Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika jkkp

jkkp

#6310437 Napisano: 12.01.2017 21:43:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
clfan napisał(a):

A ja mam pytanie w czym problem, skoro notariusza organizator sponsoruje to znalezienie 5 min chyba nie stanowi problemu. Jak tak czytam wypowiedzi co niektorych to jestem zdziwiony ze powygrywali oni po kilka/ kilkanascie nagrod. Nie dziwie sie organizatorowi bo jak ktos zaczal podawac 8 osob na jeden adres to wyglada to podejrzanoe. Chcialbym aby kazdy organizator tak doglebnie sprawdzal zwyciezcow eliminujac na przyszlosc cwaniakow

Problem polega nie na notariuszu, ale na formie oświadczenia, bo jeżeli ma być to w formie przekazania nagrody na osobę która odebrała, a ja przecież nie chce się zrzekać ze swojej nagrody;) to tu jest cały problem, bo Oni w poprzednim @ życzyli sobie by to osoba która odebrała była właścicielem karty.
No chyba, ja jestem tak nielogiczna i źle zrozumiałam im poprzedni @ z końca rokuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6310359 Napisano: 12.01.2017 17:20:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
proponuje posprawdzać @ od Ferrero, Ci co nie dostali żadnych powiadomień wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6307574 Napisano: 04.01.2017 12:39:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kristof23 napisał(a):

kristof23 napisał(a):

alea napisał(a):

Czy już coś wiadomo w sprawie kart z Ferrero ? Chodzi mi o potwierdzenia u notariusza .... 

tymi kartami mozna wyplacac w ogóle z bankomatu?

i gdzie jest jakis PIN

tu nie ma żadnego PIN , to są karty tylko na podpis i nimi  możesz płacić a nie wypłacać z bankomatu Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6307570 Napisano: 04.01.2017 12:33:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
poprostuanette napisał(a):

jkkp napisał(a):

Oświadczam, że z tych kart nie da się płacić, odrzuca transakcję, więc tym co są szczęśliwymi posiadaczami 500 na saldzie karty i tak szczęka opada przy kasie w sklepie emotka

Bo jest limit 0 zl ustawiony

Pytanie, Czy ktoś się dodzwonił do tej zakichanej agencji, dlaczego zrobili limit 0 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6307563 Napisano: 04.01.2017 12:25:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Oświadczam, że z tych kart nie da się płacić, odrzuca transakcję, więc tym co są szczęśliwymi posiadaczami 500 na saldzie karty i tak szczęka opada przy kasie w sklepieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6307557 Napisano: 04.01.2017 12:22:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
alea napisał(a):

Czy już coś wiadomo w sprawie kart z Ferrero ? Chodzi mi o potwierdzenia u notariusza .... 

ale co do notariusza? Idąc do notariusza automatycznie zrzekasz się nagrody na rzecz tej osoby która to odebrała. Jak dla mnie to dopiero jest pretekst do zabrania nagrody, bo np. ta osoba nie grała w loterii, a teraz na nią musisz przepisać nagrodę Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6307506 Napisano: 04.01.2017 10:44:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
to można płacić ta kartą, czy nie można? Bo już tak sobie myślę, że z każdym ich pomysłem oczy bardziej mi z orbit wyjść już chyba nie mogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6306984 Napisano: 02.01.2017 23:20:11 w Wkurza mnie...
Dziękuję Wszystkim za zrozumienie i chyba faktycznie muszę przyznać, że nie udzielając im tej pożyczki lepiej zrobię, niż gdybym miał im pomóc, bo niczego ich to znowu nie nauczy emotka  Spróbuje im w liczbach i logice na własnym życiu pokazać jak to może wyglądać za rok lub dwa, bo oni tylko zawsze wybiegali w przyszłość od wypłaty do wypłaty. Może to do nich dotrze emotka
Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6306979 Napisano: 02.01.2017 23:07:31 w Wkurza mnie...
ultrixx napisał(a):

Kredyty hipoteczne a kredyty konsumenckie to zupełnie inne produkty (są nawet regulowane innymi przepisami prawnymi) i jak dla mnie mieszanie ich tu razem w dyskusji nie ma sensu. Ja tam swój kredyt hipoteczny traktuję jako inwestycję i się zupełnie tego nie wstydzę.

