Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#5721368 Napisano: 19.08.2013 10:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

staszek napisał(a):

aerdna napisał(a):

Palmolive z Natury lecą ?

Bo jeszcze w SPH był konkurs (do dziś mają czas), szukam kogoś, kto potwierdzi. Bo ja grałam i tu i tu.


jeszcze chyba ani tego ani tego nie było.



Ale sms poleciały. I u mnie i w MDW. Tylko chcę sie upowenić jaki to sklep, bo z MC to róznie bywa emotka



no nie wiem, ja dostałam sms z zestawem kosmetyków wygranych, a grałam w carrefour, tylko że tam kosmetyków do wygrania nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5721354 Napisano: 19.08.2013 10:31:43 w Carrefour konkursy
dzięki dziewczyny, do kogo dzwonić w tej sprawie, żeby to wyjaśnić, bo to smiechu warte Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5721348 Napisano: 19.08.2013 10:25:11 w Carrefour konkursy
mam pytanie czy w konkursie Palmolive organizowanym przez MC były też zestawy kosmetyków do wygrania, bo dostałam rano sms o wygraniu zestawu kosmetyków, a tylko w carrefour grałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5709482 Napisano: 30.07.2013 14:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co do 500 z Mens Health& H&M ja mam też jeden zestaw, nie zapominajcie , że dużo ludzi jest na wakacjach i nie każdy ma czas śledzić forum i na bieżąco wpisywać wszystko (u mnie rozmiar L) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5699171 Napisano: 15.07.2013 16:52:05 w Carrefour konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Cisza... Mają czas do środy. O ile już nie obdzwonili.



może wzięli sobie do serca dzisiejszy dzień bez telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5694301 Napisano: 09.07.2013 16:38:45 w Połączenia nieodebrane
czy ktoś zna taki numer 222037779 ? niestety jak oddzwaniam to nie ma takiego numeru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5678812 Napisano: 18.06.2013 14:25:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


masz rację o braku rezerwy kosmetyków , ja też nic nie znalazłam i dlatego napisałam "cud z rezerwą".. emotka
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5678806 Napisano: 18.06.2013 14:15:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

W NIVEA zatrzymali się na 13.06...a pozostałe dni też bez zmian, naprawdę nie mają komu przydzielić tych zastawów emotka



chętnie przygarnę, wysłałam AŻ 2 zgłoszenia i czekam emotka emotka


a ja z tym moim jednym...chyba jakiś cud z rezerwą.. emotka


no nie wiem, ja tam widze tylko zapiskę odnośnie rezerwy przy wycieczkach, nic mi sie w oczy nie rzuciło na temat rezerwy kosmetyków emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5670689 Napisano: 06.06.2013 15:34:01 w Kaufland konkursy
oooo i do mnie sms przed sekundą doszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5670372 Napisano: 06.06.2013 11:42:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja Was nie rozumiem, może uświadomie co niektórych, że do końca konkursu mają cały czas szansę na wygraną, od pierwszego dnia brane są wszystkie zgłoszenia pod uwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5658211 Napisano: 21.05.2013 15:56:55 w Carrefour konkursy
a do Elbląga się ktoś przyzna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5631873 Napisano: 10.04.2013 14:03:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

czy z wczoraj macie już @ potwierdzające wygrane z Halls?


jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5631056 Napisano: 09.04.2013 14:19:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awen6 napisał(a):

jak hols sie kontaktuje ze zwycięzcami jest nazwisko rafał p. a grałam na męża może to on?


dostaje się @ (maja czas 3 dni na wysłanie go) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5602590 Napisano: 05.03.2013 13:21:42 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

Eh w czwartek córka zwaliła mi laptopa i po nim...wiekowy więc naprawiać nie warto. Oczywiście wydatek nie planowany co jest mega powodem do wkurzania. Jak dziś dostałam już nowego lapka coś zrobiło się z jednym starterem i nie działa:( słałam z niego na ekspresy z tesco i teraz coś mnie trafia, że może akurat zgłoszenie z tego numeru wygra:( a ja nigdy się nie dowiem....


jeżeli to play, to może zablokowali, ostatnio lubią takie psikusy robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5602462 Napisano: 05.03.2013 11:15:25 w Warka Piwo
specjal napisał(a):

Monika11 napisał(a):

targicola napisał(a):

specjal napisał(a):

jkkp napisał(a):

a mnie drażni że moje hasła widzę, ale nagrodzone inne osoby emotka


nikt nie ma patentu na hasło, poza tym jednego dnia to samo hasło wygrywa kurtki a dzisiejszego dnia zgrzewkę emotka ("Czesław Piwosz").
czas wyciągnąć wnioski emotka


