Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#5115984 Napisano: 02.04.2012 08:44:32 w Wkurza mnie...
Idę sobie w sobotni poranek do Mc na kawkę
siedzi sobie bezdomny w boksie i kima
przychodzi kobitka z obsługi próbuje go wyprosić, ale on nie reaguje
przychodzi wielki i postawny ochroniarz i tak uderza bezdomnego, że słychać tylko huk...
Aż mi się płakać chciało.
Pod wpływem uderzenia bezdomny prawdopodobnie zwymiotował (nie widziałam, bo sie odwróciłam, wystraszona), później tylko widziałam mopy i ścierki i pucowanie tego boksu.
Gościnny Mc tak traktuje ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5110096 Napisano: 30.03.2012 11:19:38 w PODZIĘKOWANIA
sweety162 dziękuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5109093 Napisano: 29.03.2012 08:39:13 w Wkurza mnie...
Mój przyjaciel zapomniał o moich urodzinach emotka jakoś tak przykro... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5106169 Napisano: 28.03.2012 10:14:42 w dzis mam urodzinki

iwonciaaa

#5104075 Napisano: 28.03.2012 07:16:57 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

Wkurza mnie, ze w naszym kraju nawet tak wyspecjalizowane sklepy jak duze Empiki nie maja takich plyt, jak ja chce. Gdzie bym nie zapytal, sprzedawcy robia wielkie oczy. Wychodzi na to, ze muzyke, ktora naprawde lubie, musze najczesciej sciagac zza granicy. A takie zakupy kosztuja emotka



mnie w empiku w katowicach pytali czy David Gilmour jest pisarzem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5103751 Napisano: 27.03.2012 08:28:42 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Co do psów, to nie wiem, czy pisałam na forum, ale w marcu byłam w hotelu na kompletnym zad*. SPA, zarybione stawy, ostoja żubra, takie tam sraty taty. A wystarczyło na krótki spacer pójść i od razu trafiliśmy na świeżo zbezczeszczone truchło, zostało tylko trochę piór i krwi. Wieczorem zobaczyliśmy na jednym z drzew a'la ogłoszenie sołtysa sprzed kilku tygodni. Info, że w okolicy grasują agresywne psy i zagryzają zwierzęta i że nie wiadomo, kto jest ich właścicielem, ale jak się sołtys dowie, to ta osoba poniesie konsekwencje. Grrr! emotka

iwonciaaa - ja też się boję psów, a dzikich na wsiach to szczególnie. Ale ostatnio przeczytałam artykuł o babce, która boi się kaczek i w ogóle drobiu! To dla mnie taki nonsens, że może pomoże mi opanować własne lęki emotka


to wszystko jeszcze potęguje chamstwo właścicieli tych wszystkich psów. Jak byłam mała, też wszyscy mówili ,,on nie gryzie, nic nie zrobi'' i jakoś zrobił, gryząc mnie. Nigdy nie zapomnę tego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5103690 Napisano: 27.03.2012 07:57:58 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie psy !
Od dziecka się ich boję;/
A ludzie samowolka... psy biegają po ulicy, a ja boję się drogą przejść.
Zawsze w weekendy, kiedy jadę na Uczelnie (wychodzę o 5) wylatują na mnie bydlaki ( pewnie spuszczają je na noc, a o 5 rano jeszcze śpią).
Najgorszy jest pies z nowego domu i jego bezczelny właściciel. Furtka non stop otwarta pies lata jak wściekły. Może nic by mi nie zrobił, ale to nie zmienia faktu... że się boję. Ile razy mu gadałam, ile razy ostrzegałam- nic. Kiedyś pies wleciał do mnie, rozrył ogródek i na moje argumenty i krzyk, że pies biega sam bez kagańca- koleś się na mnie wydarł, że to ja mam bramę otwartą.
Interweniowałam już wyżej... ale to nic nie daje.
Aż się tu musiałabym wygadać;/ chciałabym normalnie chodzić ulicą.A nie z przerażeniem i łzami w oczach nadrabiać dodatkowymi ulicami;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5102813 Napisano: 27.03.2012 02:03:16 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

natie napisał(a):

hittmanka napisał(a):

KZK GOP emotka

czy ktoś może mi powiedzieć czy to ten sam konkurs??? W środę mialy być wyniki a teraz widzę zupełnie inne zasady... jakieś kategorie, warości bletów i pytania i odpowiedzi... zupełnie co innego niż kiedy ogłaszali konkurs, o zmianie terminu ogłoszenia wyników nie wspomnę !!!
No wq54372 się normalnie emotka

http://www.kzkgop...amy-pule-nagrod.html

http://41200.sosn...asazerow-kzkgop.html


mnie to równiez wkurza.. emotka zmienili zasady emotka


Podbijam, bo właśnie jakiś słaby na umyśle kolo z KZK GOP wypowiadał się w radiu na ten temat. Rzekł coś w stylu no, bo my nie wiedzieliśmy, że jak w konkursie występuje element losowania, to trzeba mieć pozwolenie Urzędu Celnego, a jak się w końcu zorientowaliśmy, to stwierdziliśmy, że w takim razie posortujemy te kilkanaście tysięcy zgłoszeń, zadamy pytania i tym samym jakoś się wykręcimy sianem, ogólnie to Państwa przepraszamy bla bla bla bla. emotka


