Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#6081953 Napisano: 26.09.2015 15:11:02 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Było to 2 tygodnie temu. Miałam serdecznie dość konkursów, Biedronki, pisania... Pozwoliłam sobie na mały skok w bok - zalando. Zachciało mi się tak zwyczajnie, po babsku wydać trochę kasy męża (na ładną bieliznę, co by nie jęczał przy płaceniu) emotka
I co się okazuje? Że zalando nie chce się odpier...... Na każdej stronie na jaką wejdę migają mi staniki! Wszędzie staniki! No rzygać mi się chce, nie mogę patrzeć nawet na te kupione! Jeszcze chwila i z lodówki wyskoczy mi zalando z reklamą staników! Tak mnie to na maxa wkurza! Jak się pozbyć tych staników!?

wyczyść cookies emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6081047 Napisano: 25.09.2015 11:09:54 w Wkurza mnie...
Chociaż pupa puchnie od ptasiego mleczka i chrupek z biedronki, postanowiłam się skusić na pączka.
Podchodzę grzecznie wyposażona w rękawiczki do ,,pojemnika'' z pączkami, a tam jakaś Pani drapiąc się uprzednio solidnie po głowie, wybiera sobie pączki... gołymi rękami... jak już przemacała połowę, stwierdziła, że chyba nie ma już ochoty i podrapała się znowu, zostawiając na swojej głowie cukier puder biały jak śnieg emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6078980 Napisano: 23.09.2015 09:14:49 w Biedronka
lethe napisał(a):

Dziewczyny pytają mnie na prv o co chodzi z tym "na" w tekscie Wedel.
Po prostu w swojej odpowiedzu konkursowej zjadlam ten wyraz. Np "lezy na stole'" a ja napisalam "lezy stole" emotka

Takze spokojnie tam Wszyscy emotka  

emotka przez te wszystkie wymogi konkursowe przeraziłam się trochę. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6078919 Napisano: 23.09.2015 01:33:34 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

lethe napisał(a):

Właśnie wysłałam zgłoszenie na Wedla bez słowa "NA" w tekście, a sprawdzałam 3 razy zanim wysłałam!. Chyba mam pecha... Najpierw ten numer paragonu, a teraz pomyłka...

Co robić? Wysyłać raz jeszcze z tym samym numerem paragonu?


Przemawia przez Ciebie avatar? emotka
Ja bym to olała, nikt się na Twojej pracy doktoryzować nie będzie, a wyślesz drugi raz, będzie problem z paragonami.

Popieram joan emotka  w tej sytuacji o wiele więcej ugrasz bez "na" niż z powtórnym zgłoszeniem. Kiedyś kilka razy popełniłam ten błąd, wysyłając ponownie - nigdy nic tym sposobem nie wygrałam emotka  Natomiast zdarzało się wygrywać hasłami z drobnymi mankamentami słownymi. 

O co chodzi z tym ,,Na'' w tekście? emotka chyba też potrzebna mi Kelly w avatarze. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6078694 Napisano: 22.09.2015 17:47:18 w Czy informują/ informowali?
vazzz napisał(a):

fino napisał(a):

michałek13 napisał(a):

Prince polo dzisiaj informowało, bo dopiero włączyłam dzisiaj kompa?

tak

A wszystkie maile przychodzą w jednym czasie czy można się jeszcze łudzić czekając na maila?

informowało i nikt się nie chwalił? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6078057 Napisano: 21.09.2015 22:14:51 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

ladyinred napisał(a):

michałek13 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

michałek13 napisał(a):

Czy z prince polo dzisiaj z drugiego etapu informowali, bo nikt się nie chwali.

mam nadzieję że nie emotka

Ale termin losowania jest dzisiaj w ubiegłym tygodniu e-maile były między 16-17
No ale skoro nikt się nie chwali to może jest nadzieja
Niemożliwe, żeby nikt z forum nie wygrał

jest dzis wpis w mdw o talonie do zary z PP  16.59

a to nie z rezerwy z I etapu?

dziewczyna pisała o rezerwie z 1 etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6078038 Napisano: 21.09.2015 21:55:33 w Czy informują/ informowali?
ludzie pisali, że były maile dzień po losowaniu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6077403 Napisano: 21.09.2015 10:43:32 w Biedronka
stelka napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

pawio25 napisał(a):

Cześć. Możecie mi powiedzieć co w końcu trzeba wpisać w formularzu zgłoszeniowym do konkursu Wedla przy rubryce "numer paragonu", ponieważ w regulaminie napisane jest żeby wpisać numer, który znajduje się w dolnej części paragonu po prawej stronie i opisany jest jako „NUMER SYSTEMOWY”, no a w zgłoszeniu jest napisane ten "NUMER PARAGONU". W takim razie który numer mam wpisać? 
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

ja wpisywałam normalnie numer paragonu ten z prawej emotka u góry.