Już dawno przestałem pisać hasełka,które cokolwiek oznaczają.A nagrody jak wpadały tak wpadają.Nie liczy się tam jakość(i to od samego początku) tylko ....... emotka reszta jest milczeniem

no po tym poście pewnie skrzynka zawalona emotka


Wzór na wygraną w Warce:
n razy hasełka ni w pipkę ni w oczko i mamy wyniczek w postaci rękawiczek emotka


dzięki, to aż mi się odechciało tam grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5601775 Napisano: 04.03.2013 16:24:16 w Warka Piwo
a mnie drażni że moje hasła widzę, ale nagrodzone inne osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5600879 Napisano: 03.03.2013 17:26:26 w GFK
eevaa88 napisał(a):

bisbalka napisał(a):


no nie!To jest szczyt wszystkiego Dostałam dziś ankietę Badanie kosmetyków za 231 punktów.Ankieta nagle przerwana prawie pod koniec.W profilu mam jako nieukończoną, a jak wchodzę w link do ankiety wprost z maila, to mnie po angielsku przepraszają,ale już rzekomo ukończyłam to badanie
------------------


mam dokladnie te sama sytuacje a punktow nie doliczylo, co teraz zrobic?



Jest ktos komu zaliczyli ta ankiete? Tez ja dostalam, ucieszylam sie ze kolejna ankieta w ciagu kilku dni a teraz nie wiem czy jest sens czas tracic na wypelnianie jej. emotka


ja miałam ją jakieś 2 tyg temu, też tak samo wyskoczył error na końcu, napisałam do nich, opisałam sytuację,a oni poprosili o przesłanie zaproszenia do ankiety i chyba po 3 dniach miałam od nich wiadomość o przyznaniu punktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5596056 Napisano: 26.02.2013 14:13:50 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

dolly napisał(a):

asante napisał(a):


Oto jest pytanie...
Trochę sobie żartowałam, ale myślę, że mężczyźni są prości w obsłudze i trzeba ich pewnych rzeczy nauczyć. Pamiętam np. jak dostawałam od jednego z nich takie bukiety kwiatów jak dla cioci na imieniny (wielkie, kokardki, jakieś złotka itp.), których nie znoszę. Żeby go nie obrazić, kiedyś przy okazji wspólnego kupowania dla kogoś kwiatów perorowałam na temat tego, jakie piękne są takie naturalne kwiaty, bez ozdób, najlepiej polne, albo słoneczniki, że te ozdoby tylko psują urok kwiatów itd. I nagle zaczęłam dostawać kwiaty takie jak lubię emotka



Nie,nie Asante, dobrze napisałaś.. mężczyznom trzeba jasno, klarownie i prosto kawę na ławę, bo tak owijając to kicha. Tylko, że my kobiety własnie chcemy żeby Oni sie domyślili, a nie tak bez emocji. Jak powiesz mimo chodem, że chcialabys nowe kolczyki to może, zatrybi i kupi, ale to że chciałabym np. z turkusem a nie cyrkonią juz się nie domyśli , więc znów trzeba sie uciec do podstepu emotka


To prawda, rzadko zdarzają się egzemplarze, które na tyle znają/chcą poznać kobietę, że wiedzą, co jej się podoba, potrafią ją zaskoczyć (pozytywnie, bo negatywnie to u nich bułka z masłem). Ale zdarzają się. Z drugiej strony trzeba nauczyć się tego, że oni tacy po prostu są - ich mózg inaczej funkcjonuje i nie jest to zwykle (bo nie zawsze) kwestia ich złej woli. I trzeba nauczyć się cieszyć z tego, w jaki sposób okazują uczucie - nawet jeśli jest to nietrafiony prezent, choć czasami ma się ochotę powiedzieć mu żeby sam sobie te kolczyki nosił lub sam używał takich paskudnych perfum. Kurcze, wzięło mnie na ciężkie przemyślenia emotka


ech dziewczyny mi 15 lat zajęło zrozumienie tego, że facetom trzeba konkretnie i na temat i nie zadużo od razu, bo mózg nie przyjmuje, ale to miłe "zwierzątka" emotka jak już tak jest dobrze nakierowany facet to aż przyjemnie na serduszku się robi emotka sprawdzone w zyciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5580553 Napisano: 11.02.2013 10:48:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

dorfika napisał(a):

mam jeszcze jedno pytanie: czy macie jakąs instrukcję obsługi tej pralki z monnari?
Zestawu kapsułek tez nie dostałam...



instrukcje były w bębnie, o kapsulki sie upomniałam i pani przyniosła z zaplecza (miesięczny zestaw to 16 sztuk, czyli pranie co drugi dzień:)


też dostałam dopiero jak powiedziałam że powinien być zestaw kapsułek, panie zmieszane, ale przyniosły z zaplecza twierdząc że zapomniały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5576294 Napisano: 06.02.2013 04:02:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
guarania napisał(a):

bartula napisał(a):

guarania napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Szukam czy do kogoś Albedgo jeszcze nie dzwoniło w sprawie pralki? emotka



Do mnie jeszcze nie dzwoniło...


Do koleżanki też nie dzwonili



Ale przed chwilą zadzwoniła Pani z salonu Monnari, że mogę już odebrać pralkę emotka


ja juz praleczkę odebrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0