Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika jkkp

jkkp

#6287834 Napisano: 21.11.2016 16:10:20 w Czy informują/ informowali?
mahuska napisał(a):

Czy były już wyniki z palmy z dzisiejszej nocy?

z dzisiejszej nocy, to jutro wyniki Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6286376 Napisano: 18.11.2016 09:01:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

tereniagno napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

Co do Winiar wygrałam fartuch, wysłałam  dane z oświadczeniem
+paragon, ale nie kserowałam dowodu, bo dla mnie było to przegięcie pały i co? Nie ma mnie na liście laureatów emotka
Nie mówicie, że każdy do fartucha dowód kserował emotka

Nic nie wygrałam,ale na fartuch z pewnością nie wysłała bym dowodu.Kiedyś wygrałam soki z Hortexu i tez chcieli dowód.Wysłałam dane bez dowodu i nagroda przyszła.To  jest śmiech w biały dzień,żeby do mało wartościowej rzeczy żądali ksero dowodu.W niektórych przypadkach na cenne nagrody nie wołają dowodu emotka

Niektórzy w paranoję wpadają jak widzą,że potrzeba ksero dowodu...A przecież tu chodzi o to czy ktoś faktycznie na świecie istnieje, wiele rzeczy można zakryć...

ja bym tego tak nie nazwala....a gdzie ochrona danych osobowych...a skad wiadomo jak pozniej te ich ksera sa przechowywane, czy ktos niepowolany ma do nich dostep, ewentualnie wyladuja na smietniku? lub jakas tepa panienka zle nimi rozdysponuje czy przechowa...rozne sa przypadki...

Dodam, ze moj maz "szkoli" mnie z ochrony danych osobowych i niektore opowiesci jak slysze, to wlosy staja deba....ale ludzie nie sa swiadomi tego zagrozenia

jokan- ale wiele danych trzeba zamazać, nikt nie chce  full wersji...

byc moze, tylko moze ludzie nie wiedza i wysylaja caly dowod?

Do Albedo wysyłam skan pierwszej strony dowodu, mam wymazane w paincie wszystko (oprócz imienia, nazwiska i daty urodzenia) i ramka po dowodzie tylko prawie zostaje i nigdy nie robili problemu, nawet zdjęcie mam wymazane całkowicie emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

jkkp

#6284985 Napisano: 16.11.2016 09:32:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

jkkp napisał(a):

Dzwoniłam właśnie do Albedo, ponieważ mnie na liście nie ma, okazało się że jeszcze nie dodali i będą aktualizować listę, więc może spokojnie trzeba jeszcze poczekać emotka

mozna tam liczyc jeszcze na rezerwe, czy juz pozamiatane?

no wiesz nie przyszło mi do głowy pytać się o rezerwę, bo rezerwa jest tylko do samochodów, reszta to zastaje do ich dyspozycji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6284971 Napisano: 16.11.2016 09:21:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dzwoniłam właśnie do Albedo, ponieważ mnie na liście nie ma, okazało się że jeszcze nie dodali i będą aktualizować listę, więc może spokojnie trzeba jeszcze poczekać emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

jkkp

#6282769 Napisano: 10.11.2016 14:13:15 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

no wkurza mnie actimel, wygrała rękawiczki i dodaje plik i ciągle pisze "dołącz plika" no przecież dołączyłam... i co mam im wysłać jak nie idzie emotka


Może niewłaściwy format?

ooo ale i @ nawet od nich nie dostałam z informacja o wygranej a mam formularz tylko na stronie u nich pokazany Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6282762 Napisano: 10.11.2016 14:04:58 w Wkurza mnie...
-Violka- napisał(a):

jkkp napisał(a):

no wkurza mnie actimel, wygrała rękawiczki i dodaje plik i ciągle pisze "dołącz plika" no przecież dołączyłam... i co mam im wysłać jak nie idzie emotka

Może za duży ? 

no właśnie nie nawet 1 MB nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6282758 Napisano: 10.11.2016 13:59:02 w Wkurza mnie...
no wkurza mnie actimel, wygrała rękawiczki i dodaje plik i ciągle pisze "dołącz plika" no przecież dołączyłam... i co mam im wysłać jak nie idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6265726 Napisano: 07.10.2016 13:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

dzikiwiewiór napisał(a):

Smolar ma liste z wynikami z III  etapu coca coli w biedrze, wiec jak kogoś zżera ciekawosc to mozna dzwonic i pytac czy na ten numer jest wygrana i jaki nr paragonu emotka

to czemu smsow nie puscili jeszcze?

