Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#5845761 Napisano: 04.04.2014 14:03:31 w Intermarche
czy oni z woseby na bieżąco będą powiadamiać? nie maiłam zaszczytu u nich nigdy wygrać i interesuje mnie, czy dzwonią, czy sms ślą ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5844753 Napisano: 02.04.2014 16:07:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

enfamka napisał(a):

monikar napisał(a):

Byłam dziś w 4 odido w Warszawie i w żadnym nie ma Pepsi Max... emotka



Mi powiedzieli, że nie biorą jej bo "nie schodzi"
ale plakat mają a jakże emotka



nie schodzi bo to (jak dla mnie) syf jakiego mało emotka w sumie zwykła pepsi od kilku lat to syf ale to takie moje skromne zdanie ;]


nie tylko Twoje emotka bo myślałam, ze za mną coś nie tak i jakiś wypaczony zmysł mam smaku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5844337 Napisano: 01.04.2014 22:18:57 w Biedronka
ja mam @ o 20:55 z koszem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5842287 Napisano: 27.03.2014 10:57:05 w Wkurza mnie...
pan z agencji Ambasady Marek zadzwonił, przeprosił za zaistniałą sytuację (Statoil- Black) faktycznie pracownik firmy zadzwonił do mnie, a nie powinien bo byłam na rezerwie emotka Trochę mniej się wkurzam, ale niesmak pozostaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5842068 Napisano: 26.03.2014 18:27:50 w Informują
isiulka napisał(a):

jarekaska napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Wczoraj dzwonili z Blacka (pierwszy etap) emotka


Z jakiego numeru?


690...


Czy jest problem z podaniem całego numeru telefonu?
To jakiś temat tabu? Nie rozumiem tego kropkowania numerów.


pewnie z tego 690960533 (do mnie taki), tylko że nie odebrałam i nagrody nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5841578 Napisano: 25.03.2014 17:43:31 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

jkkp napisał(a):

jestem wściekła, choć myślę że to mało powiedziane, jestem rozgoryczona i bezsilna.
Miałam wczoraj wyłączony telefon bo byłam w szpitalu, po powrocie mam połączenie z agencji Ambasada marek, skakałam z radości, że udało mi się wygrać w Black statoil i czekam na dziś od nich na telefon, bo maja dzwonić dzień po dniu. Czekam i czekam i nic, więc myślę zadzwonię, a tam jakiś inny pan odbiera, próbuje mi wmówić, że to pomyłka, że nikt do mnie nie dzwonił, a ten co wczoraj obdzwaniał jest od dziś na urlopie, no co ja jakaś głupia jestem, ten sms z numerem ich agencji na telefonie co mi przyszedł to że niby wymyśliłam, czy co, albo zwidy mam jakieś emotka


Miałam kiedyś bardzo podobną sytuację. Dzwoni pani, że wygrałam aparat fotograficzny, ale cos nam zakłócało rozmowe, w końcu rozłaczyłam się. Odzwaniam, a pani jakas inna mowi, że mój numer nie wygrał i to niemożliwe, zeby do mnie dzwonili. Tlumacze jak chlopu na miedzy, ze rozmawiałam, ale były zakłócenia, dzwonię na ten sam numer... Nic z tego. Rozłączyłam sie,zaczęłam się podejrzewać o początki choroby psychicznej, ale cóż zrobić. Na drugi dzień pani w skowronkach zadzwoniła do mnie i gratulowała aparatu fotograficznego... Zgłupialam...
Morał: może jeszcze nic straconego i pan po powrocie z nart jednak zadzwoni...


niestety u mnie raczej nie zadzwoni, ponieważ pan twierdzi, że mój numer telefonu nie został nagrodzony, a to ja ich wkręcam z tym połączeniem emotka Sprawę zgłosiłam w Statoil, nie wiem czy coś zrobia czy nie, ale przynajmiej jest mi lepiej, że sie komuś wyżaliłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5841454 Napisano: 25.03.2014 13:28:12 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

jkkp, a skąd wiesz, że wczoraj powiadamiali laureatów ?


bo do mnie dzwonili, ale nie odebrałam, a dziś do nich dzwoniłam, zapytać się dlaczego nie oddzwaniają, no i się dowiedziałam, że wczoraj obdzwaniali i że jedna osoba juz nawet dane przysłała emotka a to że do mnie dzwonili, to przez przypadek raczej, bo nie wiedzą dlaczego dzwonili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5841446 Napisano: 25.03.2014 13:21:07 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

jestem wściekła, choć myślę że to mało powiedziane, jestem rozgoryczona i bezsilna.
Miałam wczoraj wyłączony telefon bo byłam w szpitalu (...)


No niestety, niektórzy pracownicy podmiotów organizujących konkursy wychodzą z założenia, że konkursowicz nie może mieć problemów zdrowotnych, hobby, pracy czy rodziny; nie może także wyjechać za granicę, siknąć do muszli klozetowej, uciąć sobie drzemki, prowadzić samochodu, ani brać prysznica emotka


