Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annaroza

annaroza

#1462341 Napisano: 05.04.2008 10:49:22 w GRATISY
misia89p napisał(a):

z jakich stron wy to dostajecie??tzn gdzie szukacie te gratisy??


Poczytaj pierwsze strony tego wątku. Tam wszystko pisze. Ogólnie chodzi o pisanie do firm z prośbą o gadżety reklamowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1460686 Napisano: 04.04.2008 04:48:51 w GRATISY
U mnie 2 paczki
1. długopisy
2. długopisy i otwieracze Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1455084 Napisano: 02.04.2008 02:26:43 w GRATISY
U mnie dziś paczka a niej:
2 smycze i 2 długopisy. Szkoda tylko że jeden był połamany a drugi tez sie zaraz rozleciał. Więc ani do użytku, ani jako eksponat się nie nadają. Właściwie to się nawet cieszę że obydwa były zepsute bo u mnie gadżety to teraz córki zbierają ( z moją pomocą) i już się zaczęły kłócić która bierze ten dobry. A tak to jest spokój. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1451603 Napisano: 01.04.2008 10:47:31 w GRATISY
onnn21 napisał(a):

Listonosz mnie oszukał. Na poczcie nie ma żadnych paczek emotka


może się pospieszył z żartem prima aprilisowym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1449984 Napisano: 31.03.2008 04:45:28 w Poczta kradnie
Ja też często wysyłam na skrzynke polecone i dochodzi, ale czasem w regulaminie jest żeby wysyłać tylko zwykłym i wtedy te wysłane poleconym zwykle zwracają. Tchibo trwa długo to nie jest wielki problem, ale czasem jak zwrócą i zanim sie zdąży odesłać to już jest po konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1449946 Napisano: 31.03.2008 04:35:18 w Poczta kradnie
monia24 napisał(a):

Kurcze wysyłam jutro tchibo
No więc jak??? Chyba poleconym, może to będzie bardziej wiarygodne emotka


nie chcę cię wprowadzić w błąd, ale wydaje mi sięże ktoś na tym forum pisał, że wysłał Tchibo poleconym i mu zwrócili, bo to adres na skrzynkę pcztową. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1449741 Napisano: 31.03.2008 03:39:39 w GRATISY
u mnie przesyłka z dwoma breloczkami, może to skromnie ale na początek i to cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1448862 Napisano: 31.03.2008 11:20:04 w GRATISY
Hej. Gadżety zbierałam od dawna, ale zdobywałam je innymi drogami. Poczytałam sobie ten wątek i postanowiłam spróbować. Wysyłam dziennie po kilkanaście - kilkadziesiąt maili. To niewiele wiec nie spodzieam się wielkich efektów. Jak na razie na kilkaset wysłanych - kilkanaście negatywów i dwa pozytywy. Jak dotrą to się pochwalę co to. Ale mam tez małe pytanko do starych wyjadaczy, bo nie wiem jak postąpić a odpowiedzi nie udało mi się znaleźć. Jak dostajecie odp. pozytywną to piszecie jeszcze jakieś podziękowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1448245 Napisano: 31.03.2008 07:20:11 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Jak zauważyłam bez logowania można przejrzeć bazę konkursów, przejrzeć część forum m.in moje dzisiejsze wygrane, wyniki, coś wam się nie podoba, punkty karne. Sama zanim się zarejestrowałam przez pewien czas w ten sposób oswajałam się ze stroną. Dlatego wydaje mi się że zamiast zamykać część wątków wystarczyłoby ustalić że warunkiem rejestacji jest dodanie pewnej ilości (np.20 )konkursów. Jeśli ktoś będzie chciał się zarejestrować to wszystkie wiadomości jak to zrobić może znaleźć w wątkach które i tak są dostępne dla każdego.
I jeszcze jedna sprawa. Jestem tutaj od pół roku, wypiwiadam się rzadko, więc 200 postów nie mam, od czasu do czasu wrzucę jakiś konkurs. Karniaków nie miałam więc nie wrzucałam ich żeby zlikwidować punkty karne. I teraz pytanie: Czy te wcześniej dodane konkursy będę miała zaliczone, czy też będę musiała od nowa zbierać tą dwudziestkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1446381 Napisano: 30.03.2008 06:59:40 w Pomocy!!!!
annaroza napisał(a):

Czy ktoś może mi pomóc? Nie wiem co się dzieje. nie mogę wejść na żadną stronę oprócz e-konkursy i na główna stronę onet emotka


już w porządku. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1446055 Napisano: 29.03.2008 09:10:53 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może mi pomóc? Nie wiem co się dzieje. nie mogę wejść na żadną stronę oprócz e-konkursy i na główna stronę onet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1445957 Napisano: 29.03.2008 08:17:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Jak już macie ograniczać dostęp do forum, to może lepiej niech kluczem co otwiera te magiczne drzwi niech będą dodane konkursy a nie ilość postów. Bo teraz nikt nic ztego nie ma, a niemal każdy wątek jest zaśmiecony komentarzami typu: zgadza się, nie wiedziałem, mnie sięto podoba.., nie podoba...
Nic to nowego nie wnosi a tylkoutrudnia znalezienie informacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1440974 Napisano: 27.03.2008 08:19:04 w TESCO konkursy
alaalex40 napisał(a):

maa napisał(a):

