Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ekuc2

ekuc2

#5848875 Napisano: 11.04.2014 13:23:59 w Kaufland konkursy
no to na 97- sobie poczekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5848587 Napisano: 10.04.2014 21:50:39 w Hochland
cc_investigator napisał(a):

Mnie zastanawia fakt, iż 1 raz opiekacze dali osobom, które nie dostały bonów. Nie to, że im żałuję, absolutnie, sama osobiście wolę bon od opiekacza. Interpretuję to trochę jako chęć nagrodzenia jak największej liczby osób...


a mnie w sumie dziwi fakt że nagradzają np opiekaczami osoby które dostały bony bo powinno być że najlepsi dostają opiekacze a kolejni bony
w innych konkursach tak jest i uważam że to sprawiedliwsze Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5848175 Napisano: 10.04.2014 09:13:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

czy ktos z forum wygrał bon 250 zł do Deichmann z konka "kocham buty bo"....coś mi ten konk śmierdzi, nie publikują wyników, a jest 20 bonów dziennie, a nie widziałam, żeby się ktoś chwalił emotka


ja nie wygrałam choć wcale mnie to nie dziwi bo deichmann nigdy mnie nie lubił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847849 Napisano: 09.04.2014 15:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

Nazwiska się powtarzają, bo może być tak, że 1 osobę wybrało kilka przyjaciółek. I każda para wygrała.


nie sądzę to raczej błąd który mam nadzieję poprawiaja
poza tym podawana byłaby osoba która zgłaszała siebie i przyjaciółkę do konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847838 Napisano: 09.04.2014 15:16:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

czy w raffaello na dzień kobiet można było wygrać wielokrotnie?
bo nazwiska tak się powtarzają że szok emotka
niektóre osoby i po 5x są na liście emotka

teraz lista zniknęła więc pewnie poprawiają emotka



Może to było na próbę, a może system im wylosował, zorientowali się, że nazwiska się powtarzają jak litania do Matki Boskiej i ją "zdjęli" emotka Póki nie mam oficjalnej informacji od Raffaello nie wczuwałabym się. Na tamtej liście widziałam się, ale jeszcze się nie cieszę, bo wiele może się zmienić przez najbliższe minuty emotka


ale ciśnienie mi podnieśli nie ma co emotka pogoda taka senna to trzeba się jakoś ratować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847826 Napisano: 09.04.2014 14:56:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w raffaello na dzień kobiet można było wygrać wielokrotnie?
bo nazwiska tak się powtarzają że szok emotka
niektóre osoby i po 5x są na liście emotka

teraz lista zniknęła więc pewnie poprawiają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847805 Napisano: 09.04.2014 14:20:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

Może mi ktoś napisać czy w konkursie Spontex (promocyjnym ze środków czyszczących) trzeba kupić towary za 20 zł czy wystarczą dwa dowolne produkty? Czytałem regulamin ale nie do końca jest to dla mnie jasne


wg mnie to dowolny zakup a do nagrody gwarantowanej potrzebne były zakupy za 20,00

Produkty Promocyjne – produkty marki Spontex, z wyłączeniem marek Calypso i Soke Economic, z których zakup co najmniej jednego dokonany w Sklepie, na zasadach określonych w Regulaminie jest warunkiem udziału w Konkursie; Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847794 Napisano: 09.04.2014 14:12:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Kadjas123: Jechać możecie.
Niech Organizator da Wam papierki do podpisania, że jedziecie na własną odpowiedzialność i tyle emotka
Jak na miejscu uznacie, że bez języka nie dacie rady, choć tor zwiedzicie i posiedzicie w autkach.
Też frajda emotka
Chyba że coś Wam wymyślą nowego. Lot helikopterem też może być super przygodą emotka


albo mogą zamienić nagrodę na przejażdżkę w roli pasażera a do tego znajomość języka jest nie potrzebna emotka
jakby chcieli to by wyjście potrafili znaleźć ale do tego trzeba chęci emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847715 Napisano: 09.04.2014 12:36:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

olivkap napisał(a):

Na miejscu, nawet za własne pieniądze, możesz wynająć tłumacza.


No właśnie nie mogę bo jednak pasażer nie może z nim jechać a tym bardziej tłumaczyć kierowcy-ale ktoś podsunął mi myśl, że przecież są elektroniczni tłumacze(słuchawki)-skoro aż tak wysoko wycenili wyjazd to co to dla nich taki "tłumacz" emotka
Joan o wymianie na nawet mały ekwiwalent pieniężny nie ma mowy bo o tym im napomknęłam.


jeśli masz smartfona (a jak nie to pożycz emotka ) i można mieć aplikację Voice Translatora do której mówisz a ona tłumaczy co tylko chcesz i na jaki język chcesz Język angielski jest chyba za free emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847662 Napisano: 09.04.2014 12:00:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

turli napisał(a):

Moim zdaniem wszystkie agencje które organizują teraz konkursy na hasła, dokończenia zdań itp. losują do czytania
Świadczą o tym same nasze komentarze. Ktoś kto dobrze pisze wygrał bo akurat jego pracę przeczytano.Inny nie wygrał bo nie było jego pracy w puliwylosowanych.