I niepotrzebnie wprowadzasz ludzi w błąd. Numer systemowy to ten na dole. W regulaminie wyraźnie jest napisane, który trzeba wpisać. 

przepraszam, mój błąd emotka po prostu kasjerka tak mi paragon zerwała, że numer systemowy poszedl w pi** Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6073301 Napisano: 14.09.2015 23:36:01 w Wkurza mnie...
Pojawił się jakiś nowy dostawca z poczty polskiej, który poza moją listonoszką roznosi przesyłki.
Roznosi... Rzuca pod furtkę, która jest oddalona od drzwi wejściowych dość solidnie. Dzisiaj wróciłam do domu i dwie koperty były całe z błota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6070133 Napisano: 09.09.2015 15:15:14 w Biedronka
Wchodzę do zabawy emotka te soki tropicana całkiem dobre, ale boje się, że przez chrupki będzie trzeba wygrać większe ubrania, albo szersze drzwi wejściowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6065751 Napisano: 02.09.2015 22:27:43 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

Wkurza mnie, że się tal ludzie aferują o to, żę muszą dodać ze 2-3 konkursy. Bo przecież nikt ich nie powinien dodawać, same powinny spadać do bazy z nieba.

emotka Aniołki już je tam zrzucają... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6059762 Napisano: 21.08.2015 19:01:37 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
bridget napisał(a):

carissma napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Kiedyś szybki konkurs na Facebooku. Wskaż  gdzie znajduje się puszka.  Patrzę taka ładna różowa... stwierdziłam,  że wygram sobie tego energetyka.  Energetyk  okazał się lejkiem  dla kobiet do oddawania moczu

emotka emotka popłakałam się

:))) mam nadzieje ze mojego smiechu  u sasiadów nie było słychac;))  sprawdził się?:)

jeszcze nie wypróbowałam emotka Ale chłopak ma ze mnie polewkę przy każdej możliwej okazji. Kiedy jesteśmy gdzieś w mieście i nie ma łazienki, pyta: a swojego lejka nie masz emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6059452 Napisano: 21.08.2015 10:22:50 w Biedronka
ja tak samo, jedna puszeczka dziennie na praktyki emotka i tyle, jak mam mieć szczęście to nie muszę brać chwilówki na kontener coli Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6054699 Napisano: 09.08.2015 12:56:05 w Czy informują/ informowali?
Biedronka garnier? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6040881 Napisano: 06.07.2015 21:38:29 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
Kiedyś szybki konkurs na Facebooku. Wskaż  gdzie znajduje się puszka.  Patrzę taka ładna różowa... stwierdziłam,  że wygram sobie tego energetyka.  Energetyk  okazał się lejkiem  dla kobiet do oddawania moczu Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

iwonciaaa

#6037485 Napisano: 26.06.2015 21:19:35 w Popraw sobie humor...
Czekałam na kuriera, który miał przywieźć mi kawę z jednego z tych sklepów, gdzie to sprzedają kawę i ubrania.
Mama powiedziała mi, że chyba paczka już jest w korytarzu, bo Tata wcześniej coś odbierał.
Zadowolona zeszłam po schodach i patrzę...
Faktycznie stoi karton, naklejka z marką jest.
Jak to ja otwieram niczym 5 letnie dziecko, które dostało prezent na urodziny.
Patrzę... a tam... majtki...
Dziwne...
Próbuję sobie przypomnieć za wszelką cenę konkurs w którym były do wygrania męskie majtki. Jeszcze kolor taki dziwny... zastanawiam się.
Przecież chyba nie pomylili majtek z kawą? - myślę dalej
Stwierdzam, że podaruję tacie, albo będę trzymała dla potencjalnego męża.
Nagle moim oczom ukazuje się faktura... faktura... faktura na nazwisko sąsiada.
Sięgam po karton, paczka zaadresowana na niego...
Zawał na miejscu.
W momencie wychodzi Tata i pyta: czy już zaniosłaś paczkę sąsiadowi?
Ja z tymi majtami na kolanach, nie wiem co robić, co się dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6035425 Napisano: 23.06.2015 09:46:48 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

rosik93 - patrząc, jak się życie układa... mam nadzieję, że znajdziesz pracę lepszą i może od września, żebyś do tego czasu wypoczął przy słonecznej pogodzie emotka Być może za rogiem czeka oferta lepsza od tej, którą teraz miałeś. I wygrana na tyle duża, żebyś przez jakiś czas zapomniał o pracy emotka

