Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#5872198 Napisano: 09.06.2014 10:34:42 w Wkurza mnie...
oryginalny80 napisał(a):

Ale mnie dziś kurier z DPD wku...Miałem rano nieodebrane połączenie z piątku na telefonie który zostawiłem w pracy. Dzwonie i pytam co chce, a on mi mówi że miał dla mnie paczkę i zostawił ją w piątek na korytarzu bo nikogo nie bylo. Dzwonie do rodziców czy aby niezapomnieli mnie poinformować że coś odebrali a oni że nikogo nie było. Pojechałem sam szukać paczki, pytałem sąsiada i nic Po kilku telefonach do kuriera, gdzie słychać było w jego głosie iż mózg puścił mu wiadomość do jego pupy że ma przesrane jak się paczka nie znajdzie, nastąpił cud. Skubaniec położył tableta z Groszka na drabinie, gdzie jakimś cudem przez cały weekend nikt go nie widział. Już pal licho że sfałszował odbiór moim podpisem, to jakim trzeba być osiołkiem żeby zostawiać paczki na korytarzu przez który przewija się pełno ludzi. Normalnie ręce mi opadają z tymi kurierami czasem.



Oj są tacy kurierzy !
Mi zostawił wieżę wartą ponad tysiąc złotych na trawniku pod domem, a drugi dołożył sukienkę za 300 zł. Podczas gdy tutaj kradną wszystko co się da, nawet na złom. Całe szczęście, że nikt tego nie zabrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5872186 Napisano: 09.06.2014 10:15:24 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
z przyjemnością czyta się ten Topik emotka

Dla mnie zawsze są najcenniejsze koncerty, najlepiej z możliwością spotkania z artystami.

Było też SPA, wyjazd do Tatralandi, Euro... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5864681 Napisano: 21.05.2014 06:27:05 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Szanowni Państwo,

Wypowiadamy umowę o wykonywanie Usługi założenia i prowadzenia Konta w serwisie 3czekolady.pl, zawartą w dniu 2013-12-16, z powodu rażącego niewywiązywania się przez Państwa z jej warunków, tj. nieuiszczania opłat abonamentowych.

Szczegółowe informacje przesyłamy w piśmie, które dołączamy jako załącznik do niniejszej wiadomości e-mail.


W załączniku informacja, że chcą 900 zł.
Zrezygnowałam z ,,umowy'' kilka dni po jej zawarciu.

Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5864294 Napisano: 20.05.2014 10:49:51 w Wkurza mnie...
Zawiść emotka unikać mówienia o wygranych, a nawet wpisywania podziękować na tablicach sponsorów.
Od razu zaczynają się niewybredne komentarze.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5862716 Napisano: 16.05.2014 00:15:39 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Ameryka odkryta emotka
jeśli ktoś śledzi działania tej firmy od grudnia, wie to już mniej więcej od pół roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5862697 Napisano: 15.05.2014 23:13:06 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
to nie chodzi o kosz tylko chodzi o założenie konta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5862602 Napisano: 15.05.2014 20:03:26 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wkurzają mnie pełne dane teleadresowe które udostępniły 3czekolady emotka

Ktokolwiek mnie wygoogluje myśli, że jestem jakims starszym dłużnikiem.
I to... przez kosz słodyczy emotka



a dostałaś chociaż jakieś słodycze emotka



nie
za takie nerwy to k*** tir by nie wystarczył Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5862514 Napisano: 15.05.2014 15:38:41 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie pełne dane teleadresowe które udostępniły 3czekolady emotka

Ktokolwiek mnie wygoogluje myśli, że jestem jakims starszym dłużnikiem.
I to... przez kosz słodyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5861101 Napisano: 12.05.2014 23:33:40 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
4 fakturki na 600 zł, dzisiaj hurtem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5860169 Napisano: 10.05.2014 01:56:07 w Wkurza mnie...

iwonciaaa

#5858745 Napisano: 07.05.2014 01:33:09 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

ósemka pie***ona
niech mi ktoś amputuje twarz emotka


Zrób sobie napar z szałwii i płucz jamę ustną. Też to przechodziłam. Ząb niby w porządku, a jednak bolał emotka