bo muszą odbierać telefony od osób z tego forum emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6256145 Napisano: 18.09.2016 19:00:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

Powiem tak  - strach teraz wchodzić na  forum. A kiedyś było tak pięknie emotka

jak dobrze JA cię rozumiem, co się stało z forum? emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6250045 Napisano: 05.09.2016 12:55:55 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzył mnie dziś móju 10 letni syn,to kur......zero odpowiedzialności jak wróci ze szkoły to nie wiem co mu zrobię dziś. Od 2 lat ma chomika to jego ukochane zwierzątko,zawsze o niego dbał,a dziś sprzątałam mu klatkę i patrzę nie ma chomika w jego domku,zaglądam z tyłu za domek ,a chomik leży skulony,oczy zamknięte i się nie rusza.Myślałam,że zdechł ,ale go dotknełam poruszył się.Myślę sobie co z nim jest? Wziełam go na ręcę ,a on taki niemrawy,bez siły.Patrzę nie ma jedzenia biedak,wsypałam mu do miseczki to nawet nie miał siły podnieść główki.Nakarmiłam go z ręki i dopiero po jakiś 20 minutach zrobił się żywszy,teraz jest niby ok,bawi się w klatce.No kurde,aż się za nim poryczałam tak mi szkoda zwierzaka.Nie wiem co mam zrobić z tym moim czortem jaką karę mu dać? Czy zakaz gry na xboxie przez tydzień to nie za mało? Kurde jak zła jestem na niego codziennie przypominałam ,by go nakarmił i twierdził,że dawał mu jesc,fakt mogłam sprawdzić jeszcze po nim. Teraz już wiem,że dziecku nie ma co wierzyć do końca 

Spytaj syna, jak on by się czuł gdybyś to Ty jako matka przez kilka dni nie dała mu nic do jedzenia i picia. Zakaz na xboxie przez miesiąc a do tego ograniczenie kieszonkowego,aby na głupoty nie wydawał emotka

Przeżywam to samo z żółwiem mojego syna, ale wczoraj nie wytrzymałam i jak syn się spytał, czy mogłabym zrobić mu kanapeczkę na kolacje, to mu odpowiedziałam, że przecież jego żółw już nie jadł drugi dzień to i On może iść spać głodny, uwierz mi podziałało skutecznie emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6230459 Napisano: 18.07.2016 16:04:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
awe napisał(a):

 Hexagon Kross z c4 i u mnie
emotka

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6226082 Napisano: 06.07.2016 23:45:36 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

evita napisał(a):

nkba napisał(a):

magnus napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dzisiaj po uruchomieniu laptopa jakieś 40 minut miałam na ekranie napis Starting windows, a informatyk z ojca biura twierdzi,że laptop jest sprawny i nadaje się do użytku, w przeciwieństwie do mojego kompa stacjonarnego, który poszedł na złomemotka

Jakaś plaga emotka
U mnie nie ładuje się emotka

U mnie prawie padł dzisiaj emotka . Czas na zakup nowego, bo coś czuję, że jak dzisiaj wyłączę, to jutro się nie włączy emotka

Czas na konkurs z laptopamiemotka

O tak!!! emotka

Albo reinstalację systemu i dobry program antywirusowy - na własnej skórze doświadczyłam, jakie duże może siać spustoszenie wirus.

Mam małża informatyka więc o swojego lapka się nie martwię ale dla mamy bym chciała bo jej stacjonarka paleozoik chyba pamięta emotka

dwa tygodnie temu padł mi laptop, już go nawet reanimacja do życia nie pobudziła, kupiłam nowy, zagrałam w konkursie, zamieniłam na skuterek i już mi nerwy przeszły, że musiałam tyle kasy wydać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6225572 Napisano: 06.07.2016 10:52:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

jkkp

#6219085 Napisano: 23.06.2016 10:39:42 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się na loterie loterii Tyskie „Najlepsi Kibice” właśnie dostałam @ o utracie prawa do nagrody, fajnie super, tylko że żadnego powiadomienia o nagrodzie nie miałam, nawet nie wiem co przepadło, flaga czy coś innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6218699 Napisano: 22.06.2016 15:35:59 w Wkurza mnie...
darog napisał(a):

Dziś spotykam znajomą w sklepie ja kupowałem opakowania 3x 100 gr łososia ze Suempola.. a ta do mnie: oooo... to jakiś konkurs że łososia TYLE kupujesz??
NIE k...wa! Lubie! A 300 gr dla faceta to co?? Przeje się??

