Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika size

size

#6568210 Napisano: 02.02.2019 00:05:46 w Żegnamy zmarłych
Mia, bardzo mi przykro. Najszczersze wyrazy współczucia. Przytulam mocno. Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

size

#6548174 Napisano: 16.11.2018 21:26:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej!

Czy mógłby mi ktoś polecić rowerek biegowy, który odpowiadałby dwulatce?

Będę wdzięczna za każdą sugestię. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6507634 Napisano: 09.07.2018 20:40:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bardzo Ci Kotku zezowaty gratuluję!!!

I bardzo się cieszę Twoim szczęściem! Wyświetl w wątku >>

size

#6409110 Napisano: 28.09.2017 23:24:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
jackk76, gratuluję emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6398172 Napisano: 02.09.2017 00:22:53 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mariola! Wielkie, wielkie gratulacje! emotka No Ty po prostu jesteś stworzona do tej roboty emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

size

#6252366 Napisano: 09.09.2016 19:28:25 w Zjazd e-konkursowiczów
Mysia napisał(a):

size napisał(a):

Podrzucę Wam jeszcze jedno miejsce w Katowicach, które również może zasługiwać na zainteresowanie emotka Jest nim Jazz Club Hipnoza na placu Sejmu Śląskiego. Jest tuż przy Teatrze Korez - teatr może więcej osób skojarzy emotka Da się zjeść, muzyka jak w temacie, ale dużo ludzi i pewnie też jakaś rezerwacja byłaby na miejscu.

Klimat odmienny od tego w City Pubie (choć City Pubu wielka zaleta za położenie - niedaleko dworca autobusowego i kolejowego). W zasadzie stoją te moje propozycje na dwóch różnych biegunach emotka

A tutaj do poczytania o Hipnozie:
http://www.jazzclub.pl/
https://pl.tripad...Southern_Poland.html

Pozdrawiam emotka

super, ale jednak niezależnie od miasta, im bliżej dworca tym lepiej emotka

No wiem właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6252352 Napisano: 09.09.2016 19:00:21 w Zjazd e-konkursowiczów
Podrzucę Wam jeszcze jedno miejsce w Katowicach, które również może zasługiwać na zainteresowanie emotka Jest nim Jazz Club Hipnoza na placu Sejmu Śląskiego. Jest tuż przy Teatrze Korez - teatr może więcej osób skojarzy emotka Da się zjeść, muzyka jak w temacie, ale dużo ludzi i pewnie też jakaś rezerwacja byłaby na miejscu.

Klimat odmienny od tego w City Pubie (choć City Pubu wielka zaleta za położenie - niedaleko dworca autobusowego i kolejowego). W zasadzie stoją te moje propozycje na dwóch różnych biegunach emotka

A tutaj do poczytania o Hipnozie:
http://www.jazzclub.pl/
https://pl.tripad...Southern_Poland.html

Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6250782 Napisano: 06.09.2016 19:15:51 w Zjazd e-konkursowiczów
edith napisał(a):

No to może przedyskutujmy jeszcze raz  Katowice ,może ktoś zna jakieś fajne miejsce na spotkanie?Mnie akurat ta data najmniej pasowała ,nawet jej nie zaznaczyłam ale pozmieniałam plany i z chęcią bym się spotkała ale nie w Gliwicach emotka

W Katowicach kiedyś był fajny City Pub - można zarezerwować salę, miejsce, ulica 3-go Maja 23, tuż przy dworcu kolejowym. Jak jest teraz nie wiem emotka Ale fajnie było kiedyś.

http://www.citypub.pl/Party Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

size

#6174824 Napisano: 19.03.2016 00:03:37 w WC - rozmowy o wszystkim
tomniewkurza napisał(a):

bzowapani napisał(a):


Jeśli każdy, to za trzy dni też świętujesz  emotka emotka

Otóż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6174823 Napisano: 19.03.2016 00:02:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Ten jest WYJĄTKOWY przecież. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6174820 Napisano: 18.03.2016 23:57:58 w WC - rozmowy o wszystkim
batistutek123 napisał(a):

size napisał(a):

batistiutek, świętujesz za 3 dni? emotka


Nie rozumiem co masz na myśli pod słowem "świętować"?

Utopisz marzannę i rozpalisz ognisko. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6174817 Napisano: 18.03.2016 23:48:10 w WC - rozmowy o wszystkim
batistiutek, świętujesz za 3 dni? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6171937 Napisano: 11.03.2016 21:47:37 w PODZIĘKOWANIA
Dla dolly - za całokształt emotka Jesteś świetna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6027791 Napisano: 05.06.2015 22:19:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mariola, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!emotka To dopiero nagroda, nówka i z zaprzyjaźnionego salonu!!!!!!  Szczęścia dla Waszej powiększonej Rodzinki!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6015114 Napisano: 08.05.2015 23:27:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanko emotka


Czym aktualnie (i jako rodzina) uświetnia się sakrament bierzmowania?

Stosunek do bierzmowanego bliski, pomysłów brak.
Proszę o rady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6000802 Napisano: 04.04.2015 00:55:24 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Ja chyba jestem straszną pesymistką w tym temacie, bo myślę, że niestety zbyt wiele osób wciąż traktuje zwierzęta jak przedmioty emotka
Niby dla wielu pies to przyjaciel rodziny, a jak przyjdzie co do czego to do weterynarza nie zabiorą, bo szkoda pieniędzy, bo to głupota, bo nie ma czasu... Niestety, coraz częściej też i rasowym się obrywa, bo ludzie wyniuchali interes życia, zakładają hodowle, przetrzymują w koszmarnych warunkach albo totalnie się na tym nie znają i rozmnażają, a ktoś, kto nie pomyśli albo nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji kupi szczenię/kociaka od sąsiada/kuzynki/koleżanki, bo taniej, a "rasowy"... Niestety. To ludzie zwierzętom zgotowali ten los...