Ja zaczęłam temat który jest obecny w naszym otoczeniu na porządku dziennym i chyba w każdej rodzinie (bliższej lub dalszej znany), ale chodziło o konkretną sytuację o podejście do życia i o to że nie mając złotówki przy tyłku i odłożenia nawet paru złotych miesięcznie, ktoś chce się władować w kredyt na 25 lat.
Jeżeli chcą to proszę bardzo, ale niech nie przychodzą do mnie i nie stawiają mnie w tak niezręcznej sytuacji Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6306944 Napisano: 02.01.2017 21:42:56 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

joan napisał(a):

joan-mam nadzieję,że masz na myśli ludzi,którzy biorą kredyt i nie są w stanie go spłacać... Czym Ciebie dziwią ludzie posiadający kredyt? Jaki kredyt ( tylko mieszkanie czy też inne rzeczy)?Masz taką bogatą rodzinę,że nigdy żadnego kredytu?

mczarna - tu nikt nikogo nie chce obrażać, my skupiliśmy się na ludziach którzy nie powinni brać kredytu, bo nie są na tyle odpowiedzialni by dać radę pokonać problemy z tym związane ( moja wypowiedź jest tego przykładem) Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6306943 Napisano: 02.01.2017 21:35:30 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

joan napisał(a):

Mnie od daaawna dziwią ludzie posiadający kredyty. Owszem, są różne losowe sytuacje w życiu, ale przeważnie kredyty to po prostu efekt fiu bzdziu zamiast mózgu.

Mam mieszkanie na kredyt (zwykłe M3, nie willę, nie apartamenty do życia ponad stan) - rata miesięczna wynosi tyle samo, co odstępne za wynajem lokum o podobnym metrażu w tej samej okolicy. Korzystna hipoteka w normalnym banku, raty malejące, żeby szybciej spłacać kapitał, a nie same odsetki. Za jakiś czas mieszkanko będzie moje  emotka  Ja to nie rozumiem mojej siostry, co 10 lat płaci obcej osobie kilka stówek odstępnego, których nigdy nie odzyska...  emotka  

Ja to rozumiem, wszystko jest dla ludzi, ale z głowę i logikę tez trzeba gdzieś włączyć, bo chyba nie powiesz mi że mając dochód 4 tyś przez 3 lata i tylko co 2 miesiące 50 zł do prądu się dorzucać i nie odłożyć ani złotówki? Ja naprawdę dużo rozumiem, że chcą na swoje, ale co niektórzy po prostu nie dorośli do tego, ale może gdyby poszli na swoje to wreszcie by zobaczyli, że życie to nie bajka emotka Wyświetl w wątku >>
3 joan, awi, 1mariusz 0

jkkp

#6306930 Napisano: 02.01.2017 21:06:27 w Wkurza mnie...
joan - nie wiem jak to się skończy, ale powiedzieliśmy że nie mają co na nas teraz liczyć, bo i sytuacja się trochę zmieniła ze względu na zawirowania w pracy męża, ale focha strzelili. No ale jeszcze zostaje reszta rodziny, która potem po kątach szepcze jacy my okrutni i kasy nie chcemy pożyczyć emotka . Jak ja walczyłam o życie i pieniądze na leczenie było potrzebne to wszyscy w dup... mieli, ale teraz to już inna bajka. Chciałaby Wam tylko pokazać obraz sytuacji jaka jest w rodzinie, troje rodzeństwa zostało przez teściów podzielone ziemia i budynki ( gospodarka), ale mój mąż nawet łańcucha po krowie nie dostałemotka . Ale za to mogę im być wdzięczna, bo to co się teraz między nimi dzieje to zakrawa na czysta komedię i nikt nic mi nie musi wypominać, bo od łyżeczki z mężem wszystkie sami się dorabialiśmy. Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6306920 Napisano: 02.01.2017 20:39:00 w Wkurza mnie...
wiecie co, może bym się nie wkurzała gdybym miała miliony na koncie, ale chodzi o to że człowiek oszczędza, odkłada, odmawia nieraz sobie przyjemności, by odłożyć na coś fajnego, by tego nie brać na kredyt, ale przyjdzie ci taki jedne z drugim i krzyczy daj, bo TY masz i to mnie wkurza najbardziej. Oni żyją mając większy dochód miesięczny, bez opłat bo u rodziców i jeszcze brak dzieci i jak można z 4 tyś miesięcznie grosza nie mieć odłożonego, gdy się myśli o mieszkaniu! No proszę powiedźcie mi... Jak takie młode durne pokolenie ma kredyt przez 25 lat spłacać z takim podejściem? I uprzedzam jesteśmy 20 lat po ślubie i teraz dopiero zaczynamy funkcjonować, a te smarki 3 lata po ślubie i mają mieś wszystko na tu i teraz emotka  i z nikim i niczym się nie liczą Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6306827 Napisano: 02.01.2017 18:39:51 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

jkkp napisał(a):

gosia16 napisał(a):

jkkp napisał(a):

chciałam wejść i się wyżalić że mnie wkurza rodzina męża, bo myślą, że znaleźli kasę zapomogową u Nas, ale czy to warto tak wkurzać się od Nowego Roku? wezmę kilka większych oddechów i pewnie zaraz mi przejdzie emotka

ja usłyszałam ostatnio że powinnam się wstydzić ,że upominam się o swoje pieniądze emotka

wiem co piszesz, siostra męża 6 lat temu pożyczyła 15 tyś i cisza z oddaniem, a teraz jej młodszy brat wyjeżdża z tekstem, że chcą kupić mieszkanie pod hipotekę i nie maja nic na wkład własny i żebyśmy pożyczyli 12 tyś, no na łeb im coś padło. ale cały pic w tym że co człowiek nie zrobiłby to zostanie zły, bo jak nie da to sknera, a jak da to znowu kolejne lata kasy nie zobaczę emotka

