Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#6019310 Napisano: 19.05.2015 12:58:57 w Połączenia nieodebrane

jkkp

#5996770 Napisano: 25.03.2015 18:02:43 w Visa Konkursy
a ja jestem w szoku, bo jak dodaje super jakości zdjęcia, przemyślane, estetyczne i naprawdę fajne to nawet do galerii nie trafiają, a jak teraz wrzuciłam z telefonu słaba jakość to i w galerii się pojawiło, nie mam pojęcia o co chodzi w tym konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5993181 Napisano: 17.03.2015 15:00:22 w Visa Konkursy
w następnym etapie będą mężczyźni wybierać i tylko ładne panie będą nagradzane Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5972744 Napisano: 28.01.2015 18:07:15 w Informują
sms (15:55 ) Avanti konkurs Lemoniq Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5953512 Napisano: 09.12.2014 20:16:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
a mi się podoba opis sokowirówki emotka emotka
cały czas zastanawiam się w jaki sposób mój mąż użyłby ją do brody emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5944998 Napisano: 19.11.2014 12:30:48 w Kaufland konkursy
izak1000 napisał(a):

delvitto napisał(a):

visserarthur napisał(a):

jkkp napisał(a):

czy wszyscy juz dostali nagrody (50zł) z nestle?



Źle postawione pytanie, ale odpowiadając na pytanie: "Czy ktoś nie dostał" odpowiadam, że do mnie wszystko dotarło w poniedziałek. Jeśli jesteś na liście zwycięzców, a nagrody brak, to zadzwoń do nich, a zresztą w ogóle zadzwoń...


dostałam już w tamtym tygodniu, byłam z rezerwy, i na liście mnie nie ma.


u mnie tak samo..ale lista jest nadal na dzień 30.09.2014r. emotka


dzięki emotka
zadzwoniłam wszystko wysłane 13 listopada. Fakt dwie doszły, ale trzech nie ma, no kurcze co za poczta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5944911 Napisano: 19.11.2014 10:29:31 w Kaufland konkursy
czy wszyscy juz dostali nagrody (50zł) z nestle? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5944491 Napisano: 18.11.2014 15:49:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pontony z milki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5934572 Napisano: 23.10.2014 16:00:11 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

jkkp napisał(a):

a mnie wkurzają te chupa chupsy, by ich pokręciło 40 kodów poszło i dalej nic no ile to można emotka



nie załamuj się ,ja we wrzesniu zglosiłam z 50 patyczaków ,a w tym miesiacu dwa i one wygraly dzien po dniu emotka


wlałaś we mnie trochę nadziei emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5934524 Napisano: 23.10.2014 13:40:51 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzają te chupa chupsy, by ich pokręciło 40 kodów poszło i dalej nic no ile to można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5932440 Napisano: 17.10.2014 23:10:08 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie,że tym razem dostałam starter z numerem ,który poprzednio należał chyba do no właśnie emotka co chwilę dzwonią jakieś numery i propozycje:
Cześć.Jesteś dzisiaj wolna?
Umówimy się?
Sama jesteś?
Masz dziś wieczorem czas?
Mam dość emotka
zwykle na starterówki dzwoniły firmy windykacyjne ,ale takich propozycji to jeszcze nie słyszałam... emotka


To ja ostatnio kupiłam 3 nowe startery. Zupełnie różne numery i na dwa z nich mam non stop telefony:
- Witam. Ja w sprawie pożyczki.
- Dzień dobry. Ja w sprawie prywatnych pożyczek.
- Dzień dobry, czy Pani pożyczkami się zajmuje? emotka emotka



To ja mam jeden numer, na który ciągle dzwonią FACECI, pytając o Pana X, który to Pan ogłasza się w internecie z propozycjami matrymonialnymi emotka



No to moje startery w takim przypadku sa bardziej znośne


u mnie było już windykacja, komornik, pani lekkich obyczajów, ale najbardziej strachu sie najadłam, jak zaczęłam na jeden starter pogróżki otrzymywać by kasę oddać, okazało się, że numer należał do oszusta jakiegoś z allegro, no tragedia teraz z tymi starterami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5926954 Napisano: 06.10.2014 11:11:41 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

Mnie najgorzej wkurza i przeraża to, ze czlowiek nie jest w stanie w 100% sie przebadać i uchronić przed rakiem. Bo musiałby raz w roku sie poddać tomografii komputerowej od stop do głów i usg tez a do tego mnostwo badan z krwi. Na NFZ mozna o tym zapomniec, prywatnie to koszt dobrych paru tysiecy złotych. Mozna miec raka piersi, trzustki, szczęki, itd. Nie da rady się przebadać na wszystko. A objawy?kogo dzisiaj nie boli brzuch, glowa czy nie czuje sie osłabiony?takie cholerne czasy, mnostwo chemii dookola. Przerażajace. Rak to paskudna choroba, wyniszcza ludzi w kwiecie wieku w kilkanascie miesiecy. I czy sie leczy w Polsce czy zagranica u najlepszych profesorów i tak mozna przegrać.