ale sytuacja zakrawa na śmieszny żart, wczoraj dzwonił pracownik, dziś jest na nartach za granicą, a właściciel agencji mi tłumaczy, że mój numer nic nie wygrał, choć mam od nich połączenie w czasie gdy oni powiadamiali laureatów, to jakbym z Panem Sławkiem rozmawiała, mam jakieś Deja Vu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5841434 Napisano: 25.03.2014 12:57:53 w Wkurza mnie...
jestem wściekła, choć myślę że to mało powiedziane, jestem rozgoryczona i bezsilna.
Miałam wczoraj wyłączony telefon bo byłam w szpitalu, po powrocie mam połączenie z agencji Ambasada marek, skakałam z radości, że udało mi się wygrać w Black statoil i czekam na dziś od nich na telefon, bo maja dzwonić dzień po dniu. Czekam i czekam i nic, więc myślę zadzwonię, a tam jakiś inny pan odbiera, próbuje mi wmówić, że to pomyłka, że nikt do mnie nie dzwonił, a ten co wczoraj obdzwaniał jest od dziś na urlopie, no co ja jakaś głupia jestem, ten sms z numerem ich agencji na telefonie co mi przyszedł to że niby wymyśliłam, czy co, albo zwidy mam jakieś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5840999 Napisano: 24.03.2014 11:16:28 w Biedronka
benasia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Do środy wszystkie proszki do prania -20% emotka



Ino gdzie ich szukać skoro towaru brak... emotka


U mnie w biedronkach proszki E są cały czas...


a u mnie w sklepie wszystkie proszki przecenione, oprócz E emotka to jakaś dyskryminacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5839388 Napisano: 19.03.2014 12:36:16 w Konkursy ABC
olivkap napisał(a):

jkkp napisał(a):

a czy konkurs z Princessą juz był powiadamiany?



nikt się nie chwalił, więc raczej nie.


dzięki, czyli nadzieja jeszcze jakaś jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5839381 Napisano: 19.03.2014 12:26:27 w Konkursy ABC
a czy konkurs z Princessą juz był powiadamiany? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5836772 Napisano: 12.03.2014 20:33:04 w Wkurza mnie...
ja znalazłam w parku kiedyś telefon na spacerze, na nim było 7 razy nieodebrane (mama), wzięłam telefon i zadzwoniłam do kobiety, że znalazłam ten telefon w parku.
Kobieta od zmysłów odchodziła co się z jej dzieckiem stało wracało samo do domu, a ona w pracy. Przyjechała do mnie z kawą i ze łzami w oczach.
Tak niewiele potrzeba by człowieka uszczęśliwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5836136 Napisano: 11.03.2014 17:02:54 w Carrefour konkursy
pasty elmex @ 5 minut temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5834737 Napisano: 07.03.2014 12:04:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ech niech się coś ruszy, bo czuję pustkę ogromną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5831972 Napisano: 02.03.2014 11:51:25 w Konkursy ABC
apoccalipsa napisał(a):

jaki jest prawidłowy format na princessę?

wysyłam
abc.nr par.odp na 70120
i dostaję, że nieprawidłowo


też właśnie przed chwilą taki sam komunikat dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5827490 Napisano: 20.02.2014 16:44:51 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

jkkp napisał(a):

koper napisał(a):

jkkp napisał(a):

ech ale się zdrażniłam mąż organizował zawody (umowa zlecenie w ubiegłym roku) kontaktowałam sie z nimi czy będzie jakiś pit do tego powiedzieli, że kwota jest poniżej 200 zł i nie wysyłają do takiej kwoty, rozliczyłam się już z US a tu kurcze przychodzi ten pit 11 z kwotą 175 zł i co ja teraz mam zrobić emotka



Złożyć korektę w US emotka


tak, tylko że ja zawsze rozliczam się przez internet, a tego co oni przysłali nie wiem jak wpisać nigdy takiego pita nie rozliczałam jest całkiem inny niż normalne pity z pracy emotka



No to wizyta w US i tam zrobisz korektę z pomocą urzędnika.

A w temacie: wkurza mnie moje dzisiejsze samopoczucie, jakaś taka rozbita i nieogarnięta jestem. I nic mi się nie chce.


no i po kłopocie, miła pani w US pomogła,wszystko zrobione, aby i Wasze wkurzenia przechodziły tak szybko jak moje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5827174 Napisano: 20.02.2014 09:06:42 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

jkkp napisał(a):

ech ale się zdrażniłam mąż organizował zawody (umowa zlecenie w ubiegłym roku) kontaktowałam sie z nimi czy będzie jakiś pit do tego powiedzieli, że kwota jest poniżej 200 zł i nie wysyłają do takiej kwoty, rozliczyłam się już z US a tu kurcze przychodzi ten pit 11 z kwotą 175 zł i co ja teraz mam zrobić emotka



Złożyć korektę w US emotka


tak, tylko że ja zawsze rozliczam się przez internet, a tego co oni przysłali nie wiem jak wpisać nigdy takiego pita nie rozliczałam jest całkiem inny niż normalne pity z pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5827169 Napisano: 20.02.2014 08:56:34 w Wkurza mnie...
ech ale się zdrażniłam mąż organizował zawody (umowa zlecenie w ubiegłym roku) kontaktowałam sie z nimi czy będzie jakiś pit do tego powiedzieli, że kwota jest poniżej 200 zł i nie wysyłają do takiej kwoty, rozliczyłam się już z US a tu kurcze przychodzi ten pit 11 z kwotą 175 zł i co ja teraz mam zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5820927 Napisano: 09.02.2014 21:51:24 w Dziś cieszę się z.....
adamaszek napisał(a):

moskala22 napisał(a):

eciepecie napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Dziś cieszę się ze złotego medalu Kamila Stocha emotka

Jupi! emotka emotka



ja też!!!! Aż mi łezki poleciały emotka



emotka emotka emotka emotka emotka


i to są chwile dla których warto żyć emotka
100 razy przegrać by raz wygrać! Kamil jesteś wielki Wyświetl w wątku >>
0 0