Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#6403399 Napisano: 14.09.2017 13:33:02 w Smolar
dzięki za radę! ja jestem w pracy, ludzi w cholerę i nawet nie mam jak spokojnie zadzwonić. ale już dałam rodzicom numer telefonu, bo oni odbierali. mam nadzieje, ze uda się się to jakoś załatwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6403395 Napisano: 14.09.2017 13:18:56 w Smolar
przyszła pralka, rodzice otworzyli oczywiście po wyjściu kuriera, bo się spieszył. Solidnie uszkodzona. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6399853 Napisano: 05.09.2017 23:29:40 w Smolar
Kozunia1982 napisał(a):

mixik napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie pralek z biedronki? emotka Bo nie wiem, czy się martwić.Paragon odesłałam już jakiś czas temu.

Nie ma się co martwić! Pralka nie zając, nie ucieknie.Nie wiem jak u innych, ale u mnie z wieloma nagrodami Smolar się ociąga. Ale ja cierpliwa jestem emotka  

Czyli nic od lat sie nie zmienilo. Niestety ostatnio jakies 2 lata temu u nich wygralem. Co to sie porobilo  emotka

Hej. Ja wiem bo dzwonilam. Maja wyslac pralki dzis lub jutro. Takze lada dzien powinny byc. Wszyacy laureaci odeslali juz paragony i pralki gotowe do nadania.

Mega! Dziękuję bardzo za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6399812 Napisano: 05.09.2017 21:43:10 w Smolar
Czy ktoś ma jakieś info odnośnie pralek z biedronki? emotka
Bo nie wiem, czy się martwić.
Paragon odesłałam już jakiś czas temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6380959 Napisano: 19.07.2017 20:15:45 w Czy informują/ informowali?
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Zatrzymaj się ze Slow Age - Vichy"


Wyniki dostępne tutaj: https://vichy.hyp...I_etapu_konkursu.pdf

Czy zwycięzcy dostali może maile? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6380088 Napisano: 17.07.2017 18:16:34 w Czy informują/ informowali?
skoda ten konkurs z górami? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6376330 Napisano: 05.07.2017 17:50:10 w SZUKAM....
Co może wysyłać firma/agencja GOLDENSUBMARINE inpost mi zgubił chyba paczkę, a nie mam pomysłu na zawartość. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

iwonciaaa

#6352807 Napisano: 05.05.2017 12:44:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

iwonciaaa

#6352146 Napisano: 02.05.2017 23:02:53 w Czy informują/ informowali?
Kopiec 1000? były już informacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6350813 Napisano: 27.04.2017 12:14:25 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

constanza napisał(a):

szukanie pracy mnie wkurza i ten milczący telefon ;/ Ja rozumiem, że może nie zawsze wpisuję się  w model "idealnego kandydata", którego warto zaprosić na rozmowę ale wysyłam różne cv - zwykłe, szablony, ze zdjęciem, bez zdjęcia. Do tego odpowiadam na ogłoszenia gdzie mam większe kwalifikacje, gdzie pasuję akurat i tam gdzie któregoś z wymagań mi brakuje i ciągle nic  emotka  mogłabym zanucić piosenkę "mniej niż zero" i ona świetnie oddawałaby moje zdanie o sobie emotka  

emotka

Mam tak samo jak Ty... emotka Kiedy już dostaję zaproszenie na jakąś rozmowę i idę na nią z nadzieją, dowiaduję się, że ogłoszenie musiało wisieć, ale stanowisko jest już z góry obsadzone, więc nie muszę się wysilać. Ewentualnie słyszę podsumowanie mojego wieku i informację, że przecież niedługo mogę być w ciąży... Mogę, ale nie muszę. I jak tutaj zdobyć doświadczenie po studiach, jak wszędzie tylko kłody pod nogi. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6343497 Napisano: 07.04.2017 12:10:19 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Długi czas oczekiwania na gastroskopię, męczenie się i świadomość, że za kilka dni będzie coś wiadomo.
Przed chwilą Pani dzwoniła, że akurat w tych dniach jakiś kabel będą robić i ona nie wie, czy będzie prąd, bo może go nie być i mogę zostać odesłana z kwitkiem... emotka

Współczuję. Ja też jestem w trakcie oczekiwania na pewne wyniki i psychika mi siada, jestem chodzącym kłębkiem nerwów. Spróbuj zająć czymś umysł, ja (ambitnie) oglądam seriale, oby tylko nie myśleć. Najlepiej takie czytane, żeby zająć kilka zmysłów  emotka

