Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#5544937 Napisano: 08.01.2013 03:42:36 w Wkurza mnie...
konkurs na facebooku, oczekiwanie na wyniki w końcu po napisaniu maila taka oto wiadomość:

Droga Pani.

Proszę sobie przypomnieć uzgodnienia. Jeśli ma Pani tak krótką
pamięć z
chęcią prześlę kopie maili. Umowa była taka że prowadzicie kampanię
nie
tylko na facebook - tyle potrafimy sami. Miało być promowanie firmy w
sieci,
zwiększenie sprzedaży. Na dzień dzisiejszy NIKT nie kupił nic z tych
którzy
weszli z facebooka, a nasz prawnik sprawdził sposób działania i jest to
oszustwo z Państwa strony, gdyż macie sztucznych fanów i sztuczny ruch.
Nie
będziemy wręczać nagród i płacić wynagrodzenia za sztuczne
podstawianie
fanów którzy nic nie wnoszą. Nie sztuka mieć swoich ludzi i ich
wstawić
sztuka jest zdobyć klientów. Jeśli chcecie to ok, zrobimy tak, aby
żadna
firma więcej nie korzystała z Waszych usług a zaczniemy od blokady konta
na
oferii.

P.S Dodam, że o naganianiu klientów nie było słowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5535055 Napisano: 31.12.2012 08:45:12 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):

ankasss napisał(a):

iwonciaaa nie przejmuj się tak. Cała ta Sylwestrowa akcja jest moim zdaniem troch przesadzona. Dobrze się pobawić można równie dobrze w każdy inny dzień. No i do tego znacznie taniej.


od lat z małżem taką przyjęliśmy strategię, że sylwka sobie darujemy, a za tę kasę bawimy się 2 albo 3 razy w karnawale i wychodzi nieźle


dziękuję :*
ja wiem, wiem... potańczyć można zawsze. Tylko, że chodzi o samo nastawienie się (niepotrzebnie).
Nie wspominając, że zeszły Sylwester wyglądał tak, że pojechałam w góry i większość czasu spędziłam w wc męcząc się i marząc o powrocie do łóżka. Plany mi nie służą.

Dziękuję:* Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5534972 Napisano: 31.12.2012 07:39:44 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Wkurza mnie, że załapałam cheeeeba grypę jelitową od Mojego i boję się z domu wyjść... Siedzimy więc, jak dwa dupki : On przed TV, a ja przy laptopie... emotka

witaj w klubie! ależ barwny sylwester się szykuje
emotka



dziołszki ja zostałam sama. Cały dzień zajmowało mi odwoływanie wszystkiego co było zaplanowane i szukania kogoś na nasze miejsca, oczywiście się nie udało. Leżę zbolała, smutna, sama. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5534240 Napisano: 31.12.2012 07:35:28 w Wkurza mnie...
oczywiście muszę być chora na sylwestra, mieć mdłości bez przerwy i czuć się fatalnie.
Rok temu było to samo...
a tak bardzo się cieszyłam emotka
nie mówiąc o przepadającym balu. Tyle dobrze, że rezerwację pokoju dało się odwołac. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5531375 Napisano: 28.12.2012 12:40:56 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):



Oho, widzę, że nie jestem sama.
Bo nie dość, że wypluwam sobie płuca od kilku dni i leżę z gorączką, to jeszcze mój narzeczony będzie miał wycinany chirurgicznie paznokieć, bo mu się wrasta i nogę ma jak bania, a Sylwester trochę nas kosztował ... emotka emotka



to jest masakra.. jeszcze co się cieszę, bo wydaje mi się, że już mi lepiej to znowu i znowu... a kasy wiadomo odzyskać się nie da w razie czego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5531359 Napisano: 28.12.2012 12:29:19 w Wkurza mnie...
pawel1615 napisał(a):

monikar napisał(a):

jarko44 napisał(a):

Grypa emotka Czeka mnie wyjazd, a ja nie mam siły zwlec nóg z łóżka



u mnie 39 stopni a Sylwester za pasem, już widze jak przyjemnie spędzę go w tym roku emotka


u mnie dzis było 39,9- teraz spadło mi do 38,2



ja też czułam się świetnie, wczoraj jeden szlag i już mi słabo, mdłości, nie umiem patrzeć na jedzenie. Sylwester już dawno załatwiony zapłacony. Oby było lepiej.... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5521462 Napisano: 18.12.2012 12:16:26 w Wkurza mnie...
jutro egzamin na prawko, chyba umrę emotka bo coś w moim żołądku już po łuku jeździ, niedobrze mi, żołądek przechodzi totalną rewolucję, a czas ciągnie się nieubłaganie. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5471441 Napisano: 26.11.2012 10:15:22 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

kontakty mojego faceta z jego byłą dziewczyną doprowadzają mnie do największego na świecie szału.
Pożyczanie pieniędzy, bo dziecko się urodziło, które wpływa na to, że nawet spotkać się nie możemy... ;/
oczywiście moja pomoc, czy jakakolwiek inicjatywa kończy się unoszeniem honorem.

