Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwonciaaa

iwonciaaa

#5840265 Napisano: 21.03.2014 11:02:21 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Odświeżam temat !
Jeśli ktoś ze skuszonych na kosz słodyczy jeszcze nie powiadomił prokuratury, to cały czas można wysłać swoje zgłoszenie.
To nic nie kosztuje, a może pomóc.
Oczywiście Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
Jeśli ktoś potrzebuje wskazówek, to pomogę na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

iwonciaaa

iwonciaaa

#5825019 Napisano: 17.02.2014 12:16:25 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Jeśli chodzi o naszą czekoladową sprawę, to wiem, że Wedel bardzo solidnie się tym zajął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5814905 Napisano: 30.01.2014 09:38:26 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
O oszukańczych portalach będzie za kilka minut w Pytaniu na Śniadanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

iwonciaaa

#5804121 Napisano: 09.01.2014 16:22:50 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
cudaczek121 napisał(a):

Ona32 napisał(a):

ja też tak uważam że to tylko podpucha. Dla świętego spokoju postanowiłam dziś napisać i upewnić się ze inni też nie płaca.



to po co im płaciłaś w ogóle, skoro to podpucha jest emotka


przecież nikt nie pisze, że zapłacił. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5804033 Napisano: 09.01.2014 14:17:25 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Od kiedy płaci się bandzie oszustów, którzy działają niezgodnie z prawem, tworząc wszystko na bazie klauzl niedozwolonych emotka ?

Można jedynie zadbać aby kolejne osoby nie wpadały w takie pułapki i wysnuć wnioski, że trzeba wyjątkowo uważać, bo tego typu stron jest dużo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5797814 Napisano: 28.12.2013 16:54:55 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
dokładnie.
Tutaj nie trzeba być chytrym debilem, żeby wpaść w coś takiego.
Sama gram w konkursy wiele wiele lat. Jestem osobą wykształconą i myślę, że inteligentną.
Też w to wpadłam i nie uważam, że powinnam być do końca swoich dni traktowana jak naiwniak. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5797773 Napisano: 28.12.2013 15:43:33 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
chyba ten wątek nie powstał po to, żeby się kłócić, ale sobie pomóc i wyjść z tej czekoladowej przygody emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5797711 Napisano: 28.12.2013 11:21:51 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
loczeq napisał(a):

moze ktos chce voucher 150 zl do ksegarni emotka http://ksiegarnia-meritum.pl



oni są szaleni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5794307 Napisano: 18.12.2013 01:45:09 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
jakub22 napisał(a):

ROZWIĄZANIE Najlepiej w tej sytuacji złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy jako umowy zawartej z konsumentem na odległość. Termin 10 dniowy od dnia zawarcia.
Powinno zaskutkować. Tego typu regulaminy stanowiące załącznik do umowy zawieranej na odległość mają wiele klauzul niedozwolonych. Złożenie oświadczenia w ustawowym terminie powinno zamknąć temat.



tylko gdzie złożyć takie coś, skoro firma nie widnieje pod wskazanym adresem ? czy ryzykować odręczny podpis. Dużo tutaj jest niedomówień. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5794295 Napisano: 18.12.2013 00:17:10 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
mama2006 napisał(a):

Widzieliście co napisała na forum dziewczyna, która przed chwilą rozmawiała z TVN?
UWAGA ! ROZMAWIAŁAM ! SZCZEGÓŁOWO OPISAŁAM NASZ PROBLEM ! JUTRO SPRAWA BĘDZIE SOLIDNIE RUSZONA. ZGŁOSZĄ JĄ DO ODPOWIEDNICH SŁUŻB, SKONFRONTUJĄ SIĘ ZE SKLEPEM I Z PORTALEM ZA FREE, KTÓRY UDOSTĘPNIŁ JAKO PIERWSZY TĄ INFORMACJĘ.
MAM NA MAILA WYSŁAĆ WSZELKIE MOŻLIWE SCREENY. tO CO NAM ODPOWIEDZIELI, CO UDOSTĘPNIALI I TEGO SCREENA PANI, KTÓREJ ODPOWIEDZIELI, ŻE PRZECIEŻ ŁATWO MOŻNA USUNĄĆ KONTO I ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE.



to ja emotka
rozmawiałam, wysłałam trochę screenów.
Opowiedziałam, ze kilkaset osób bardzo męczy się tą sprawą i prosiłam mocno o interwencję. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5794070 Napisano: 17.12.2013 18:10:14 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
isiulka napisał(a):

A kto dodał takie coś na forum? Dobrze, że ktoś czujny przeczytał regulamin bo pewnie przez 10 dni nikt by nie zerknął i było by po ptokach.