Oj wiem co czujesz... Mam nadzieję, że wyniki będą dobre i otrzymasz je jak najszybciej. Wzięłam się za wycinanie kolorowych zajączków i tworzenie dekoracji (trzeba trochę wyładować nerwy). Mam cień nadziei, że jak zadzwonię tam w środę, godzinę przed badaniem, okaże się, że jednak uda się je wykonać. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 ultrixx 0

iwonciaaa

#6343435 Napisano: 07.04.2017 11:00:30 w Wkurza mnie...
Długi czas oczekiwania na gastroskopię, męczenie się i świadomość, że za kilka dni będzie coś wiadomo.
Przed chwilą Pani dzwoniła, że akurat w tych dniach jakiś kabel będą robić i ona nie wie, czy będzie prąd, bo może go nie być i mogę zostać odesłana z kwitkiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6341486 Napisano: 03.04.2017 14:41:04 w Wkurza mnie...
Masza86 napisał(a):

bedac w Urzedzie  ostatnio, pani za biurkiem była dla mnie tak nie miła i nie wiedzac czemu zbyła mnie bez konkretnej odpowiedzi, podziękowałam i wyszłam.Będąc w samochodzie przypomniałam sobie ze miała o coś jeszcze zapytać, wiec wracam, drukuje numerek i czekam na wyświetlenie pod drzwiami mojej gminy.U nas są boksy, bez zabudowy do sufity , takie ścianki tylko aby "petent czuł się swobodnie "  I słyszę jak ta  miła pani jak rozmawia z kolezanka obok i mi  cenzura obrabia, ze przyszła taka paniusia, milion pytań zadawała (chodziło o o mnie emotka ) i przezemnie musiała ......przerwać czytanie "KSIĄŻKI" Ciemniejsza Strona Greya !! nosz kur .... myślałam ze pokaże jej moja ciemniejsza stronę emotka   według mnie 60 % stanowisk pracy w urzędach to "sztuczne" stanowiska pracy !   Mam bliska osobe w urzedzie i tez sie smieje ze nieraz ma taki luz ze zalando i allegro to zna całe na pamiec ! tylko koniec miesiąca maja pracowity emotka

UP to loteria emotka Często można trafić na kompetentnych doradców, ale zdarzają się bardzo nieprzyjemni...  Kiedyś urzędniczka zaśmiewała się z kierunków studiów, które kończyłam i próbowała mi wcisnąć skierowanie na rozmowę o pracę w... rzeźni.
Trzeba mieć do tego wszystkiego spory dystans i liczyć na siebie. Chociaż przyznam, że znam trochę osób, które faktycznie dzięki urzędowi zrobiły jakieś kursy, czy staże (ale głównie te osoby same znalazły sobie pracodawcę i zadbały o formalności). Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6315704 Napisano: 30.01.2017 08:45:35 w Udane wymiany - polecane nicki:)
daisy08- polecam Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6311707 Napisano: 17.01.2017 10:52:09 w Pomocy!!!!
jofe8484 napisał(a):

Karolajna88 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały bon superprezenty. Udało Wam się go zrealizować? U mnie jak chce dokonać zakupu prezentu, po wpisaniu nr bonu pojawia się informacje, że karta jest nieważna. Miał ktoś tak?

Właśnie wczoraj tak miałam napisałam do organizatora, ale cisza.... bon na kwote 150 zł

mam ten sam problem, dajcie znać prosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6305971 Napisano: 30.12.2016 13:48:49 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

asantesana napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):Mi dowala żołądek. Od 5 lat mam problemy, jestem ciągle na diecie lekkostrawnej, ale znowu jest gorzej emotka non stop mnie mdli, nie mam ochoty się ruszać z łóżka.

Zastosuj kurację kisielem z siemienia lnianego, rano i wieczorem gotuj ziarna i pij te gluty (na początku obrzydliwe, potem człowiek się przyzwyczaja, a na końcu nawet smakuje), moja mama tak wyleczyła wrzody żołądka, a ja doprowadziłam się do użytku po wielki zatruciu pokarmowym. Działa cudownie, tylko trzeba regularnie pić i przez dłuższy czas.  

Oj tak, ja też piłam na wrzody i w sumie od samego początku mi smakowało (kwestia gustu emotka )
Ale zwróć szczególną uwagę na to, żeby to było siemię w ziarnach, a nie zmielone - podobno ziarna mają skuteczniejsze działanie (lub świeżo zmielone ziarna).

Dziękuję <3 stosuję od dłuższego czasu siemię, jarmuż i inne żołądkowe naturalne wspomagacze, jednak ostatnio jakoś wszystko przestało działać. Z utęsknieniem czekam na wiosnę i lato, bo wtedy większość tych problemów znika. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6305710 Napisano: 29.12.2016 18:39:33 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wkurza mnie grypa, która przyplątała się w Święta...najpierw córka, później syn i ja, na szczęście tylko ja miałam 41 stop., dzieci gorączkowały trochę mniej emotka  dziś jestem w stanie logicznie coś napisać, ale poniedziałek i wtorek bardzo szybko mi upłynęły, nawet nie wiem dokładnie co się działo  emotka emotka   

Ja całe święta gorączka i angina ropna, nic nie jadłam, bo poważne problemy z połykaniem, piłam niewiele, a zamiast sernika twaróg w zamrażarkę wsadzony żeby się nie zepsuł i dopiero dzisiaj piekłam świąteczny sernik emotka

Mi dowala żołądek. Od 5 lat mam problemy, jestem ciągle na diecie lekkostrawnej, ale znowu jest gorzej emotka non stop mnie mdli, nie mam ochoty się ruszać z łóżka. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

iwonciaaa

#6269074 Napisano: 13.10.2016 15:40:55 w Wkurza mnie...
shell napisał(a):

kolejne pudło Ferrero emotka

mam tak samo jak Ty... kolejne paragony w błoto ! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0