Nie zapominajmy, że to ja jestem ta zła.
Co z tego, że staram się na każdym kroku, że mi zależy. I tak jestem wredną i zazdrosną jędzą. Ave.




a to Jego dziecko, ze tak się zajmuje swoją byłą?



nie, nie. Ona ma już dawno swojego narzeczonego. Drugie dziecko (pierwsze poroniła ).
Była z moim facetem zaledwie kilka tygodni, wiele lat temu. Ale i tak bardzo dotyka mnie ten fakt. Bo kto inny powinien pożyczać jej pieniądze. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5471382 Napisano: 26.11.2012 09:47:48 w Wkurza mnie...
kontakty mojego faceta z jego byłą dziewczyną doprowadzają mnie do największego na świecie szału.
Pożyczanie pieniędzy, bo dziecko się urodziło, które wpływa na to, że nawet spotkać się nie możemy... ;/
oczywiście moja pomoc, czy jakakolwiek inicjatywa kończy się unoszeniem honorem.

Nie zapominajmy, że to ja jestem ta zła.
Co z tego, że staram się na każdym kroku, że mi zależy. I tak jestem wredną i zazdrosną jędzą. Ave. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5455895 Napisano: 16.11.2012 08:22:04 w Połączenia nieodebrane
0 0

iwonciaaa

#5452656 Napisano: 15.11.2012 09:31:10 w Połączenia nieodebrane

iwonciaaa

#5448490 Napisano: 13.11.2012 09:30:49 w GFK
termos który dostałam był wadliwy, przeciekał. Nikt się nie odezwał mimo kilku maili. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5436503 Napisano: 06.11.2012 03:31:19 w Wkurza mnie...
zamówiłam sobie termos z GFK, szczęśliwa, że będę miała cieple piciu na uczelni oblałam się wrzątkiem, bo okazało się, że jest wadliwy. Miesiąc temu wysłałam maila w tej sprawie, zero odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5324328 Napisano: 12.08.2012 11:52:30 w Wkurza mnie...
chciałam sobie kupić ofertę na grouponie... Zostały mi środki z polecenia 63,00 zł. Do dopłaty miałam 16. Wybrałam ofertę, kupiłam ją, zaznaczyłam przelew bankowy...
Biała strona;/ ,,oferta niedostępna'' środki zeżarło, oferty nigdzie w kupionych nie mam.
Świetnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5305743 Napisano: 30.07.2012 10:37:00 w RMF
czy ktoś wygrał w Latopedii? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5304704 Napisano: 29.07.2012 11:54:18 w Wkurza mnie...
generalnie to chciałam powiedzieć, że wkurza mnie moje nieudane życie miłosno-osobiste i ciągłe błądzenie, trafianie gdzieś za tarczę.
Ale po wpisie u góry...
Żeby mi jakiś dziad miał narzekać, o nie ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5255282 Napisano: 25.06.2012 12:55:30 w Wkurza mnie...
kasia89tn napisał(a):

Wkurza mnie to, że nie mogę sobie znaleźć normalnego faceta... Zawsze trafiam na takich, którzy są już zajęci i... w ogóle im to nie przeszkadza w szukaniu kogoś na boku emotka



generalnie faceci to zło emotka
Czasem lepiej poczekać na tego księcia z bajki, niż zadawać się z palantami, którzy nawet osła mają pożyczonego:)! Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5249323 Napisano: 21.06.2012 09:31:39 w Wkurza mnie...
nauka do egzaminów, a tu nic nie wchodzi emotka miliard nazwisk, tytułów, dat.
Mój mózg ma już wakacje i chce już poniedziałku ! Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5245384 Napisano: 19.06.2012 05:01:29 w PODZIĘKOWANIA
wraq dziękuję ślicznie, masz u mnie piwko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5242569 Napisano: 17.06.2012 12:29:02 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

Wkurza mnie, że Polacy to takie chorągiewki emotka Do wczorajszego meczu, na fb każdy wklejał zdjęcia Błaszczykowskiego jako herosa, bohatera itp Jak Polska przegrała, nagle Ci wszyscy zaczynają jego i innych z drużyny jechać.
Przykład z linku zamieszczonego przez wściekłego no do cholery, przecież piłkarzem nie zostaje się tylko i wyłącznie dla przyjemności, jest to praca jak każda inna i normalne jest to,że dostaja za to kase i, że jej oczekują. Bilety ? Nawet mało znany zespół muzyczny na każdy swój koncert ma przyznaną pule biletów dla rodziny - trudno, żeby mieli je kupować, gdy menadżerowie ( w tym przypadku pzpn) rozdaje je na prawo i lewo znajomym emotka , sponsorzy konkursowiczom ....

Nie wyszliśmy z grupy, ok można się wkurzyć, ale czego my oczekujemy ? Drużyna jest jaka jest, a atmosfera w pzpn i polityce też ma na to wpływ ( nie mówmy, że nie). I mimo, że chłopacy zagrali jak zagrali, nie wierze w to,że ponoszą całą odpowiedzialność za porażkę - jak w pracy panuje napięta atmosfera nie trudno o pomyłki, czy nawet brak motywacji


dokładnie, popieram w 100% Wyświetl w wątku >>
0 0