Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika jkkp

jkkp

#6504775 Napisano: 02.07.2018 11:45:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
piłka z coca-cola Leclerc (Fortis),  kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6491252 Napisano: 22.05.2018 09:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie będę już Was wszystkich cytować, ale nawiązując do tematu, kiedyś nie było mowy o nie wpisaniu nagrody emotka to był zaszczyt móc tam zaistnieć. Jeszcze kilka lat temu nie przyszło nikomu do głowy, prześwietlanie ludzi z list laureatów, aż do "pradziadka", ośmieszanie tekstów które wygrają, zdjęć, prac.... każdy z nas grający tyle lat potrafi też wiedzieć co lubi dana agencja i nieraz człowiek zniża się do poziomu jaki oczekuje agencja, a nie na co go stać emotka . Wiem dobrze, że to co było już nie wróci, ale ludzi poznanych tutaj lata temu, nie zamieniłabym na żadne wygrane samochody i za to cenię te forum. Może jest inaczej, może za stara jestem i pewnych spraw nie ogarniam, ale nieraz wystarczy pogratulować wygranych i przyjąć fakt że się przegrało i skupić się na innych konkursach. 
P.S. nigdy by mi do głowy nie przyszło pytać się kogoś jakie hasło wygrało... bo jaki to sens, kiedy dziś wygrała proza, ale w następnym konkursie będzie ktoś inny w jury i wygra śmieszna rymowanka emotka więc jaki jest sens takich pytań? Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6477369 Napisano: 27.03.2018 10:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

jkkp napisał(a):

No i zgłupiałam rezerwa kubków milka, a ja mam taki @ 
Gratulujemy!
Zostałeś laureatem nagrody II stopnia o wartości 200 zł w konkursie Prince Polo „Pokaż emocje”.
Zanim przekażemy nagrodę w Twoje ręce, uzupełnij swoje dane i oświadczenia w formularzu laureata, który znajdziesz
       oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych.

Uwaga! Pamiętaj, że na wysłanie formularza masz 48 godzin od chwili wysłania go przez Organizatora.

Pozdrawiamy,

Organizator

Napisz do nich albo zadzwoń i zapytaj o co chodzi emotka  Chociaż lepsze 200 zł niż ten byle jaki termos ;D

Pewnie pomyłka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6477361 Napisano: 27.03.2018 10:38:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No i zgłupiałam rezerwa kubków milka, a ja mam taki @ 
Gratulujemy!
Zostałeś laureatem nagrody II stopnia o wartości 200 zł w konkursie Prince Polo „Pokaż emocje”.
Zanim przekażemy nagrodę w Twoje ręce, uzupełnij swoje dane i oświadczenia w formularzu laureata, który znajdziesz
       oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych.

Uwaga! Pamiętaj, że na wysłanie formularza masz 48 godzin od chwili wysłania go przez Organizatora.

Pozdrawiamy,

Organizator Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6465733 Napisano: 20.02.2018 22:34:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
mahuska napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Kamisie wysyłając smsa?

tak ja, dzwonili dziś do mnie z pierwszego dnia Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6465606 Napisano: 20.02.2018 17:21:01 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

jkkp napisał(a):

monkakk napisał(a):

shineoff napisał(a):

monkakk napisał(a):

mysz-s napisał(a):

monkakk napisał(a):

Loteria Kamis, ma ktoś wygraną ze zgłoszenia słanego smsem? Bo chyba tylko zgłoszenia @ widzę w mdw.
I jak informują?

Wlasnie tez jestem ciekawa czy dzwonili do kogoś?

Nikt nie ma wygranych z smsowych zgłoszeń?
A czy wygrane osoby ze zgłoszeń @ były już kiedyś laureatami innych konkursów ?

Zgodnie z regulaminem to chyba mają 5 dni na poinformowanie (chyba?)

Dziś były jakieś wyniki, a mi nie chodzi mi o konkretny dzień czy coś, tylko chce poznać schemat informowania.

dzwonili do mnie z pierwszego dnia konkursu, więc dzwonili na 100%

Ale slalas smsem czy przez formularz? I czy jak przez formularz to dane są im znane z wygrywania? emotka

sms Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

jkkp

#6465602 Napisano: 20.02.2018 17:13:19 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

shineoff napisał(a):

monkakk napisał(a):

mysz-s napisał(a):

monkakk napisał(a):

Loteria Kamis, ma ktoś wygraną ze zgłoszenia słanego smsem? Bo chyba tylko zgłoszenia @ widzę w mdw.
I jak informują?

Wlasnie tez jestem ciekawa czy dzwonili do kogoś?

Nikt nie ma wygranych z smsowych zgłoszeń?
A czy wygrane osoby ze zgłoszeń @ były już kiedyś laureatami innych konkursów ?

Zgodnie z regulaminem to chyba mają 5 dni na poinformowanie (chyba?)

Dziś były jakieś wyniki, a mi nie chodzi mi o konkretny dzień czy coś, tylko chce poznać schemat informowania.

dzwonili do mnie z pierwszego dnia konkursu, więc dzwonili na 100% Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6459104 Napisano: 02.02.2018 16:52:58 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

jestem optymistą, mało co mnie  denerwuje, ale dziś ciśnienie mi się podniosło emotka
Jak można wysyłać nagrody (angielskie) Konsola PS4 z Milki  przyszła a kablem angielskim, ja się pytam, czy ja mieszkam w Anglii i mam takie kontakty w ścianach emotka


Nie wiem, kto to organizował, ale pewnie bym do nich napisała emotka

dzwoniłam, Pani trochę w szoku, prosiła o czas, by mogła to wyjaśnić, pytanie czy cos się z tym da zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6459102 Napisano: 02.02.2018 16:51:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

jkkp napisał(a):

Konsola PS4 z Milki  przyszła a kablem angielskim, ja się pytam, czy ja mieszkam w Anglii i mam takie kontakty w ścianach emotka

emotka
Są przejściówki za grosze.
Są też standardowe kable, które pasują z drugiej strony do konsoli. Nie masz w domu jakiegoś tarego radia przenośnego z takim kablem?

