Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#5242340 Napisano: 17.06.2012 08:45:09 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

nie mogę być dumny z takiego meczu emotka

i nie sądzę, że dali z siebie wszystko emotka



mówię o całkoształcie akurat:) Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5242326 Napisano: 17.06.2012 08:17:22 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

lizkacz napisał(a):

to,że niektórzy kibice wyzywają dziś naszych sportowców,pomyślcie przecież oni z całych sił swoich walczyli do końca.SZACUNEK dla nich



nie wszyscy jednak dali z siebie wszystko emotka



im na 100% bardziej zależało na zwycięstwie niż nam. Dali z siebie wszystko co mogli i jestem pewna że starali się zrobić wszystko jak najlepiej potrafią. Niestety doszedł stres i nie wszystko poszło tak jak miało pójść. Ja tam i tak jestem dumna z naszych chłopaków!!!

emotka


mnie najbardziej wkurzają ludzie, którzy po zremisowaniu z Rosją zrobili się wielkimi kibicami, chwalącymi się jaką to świetną drużynę mamy. A po wczorajszym meczu? Wyzywanie, że wstyd, że gańba, że nie powinni w ogóle grać?
Zmienność chorągiewki... Ja i tak jestem bardzo dumna z naszej drużyny i życzę im jak najlepiej, bo się starali,włożyli do tej gry serce i to się liczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5237524 Napisano: 14.06.2012 09:41:14 w PODZIĘKOWANIA
    

cb656 bo to dobry człowiek jest emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5235172 Napisano: 13.06.2012 07:24:14 w Rossmann
od 2 lat nic u nich nie umiem wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5227643 Napisano: 08.06.2012 04:57:51 w Dziś cieszę się z.....
z gola się cieszę, a co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5209367 Napisano: 29.05.2012 09:46:24 w Wkurza mnie...
icotynato napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

to ja też się powkurzam na moje zdrowie ;( ciągłe rewelacje żołądkowe, mdłości, jadłowstręt, bóle głowy i osłabienie.
Bez wyraźnej przyczyny.
Lekarz ostatnio tylko tabletek mi dowalił, które niewiele dają.
Najgorsze jest to, że czuję się dobrze dobrze, kilka minut i ...


to z nerwów, niektórym masaże relaksacyjne pomagają na takie dolegliwosci


nerwy to na pewno jest jeden z wielu czynników.
egzaminy, zaczęłam prawo jazdy, rozsypał mi się związek.
Chociaż tak de facto nie myślę o tym, że się denerwuje. To kwestia podświadomości. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5209340 Napisano: 29.05.2012 09:34:03 w Wkurza mnie...
to ja też się powkurzam na moje zdrowie ;( ciągłe rewelacje żołądkowe, mdłości, jadłowstręt, bóle głowy i osłabienie.
Bez wyraźnej przyczyny.
Lekarz ostatnio tylko tabletek mi dowalił, które niewiele dają.
Najgorsze jest to, że czuję się dobrze dobrze, kilka minut i ... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5189907 Napisano: 17.05.2012 10:09:38 w Wkurza mnie...
brak pieniążków
sesja
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5158117 Napisano: 24.04.2012 06:56:16 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Warto przeczytać cały artykuł:

Dom Muzyki i Tańca zorganizował loterię. Teraz czas na... kary finansowe

http://www.tvs.pl..._kary_finansowe.html


PS: W temacie pierd* banku, niczego nie udało się załatwić, panienki wpisują reklamację w jakiś system (z nerwów zapomniałam, jaki), a nie da się wybrać z listy transakcji tych moich, bo są niezaksięgowane i ich na tej liście nie ma emotka Wkurza mnie to, nie wiem, co dalej emotka




Dom Muzyki i Tańca, często ma jakieś hmmm problemy.
Nie mówiąc o tym, że bilety na miejsca się często dublują. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5148075 Napisano: 18.04.2012 12:23:40 w Wkurza mnie...
monissami napisał(a):

Wkurza mnie to że prawie nikt nie pamiętał o moich urodzinach, jakbym nieistniała emotka



Wszystkiego najlepszego :*
Dużo zdrówka, uśmiecha, pogody ducha.
Dużo wygranych emotka Żebyś nie musiała się przejmować ludźmi i nie miała problemów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5147757 Napisano: 18.04.2012 10:17:57 w Wkurza mnie...
moloes napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

A mnie wkurzyła dziś wizyta w pośredniaku - oczywiście brak ofert, bo przecież co z tego, że mam wyższe, znam 2 języki ( 1 biegle, drugi komunikatywnie) i CHCÊ pracować - ale przecież mam dziecko, które chodzi do przedszkola, które jest czynne do 17, a praca wszędzie do 18! I nie mam nikogo z kim to dziecko do 18 mogę zostawić, a mąż siedzi zagranicą emotka Przecież matki z małymi dziećmi są poprostu poszkodowane moim zdaniem! To niech stworzą miejsca pracy dla matek do 17! Po CH.. studiowałam i się kształciłam???? Muszę wybierać między pracą a rodziną????? MATOŁY emotka emotka emotka