Niikka i Chochli dlatego tez po odczytaniu trgo pw bylam w szoku ze sa tacy ludzie i jeszcze moga mnie opieprzac przez PW za to ze dodaje konk i o nim rozmawiam w tym watku a przeciez do tego wlasnie sluzy forum.
Ja rozumiem ze ktos moze sie obawiac konkurencji ale szczypta zdrowej rywalizacji chyba nikomu w zyciu nie zaszkodzila a nakreca,
Zycze wszystkim ktorzy potrzebuja zeby wygrali te blenderki z Csrrefoura.Jest ich 100 i mam nadzieje ze dla wszystkich starczy. A co do pomyslu zeby ograniczyc dostep do niketorych dzialow tylko dla zalogowanych to ma ktos pomysl jak mozna zglosic to adminowi?
Moze ktos wie czy jest jakis watek w ktorym moglibysmy sie wpisywac i glosowac kto jest za czyms takim bo wiem ze samo moje jedno pw do admina z taka prosba to nie ma sensu ! tak samo jak sensu nie ma zapychanie skrzynki adminowi naszymi pw z prosba o cos takiego. ma ktos jakis pomysl ewentualnie opcje gdzie mozna o tym pisac na forum?



chyba wystarczy napisac do admina zbiorowa prosbe i uwzgledni..juz pare razy tak bylo emotka


Jest wątek Coś wam się nie podoba? Piszcie. w dziale Pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1435482 Napisano: 25.03.2008 10:04:18 w Poczta kradnie
Dziś podawali w RMF, że w Warszawie policja zatrzymała listonosza u którego w mieszkaniu znaleziono 12000 przesyłek. Nie chodziło o kradzież, po prostu się biedaczek nie wyrabiał.
A swoją drogą jak ktoś jest z Warszawy i coś mu nie dotarło to może warto poszukać u tego uczciwego pracownika PP. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1362330 Napisano: 14.02.2008 07:58:20 w Pomocy!!!!
Mam pytanie, czy komuś wyświetla się regulamin nowej promocji Avon? Chciałabym wziąć w niej udział, ale konsultantką jest moja siostra a w wiekszości konkursów zaznaczone jest, że wpromocjach nie mogą brać udziału krewni osób zwiazanych z firmą.Nie mam jak tego sprawdzić i nie wiem czy warto wydawać 30 zł na kosmetyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1280213 Napisano: 06.01.2008 06:22:01 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
gusia007 napisał(a):

ja dostalam sanki latem konkurs byl zimą kończył się na początku wiosny nagroda w postaci sanek przyszła latem ogromne brava dla organizatora emotka


Ja miałam raz podobnie, ale z kosmetykami do opalania. Konkurs był w gazecie w numerze czerwcowym (w kioskach już w maju). Wyniki w numerze sierpniowym. Miały dojść w ciągu 60 dni od ukazania się wyników, doszły pod koniec września. A data ważności kończyła się w grudniu. To było dwa albo trzy lata temu i już nie pamiętam z jakiego to czasopisma Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1117268 Napisano: 16.10.2007 04:58:25 w Pomocy!!!!
Sklep jest ,,zaprzyjażniony więc może się uda. Wielkie dzięki monia24 emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1117250 Napisano: 16.10.2007 04:49:53 w Pomocy!!!!
Mam prośbę. Może ktoś juZ miał podobny problem, i jestem ciekawa co zrobił. Kupiłam wczoraj kostki rosołowe Knorr, akurat się skończyły... a że jest konkurs... Niestety nie sprawdziłam od razu paragonu, w domu okazało się, że tam pisze jaqk byk Kostki Vegeta (nawet nie wiem czy takie istnieją). Z tego co wiem takie ,,wrzucanie wszystkiego do jednego wora to dość częsta praktyka w małych sklepach, a utrudnia życie konkursomaniakom. Jestem ciekawa jak sobie z tym radzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1092496 Napisano: 03.10.2007 06:40:44 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
Jejku nieźle się uśmiałam. ja pamiiętam jedną taką durną rzecz, ale to było ładnych parę lat temu. Z Kubusia nagroda pocieszenia (niespodzianka) - fotografia z Kubusiem tj. rusynek Kubusia z postacią dziecka bez głowy za to z miejscem na wklejenie fotki dziecka. A że córka piła wtedy te soki to zgłoszeń wysłałam kilkanaście i tyle tego przyszło Wyświetl w wątku >>
0 0

annaroza

#1073590 Napisano: 24.09.2007 02:02:03 w Zbieramy kasę!
702,10 za dziś i za wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0