Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#6407743 Napisano: 26.09.2017 13:05:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
słuchawki z milki ( sklepy abc) emotka Wyświetl w wątku >>
1 pingu4 0

jkkp

#6407443 Napisano: 25.09.2017 17:58:19 w Informują
Almette sms po 17g z wczoraj Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6379213 Napisano: 14.07.2017 09:40:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z batonów Milka z pierwszego tygodnia - IN POST Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6358673 Napisano: 22.05.2017 14:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

atanerka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

Widzieliście wyniki z Lewiatana? Chyba sobie jaja robią http://zoltyrower.lewiatan.pl/

A gdzie są wyniki? Bo widzę tylko odpowiedź na pytanie emotka

Cóż ... Według mnie pytanie wprowadzało w błąd, bo nigdzie nie było napisane, że nie chodzi o wszystkie produkty itp 

ale chyba teraz oni sobie robia jaja, bo u mnie dalej stoi urna, przecież każdy sprzedawca teraz może wyciągnąć jakiś paragon i podpiąć swój kupon Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

jkkp

#6358465 Napisano: 22.05.2017 09:57:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Mnie sprzedawczyni poinformowała, że ma to być w przedziale 3000 a 5000 

Osobiście uważam, że to niemożliwe. Przy sprzedaży 10 produktów na godzinę (uśredniając oczywiście) przy sklepie otwartym 12 godzin na dobę sklep już dawno by splajtował. Tym bardziej, że to gorący okres przed Bożym Narodzeniem.

ale chodzi o asortyment, a nie że zostało sprzedanych 100 przypraw do kapusty np., to liczone jako jeden produkt, przynajmniej ja to tak rozumiememotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika_S 0

jkkp

#6358463 Napisano: 22.05.2017 09:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

izak1000 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

Jako, że konkurs w Lewiatanie z rowerami się zakończył to jestem ciekaw ile typowaliście? emotka

7500 i 5700 nie wiem czy to mało czy dużo,ale tak wpisałam

W przedziale 3000 do 6000....

ja tam zaszalałem.. bo skoro to Grudzień.... to napsiałem w granicach 1.000.000 emotka może i przesada ale co tam emotka

A ja rozmawiałam z Panią pracującą w sklepie i mówiła, że chciały zrozumieć same o co chodzi w tym pytaniu i kierowniczka dzwoniła do przedstawiciela i ten powiedział im że w przedziale od 2000 - 3000 tyle może im powiedzieć, ale czy to prawda to się okaże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6356298 Napisano: 15.05.2017 14:55:08 w PODZIĘKOWANIA
owca2002
Dziękuję za pomoc, fajnie jak znajdują się takie osoby na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6353055 Napisano: 05.05.2017 20:54:11 w Albedo Marketing
darog napisał(a):

Mam przekonanie, że ten wątek pomógł...
I Albedo otworzyło troche oczy...

YES/ Syoss łańcuszek przyjechał po reklamacji do ciotki.

Nie wiem? Czy ich bawią te pisemne relamacje? wysyłanie listów poleconych?

na maile/scany nie reagowali..wciąz w odp: wg regulaminu prosze wysłać reklamcje z potwierdzeniem odbioru list polecony..

ps. to srebro pozłacane tak?? to brzydko będzie złaziło..podobno na metce nie ma nic..ani wagi, ani próby..?

na tych z reklamacji nie ma nic na metce, tylko napis YES, a na poprzednich była próba i to że jest pozłacany Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6350655 Napisano: 27.04.2017 09:14:40 w Albedo Marketing
ewelka1979 napisał(a):

podpowiedzcie czy jelsi naszyjnik   z syoss do mnie nie dotarł do tej pory tzn ze nie dojdzie? nie dostałam zadnego maila ze jest cos nie tak ani telefonu

zadzwoń do nich koniecznie, już jest po terminie na reklamację, ale może uda się wywalczyć coś, bo to przecież nie z twojej winy im listy poginęły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6349435 Napisano: 24.04.2017 12:14:36 w Wkurza mnie...
wkurza mnie (i to okropnie), że na tym forum są takie osoby, które jak nie zostaną docenione w jakimś konkursie czy loterii, to mają tysiące pomysłów na wymyślanie teorii spiskowych. Normalnie brak słów emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6348289 Napisano: 20.04.2017 14:39:24 w Albedo Marketing
mariolakal napisał(a):