oj nie tylko Was... zbieraliśmy z rodzinkąą bilety;/ wysyłaliśmy... a tu psikus. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5093795 Napisano: 23.03.2012 12:28:16 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Tusz, cienie i podkład z maybelline- nadawca Konrad Fado- warszawa...
Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5093552 Napisano: 23.03.2012 11:18:54 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

teraz się śmieję , ale myślałam ,że go ukatrupię i wsadzę do lodówki



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5068365 Napisano: 12.03.2012 11:24:20 w Wkurza mnie...
i psy, cholerne psy mnie wkurzają...
Wychodzę sobie rano w sobotę na uczelnie.
Godzina 5... leci na mnie wielki pies.
Uderza o moje nogi z taką siłą, że zostawia siniaki.
Przerażona cofam się w inną drogę: pies jeszcze gorszy;/ ostatecznie biegnę 3 km z wywieszonym jęzorem, na autobus gdzie indziej...
Boże jak ja nienawidzę takich sytuacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5068222 Napisano: 12.03.2012 10:42:35 w Wkurza mnie...
ból głowy mnie wkurza;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5063108 Napisano: 09.03.2012 12:57:28 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Wkurza mnie to, że jestem tak podatna na stres emotka :/


Współczuję i chyba cierpię na to samo.


ja też emotka stres powoduje, że jest mi niedobrze, boli mnie głowa...
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5046271 Napisano: 29.02.2012 11:10:05 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

isiulka napisał(a):

joanne napisał(a):

wsciekly napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wkurza mnie, że co chwile coś mi dolega;/ a to głowa mnie boli, a to brzuch, a to mi niedobrze, a to sikam co 5 minut;/
Człowiek stara się o siebie dbać jak może, nie jeść świństw, itd.
A i tak wychodzi jak wychodzi.
Wsadzą Ci sól drogową w kotleta...



ciekawe ile już tej soli każdy z nas skonsumował emotka emotka emotka


mysle ze duzo bo przeciez to trwalo kilka lat..a przyprawy kamis na konki :wink: emotka
emotka


Teraz pewnie zadziała placebo i nastąpi masowe zatrucie solą. Dziwne tylko , że odkryli to dziennikarze a nie sanepid.
Chociaż co tu się dziwić. Kiedyś dorabiałam sobie ( w Chorzowie) na festynach z jedzeniem. Nasz kierwonik nie posiadał zezwolenia sanepidu. Przyszły dwie panie, zapytały czy mamy zezwolenie i sama odpowiedź TAK je usatysfakcjonowała.
Powiedziały tylko, że ten chleb nie może tak na ziemi leżeć, przenieście go gdzieś. Po 2 dniach na tym samym chlebie pojawił się grzyb, który nasz szacowny kierownik kazał nam zdrapać nożem , lub zasmarowywać smalcem. Ostrzegam przed jedzeniem z festynów.



emotka emotka a mialem sniadanie zaraz jesc


festyny to już całkowicie. W tym roku miałam okazję być na właśnie czymś w tym rodzaju.
Grill - kiełbaski, karkówki , etc.Szkoda tylko że wszystko leżało w foliówkach na pełnym słońcu;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5043382 Napisano: 27.02.2012 06:57:20 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że co chwile coś mi dolega;/ a to głowa mnie boli, a to brzuch, a to mi niedobrze, a to sikam co 5 minut;/
Człowiek stara się o siebie dbać jak może, nie jeść świństw, itd.
A i tak wychodzi jak wychodzi.
Wsadzą Ci sól drogową w kotleta... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5023231 Napisano: 17.02.2012 11:37:30 w Połączenia nieodebrane
zaastrzeżony przed chwilą Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5023079 Napisano: 17.02.2012 10:11:55 w Wkurza mnie...
burdel na studiach ;/ mieliśmy mieć egzamin, nauczyłam się ładnie.
Dzień przed egzaminem okazuje się, że nie możemy go mieć, bo coś tam coś tam. I że zdajemy go z grupą, która miała całkowicie inne zagadnienia i zajęcia z kimś innym;/ szlag mnie chwyta, bo nic nie rozumiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5004066 Napisano: 08.02.2012 08:36:19 w Wkurza mnie...

iwonciaaa

#5004061 Napisano: 08.02.2012 08:33:39 w Wkurza mnie...
znowu mnie coś bierze... nie dość że pół grudnia i pół lutego spędziłam na l4 z ostrym zapaleniem zatok, problemami żołądowymi, rozregulował mi się organizm.. to dzisiaj znowu od rana: katary, bóle gardła i z godziny na godziny słabnę. gdzie wiosna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#4991739 Napisano: 03.02.2012 11:46:36 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Może jestem naiwna,ale ciągle mam nadzieję ,że to dziecko żyje.I nie obchodzi mnie kto ,co i jak,bo najważniejsze ,żeby znalazła się żywa dziewczynka!Kalisto,może Twój mąż ma racje,może pod wpływemgry operacyjnejpomieszaŁy się dziewczynie zmysły!!


a może sprzedali dziecko....


szczerze to pierwsze moje przypuszczenia były takie... że je sprzedali, albo na organy, albo po prostu.
Kurcze:( takie słodkie, zdrowe maleństwo.
Wyświetl w wątku >>
0 0