Szałwia to mój największy przyjaciel ostatnio, dziękuję emotka
Byłam u dentystki i powiedziała, że nic mi z tym nie zrobi, bo ząb rośnie dobrze i szkoda go wyrywać, a resztę trzeba przecierpieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5858743 Napisano: 07.05.2014 01:02:16 w Wkurza mnie...
ósemka pie***ona
niech mi ktoś amputuje twarz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5856163 Napisano: 29.04.2014 14:43:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
płukanka Listerine, Tesco Magazyn emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5854282 Napisano: 25.04.2014 10:05:16 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moje zdrowie, a raczej jego brak emotka
Znowu noc z miską i ten pie***ony żołądek.
I jak tu człowiek ma funkcjonować ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5853896 Napisano: 24.04.2014 12:45:46 w Wkurza mnie...
Ja pamiętam jedną dziewczynę kiedyś, był konkurs na like - pobyt weekendowy w hotelu.
Uznali, że oszukiwała i odjęli jej dość dużo głosów.
Później leciały komentarze
,,to dzięki mnie macie fanów. Zaraz odlubią Wasz profil''
,,Zrobię Wam opinię''
Dali jej w końcu ten pobyt.
Nie byłoby Wam wstyd pojechać do tego hotelu, po takich odwałach?

A jeśli chodzi o marzenie - leczenie, aby zajść w ciążę.
Wszystko rozumiem.
Ale to nie jest powód, żeby się odgrywać na wszystkich i wyzywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5853840 Napisano: 24.04.2014 11:32:38 w Wkurza mnie...
Nie chciałabym tutaj cytować, ale kiedyś właśnie namierzyłam taką Panią.
Zawsze historia zaczynała się tak samo.
,,Nazywam się X i jestem małym i bardzo chorym chłopcem. Nie chciałem urodzić się chory...''
Później następował bardzo smutny opis jego losów z naciskiem na to, że mama poświęca mu całe życie i nie ma chwili, ani żadnej przyjemności dla siebie.
A w podsumowaniu:
dlatego powinna wygrać : bransoletkę/mikser/wyjazd do SPA

Tekst się nie zmieniał, zmieniały się tylko marzenia tej biednej mamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5853656 Napisano: 23.04.2014 23:17:32 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

ziolko napisał(a):



Zaś wkurza mnie, jak jest fajna nagroda i pytanie z serii "dlaczego to ty powinnaś wygrać nagrodę"

Jak widzę to pytanie, to od razu odpuszczam, bo nie słodzę, nie rymuję, nie biorę na litość, nie potrafię żebrać o nagrodę.
Po prostu żenada....



mam właśnie wrażenie że coraz więcej jest konkursów z tym pytaniem w roli głównej - beznadzieja



pytanie, pytaniem

Ale jak widzę odpowiedzi w stylu
-Powinnam wygrać czekoladki, bo nigdy jeszcze nie miałam okazji jeść czekoladek emotka
-Albo sukienkę, bo nie mam żadnej sukienki, bo mnie nie stać nawet na taką na wagę...

Jak dla mnie to jest trochę przegięcie.
Nie mówiąc o tym, jak niektórzy ludzie potrafią pisać rzeczy w stylu ,,piszę w imieniu mojego synka, który jest chory i mówi, że mamusia powinna dostać nagrodę, bo dużo się martwi'' Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

iwonciaaa

#5851676 Napisano: 17.04.2014 23:54:55 w Wkurza mnie...
Anonima napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wkurza mnie, że wypadłam z moich ukochanych konkursów emotka
Przez te cholerne 3czekolady straciłam całą wenę.
Co więcej tracę ogromne ilości czasu na czytanie wszelkich regulaminów i jedno niepokojące słowo sprawia, że odpuszczam emotka


zgadzam sie,strasznie duzo czasu schodzi na samo czytanie wielostronnicowych regulaminow,czesto dopiero na koncu dowiaduje sie ze chca numeru dowodu czy pesel i rezygnuje,choc mialam wielka ochote wziac udzial.



ja też tak mam !
jedyny plus z tej historii, że zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to, co dzieje się z moimi danymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5851670 Napisano: 17.04.2014 23:30:21 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że wypadłam z moich ukochanych konkursów emotka
Przez te cholerne 3czekolady straciłam całą wenę.
Co więcej tracę ogromne ilości czasu na czytanie wszelkich regulaminów i jedno niepokojące słowo sprawia, że odpuszczam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0