Zauważyłem, że co poniektórzy zaczynają mi do kosza zaglądać i w domu się rozglądać jak w gości przychodzą- jakie to towary kupuje.. (bo pewnie wszystko potem wygram?!)

weszłam by tu coś wpisać, ale już nie pamiętam, bo ze śmiechu nie dałam rady sobie przypomnieć o co mi chodziłoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6216441 Napisano: 18.06.2016 12:44:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
barcza napisał(a):

mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Poznałam nie tak dawno jedną osobę, co bawi się w takie loterie. Grają w grupie, inwestują olbrzymie pieniądze. Produkty odsprzedają potem. 
Podziwiają grających z kilku miast, ale są dalej daleko w tyle za nimi.
Potrafią w trzech, czterech, zrzucić się po 1-3 tys. na konkurs   Domyślam się, że niektórzy grają mocniej.A ja pozdrawiam pewnego Pana loteryjnego z Wrocławia, którego miałam przyjemność poznać osobiście i zamienić kilka słówek...:)

Z tego co słyszałam, na zakupy loteryjne idą znacznie grubsze pieniądze...tam gra toczy się nawet o 50 tys zakupionych produktów na loterię (w zależności od wartości nagrody)  (oczywiście wszystko odbywa się w grupce)

I słowa, które wzięłam sobie do serca, zapamiętam do końca życia: "Ty myślisz, że jak zgłosisz jakieś 100-200 paragonów, to masz jakieś szanse?!?!" ja już nic nie myślę, przy moich 2-3 paragonach   Amen

edzia21 - miałaś okazję poznać kolegę  od pralek czy jego konkurencję? Tak poza tym czy im chodzi tylko o loterie, gdzie podaje się nr paragonu albo nawet i nie, czy też w kreatywnych grają?

chyba koleś trochę pofantazjował 50 tysięcy na konkurs licząc że konkursy coraz droższe  5 zł paragon 250 000 zł nawet jak jest auto do wygrania to nie wierzę  o takie ryzyko sprzedadzą towar za 1/3 to zwrot 83.000 a szansę o auto nadal małe , nie mówiąc o konkursach o auto gdzie na paragon trzeba wydać 25 zł lub 30 zł to te ich 50 tys paragonów między bajki włożyć .
jedyny wyjątek jaki widzę to jak grali w Biedronce o autka bo tam paragon był tani 1,39 .

a ja powiem tak, jak masz wygrać to i 1-2 paragony wystarczą emotka  i nikt mi nie powie, że przykładów na forum nie było, wiem co piszę. Może i ich szanse wzrastają, ale jeszcze trzeba mieć farta, zawsze daję przykład mojej koleżanki, którą namówiłam na zagranie w loterii parę lat temu, zaznaczam "czasówka" obstawiona przez osoby w tym siedzące bardzo mocno emotka   i zgadnijcie co wygrała jednym zgłoszeniem? tak, tak, nagrodę główną wycieczkę do Chin wartość ponad 20 tyś chyba była. Można, pewnie, że można! Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6210400 Napisano: 08.06.2016 17:14:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
sms od Smolara "Słodki dzień dziecka" Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6209959 Napisano: 08.06.2016 11:11:17 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka

Dowiedziałam się, że jestem:
- chora na konkursy
- chora psychicznie
- świnia
- prezentuję nienormalną postawę
- jestem paranoikiem
- zabieram nagrody tym, którzy o tym marzą
- nie mogę nic o sobie powiedzieć z czystym sercem
I kurka w dodatku wcale się tego nie wstydzę emotka

emotka  też tak mam, o kurka muszę się leczyć, no i przepraszam za parę piłek wygranych bo pewnie je rozdam dzieciom w ramach zawodów sportowych, a TY pewnie je chciałeś dla siebie, aż mi wstydemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6206645 Napisano: 03.06.2016 09:42:06 w SZUKAM....
dang21 napisał(a):

jkkp napisał(a):

czy ktoś wie co to może być, dostałam sms o nadaniu przesyłki wczoraj (pocztex) PP Kraków K104 (ul. Prokocimska 6, 30-900 Kraków)
za groma nie mogę tego z niczym powiązać, czy to może być Pufa Lays?

pufa z laysow

dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6206635 Napisano: 03.06.2016 09:29:18 w SZUKAM....
czy ktoś wie co to może być, dostałam sms o nadaniu przesyłki wczoraj (pocztex) PP Kraków K104 (ul. Prokocimska 6, 30-900 Kraków)
za groma nie mogę tego z niczym powiązać, czy to może być Pufa Lays? Wyświetl w wątku >>
0 0