Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elhad

elhad

#4300025 Napisano: 19.04.2011 11:44:32 w Paragony
Dla zainteresowanych mogę zrobić zakupy do konkursu http://rabat-detal.pl/
- konkurs lokalny dla południowo-zachodniej Polski. W rewanżu chciałabym paragon do Chaty Polskiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4298513 Napisano: 18.04.2011 07:02:12 w Zakupy na konkursy - usługi
Dla zainteresowanych mogę zrobić zakupy do konkursu http://rabat-detal.pl/
- konkurs lokalny dla południowo-zachodniej Polski. W rewanżu chciałabym paragon do Chaty Polskiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4297949 Napisano: 18.04.2011 03:26:26 w Paragony
Tak jak większość kupię (przelew, doładowanie) 2 paragony z Chaty Polskiej, lub osobie z dwoma paragonami oddam 1 wygrany zestaw- ewentualnie zrobię zakupy na konkurs Zakupy z Rabatem. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4297630 Napisano: 18.04.2011 01:45:40 w Paragony
Tak jak większość kupię (przelew, doładowanie) 2 paragony z Chaty Polskiej, lub osobie z dwoma paragonami oddam 1 wygrany zestaw. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4286767 Napisano: 13.04.2011 02:43:29 w Paragony
Posiadam paragon Playboy z Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4283083 Napisano: 11.04.2011 09:17:08 w co chcielibyście wygrać?
Mnie się marzy wycieczka - najlepiej w cieplutkie kraje, a fajnym autkiem też bym nie wzgardziła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4282960 Napisano: 11.04.2011 08:31:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

agamaty napisał(a):

Widziałam dziś w Poznaniu 2 billboardy mleka Kościan. Na jednym hasło: Tradycja Wielkopolska to dla nas gospodarność i zdjęcie rodziny z dwójką dzieci, na drugim ładna blondynka i hasło Tradycja Wielkopolska to dla mnie porządek na chacie. No to chwalić się kto i co emotka



Czy ktoś mi może wytłumaczyć, bo chyba nie rozumiem

Tradycja Wielkopolska to dla nas gospodarność

Tradycja Wielkopolska to dla mnie porządek na chacie

to są hasła, które wygrały główne nagrody???
emotka emotka


......porządek na chacie jest powalający emotka Jednak dobrze, że jest Tradycja Wielkopolska, bo kiepsko by było, co u niektórych. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4279738 Napisano: 10.04.2011 10:57:51 w Paragony
toka napisał(a):

elhad napisał(a):

chasia napisał(a):

kamela91 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

toka napisał(a):

bip napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Kupię paragon z Praktikera - oferty na pw emotka


oj, coś mi sie wydaje, że jak rozwiążą ten konk to będzie rekordowa ilość poszukujących emotka bo paragony Praktikera staja się dobrem deficytowym emotka
w temacie mam paragon adidasa z tesco i z reala na dwa Vanishe.


nie sądze-czasem paradoksalnie im wiecej nagród tym trudniej wygrac.A w temacie mam paragon z praktikera ale dzis wysłałam zgłoszenie i od kilku godzin nie mam zwrotki więc nie napalajcie się z zakupem paragonów bo chyba im system szwankuje emotka


noo pewnie trudno będzie wygrać

a i z zakupami będą problemy, bo później trzeba będzie jechać do tego sklepu po odbiór nagrody emotka


Sytuacja taka sama jak z telewizorami z Kamisa emotka Ludzie ze środkowej i poludniowej Polski odbierają telewizory np. w Szczecinie. emotka



A telewizorów z Kamisa nie wysyłali kurierem? Ja przynajmniej swój dostałam kurierem i nie musiałam iść 20 metrów po odbiór do sklepu emotka


Może kuriera wysyłali do uprzywilejowanych emotka Ja czekam obecnie na telefon, kiedy mam swój odebrać osobiście w Szczecinie, ale co tam 500 km - w Szczecinie też jeszcze nie byłam emotka


kurierem wysyłali w pierwszym etapie konka-później sie osobiście odbierało


No i wszystko jasne - dzięki za informację. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4279528 Napisano: 10.04.2011 09:10:05 w Paragony
chasia napisał(a):

kamela91 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

toka napisał(a):

bip napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Kupię paragon z Praktikera - oferty na pw emotka


oj, coś mi sie wydaje, że jak rozwiążą ten konk to będzie rekordowa ilość poszukujących emotka bo paragony Praktikera staja się dobrem deficytowym emotka
w temacie mam paragon adidasa z tesco i z reala na dwa Vanishe.


nie sądze-czasem paradoksalnie im wiecej nagród tym trudniej wygrac.A w temacie mam paragon z praktikera ale dzis wysłałam zgłoszenie i od kilku godzin nie mam zwrotki więc nie napalajcie się z zakupem paragonów bo chyba im system szwankuje emotka


noo pewnie trudno będzie wygrać

a i z zakupami będą problemy, bo później trzeba będzie jechać do tego sklepu po odbiór nagrody emotka


