Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#2875558 Napisano: 23.11.2009 10:59:54 w Carrefour konkursy
grusia2 napisał(a):

monia24 napisał(a):

grusia2 napisał(a):

monia24 napisał(a):

grusia2 napisał(a):

monia24 napisał(a):

Gratki dla wszystkich, u mnie cisza i pewnie to się nie zmieni emotka


trochę optymizmu, zaraz do nas zadzwonią emotka



jakos w tej agencji mam pecha emotka


jakieś abra kadabra trzeba zrobić emotka



już jedna koleżanka z forum czaruje mi od rana i wyczarować bonika nie może emotka


to w takim razie jakiś rytualny taniec nam pozostaje emotka


ja już zaczęłam tańczyć i nawoływać aby do mnie zadzwonili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2875310 Napisano: 23.11.2009 09:53:02 w Carrefour konkursy
jak ktoś odbierze zestaw palmolive, to niech napisze jak wyglądał odbiór emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2868734 Napisano: 20.11.2009 02:35:14 w Carrefour konkursy
mahuska napisał(a):

ja już zaczynam być zla moglam coś dziecku kupić emotka nigdy wiecej loterii emotka


no właśnie przez to też jestem zła, słodycze, pieniądze na sms, kupiłabym za to dzieciom coś fajnego, a nie tylko dentysta będzie się kłaniał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2867975 Napisano: 20.11.2009 11:42:39 w Carrefour konkursy
joka napisał(a):

ja się własnie pogrążyłam w krzyżówce i kawie nagle dzwięk telefonu patrze zastrzezony uczucie zmieszania radości ale odbieram RMF FM najlepsza muzyka i słysze....zwariowałaś już z tymi konkursami emotka - mój mąż emotka odechciało mi sie czekania emotka


emotka emotka do mnie przed chwilą kurier dzwonił na numer konkursowy i mało zawału nie dostałam, już w oczach bony widziałam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2867867 Napisano: 20.11.2009 11:22:03 w Rossmann
a ja mam dermike emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2867819 Napisano: 20.11.2009 11:11:54 w Wkurza mnie...
wkurza mnie carrefour emotka i to tak, że nawet nie potrafię tego wyrazić emotka tyle zainwestowanej kasy, że już mam przez to dość brania udziału w konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2867451 Napisano: 20.11.2009 09:51:31 w Carrefour konkursy
amif napisał(a):

dajcie im spokój jak wszyscy atakują to można dostać zk..........czekajmy grzecznie emotka


a ja się im wcale nie dziwię, że zrobili się niemili, jak bym odbierała kilkanaście tel. z pytaniem o konkurs i każdemu musiała się tłumaczyć, to też bym była zła emotka zamiast obdzwaniać wygranych, musi odbierać telefony emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2867209 Napisano: 20.11.2009 08:44:12 w Carrefour konkursy
ja chcę tylko jedną wygraną emotka nie będę pazerna tylko niech do mnie zadzwonią emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2865024 Napisano: 19.11.2009 05:06:46 w Carrefour konkursy
dorothy napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

jkkp napisał(a):

smsowicz napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

No to w końcu jak z tymi Ipodami? Bo dzwonił telefon przed chwila ale kolejnego psa nie chciałem więc nie odbierałem. emotka


Mam tak samo emotka


a ja nawet pieska nie mam emotka to się nazywa pech emotka



ja też nie mam ani psiaka ani ipod'a, nie jesteś sama emotka ale mam ptasie mleczko i się nim opycham na otarcie łez emotka emotka


ja również nie mam pieska...


Cieszę się, że nie jestem sama i też pójdę na otarcie łez zajrzeć do barku po coś słodkiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2864897 Napisano: 19.11.2009 04:39:22 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

No to w końcu jak z tymi Ipodami? Bo dzwonił telefon przed chwila ale kolejnego psa nie chciałem więc nie odbierałem. emotka


Mam tak samo emotka


a ja nawet pieska nie mam emotka to się nazywa pech emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2847627 Napisano: 15.11.2009 05:26:20 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

banditos napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

jkkp napisał(a):

a mnie wkurzyła szwagierka, zawiozłam jej chusteczki z velvet,bo ja taka głupia, pomyślałam 2 małych dzieci teraz w ten paskudny okres chorobowy pewnie jej się przyda emotka a ona, że nie przyjmnie bo to znaczy, że chcę żeby więcej płakała emotka emotka no i weź tu człowieku bądź dobry emotka


emotka
to jej powiedz że chusteczki są dla dzieci emotka a dla niej do otarcia łeż przyniesiesz prześcieradło emotka emotka



