Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#6204540 Napisano: 31.05.2016 13:37:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
wyróżnienie w Lewiatanie Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6203194 Napisano: 29.05.2016 23:48:51 w Wkurza mnie...
moniazr napisał(a):

aniawu napisał(a):

Czy ktoś pisał reklamację odnośnie konkursu Lewiatan żółty rower? Dziś podczas porannych zakupów w moim sklepie, który znajduje się na liście sklepów biorących udział nie było już śladu po całej akcji. Przy kasie, kasjerka ani słowem nie wspomniała o konkursie. W momencie gdy grzecznie upomniałam się o kupon konkursowy odparła, że ten konkurs się dziś kończy i oni już pochowali urnę i kupony. Ponieważ specjalnie udałam się na te zakupy, aby wziąć udział w konkursie nie odpuszczałam i Pani poszła na zaplecze. Wróciła z jednym kuponem i dała mi chwilę na napisanie hasła. Zapytałam gdzie mogę wrzucić kupon konkursowy, a Pani odparła, że tak jak mówiła konkurs się dziś kończy i oni to już wszystko pochowali i jedyne co może zrobić to wziąć ode mnie kupon i wrzucić go do urny jak ją znajdzie  emotka . Mam przeczucie, że chwilę po moim wyjściu kupon faktycznie wrzuciła, ale do kosza na śmieci. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? 




Właśnie wróciłam z Lewiatana, do którego pojechałam wrzucić moich 10 kuponów. Urna była na ladzie, a kasjerka doradziła mi żebym nie wrzucała wszystkich kuponów na raz, tylko osobno, to będę miała większe szanse w losowaniu. Ja jej odrzekłam, że to konkurs i ma być wybór najlepszego hasła, a ona powtórzyła, że jutro robią losowanie.

No mi dziś też szczęka opadła, wpadam do Lewiatana i urny brak, pytam się grzecznie gdzie urna? i słyszę: Konkurs się skończył! Mało co mnie szlak nie trafiła i pytam się grzecznie, może byście się z regulaminem zapoznali, bo jeszcze dziś jest ostatni dzień konkursu. Podeszła jakaś inna kobieta wzięła kupon i wrzuciła pod ladę i tyle. Zagotowałam się i wyszłam, bo to raczej już konkurs z góry ustalonymi laureatami i nie mam zamiaru się kłócić z osobami, które "niby" maja decydować czy wygram czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6200193 Napisano: 20.05.2016 15:56:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta do drogerii Hebe z biedronki po miesięcznej walce  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6195224 Napisano: 11.05.2016 18:01:04 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

defed napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Co za mondzioł projektował kody w Lays emotka

to za karę, że kupujesz małe paczki, gdybyś nie pożałowała na większe, byłoby łatwiej z odczytaniem szyfru emotka
też mnie to wnerwiaemotka

Może i jo... Na początku kupiłam duże- ale nikt u mnie czipsów nie je... Wiec lepiej małe, a tam masakra czysta

tez się na to wkurzałam, ale już wiem że na małych paprykowych są dobrze wybite, najgorsze na zielonej cebulce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6194480 Napisano: 10.05.2016 16:51:02 w Biedronka
karkocka napisał(a):

anula81 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Podczas rozmowy miły  człek powiedział, że maile będą dzisiaj.

Faktycznie @ doszły przed 16stą emotka   mówię o cola, biedronka 100zł IV etap.

a skąd mam wiedzieć , który paragon mam odesłać ? nie mam tego w mailu 

podczas rozmowy (Pan lub Pani) podaje 2 ostatnie cyferki paragonu, lub zostaje Ci napisać do nich lub zadzwonić, tez bez problemu podadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6193898 Napisano: 09.05.2016 18:01:35 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Czy te wygrane dzisiaj piłki dotyczą tylko piątku, 6-ego maja ? Wysyłałam po jednym zgłoszeniu codziennie i trafiła się tylko z piątku... Dlatego pytam...  emotka

ja mam wygraną z niedzieli, więc chyba cały weekend poszedł Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6193795 Napisano: 09.05.2016 15:52:32 w Biedronka
nkba napisał(a):

jkkp napisał(a):

a ja mam pytanie, czy jest tam jakieś ograniczenie na osobę (konkurs Cola - piłki) , bo czytam ten regulamin i nigdzie zapisu nie mogę znaleźć. Może ktoś mnie oświecić  emotka

na piłki nie ma emotka

dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6193779 Napisano: 09.05.2016 15:39:30 w Biedronka
a ja mam pytanie, czy jest tam jakieś ograniczenie na osobę (konkurs Cola - piłki) , bo czytam ten regulamin i nigdzie zapisu nie mogę znaleźć. Może ktoś mnie oświecić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6193413 Napisano: 09.05.2016 08:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy udało się komuś znaleźć kod w małej, 40 g paczce Laysów? U mnie nie ma w żadnej, choć każda ma z boku naklejony pasek z info o konkursieemotka

 gwarantuje Ci że jest emotka  , ale cudu trzeba by to w całości odczytać, podświetl pod różnymi kątami światłem led ten pasek zgrzewu na opakowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6192262 Napisano: 05.05.2016 15:26:49 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Serio kupujecie na osobne? Ale tak na dobrą sprawę to można przykładowo kupić- załóżmy- 10 puszek na jednym paragonie i wysłać 10x zgłoszenie z 10 różnych starterów. I tak przecież numer paragonu może się powtarzać...emotka Czy się mylę? 