praca w biurze do 16 emotka


w PUP-ie jak to w PUP-ie, niestety:( ludzie nawet nie mówią, że stoją w kolejce po oferty pracy, tylko w kolejce po podpis. Ja chodzę już 2 lata, poszukując stażu i przez ten czas było z 6 ofert? wszystkie dla osób po szkole np. fryzjerskiej, ekonomiku (więc w ogóle nie moja działka). Teoretycznie mogłabym sama szukać, ale co z tego jak i tak mi tego nie sfinansują. Najgorsze jest to, że kasy nie mają, stażów nie mają... a spotykasz syna dyrektorki szkoły - dostał staż, żonę radnego- właśnie dostała 2 staż, kogoś tam jeszcze z ojcem z wpływami, to to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5145691 Napisano: 17.04.2012 10:38:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rozlane żele Orginal Source. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5137975 Napisano: 13.04.2012 09:35:47 w Wkurza mnie...
życie emotka emotka emotka wszystko się zawaliło. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5133303 Napisano: 10.04.2012 08:57:35 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
79magda napisał(a):

joan napisał(a):

Oj, mnie się wydaje, że nasze problemy jednak nikogo nie obchodzą emotka Jest pewne założenie takich artykułów, w zależności od grupy docelowej:
1) życie w konkursach to bajka, listonosz sypia na progu, a dla kurierów w rogu willi wybudowano parking strzeżony,
2) emerytka ze wsi wygrała skuter, teraz nie stać jej na zapłacenie OC, komornik wydzwania po nocach, sąsiedzi przestali się do niej odzywać, bo nosa zadziera.
Ktoś, kto w konkursach wymiata, raczej nie będzie zbyt rozmowny. Bo po co to jemu - to nie jest biznes MLM, gdzie dzięki lansowaniu się w prasie gościu chce zbudować PR. To widać nawet na forum, nie wszyscy właściciele większych nagród się ujawnili...



W zupełności się z tym zgadzam. Tyle tylko, że nie martwię się tym, że nasze problemy nikogo nie obchodzą
emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5127839 Napisano: 07.04.2012 09:57:57 w Wkurza mnie...
ból karku przez który nie umiem zginać głowy i męczę się od tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5116365 Napisano: 02.04.2012 11:03:14 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Z tymi bezdomnymi w McD to jest różnie.U nas w Toruniu na Grudziadzkiej też taki jeden stale przychodził a oni nie mają ochrony,wzywali policję oni go wyprowadzali a za chwilę on wracał i w dodatku złośliwie załatwiał się tam gdzie siedział....Nie jestem za biciem nikogo ale wiem,ze czasami potrafia być bardzo wredni i złośliwi


Wiadomo, ja też rozumiem takie sytuacje. W MC i nie tylko wielokrotnie się spotykałam z tym, że pojawiały się takie osoby. A trudno jest wypić kawę, albo coś zjeść... gdy co chwilę ktoś prosi o drobne, albo po prostu siedzi i brzydko pachnie, np.
Myślę, że jednak uderzenie kogoś- niezależnie czy to bogaty biznesmen w garniturku, czy bezdomny to duże nadużycie;/
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5116350 Napisano: 02.04.2012 10:57:04 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):




Wkurza mnie znieczulica


a to swoją drogą emotka
ze znieczulicą mamy do czynienia wszędzie.
Mam wrażenie, że Ci wszyscy ludzie z sercem z kamienia, którym się świetnie powodzi, nie przyjmują do siebie w ogóle, że kiedyś może się coś zmienić.

Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5116223 Napisano: 02.04.2012 10:09:36 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Wkurza mnie stan pogody,
wkurza mnie brak nagrody.
Ale jak pomyślę o maju,
to czuję się jak w raju!


Pogoda figle nam płata
jak to w kwietniu, trochę zimy trochę lata
miejmy nadzieję, że zajączek dostarczy nam nagrody
i doczekamy się pięknej pogody
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5116179 Napisano: 02.04.2012 09:54:45 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Idę sobie w sobotni poranek do Mc na kawkę
siedzi sobie bezdomny w boksie i kima
przychodzi kobitka z obsługi próbuje go wyprosić, ale on nie reaguje
przychodzi wielki i postawny ochroniarz i tak uderza bezdomnego, że słychać tylko huk...
Aż mi się płakać chciało.
Pod wpływem uderzenia bezdomny prawdopodobnie zwymiotował (nie widziałam, bo sie odwróciłam, wystraszona), później tylko widziałam mopy i ścierki i pucowanie tego boksu.
Gościnny Mc tak traktuje ludzi emotka




Bez przesady emotka Ty byś chciała mieć bezdomnego w domu przez cały dzień ?.Odstraszał im klientów ,to normalne że go wyrzucili ,aże po dobroci nie chciał wyjść ,pewnie pijany to go musiał szturchnąć aby sobie poszedł .


wiesz... wyczuwam subtelną różnicę między ,,szturchnąć'' a ,,huknąć '' emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5116125 Napisano: 02.04.2012 09:35:57 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

jak to uderza? emotka emotka emotka
no ja bym zrobiła dym, nikt nie ma prawa kogoś uderzyć, matko.... emotka


on go wiesz ,,wziął za ścierki'' a potem uderzył w ramię ...
zgłosiłam już tą sprawę, mam nadzieję, że ktoś zareaguje.
Wyświetl w wątku >>
0 0