Sytuacja taka sama jak z telewizorami z Kamisa emotka Ludzie ze środkowej i poludniowej Polski odbierają telewizory np. w Szczecinie. emotka



A telewizorów z Kamisa nie wysyłali kurierem? Ja przynajmniej swój dostałam kurierem i nie musiałam iść 20 metrów po odbiór do sklepu emotka


Może kuriera wysyłali do uprzywilejowanych emotka Ja czekam obecnie na telefon, kiedy mam swój odebrać osobiście w Szczecinie, ale co tam 500 km - w Szczecinie też jeszcze nie byłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4278991 Napisano: 09.04.2011 07:38:02 w Paragony
Szukam paragonu tesco adidas z pierwszych dni promocji, pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4278322 Napisano: 09.04.2011 01:45:00 w Paragony
Szukam paragonu tesco adidas z pierwszych dni promocji, pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4276442 Napisano: 08.04.2011 05:09:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
Super nagroda - gratulacje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4276263 Napisano: 08.04.2011 03:58:05 w TESCO konkursy
Jeżeli ktoś ma niepotrzebny paragon tesco adidas - chętnie odkupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4275970 Napisano: 08.04.2011 02:00:19 w Paragony
Szukam paragonu tesco adidas z datą zakupu do 26.03. Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4269086 Napisano: 05.04.2011 08:15:42 w Carrefour konkursy
sonata napisał(a):

merkana napisał(a):

A ktoś obstawiał Wrocław w Always Twingo?:)


Tak. Jeden sms.


U mnie też poszedł sms.
Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4268980 Napisano: 05.04.2011 07:36:35 w Wkurza mnie...
myszkaa1989 napisał(a):

uważacie , że jak facet pije 4 dzień z rzędu to znaczy , że ma problem czy po prostu chce się napić?:(
Bo ja już opadam z sił...


Chyba jednak ma problem......., chyba, że on wielbłąd i chce na zapas..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4250259 Napisano: 28.03.2011 09:45:20 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

a jak tam konkurencja z 9.03 ? emotka
choć coś czuje, że dzisiaj nie obdzwonią jeszcze wszystkich emotka


Zgłaszam się na 9.03- ale czy konkurencja, to się okaże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4233631 Napisano: 21.03.2011 01:27:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Do mnie jechał kask Yohe - emotka emotka - a ja nie wiem skąd!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4212131 Napisano: 11.03.2011 07:35:15 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

pola731 napisał(a):

mia napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurzył mnie mój mąż wczoraj - pojechał na zakupy do Reala - spisałam karteczkę ,dzwonił chyba z 10 razy , konsultował...i wrócił do domu z pustymi rękami - nie wziął portfela ;
pociesza mnie tylko fakt ,że nie wysłałam smsów - ale stracił kupę czasu i dziś musi jechać znowu
i jeszcze wkurza mnie moje choróbsko - wyglądam koszmarnie i jeszcze gorzej się czuję


To masz ekstra męża emotka - mój jak słyszy słowo konkurs to dostaje konwulsji... ewentualnie czasem mi coś kupi jak ma po drodze, ale mowy nie ma, żeby po to jechał specjalnie!
A Real to mam najbliżej 70 km, więc bywam tam raz na rok po drodze skądś, i to jest to co mnie maksymalnie wkurza! emotka emotka emotka


chce korzystać z mojej pasji ? musi pomagać tak ,jak potrafi ! koniec i kropka - innej opcji nie ma - przez tyle wspólnych lat nauczyliśmy się o sobie tego i owego...



mój też mnie wkurza, przy byle kłótni wypomina mi konkursy i że kasa na to niepotrzebnie idzie a jak kurier zapuka do drzwi to pierwszy leci,
o tym by mi coś kupił na konkurs to nie ma mowy,
a tak w ogóle to jestem od tygodnia wkurzona na maksa i nie wiem nawet dlaczego


no to mój nigdy nawet słowem nie wspomniał ,że wydaję czy za dużo kupuję - pokornie znosi moje konkursowe zamówienia i jak trzeba to gna na drugi koniec miasta ; chyba przestanę się na niego wkurzać emotka


Ja swojego praktycznie w ogóle nie proszę o konkursowe przysługi, ale coraz częściej się zdarza, że dzwoni i mówi, że przypadkiem jest np. w Realu, Tesco itp - więc co ma kupić, ile lub za ile oraz słynne - ile ma przywieźć paragonów??? emotka Się chłop wyćwiczył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elhad

#4209340 Napisano: 10.03.2011 03:41:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
klaryska napisał(a):

mam pytanie Dostał już ktoś krem Vichy do testowania?


Ja jeszcze nie.
Wyświetl w wątku >>
0 0