masz rację, miałam taki fajny przypadek, u mojego syna pojawiły sie wezły chłonne powiększone, ok rozumiem że u dużej ilości dzieci ma prawo to wystapić, reakcja organizmu na bakterie i takie tam... ale ja jestem obciążona genetycznie, w tym moje dziecko w trzech pokoleniach nowotworowych rodzinnie i proszę panią doktor o skierowanie do hematologa, to wiecie co mi odpowdziła? Za wysoko Pani mierzy, proszę do laryngologa, wyszłam tak wkurzona że nie do opisania, dlatego zawsze będziemy w diagnostyce nowotwora na samym końcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5926888 Napisano: 06.10.2014 08:45:20 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

Badania to trudny temat. Moim zdaniem naprawdę warto popracować nad sobą, żeby nie był to zryw ze względu na czyjąś śmierć, operację, Anię Przybylską, czy Angelinę Jolie, a normalna sprawa - raz w roku komplet badań. Przyznam, że dla mnie jest to stresujące, ale przyzwyczaiłam się, mam jeden miesiąc, w którym załatwiam "te sprawy". I to niezależnie, czy mam skierowanie na fundusz, czy nie.


a ja mogę dodać z własnego doświadczenia, że jeszcze jest instynkt który podpowiada, że coś jest nie tak, bo nieraz i nie dwa badania wychodzą dobre i lekarze też potrafią zwalić na jakąś pierdołę(a to przeziębienie, a to zmęczenie, a to inne dziadostwo) wiem co piszę bo by potwierdzić u mnie raka zajęło im 4 miesiące choć podejrzenia były i mówię tu o naprawdę dobrych specjalistach, a kładąc mnie na przeszczep szpiku miałam 5% szans. Życie pisze swoje scenariusze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5921739 Napisano: 24.09.2014 12:25:03 w SZUKAM....
jorunn2010 napisał(a):

szukam, kogoś, kto się zna na grzybach, bo już jestem zeschizowana! Dostałam od znajomych gulasz z grzybami,zjadłam już pół gara. Teraz tak patrzę na te grzyby (niby podgrzybki), one są pokrojone na cieniusieńkie plasterki i mają paseczki (blaszki???) Czy podgrzybki w przekroju sa takie paskowane? Zjadlam to już wczoraj, nic mi nie dolega, ale strasznie się boję bo podgrzybki podobno nie mają blaszek...


po pierwsze!!! z życiu bym nie zjadła grzybów od kogoś zrobionych, po drugie podgrzybki nie mają blaszek, chyba, że ktoś wrzucił do tej potrawy opieńki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5921734 Napisano: 24.09.2014 12:20:35 w SZUKAM....
beata28 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

titinunu napisał(a):

jkkp napisał(a):

szukam pomocy, co zrobić z podatkiem który przelał Smolar odnośnie zmywarki.
Czy mam sama iść do skarbówki i opłacić, czy dostanę jakiś PIT od nich do rozliczenia?
Będę wdzięczna za pomoc emotka


tez mam ten sam problem



http://www.pit.pl...-i-konkursach-12575/


Ja poprosze uproszczona wersję emotka
Odprowadzac czy nie?


ja tez poproszę o konkret, sama muszę iść do US i zapłacić, czy prześlą mi jeszcze od smolara jakiś PIT który będę musiała wciagnąc do rozliczenia rocznego? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5921597 Napisano: 24.09.2014 09:45:46 w SZUKAM....
szukam pomocy, co zrobić z podatkiem który przelał Smolar odnośnie zmywarki.
Czy mam sama iść do skarbówki i opłacić, czy dostanę jakiś PIT od nich do rozliczenia?
Będę wdzięczna za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5921117 Napisano: 23.09.2014 09:57:54 w Wkurza mnie...
nosz kurcze teraz się wkurzyłam naprawdę, wczoraj jadłam płatki wieczorem i coś strzeliło mi w zębie, bo oczywiście trafiłam na niezidentyfikowany obiekt w płatkach, a dziś dopiero patrzę, że pękł mi ząb emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5921112 Napisano: 23.09.2014 09:47:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie informacja na stronie Biedronki o wygranych dotąd nagrodach. Jakoś z moich znajomych nikt dotąd nic...


Muszą nagłaśniać wygrane, bo jeśli chodzi o popularność tej loterii, to szału nie ma emotka


a ja mam trzy koleżanki pracujące w trzech różnych Biedronkach i żadna nie spotkała się w sklepie z wygraną, nawet 10 zł emotka od poczatku loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5919099 Napisano: 18.09.2014 09:37:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zmywarka z makro dotarła (Fedex) Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5918124 Napisano: 16.09.2014 12:28:56 w Informują
sms kaufland Nestle z wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0