Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#6012612 Napisano: 04.05.2015 11:41:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Ja nie zamierzam biegać po pieczątki, przecież na kuponie podaje się nr paragonu, a z resztą  w moim sklepie nie przystawiają...

ja też -przecież przy odbiorze pokazuje się paragon- i to ich wina że nie przybili, szkoda zachodu ...

oczywiście, tak było rok temu i nikt nie pytał o pieczątki, ja sama się o kupon upomniałam, kasjerka nic nie widziała, a tym bardziej o przybijaniu pieczątek

Przepraszam, o co chodzi z tymi pieczątkami emotka ? Bo nie ogarniam.
Rozumiem, że mam kupić dezodorant, wpisać odpowiedź. Coś jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6005643 Napisano: 16.04.2015 11:11:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

stoneface napisał(a):

Zgodnie z regulaminem konkursu, aby odebrać nagrodę w postaci smartfona Galaxy S6 zwycięzca jest zobowiązany dostarczyć do siedziby Organizatora oryginał ulotki z hasłem dnia podanym w zgłoszeniu konkursowym, a uzyskany w sklepie T-Mobile.

Skad ta informacja?

na stronie konkursu na samym dole jest napisane Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6005359 Napisano: 15.04.2015 13:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
u mnie też oczywiście nikt nie ma pojęcia...
A ja jak taki szpieg... Czy mogę hasło?!
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#6004117 Napisano: 13.04.2015 10:32:12 w Visa Konkursy
bc14 napisał(a):

ktoś wie  co to za muzyka byłą w tle na stronce?
Konkurs sie skonczył i nie potrafie bez niej zyc emotka

https://www.youtu.../watch?v=6etk6aKXxhA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5996766 Napisano: 25.03.2015 18:00:12 w Wkurza mnie...
W lipcu wygrałam na pewnym blogu sesję zdjęciową z makijażystką, fryzjerem, itd.
Miało być pięknie i wspaniale...
Niestety jak się okazało dyspozycyjna ekipa, wiecznie nie miała czasu.
A to fryzjer nowy salon otwierał, a to coś tam. Minęło lato, nadeszła chłodna jesień.
Sesja z plenerowej miała zamienić się w studyjną.
Po raz kolejny problemy. Pani organizatorka w ramach rekompensaty, miała zrobić dla mnie komplet całkiem ładnej biżuterii.
Zaczęła w styczniu. Kilka razy już mówiła, że kończy, że już wysyła.
Nie doczekałam się do dzisiaj emotka
Bawi mnie pisanie do niej co jakiś czas i przypominanie się.Już nawet nie o nagrodę chodzi, ale o zachowanie i to wieczne ściemnianie. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5985062 Napisano: 26.02.2015 12:23:15 w Paragony
aniolka2310 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

napisał(a):aniolka2310 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):aniolka2310 napisał(a):Kupię paragon Rimmel Wonderfull Extreme Black.
Kupiłam złą maskarę emotka

Już pojawiły się wyniki z ostatniego tygodnia. Może jest ktoś, kto nie wygrał, a ma paragon?

podbijam ;( swój wyrzuciłam robiąc porządki w portfelu <zły> Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5982408 Napisano: 19.02.2015 19:21:40 w SZUKAM....
przesylka xxl kraków.... ktos cos kojarzy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5972925 Napisano: 29.01.2015 09:32:55 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Skoro "odgrzewamy stare kotlety" to ja napisze tylko tyle- widać prawdziwym studentem nie byłam, skoro dwój z zaliczeń nie przynosiłam.
I wkurza mnie, takie kategoryzowanie - prawdziwy student, bo oblewa - dosłownie i w przenośni.

Niestety takie są stereotypy emotka
 Skończyłam kulturoznawstwo, teraz studiuję dziennikarstwo i uwielbiam swoje studia.  I pewnie cała masa osób powie, że dlatego, że nie mam co robić z życiem, że nic nie robię, że lubię napić się piwa ze znajomymi i pooglądać sobie memy, jak to student ze smutną miną prosi wykładowcę ,,Pan da 3''. Szczególnie aktywnie wypowiadać się będą Ci, którzy zrobili światową karierę na zmywaku w Anglii emotka Każdy ma inne aspiracje. Jeśli ktoś się świetnie czuje jako fryzjer, piekarz - super, niech dąży do tego by pracować w takim zawodzie. A ktoś, kto ma ochotę zagłębić się bardziej w swoje zainteresowania - niech studiuje (nawet i 5 kierunków). Inna sprawa, że teraz magister to nie jest jakieś wielkie osiągnięcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5964732 Napisano: 09.01.2015 14:20:23 w SZUKAM....
gdzie mogę wypełnić swoje wrażenia z testowania olejku do twarzy Loreal? niestety zgubiłam tą karteczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5943107 Napisano: 14.11.2014 16:01:05 w Połączenia nieodebrane
katrin1 napisał(a):

Co mogło dzwonić z zastrzeżonego dziś o 12.20?