A oto moja "historia" : Zaniepokojona brakiem naszyjnika YES z loterii SYOSS, dowiedziałam się wczoraj na forum, że Albedo już je rozesłało, a pozostałe poszły na rezerwę z powodu błędnych paragonów lub innych nieznanych okoliczności... Dodzwoniłam się do Nich po dwóch godziniach /bombardowałam 4 numery, ale nie odbierali lub było zajęte/.. Okazało się, że mój list z dokumentami do Nich nie dotarł, więc mam odesłać listem poleconym reklamację wraz z potwierdzeniem z poczty, ksero paragonu i oświadczeniem... Nadmieniam, że wszystko wysłałam poleconym w dniu 8 marca, a 13-ego mój list został doręczony /sledzenie poczty/... Wkurzyli mnie dokumentnie... Wysmarowałam Im dzisiaj reklamację i wysłałam wraz ze skanem oświadczenia z dopiętym zszywaczem paragonem, który w ostatniej chwili przed wysyłką zrobiłam oraz kserokopią potwierdzenia listu poleconego... Nadmieniam, że o ewentualnej pomyłce z paragonem nie mogło być mowy, gdyż wysłałam tylko jedno zgłoszenie... 
Norrrrrrrrrrrmalnie zabiję Ich... Gnojki powinni zwrócić koszty pie***onej Poczty Polskiej...    emotka

dziwny traf, u mnie tez 8 marca wysłane 13 marca odbiór u nich, a list zaginął, pisałam reklamację, ale jak to się skończy to zobaczymyemotka Wyświetl w wątku >>
2 radosna, kalka 0

jkkp

#6340399 Napisano: 30.03.2017 23:07:13 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Wkurzyla mnie dzisiejsza sytuacja w Kauflandzie.rachunek na 230 pln i chcialam zapłacić 200 z jogobellowej karty i doplacic 30.wczesniej pytam kasjerki czy tak sie da. Podobno tak. A pozniej przy platnosci karta okazuje sie ze odmowa dostępu.mieliscie tez taki problem?

U mnie też była taka sytuacja, bo kasjerka włożyła kartę do klasycznego terminala - tam jakieś kosmiczne komunikaty były  emotka  
Poszła do kasy obok po jakiś inny, karta zadziałała i wtedy spokojnie mogłam dopłacić różnicę  emotka  

No tak pewnie próbowała na terminal co obsługuje karty z c(z)ipami emotka  A tam jest tylko pasek magnetyczny emotka

w moim kauflandzie też tak jest odkąd weszły nowe terminale, nie czytają z pasków magnetycznych żadnych kart (nie to żebym była laikiem w tych sprawach, bo trochę tych kart używam emotka  ) ale w żaden sposób nie dało się  zapłacić, a miałam 3 karty różnego rodzaju i jest pokazane jak wkładać do tych terminali od góry, ale żadna nie załapała. No niestety, człowiek tylko nerwy ma i na tym się kończy ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6330394 Napisano: 08.03.2017 12:46:12 w Dziś cieszę się z.....
Oj!!! bardzo mi miło że i ja mam tak piękne życzenia w swojej skrzyneczce emotka   Poprawiło mi to trochę humor i bardzo miło na serduszku się zrobiłoemotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

jkkp

#6321951 Napisano: 14.02.2017 21:43:37 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

Mieliście kiedyś takie dzień, w którym nic a nic Wam się nie udawało? Wszystkie decyzje były złe. Bony w Auchan miały krótszy termin przydatności (a ja nie mogę dojechać za tydzień po nowe), meble okazywały się nieskręcalne, syn zrobił w sklepie awanturę miesiąca, zrobiliście zakupy konkursowe, a paragon się dziwnym trafem zdematerializował?
Ja mam dzisiaj. W Walentynki. Dobijcie mnie.

to co dziś tak Cię wkurza, za parę dni będzie tylko wspomnieniem emotka  usiądź, rozejrzyj się, masz obok siebie kochających ludzi?
Weź głęboki oddech i daj spokój to tylko rzeczy materialne, nie warte stresu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6316124 Napisano: 30.01.2017 23:13:39 w Pomocy!!!!
aurorcia napisał(a):

jkkp napisał(a):

aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam na allegro nowy Samsung Galaxy J5, od firmy, nigdy nie włączany, totalna nówka dzień wcześniej zakupiony w salonie plus (bez simlocka), syn chciał go dzis odpalić i du.. emotka  Cały czas woła o podanie jakiegoś adresu google podanego przy rejestracji, a nie był nigdy rejestrowany!!!  Syn walczył z nim kilka godzin, łącznie z twardym resetem i nic. Dzwoniliśmy do gościa i on nie ma pojęcia, bo faktycznie nigdy ie był ten telefon włączany, ma się popytać i zadzwonić jutro. Czy ktoś miał taki problem? Czy to jest do zrobienia? A jeżeli nie to czy można go zwrócić skoro nie działa? Podobno mogą to zrobić w serwisie, ale to bez jaj, żebym ja jeszcze płaciła za wysyłkę i jeszcze czekała nie wiadomo ile.  emotka

Od jakiej firmy kupiłaś ten telefon? 

