ani tego)


Ja tostera jeszcze nie wylosowałam, więc mogę słać dalej, ale po co się męczyć z zegarem, skoro i tak nie ma szans na deskę?




z regulaminu konkursu DELMA EXTRA:
Na jedno zgłoszenie może być przyznana tylko jedna nagroda. Uczestnik może wygrać nieograniczoną ilość nagród, nie większą jednak niż ilość zgłoszeń przysłanych do loterii

:)


zgada się, ale czy komuś udało się wygrać więcej niż jedną deskę na ten sam numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1853221 Napisano: 02.10.2008 08:58:54 w Pomocy!!!!
monia24 napisał(a):

annaroza napisał(a):

Czy na jeden numer w Delmie można wygrać dwa razy deskę? Według regulaminu wydaje mi się że tak, ale może czegoś nie doczytałam. Za pierwszym razem trafiłam bez problemu deskę a teraz dwa razy pudło. Jeśli ktoś się orientuje proszę o info. emotka




Mam to samo odczucie x 2 (czyli na 2 numery za pierwszym razem i decha i toster a teraz ani tego ani tego)


Ja tostera jeszcze nie wylosowałam, więc mogę słać dalej, ale po co się męczyć z zegarem, skoro i tak nie ma szans na deskę? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1853214 Napisano: 02.10.2008 08:48:29 w Pomocy!!!!
Czy na jeden numer w Delmie można wygrać dwa razy deskę? Według regulaminu wydaje mi się że tak, ale może czegoś nie doczytałam. Za pierwszym razem trafiłam bez problemu deskę a teraz dwa razy pudło. Jeśli ktoś się orientuje proszę o info. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1843386 Napisano: 29.09.2008 11:36:02 w Wkurza mnie...
eje napisał(a):

cieszę się emotka tylko czy nie zrobi się bałagan?..


Co się przejmujesz bałaganem? Tutaj wiele konkursów ma swoje topy, dostępne dla wszystkich. A i tak wiele osób zadaje pytania w topach , które podałam wyżej, albo wręcz gdzie popadnie. I nikt nie ma pretensji o bałagan. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1842965 Napisano: 29.09.2008 09:53:40 w Wkurza mnie...
eje napisał(a):

a ja na ten zablokowany wątek to właściwie dopiero teraz się wkurzam, bo mam pytanko odnośnie konkursu i gdzie mam je zadać?? jak zadam byle gdzie to jeszcze dostane karniaka że offtopic jestem...
może mam założyć wątek Wybory batonów - dla tych co 100 postów nie napisali???....


przynajmniej prosze o wskazówkę gdzie mogę pytanie do konkursu zadać?


Jeśli zadasz je w: Pomocy, Szukam, albo w WC na pewno ktoś ci odpowie i nie zarobisz karniaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1812796 Napisano: 16.09.2008 02:48:36 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że nie mogę sprawdzić poczty na interii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1803632 Napisano: 12.09.2008 05:17:27 w Popraw sobie humor...
dwadolar napisał(a):

Krótkie opowiadanie:

Wczoraj namówilam wreszcie swojego meza aby kupic abazur z krysztalów (to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pól roku zbieralismy).

Pojechalismy do sklepu, kupilismy abazur, na skrzydelkach szczescia popedzilismy do domu, po drodze kupilismy butelke koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyc). Siedlismy przy stole, najpierw strzelilismy po 50, potem powtórzylismy, no i mówie do swojego meza: a moze powiesimy od razu ten abazur? No i maz, lub z powodu koniaku, lub widzac moje szczescie zgodzil sie. Postawilismy krzeslo, na krzeslo taboret maly, mój maz wspial sie na ta piramide, a mi kazal go zabezpieczac.
Stoje taka szczesliwa, obserwuje jak mój orzel pod sufitem majstruje (a on byl, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany),przenosze wzrok nizej, i co ja widze z tych sympatycznych bokserek wypadlo mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biore i tak lekko pstryknelam paluszkami po tym jajeczku.
Mój tygrys w tej sekundzie jak polecial w dól z tej estakady wraz abazurem, który rozbil sie calkowicie na male kawalki, wstaje szybko i z ostatkami abazuru w rekach podskakuje do mnie...myslalam, ze zabije mnie, a on mówi:

- Kurde, ale mnie pradem cenzuranelo, az do jader doszlo, dobrze, ze
nie zabiło na smierc!


emotka emotka emotka emotka
Jeju super , siedzę i ryję. A moje dziewczyny pytają: Mamo z czego się tak śmiejesz, i co ja im teraz mam powiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1801719 Napisano: 11.09.2008 06:16:49 w Konkursy firm tytoniowych
Wysłałam dziś kod i nie dostałam zwrotki z pytaniem. Miał ktoś tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1785226 Napisano: 03.09.2008 10:49:43 w Wkurza mnie...
eje napisał(a):

wkurza mnie ze w moich sklepach brak produktów promocyjnych
oraz że wysyłam sms'y a wygranych nie ma i nie ma...


ten brak produktów promocyjnych mnie też wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1626137 Napisano: 17.06.2008 05:30:05 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

kolastynka napisał(a):

monia24 napisał(a):

Czy ktoś może mi pomóc w takiej sprawie:
siostra dostała dzisiaj smsa ze smakowity że wygrała torbę. W smsie podali jej skrytkę na którą ma wysłac poleconym kod z opakowania. Ale poczta nie przyjmuje poleconych na skrytki. Ma ktoś może do nich telefon???



Ja też wysyłałam polecony na skrytkę i przeszło bez problemu


u mnie też przyjęli dzisiaj na smakowitę /chyba, że genia nie zauważyła skrytki/ emotka


To chyba zależy od rodzaju skrytki. Dokładnie się w tym nie orientuję. Ale jak skrytka jest na hasło to nie przyjmują, tzn. poczta przyjmie ale odeślą z powrotem, a jak zwykła to nie ma problemów ( a może jest odwrotnie). Ja dziś też wysyłałam na Smakowitą poleconym - skoro tak napisali w sms to chyba polecone przyjmują Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1566035 Napisano: 22.05.2008 03:34:46 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
ewunia1973 napisał(a):

tester bieli emotka


tester bieli może i jest durną nagrodą, ale jest potrzebny jeśli chcesz wziąć udział w konkursie vizira. Jeśli nie miałaś zamiaru brać udziału w tym konkursie, po co wysyłałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0