Ale tu chodzi o zasadę, mam gdzieś kabel, stać mnie na kupno nowego, ale jeżeli wyliczają koszt konsoli za prawie 1500 + podatek to niech nie podsyłają jakiś wersji Angielskich emotka , a teraz dopiero osoby które będą sprzedawać te konsole, to się pewnie ucieszą jak ta druga osoba rozpakuje emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, lager 0

jkkp

#6459089 Napisano: 02.02.2018 16:30:58 w Wkurza mnie...
jestem optymistą, mało co mnie  denerwuje, ale dziś ciśnienie mi się podniosłoemotka
Jak można wysyłać nagrody (angielskie) Konsola PS4 z Milki  przyszła a kablem angielskim, ja się pytam, czy ja mieszkam w Anglii i mam takie kontakty w ścianachemotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, lager 0

jkkp

#6459063 Napisano: 02.02.2018 15:14:21 w SZUKAM....
szukam osób które wygrały konsolę z loterii milka ze sklepów abc, Pilne!!! Moja konsola jest angielska, a co za tym idzie kabel zasilający też emotka . Dzwoniłam do agencji, pani trochę w szoku, ale pytanie, czy taka doszła tylko do mnie, czy do innych też? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6457916 Napisano: 30.01.2018 23:07:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wowela napisał(a):

Ijkkp napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na Luksję z rezerwy?

czekam na kosmetyki....
mąż dostał kartę, a ja kosmetyków nie dostałam ....

Proponuje dzwonić, wszystko było już rozesłane do zwycięzców, takie dostałam info. 
Ja dzwoniłam bo karta nie dotarła, ku mojemu zdziwieniu, po podaniu numeru telefonu, wyskakiwało im że numer nie był nagrodzony. Sprawa została pomyślnie załatwiona i karta wczoraj dotarła.

Tak, ja czekam na 1 karte a maz na 3 :-[

aż dziwne, może po prostu w błąd mnie wprowadziła i wszystkiego nie rozesłali, no ale wiem jak było u mnie i co mi mówili. Warto nie czekać a jutro zadzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6457911 Napisano: 30.01.2018 22:34:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonecznik1309 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na Luksję z rezerwy?

czekam na kosmetyki....
mąż dostał kartę, a ja kosmetyków nie dostałam ....

Proponuje dzwonić, wszystko było już rozesłane do zwycięzców, takie dostałam info. 
Ja dzwoniłam bo karta nie dotarła, ku mojemu zdziwieniu, po podaniu numeru telefonu, wyskakiwało im że numer nie był nagrodzony. Sprawa została pomyślnie załatwiona i karta wczoraj dotarła. Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6448680 Napisano: 04.01.2018 12:17:38 w Informują
miecz z duracella z 4 etapu tel z 10 minut temu Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

jkkp

#6444076 Napisano: 19.12.2017 18:09:04 w Wkurza mnie...
tak mnie wkurza Heineken, że mogłaby zębami zgrzytać, aż zaczynam myśleć że kiepska jestem w pisaniu życzeńemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6442040 Napisano: 14.12.2017 13:33:05 w Informują
robot z duracella emotka
p.s. nie miałam wcześniej połączeń i etap 3 Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6438429 Napisano: 07.12.2017 11:12:05 w Albedo Marketing
vazzz napisał(a):

Jakie macie doświadczenia z AM jeśli chodzi o wysyłanie oświadczeń dwóch osób w jednej kopercie? Dokładniej chodzi mi o to, że wysłałabym oświadczenia osób o tym samym nazwisku i zamieszkałych pod tym samym adresem. Kiedyś już tak robiłam i nie było problemów z wysyłką nagród (obie dotarły), ale ktoś chyba ostatnio pisał, że tak zrobił i dotarła tylko jedna nagroda...

wyślij osobno, wiem to z własnego doświadczenia. Mają problemy ostatnio bardzo często z listami, twierdza że nie dotarł .emotka Łatwiej Ci będzie potem reklamować w razie co emotka Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

jkkp

#6427419 Napisano: 12.11.2017 21:22:55 w Dyskusje o loteriach
luckyluk34 napisał(a):

Ktoś też ma problem z wysłanie smsa na Nestle Kaufland ?
Wysyłam treść Nestle.12345.b pod numer 70866 i dostaje zwrotkę, że zgłoszenie jest nieprawidłowe

bo ślesz na zły numer emotka  70886 ma być Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

jkkp

#6426236 Napisano: 09.11.2017 12:04:44 w Smolar
stellasz napisał(a):

czy konkurs Sprite w ABC był powiadamiany na bieżąco co dziennie?, tzn. można już wyrzucić paragony?

a od kiedy to się wyrzuca paragony, dzień po zakończonym konkursie?
A rezerwa jest, co by potem płaczu nie było emotka  . Ja nigdy nie wyrzucam paragonów, no chyba że już rok minie od konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
2 pablo75, ZetZ 0

jkkp

#6421234 Napisano: 27.10.2017 11:39:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
coś bym chciała, ale nie wiem co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0