emotka  a potem wygrywasz na 10 starterów nagrody i wysyłasz 10 razy paragon do 10 różnych osób?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6191117 Napisano: 02.05.2016 11:05:46 w Konkursy ABC
Dziwne u mnie w ABC właściciel miał telefon z agencji, ze osoba wygrała w tym sklepie i ma zrealizować bon Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6190364 Napisano: 29.04.2016 11:14:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ekspres dolce gusto z Zakręć kubkiem (Nescafe) - kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6190301 Napisano: 29.04.2016 09:17:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
grill z abc kurier TNT Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6188726 Napisano: 26.04.2016 09:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

A Bielsko nie bierze udziału emotka

oj tam, oj tam... pewnie nie bierze, bo właściciele już rowery mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6188404 Napisano: 25.04.2016 18:56:56 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

aneczka-p napisał(a):

viola787 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

SMSy z Colgate o nagrodzie II stopnia poszły w jednym czasie?

ja o 18.33, bedą jeszcze szly?:)

U mnie sms z zesta:wem o 18.47

i do mnie doczłapał o 18:50

18:55 sms Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6187314 Napisano: 22.04.2016 10:00:19 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Moim,podkreślam moim zdaniem nie ma co się wkurzać.Życie takie jest,zdarza się,że umierają świadkowie,więc nie będziesz miała problemu z korektą.U naszych dzieci,my z mężem byliśmy świadkami-ja u córki,mąż u syna.A co do wytłumaczenia,to mężczyźni często nie potrafią się przyznać,że coś ich przerasta psychicznie i podają absurdalne powody,byle nie ujawniać swoich uczuć.Poza tym w takiej chwili,nie ma co się złościć,ale spytać czy nie trzeba im jakoś pomóc,wesprzeć w tej trudnej chwili.Ja niedawno byłam w podobnej sytuacji.Zmarł mój Teść i na tydzień nasze zycie zamarło.Choć mąż miał zobowiązania w pracy,to nikt nie naciskał,tylko kazdy pytał jak moze pomóc(choć stanęły klientom produkcje)!Kaźdy reaguje inaczej,a w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze.Idź do księdza i zmień nazwisko świadka.:-)

masz racje, może to nie powód do wkurzania, ale ja znam relacje młodych z osobą zmarłą i to w jaki sposób mi to przekazał do wiadomości że go nie będzie, to chyba bardziej mnie wkurzyło niż wszystko inne emotka  najważniejsze to namierzyć teraz księdza, a to wcale nie jest takie proste emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6187305 Napisano: 22.04.2016 09:34:44 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

No tak się wkurzyłam, że zaraz cos mnie zleje emotka  jutro bierzmowanie mojego dziecka, a przed chwila dzwoni świadek że niestety ale nie może przyjechać, dobra rozumiem w nocy umarł mu teść, ale jest tylko 30 minut samochodem (ewentualna 2 godzina nieobecność przy trumnie), a on mi mówi że różańce będzie w tym czasie odmawiał i sorry ale nie przyjedzie emotka


Jeszcze bym zrozumiała, gdyby powiedział, że psychicznie nie da rady się pozbierać albo musi przy żonie być, bo się załamała, ale "różańce"?! Katol, nie katolik.

to taki typ człowieka co tylko na ślubach i pogrzebach do kościoła wchodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6187304 Napisano: 22.04.2016 09:32:25 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

jkkp napisał(a):

defed napisał(a):

jkkp napisał(a):

No tak się wkurzyłam, że zaraz cos mnie zleje emotka  jutro bierzmowanie mojego dziecka, a przed chwila dzwoni świadek że niestety ale nie może przyjechać, dobra rozumiem w nocy umarł mu teść, ale jest tylko 30 minut samochodem (ewentualna 2 godzina nieobecność przy trumnie), a on mi mówi że różańce będzie w tym czasie odmawiał i sorry ale nie przyjedzie emotka

emotka
Ja poprosiłam moją mamę i o ona mi świadkowała. Też tak możesz zrobić, zaproponuj dziecku swoją kandydaturę emotka

no właśnie cały czas się zastanawiam jak to teraz zrobić, czy może mąż stanąć jako świadek, ale w dokumentach widnieje kto inny i jak to się ma do takiej sytuacji?

To było ho ho ho, jakieś naście lat temu... Poszłam do księdza dzień przed "na zaplecze" by zrobił korektę emotka  Różnie w życiu bywa, np. ludzie umierają.

dzięki, masz rację dziś podjadę do księdza i zobaczę co się da zrobić Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6187298 Napisano: 22.04.2016 09:23:40 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

jkkp napisał(a):

No tak się wkurzyłam, że zaraz cos mnie zleje emotka  jutro bierzmowanie mojego dziecka, a przed chwila dzwoni świadek że niestety ale nie może przyjechać, dobra rozumiem w nocy umarł mu teść, ale jest tylko 30 minut samochodem (ewentualna 2 godzina nieobecność przy trumnie), a on mi mówi że różańce będzie w tym czasie odmawiał i sorry ale nie przyjedzie emotka

emotka
Ja poprosiłam moją mamę i o ona mi świadkowała. Też tak możesz zrobić, zaproponuj dziecku swoją kandydaturę emotka

no właśnie cały czas się zastanawiam jak to teraz zrobić, czy może mąż stanąć jako świadek, ale w dokumentach widnieje kto inny i jak to się ma do takiej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6187291 Napisano: 22.04.2016 09:14:06 w Wkurza mnie...
No tak się wkurzyłam, że zaraz cos mnie zleje emotka  jutro bierzmowanie mojego dziecka, a przed chwila dzwoni świadek że niestety ale nie może przyjechać, dobra rozumiem w nocy umarł mu teść, ale jest tylko 30 minut samochodem (ewentualna 2 godzina nieobecność przy trumnie), a on mi mówi że różańce będzie w tym czasie odmawiał i sorry ale nie przyjedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0