Albo ręcznik emotka




neee, dla niej do wycierania nosa niech kupi reczniki kuchenne
emotka emotka


emotka emotka poprawiliście mi humor emotka dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2847054 Napisano: 15.11.2009 12:20:59 w Wkurza mnie...
stasiak50 napisał(a):

jkkp napisał(a):

a mnie wkurzyła szwagierka, zawiozłam jej chusteczki z velvet,bo ja taka głupia, pomyślałam 2 małych dzieci teraz w ten paskudny okres chorobowy pewnie jej się przyda emotka a ona, że nie przyjmnie bo to znaczy, że chcę żeby więcej płakała emotka emotka no i weź tu człowieku bądź dobry emotka


emotka
to jej powiedz że chusteczki są dla dzieci emotka a dla niej do otarcia łeż przyniesiesz prześcieradło emotka emotka


mi się na język cisnęło, żeby sobie du..ę zaczęła nimi podcierać, a nie oczy. Ale dostałam nauczkę i przestanę jej dostarczać kilogramy kosmetyków emotka oddam dla biednych, a ta małpa nie dostanie odemnie nic emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2847031 Napisano: 15.11.2009 12:14:14 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzyła szwagierka, zawiozłam jej chusteczki z velvet,bo ja taka głupia, pomyślałam 2 małych dzieci teraz w ten paskudny okres chorobowy pewnie jej się przyda emotka a ona, że nie przyjmnie bo to znaczy, że chcę żeby więcej płakała emotka emotka no i weź tu człowieku bądź dobry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2832737 Napisano: 09.11.2009 07:53:53 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

blackorchid napisał(a):

ati88 napisał(a):

podpowie ktos jak mam słac emotka ? emotka



przyłączam sie
emotka emotka


Z tym słaniem smsów to według mnie jest tak ze złotego środka nie ma! Każdy telefon jest inny i w innym czasie wysle wiadomość. Ja mam dwa aparaty i w jednym wysyłam 8 sek przed pełną, w drugim 3 sek. wcześniej! Sądzę, że to trzba samemu wyczuć i tyle.


oj! bardzo mądrze piszesz i nawet jak się komuś napisze jak się wygrało, to nie gwarantuje niczego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2832569 Napisano: 09.11.2009 07:22:10 w Carrefour konkursy
czy ktoś wie, czy można kupić zestaw w innym hipermarkecie niż ten sklep co chce się odebrać zestaw? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2832505 Napisano: 09.11.2009 07:09:58 w Carrefour konkursy
jest zestaw palmolive emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2830410 Napisano: 09.11.2009 09:59:30 w Konkursy ABC
malenka89 napisał(a):

benon69 napisał(a):

jkkp napisał(a):

lista numerów wytypowanych do nagrody
http://www.sklepyabc.pl/Lista.pdf
a gdzie jest co się wygrało emotka


te nr juz dostana nagrode? czy tylko sa wytypowane?



według nich tylko wytypowane emotka


ja nie rozumię tych firm, ja bym chciała jak najszybciej zakończyć dany konkurs, a nie przedłużać w nieskończoność emotka przecież już do nich podochodziły paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2830365 Napisano: 09.11.2009 09:51:36 w Konkursy ABC
lista numerów wytypowanych do nagrody
http://www.sklepyabc.pl/Lista.pdf
a gdzie jest co się wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2830163 Napisano: 09.11.2009 08:35:12 w Carrefour konkursy
malpka napisał(a):

przecież przy odbiorze nagród nie będą żądać okazania tylu paragonów, ile wysłało się zgłoszeń.
Dajmy na to, że grałam na jakiś tam paragon i nie wygrałam, no to wyrzucam paragon, bo nie będzie mi już potrzebny. I co teraz?


chyba mało razy brałaś udział w konkursach sms emotka mogą wszystko to co w regulaminie, albo nic nie będą chcieć emotka wszystko wyjaśni się po zakończeniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#2830144 Napisano: 09.11.2009 08:30:16 w Carrefour konkursy
malpka napisał(a):

monia24 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

monia24 napisał(a):

To że nie musi być w tym samym dniu wysłane wcale nie oznacza że może stale grać na 1 paragon



Każdy uczestnik konkursu ma prawo wysłać tylko 1 zgłoszenie
uczestnictwa w konkursie na podstawie 1 paragonu potwierdzającego
dokonanie zakupu produktu Palmolive.


NIBY TAK.. ALE SKORO JEDNEGO DNIA NIE WYGRAŁAS NA TEN PARAGON TO MOZESZWYSLAC NASTEPNEGO ALBO ZA KILKA DNI



nie chce Cię martwić ale skoro jest zapis że 1 paragon upoważnia do wysłania 1 smsa to jeśli organizator się uprze może nie wydać nagrody. Jednak czasem jest tak że organizator wcale nie wymaga paragonu albo wymaga 1.



a ciekawe jak organizator Ci udowodni, że grałaś wiele razy na jeden paragon. Nie może tego nijak sprawdzić, bo co? poprosi o tyle paragonów, ile smsów wysłałaś?


a ja myślę, że to akurat jest łatwe do sprawdzenia emotka i naprzykład lista do sklepu pójdzie taka numer tel. 666...666 3 razy sms i ta takiej zasadzie może być sprawdzane emotka Ale mi się zdaje, że to bych kosztowało zbyt dużo zachodu i raczej tak nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0