Best Gsm z Koszalina.

Walczyłam z tym, gdy chrześniak zablokował tak nowy telefon ( Samsung J5), dużo jest na ten temat w necie, to jest jakieś zabezpieczenie na androidzie od kradzieży, wizyta w serwisie z dowodem zakupu, lub kilka sposobów na ominięcie w internecie też znajdziesz. Ale łatwo nie jest, w salonie play (gdzie telefon był kupiony), to na 4 osoby pracujące, tylko jedna miała o tym jakąkolwiek wiedzę, ale pomóc nie potrafiły emotka

To mnie pocieszyłaś!  emotka  Te sposoby z netu nie skutkują, syn jest dorosły, kuma bazę i około 6 godzin walczył z nim dzisiaj na różne sposoby!Do serwisu musiałabym wysłać albo jechać do wiekszego miasta, bo w okolicach nie ma, ale przecież chyba mogę odesłać go gościowi skoro nie działa?

spróbuj, ale jak mi pani w salonie play powiedziała, to nie wina sprzętu, a zabezpieczeń Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6316108 Napisano: 30.01.2017 22:46:49 w Pomocy!!!!
aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam na allegro nowy Samsung Galaxy J5, od firmy, nigdy nie włączany, totalna nówka dzień wcześniej zakupiony w salonie plus (bez simlocka), syn chciał go dzis odpalić i du.. emotka  Cały czas woła o podanie jakiegoś adresu google podanego przy rejestracji, a nie był nigdy rejestrowany!!!  Syn walczył z nim kilka godzin, łącznie z twardym resetem i nic. Dzwoniliśmy do gościa i on nie ma pojęcia, bo faktycznie nigdy ie był ten telefon włączany, ma się popytać i zadzwonić jutro. Czy ktoś miał taki problem? Czy to jest do zrobienia? A jeżeli nie to czy można go zwrócić skoro nie działa? Podobno mogą to zrobić w serwisie, ale to bez jaj, żebym ja jeszcze płaciła za wysyłkę i jeszcze czekała nie wiadomo ile.  emotka

Od jakiej firmy kupiłaś ten telefon? 

Best Gsm z Koszalina.

Walczyłam z tym, gdy chrześniak zablokował tak nowy telefon ( Samsung J5), dużo jest na ten temat w necie, to jest jakieś zabezpieczenie na androidzie od kradzieży, wizyta w serwisie z dowodem zakupu, lub kilka sposobów na ominięcie w internecie też znajdziesz. Ale łatwo nie jest, w salonie play (gdzie telefon był kupiony), to na 4 osoby pracujące, tylko jedna miała o tym jakąkolwiek wiedzę, ale pomóc nie potrafiły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6316105 Napisano: 30.01.2017 22:40:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jednym z wymogów rejestracji w mBanku jest przelew na konto karty, a karty z Ferrero nie posiadają numeru rachunku, który można zasilić, więc w jaki sposób je aktywować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6316068 Napisano: 30.01.2017 20:41:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

A wie ktoś jak to zrobić?

vazzz napisał(a):

rpk napisał(a):

vazzz napisał(a):

https://www.mbank...elektronicznego.html
Czy ktoś już rejestrował taką kartę? Należy to zrobić do jutra, bo inaczej karty zostaną zablokowane (takie mbankowe karty przedpłacone są np z loterii Ferrero).

Najprościej wydać wszystko dzisiaj lub jutro np przepić emotka

No tak z tym, że natura dusigrosza na to nie pozwala emotka Szkoda, że nie zorientowałam się wcześniej ;/

a mi Pan z mBank  powiedział, że ta karta nie będzie zablokowana, bo to jakiś inny rodzaj karty i nie trzeba rejestrować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6315849 Napisano: 30.01.2017 12:15:26 w Informują
play z 3 tygodnia dzwoni 537... 924 emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6311735 Napisano: 17.01.2017 11:45:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
mi ciagle wyskakiwało że się nie załapałam, a w pewnym momencie że nagroda jedna na dom, o co chodzi bo nie rozumiememotka Wyświetl w wątku >>
0 0