Dokładnie, jest jakaś happy hour i jeśli się wcelowałaś, to masz szansę na nagrodę, a jak nie, to spadaj.


w sumie nie ma się czemu dziwić że losują
wyobrażacie sobie przeczytanie takiej masy podobnych textów?
teraz w hochlandzie w topionych jest to samo zdanie do dokończenia emotka a sklepów 5 no ileż można czytać poematy uwielbienia dla serka topionego emotka ale ja i tak piszę z sensem i na temat (tak mi się wydaje emotka ) mając nadzieję że jak już mnie wylosują to chociaż nie wywalą za "pracę nie na temat" Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847484 Napisano: 08.04.2014 22:53:23 w TESCO konkursy
staszek napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w tym konkursie http://www.tesco....6-bonduele/index.php zakupy są do 9.04 w hipermarketach, a zgłoszenie wysyłamy do 30.04?


w sumie dziwne to ale tak wynika z regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5847094 Napisano: 08.04.2014 12:07:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
chyba muszę zmienić branżę bo co bym nie napisała to zawsze cisza emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5846933 Napisano: 07.04.2014 22:02:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sani06 napisał(a):

gra "Było sobie życie" emotka



i do mnie dotarła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5845892 Napisano: 04.04.2014 17:42:38 w Paragony
szukam paragonu GARNIER do 3 lutego
NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5844647 Napisano: 02.04.2014 12:50:51 w Biedronka
fridanna napisał(a):

Mnie się też nie udało. Zwyciężczyni - gratuluję z całego serca. Jej praca była na pewno dobra + miała szczęście. I tyle.

Nie wiem skąd tyle gdybań i dociekań. Nie każdy moze wygrać, to proste. Patrząc na to wszystko, strach coś wygrać, bo zaraz posypią się reklamacje, uwagi dot. regulaminu, i realizacji konkursu etc. itp. itd. Przecież to zabija wszelką radość!


tyle że to nie chodzi tylko o żale bo ja nie wygrałam
Teksty miały do 1000 znaków mieli czas do przyszłej środy a wyniki są już teraz co sugeruje iż było to losowanie
oczywiście niech się cieszą ci co wygrali (w końcu po to gramy) ale agencja poszła ewidentnie na łatwiznę bo czytać im się nie chciało szkoda tylko że wiele osób (w tym ja) siedziało i starało się napisać coś ciekawego co nie zawsze zmieści się w 160 standardowych znakach

ale to tylko moje skromne zdanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5844465 Napisano: 02.04.2014 09:25:41 w Hochland
szczupak napisał(a):

a ja zrobiłam wczoraj numer stulecia, pojechałam do reala i kupiłam serki, a potem wieczorem w domu patrzę, że tam nie ma konkursu z hochlandem, przynajmniej jeszcze emotka
kopniak w du... mi sie należy i zimny prysznic emotka
chyba sie starzeję, albo zapomnę czegoś wysłać, albo za wcześnie kupię... emotka


ja zrobiłam podobnie emotka
robiłam notatki co gdzie mam kupić na konkursy i oczywiście wpisałam w zakupach Hochlandowych Real emotka dopiero w sklepie przy półce z serkami coś mi nie pasowało i z ciężkim sercem i wątpliwościami odeszłam od półki Jednak dobrze czasem posłuchać głosu serca bo rozum robi co chce co odzwierciedla się w notatkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5844341 Napisano: 01.04.2014 22:25:36 w Biedronka
ja na o2 mam potwierdzenie Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5844325 Napisano: 01.04.2014 22:06:37 w Biedronka
szkoda tylko że kazali nam pisać teksty do 1000 znaków a wiadomo że nad takim dłużej się siedzi emotka Skoro chcieli zrobić losowanie to 160 znaków by im starczyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5843932 Napisano: 01.04.2014 11:47:15 w Hochland
Czy wysyłając przez stronkę zawsze zaczynacie od "Bardzo smakuje mi" Jakoś nie leży mi ten początek i się zastanawiam czy oni to czytają z tymże początkiem czy można zacząć "własnymi słowami" emotka

i jeszcze jedno czy SMS też może mieć 350znaków ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5843585 Napisano: 31.03.2014 13:14:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malgol napisał(a):

Zupki z Tesco


zupki i do mnie dotarły Wyświetl w wątku >>
0 0