Dzwoni babka i oferuje wykupienie tych kart do restauracji Open Card, które rozdawały paczkomaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5895298 Napisano: 28.07.2014 13:28:07 w Wkurza mnie...
Właśnie najbardziej mnie rozwala rozumowanie.
Nie pójdę z Tobą na piwo, bo mój facet pójdzie z jakimś kolegą również.

Nie potrafiłabym tak żyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5895268 Napisano: 28.07.2014 12:35:38 w Wkurza mnie...
Przecież pełno jest takich emotka
Nie pójdę z Tobą bo mój TŻ będzie zły.
Nie wyjdziemy, bo TŻ też wyjdzie z kolegami.
Poczekaj zapytam TŻ, czy nie ma planów. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5895169 Napisano: 28.07.2014 08:10:42 w Wkurza mnie...
Fakt, że omija mnie tyle fajnych rzeczy, bo zwyczajnie nie ma z kim pójść emotka
Wszyscy dzieciaci, żonaci, mężaci, albo chłopak/narzeczony/mąż nie pozwala nigdzie wyjść.
A wypady w pojedynkę już totalnie mi się znudziły. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5884665 Napisano: 07.07.2014 00:09:50 w Wkurza mnie...
pi%#%$%#%# kuna, która dusi koty ! Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5881015 Napisano: 27.06.2014 12:35:48 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Zawiść, zawiść, zawiść.
Wiem, że epoka cieszenia się czyimś szczęściem odeszła wraz z kamieniami łupanymi, ale to co się dzieje to jest już przesada.

Udało mi się spełnić marzenie, spotkać z ulubionym zespołem i pójść na koncert i dostałam tyle wiadomości od ukochanych hejterów, że z kasowaniem nie nadążałam.
Strach pomyśleć, że tacy ludzie jeżdżą obok mnie w autobusie, albo stoją w Kościele emotka



mnie także bardzo takie sytuacje wkurzają...a spróbuj wygrać coś na FB to zjedzą Cię żywcem....jeśli nagroda została wygrana w sposób regulaminowy a wypowiedź przypadła go gustu jury to nie widzę podstaw żeby nie pogratulować emotka



Tak właśnie było emotka jestem dumna ze swojej odpowiedzi.
Ale taka jest mentalność, komuś się uda - trzeba dokopać na każdej płaszczyźnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5880933 Napisano: 27.06.2014 10:01:53 w Wkurza mnie...
Zawiść, zawiść, zawiść.
Wiem, że epoka cieszenia się czyimś szczęściem odeszła wraz z kamieniami łupanymi, ale to co się dzieje to jest już przesada.

Udało mi się spełnić marzenie, spotkać z ulubionym zespołem i pójść na koncert i dostałam tyle wiadomości od ukochanych hejterów, że z kasowaniem nie nadążałam.
Strach pomyśleć, że tacy ludzie jeżdżą obok mnie w autobusie, albo stoją w Kościele emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5879209 Napisano: 24.06.2014 11:40:18 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wpisując prefix PASCAL i hasło? czyli co ? emotka
przepraszam, ale nie wiem co to prefix


no prefix to PASAL, przeciez jest napisane emotka



czyli PASCAL i hasło, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5879205 Napisano: 24.06.2014 11:36:35 w Biedronka
wpisując prefix PASCAL i hasło? czyli co ? emotka
przepraszam, ale nie wiem co to prefix Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5879135 Napisano: 24.06.2014 09:32:06 w Biedronka
czy z Pascala można do północy wysłać ? emotka Czy kupię przewodnik na daremno? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5875048 Napisano: 13.06.2014 20:26:50 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Anonima napisał(a):

wkurzaja mnie glupie komentarze na fb, ludzie dla najmniejszych nagrod sa w stanie wlazic w tylek. Ja staram sie nie komentowac, bo lepiej sie nie osmieszac, ale co tylko widze jak pojawia sie jakis konkurs, zblizaja sie wyniki, to ludzie, oczywiscie bioracy udzial w konkursach, bo ci co nie uczestnicza to sie rzadziej wypowiadaja, nagle zaczynaja chwalic produkty danej firmy pod niebiosa, co pojawia sie jakis post firmy, to juz polubia, walna durny komentarz, nie wiem czy licza ze dzieki temu dostana nagrode i organizator ich polubi, mnie takie cos denerwuje, bo tacy fani tylko dla nagrod to zadni fani emotka



Lepsze komentarze sypią się po wynikach. Ci, którzy tak chwalili, nagle uświadamiają sobie, że firma jest najgorsza na rynku i oszukuje klientów emotka



Nigdy nie jadłam Waszej czekolady emotka
ciekawe jak smakuje taka herbata emotka
nie mam co na siebie włożyć, a Wasza sukienka ratuje mi życie. Wyświetl w wątku >>
0 0