ludzie bardzo szybko się zaczeli orientować, niestety np. w moim przypadku było za późno Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5794064 Napisano: 17.12.2013 18:04:56 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
ignam napisał(a):

bruce napisał(a):

Moim zdaniem trzeba chyba gdzieś coś napisać, aby było potwierdzenie, że się chciało od tej umowy natychmiast odstąpić. Tylko - gdzie? emotka



"2. Użytkownik może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od dnia otrzymania produktu. Użytkownik nie musi podawać przyczyn odstąpienia. Odstąpienie winno nastąpić przez złożenie pisemnego oświadczenia, które należy przesłać na adres: PRIDE EUROPE INVESTMENTS LIMITED, 6051 Larnaca, 10 Patron, Cypr. Dla dochowania terminu wystarczające jest wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Jeżeli użytkownik zapłacił kartą płatniczą, to zwrot pieniędzy nastąpi na rachunek jego karty. Jeżeli zapłacił przelewem bankowym to zwrot nastąpi na rachunek, z którego dokonano przelewu. Jeżeli zapłacił przy odbiorze produktu, to zwrot nastąpi na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu."

Z Regulaminu.

Odstąpienie wyślij najlepiej za potwierdzeniem doręczenia a ksero zachowaj dla siebie.

Zrób printscreen z regulaminu - z przepisu powyżej. Jeżeli wróci i adres jest lipny to Cię to nie interesuje. Można też sprawdzić w KRS czy spółka nie ma oddziału w Polsce.



czyli wychodzi na to, że trzeba odstąpić od umowy na adres w Cyprze, bo do 10 dni mamy takie prawo?
Niezależnie czy przyjdzie zwrotka tego listu, itd.
Przepraszam, ale już głupia jestem. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5794016 Napisano: 17.12.2013 17:13:34 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Jestem zażenowana, zła, smutna i jest mi niedobrze.

Oczywiście też się wkręciłam.
W dodatku zaczęłam coś majstrować, próbując anulować zamówienie i zrobił mi się dubel za 250 zł, też nie do usunięcia emotka

Oczywiście nagrywałam się, wysłałam mnóstwo maili, że rezygnuję, odstępuję od umowy.
Porzucałam prawami konsumenta, paragrafami, ale i tak jestem przerażona.

Każdy mówi inaczej i już nie wiem co robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5793121 Napisano: 16.12.2013 15:36:25 w TESCO konkursy
gosia16 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

sms, że wygrałam w konkursie ,,zostań serowym koneserem'' kojarzy ktoś coś? to raczej tesco


znalazłam takie coś
http://www.media-.../5/regulaminy-16.htm



dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5793069 Napisano: 16.12.2013 14:43:37 w TESCO konkursy
sms, że wygrałam w konkursie ,,zostań serowym koneserem'' kojarzy ktoś coś? to raczej tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5792563 Napisano: 15.12.2013 16:42:12 w Wkurza mnie...
wieczne problemy z pocztą na onecie emotka używam normalnie interii, ale na onet jest allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

iwonciaaa

#5790473 Napisano: 12.12.2013 09:16:45 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

79magda napisał(a):

asante napisał(a):

myszania napisał(a):

Wkurza mnie jak wygrywa chłam .... "bo nigdy nic jeszcze nie wygrałam" (no pech, jak jesteś niedorajdą sobie myslę).

http://chocolissi...ge/KONKURS_CHOCO_SPA


A ja nie wiem czy bardziej mnie wkurza "bo nic nie wygrałem" (zgłoszenie nr 1) czy branie na litość i opowiadanie o chorobach, zeby wygrać (zgłoszenie nr 2). Jedno i drugie jest żenujące. Kiedyś w konkursie fotograficznym, gdzie trzeba było pokazać jakąś potrawę ktoś dodał zdjęcie dziewczyny na wózku inwalidzkim. Mnie to po prostu przeraża...



Jest taka Pani na fejsie, która opisuje swoje cierpienie po śmierci męża... I jako takiej straty bardzo współczuję, ale pisanie o tym, jak się cierpi i że tylko nowy balsam pod prysznic może ukoić ten ból - no cóż... emotka


"No cóż" jest właściwym komentarzem, bo i co tu można powiedzieć...
Myszania - tragedia.



Mnie też to wkurza emotka ale cóż można poradzić.
Ile to już historii przeczytałam : chcę wygrać bransoletkę, bo mam chore dziecko - uzasadnienie mistrz.
Potrzebuję Waszej bielizny, bo zostawił mnie mąż, bo nosiłam wielkie majty, to teraz chcę nowe emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0