A mnie wkurza od kilku dni cyganka przesiadująca z bajtlem pod Biedrą. Gdy byłam wieczorem na zakupach, a cyganka przede mną w kolejce, kawę kupiła i rozmieniła drobne uzyskane od cenzuraów & cenzurazyn na banknot 100 zł (miała prawie 150 zł). Nie wiem, czy to był lepszy dzień żebractwa, czy może gorszy; załóżmy, że przeciętny. Czyli 150 zł x 30 dni w miesiącu daje 4500 zł nieopodatkowanych pieniędzy. I się pytam: gdzie są pracownicy US, którzy człowieka za niewydany paragon na dwa złocisze gnębią? Gdzie baby z MOPSu, co odbierają dzieci rodzinie, jeśli ma "zbyt małe dochody"? Gdzie ci narodowcy i ich hasła Polska dla Polaków? No wstyd, żeby ktoś poza systemem zarabiał 4500 zł, gdy pięć metrów dalej kasjerka dwukrotnie starsza na etacie pracuje i 3x mniej dostaje. Może wszyscy gremialnie siądźmy pod Biedrą i zbierajmy na SPA, nowy samochód, czy co tam nam akurat pasuje emotka

I pewnie jeszcze dziecko śpiące, bo naćpane emotka . Ale co tam kogo takie dzieciaki obchodzą emotka

Wkurza mnie pogoda. Deszcz leje, pada, kapie, siąpi i ciągle zimno.


Też mnie to wkurza emotka tym bardziej, że zabierają dzieci ludziom, którym wystarczyłoby trochę pomocy, a co się dzieje z tymi, które ,,matki'' wykorzystują do żebractwa? Ile razy zimno jest, okropnie, a potrafią cały dzień klęczeć z takim dzieciakiem. Dlaczego nikt się tym nie zainteresuje?
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6014074 Napisano: 06.05.2015 21:33:53 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Atakujące starsze Panie w autobusach. Zresztą nie tylko Panie. Mam wadę serca i nie potrafię wystać, mdleję. Praktycznie nie ma dnia, żebym nie spotkała się z jakimś paskudnym komentarzem, który dotyczy tego, że siedzę. I za każdym razem tłumacz... A i tak się dowiesz, że nie masz szacunku emotka

Mój mąż miał kiedyś wypadek Wylał na siebie garnek gorącego olejuCałe ręce , od dłoni po łokcie popaloneTez musiał siedzieć, bo po prostu nie miał jak złapać tych rurek w autobusie , a wiadomo bez trzymanki to ciężko jechać MZK Codziennie jeździł autobusem na zmianę opatrunkow, codziennie tym samym o tej samej godzinie Codziennie niemal ci sami ludzie i jedna taka co to z uparem maniaka stawała akurat przy nim i tak wiecie,charakterystycznie ciamkala i sapala,dając da zrozumienia "rusz dupsko młodzieńcze"Nerw mu poszedł chyba po tygodniu Wstał , ona zadowolona z uśmiechem zwycięzcy usiadła , a on jej się pakuje na kolana emotka :)Kobita oburzona i ....Olśnienie Zauważyła rękawiczke i bandaże na dłoniach , wcześniej tak była zaangażowana w to ciamkanie,że nawet nie zwróciła uwagi na biala rękawiczke noszoną przez faceta pod koniec czerwca emotka Ta ludzie są dziwni Olej Siedź twardo Książkę weź lub gazetę emotka Ja bym chyba zwariowała, codziennie się tak tlumaczac emotka

5 dni w tygodniu spędzam 4-5 godzin w autobusach, dzień w dzień. Dojeżdżam na uczelnię, bo wynajęcie czegokolwiek na miejscu to za duża kasa. Staram się tak siadać, żeby było jak najdalej od drzwi, wiadomo jak jest. Chyba zacznę stosować metodę Twojego męża emotka
Trzeba mieć twardą skórę, nawet w takich sytuacjach. Najbardziej mnie bawi, kiedy już np. powiem, że przepraszam, ale nie jestem w stanie ustąpić miejsca, bo źle się czuje.
To zamiast odpuścić i terroryzować kogoś innego to jeszcze dyskutują z docinkami w stylu: Akurat ! A na telefon patrzeć potrafisz! Zmęczona, bo się nie nasiedziała w pracy/na studiach.
Parodia. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6014032 Napisano: 06.05.2015 20:12:31 w Wkurza mnie...
Atakujące starsze Panie w autobusach. Zresztą nie tylko Panie. Mam wadę serca i nie potrafię wystać, mdleję. Praktycznie nie ma dnia, żebym nie spotkała się z jakimś paskudnym komentarzem, który dotyczy tego, że siedzę. I za każdym razem tłumacz... A i tak się dowiesz, że nie masz szacunku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6013904 Napisano: 06.05.2015 15:59:20 w Biedronka
7 zgłoszeń i zero kosza. Pozostał tylko smutek i zapas rodzynek. Wyświetl w wątku >>
0 0