Powiedzcie mu, ze siostra ma Wam oddac 15tys, to niech jemu odda, a Wy jeszcze chwile poczekacie emotka

Problem w tym że siostra nie ma i w tym tkwi ten mały szczegół emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6306773 Napisano: 02.01.2017 16:08:37 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

jkkp napisał(a):

chciałam wejść i się wyżalić że mnie wkurza rodzina męża, bo myślą, że znaleźli kasę zapomogową u Nas, ale czy to warto tak wkurzać się od Nowego Roku? wezmę kilka większych oddechów i pewnie zaraz mi przejdzie emotka

ja usłyszałam ostatnio że powinnam się wstydzić ,że upominam się o swoje pieniądze emotka

wiem co piszesz, siostra męża 6 lat temu pożyczyła 15 tyś i cisza z oddaniem, a teraz jej młodszy brat wyjeżdża z tekstem, że chcą kupić mieszkanie pod hipotekę i nie maja nic na wkład własny i żebyśmy pożyczyli 12 tyś, no na łeb im coś padło. ale cały pic w tym że co człowiek nie zrobiłby to zostanie zły, bo jak nie da to sknera, a jak da to znowu kolejne lata kasy nie zobaczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6306584 Napisano: 02.01.2017 12:14:10 w Wkurza mnie...
chciałam wejść i się wyżalić że mnie wkurza rodzina męża, bo myślą, że znaleźli kasę zapomogową u Nas, ale czy to warto tak wkurzać się od Nowego Roku? wezmę kilka większych oddechów i pewnie zaraz mi przejdzieemotka Wyświetl w wątku >>
1 monia24 0

jkkp

#6305310 Napisano: 28.12.2016 17:45:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ja się zgadzam z loczeq, wg tego pełnomocnictwa oświadczam przekazanie nagrody komuś innemu.
Ja nawet nie wiem kto w domu odebrał mój list, trochę ich przychodzi więc ciężko jest mi to ustalić.
Dzwoniłam do ferrero ale kazali mi się skontaktować 2 stycznia bo wszyscy na urlopach. Nie jestem natomiast upoważniona do przekazywania jakiejś agencyjce peselu osoby, która odebrała mój list, bo niby dlaczego?

Zastanawiam się czy nie mają obowiązku wysłać tej karty jeszcze raz, skoro do mnie "nie dotarła".

Dokładnie, bo to nie jest Twój problem, że ktoś inny odebrał emotka  To nawet nie jest problem tyle nadawcy, co kuriera  emotka

Jakiego kuriera? Poczta Polska roznosiła, jak dla mnie zagranie poniżej pasa ze strony agencji, wystarczyłoby do rąk własnych i po problemie, a nie "Listek" mówi do Pani męża list polecony, proszę podpisać, Przecież człowiek siedzi we właśnie domu to odbiera i wcale nie podpisuję się jako mąż tylko jak ja (osoba która odbiera). No i nagle agencja problem znalazła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6303197 Napisano: 20.12.2016 16:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

shell napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dzwonią dalej z olafami i astra?

Od pół godziny cisza z olafam...ale dzwonią zgodnie z terminem wysłania zgłoszenia.
Wg moich obliczeń są już na ostatnim dniu na 20:00 (pół godziny temu) emotka

nie załamuj mnie edziu emotka
wysyłałam 29.11 emotka i nikt do mnie nie dzwoni emotka

Być może u mnie tak się ułożyło emotka  kilka telefonów po kolei, zgodnie z datami zgłoszeń. 

ale tam zgłoszenia można było słać do 13 grudnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6290200 Napisano: 24.11.2016 18:14:05 w Smolar
no mnie nie przeprosili na numery które miałam powiadomienie o wygranej, ale za to na resztę jak najbardziej nie omieszkali przepraszać emotka , chyba inna bazę numerów wzięli do przeprosin, pewnie z innego konkursu, no i się nie pokryły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6289922 Napisano: 24.11.2016 15:57:01 w Smolar
i u mnie sms z wygraną, ale ja tam nie grałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0