To ja jestem optymistką w tym temacie i mam nadzieję, że wyjdzie na moje emotka NIgdy nikt na przestrzeni mojego dzieciowego i dorosłego życia nie traktował zle zwierząt. Dwa pierwsze dwa psy złapałam w podstawówce - była wizyta w lecznicy. Reszta - całe 7 bezpańczuchów  biegała po osiedlu - nie było wówczas służb zajmujących się wyłapywaniem - chodziła Pani oddelegowana ze schroniska, dokarmiająca i robiąca jakby wywiad. Wszystkie znalazły właścicieli. Dochowałam się 5. zwierząt z "zewnątrz:", które skończyły życie mając po 16 lat - kundle i pudel. Jako dziecko ratowałam kota przejechanego. Wszystkie dzieciaki z naszego osiedla zbierały środki na protezę zmiażdżonych nóg przyjaciela. Został uśpiony, ale znieczulicy nie było. Teraz od 12 lat mamy sukę schroniskową (mama), siora psa ze schroniska. Wpłacamy datki, adoptujemy wirtualnie.  Siostrzeniec jest wolontariuszem.
Szczęśliwie ludzie o sercu są - oby ich jak najwięcej.

Kocham, kocham, kocham naszych młodszych przyjaciół!!!

Za niedługo będę mieć kota. Ciekawa jestem co wtedy powiem emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#6000558 Napisano: 03.04.2015 19:28:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

aaga3010 napisał(a):A ja chciałam poruszyć temat niedawnego konkursu z Istra. Strona na fejsie została zlikwidowana a na stronie pojawił się taki komunikat :

Informujemy, że nadal trwa weryfikacja dokumentacji konkursowej Istra
otrzymanej od wytypowanych do nagród osób.

Dnia 3.04.2015 upływa termin nadsyłania Oświadczeń i dowodów zakupu produktu Istra.

TERMIN ROZSYŁANIA NAGRÓD:

Do końca kwietnia 20 wybranych osób otrzyma nagrodę I stopnia - bon zakupowy Apart o wartości 500 zł,

a 400 osób nagrodzimy nagrodą II stopnia - 18 butelkami produktów Istra.

Jednocześnie informujemy, że 20 haseł wyróżnionych nagrodą I stopnia opublikujemy wkrótce na naszej stronie www. Regulamin Konkursu »
Ha ha czyli jednak 400 osób wygrało zestaw wina emotka

A z tych 400 osób już też zostało powiadomionych???? czy jest jeszcze jakaś nadzieja???? emotka

Jakby co, bardzo chętnie zgłaszam swoje uczestnictwo w inicjatywie zbiorczej pt.: "Poznajmy 400/200 wygranych"  itp. W imię zasad. Nie pamiętam regulaminu, musiałabym zajrzeć, ale może należy popytać emotka np.  Zleceniodawcę emotka
Tak czy siak, jestem chętna współuczestniczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5999753 Napisano: 01.04.2015 22:16:58 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

w kwestii zawodów niepożądanych w związkach myślę, że oprócz ginekologa można by dopisać gastrologa... niby przewód pokarmowy, ale przewód kończy się na dole, a podczas kolonoskopii jednak ogląda się 4 litery emotka  i to w dodatku obu płci emotka  

Proktolog, urolog na doczepkę emotka
Tak serio, myślę, że akurat te specjalizacje pragną iść do domu i zapomnieć. Czyli można być oazą emotka

W ginekologach ponoć często zakochują się /fascynują się nimi pacjentki.

Serce i tak nie słucha, więc należy zdać się na los emotka
Gorzej, jak na jakiejś imprezie jest ksiądz p/o proboszcza i tańczy lepiej niż  osoba w Moulin Rouge emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5997763 Napisano: 27.03.2015 22:10:17 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):

ehh w sumie gorszy od mężczyzny chłopaka jest meżczyzna mąż emotka


A opcja najgorsza: chłopak mąż emotka

i tak lepiej niż chłopak męża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5995049 Napisano: 21.03.2015 00:34:52 w Konkursowiczki w ciąży
PUKOwaty tak troche emotka Ale dziękuję. Chyba moje Młode jeszcze za krótkie. Mam dylemat, bo na cienkiej, nołnejmowej śmiga jak wariat, kręci się i próbuje podskakiwać i robić obroty. Nie wiem, czy te z maxi micro, pomimo opinii, są tak rewelacyjne - nie wiem czy te dwa koła przy kierownicy nie zabijają przyjemności i trwogi emotka   Stąd bardzo chciałabym poznać opinie emotka Moja ma tego chyba nołnejmsa na wzór  micro sprite. W tych co podałaś wzór, pukowski  trochę, są pompowane koła. Nie wiem czy siłowo sprosta, ogólnie nie wiem, dlaczego pompowane koła są lepsze i sprawdzają się w hulajnodze 6-letniego amatora.  Wiem tyle, że nierówności drogi stają się przyjaciółmi. Te oxelo mnie nie ujęły. Podjadę do decathlona i musim obaczym. Póki co szukamy.  Ale jakbyś Kali miała rady co do użytkowania  i inne dziewczyny też - proszę o opinie i rady nadal.

A może jej kupić deskę? Wyświetl w wątku >>
0 0