Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika miketyson

miketyson

#5797394 Napisano: 27.12.2013 14:15:59 w Popraw sobie humor...
- W JAKIM JĘZYKU ROZMAWIAŁ PAN Z PREZYDENTEM ZAMBII?
- W MIGOWYM. PO ZAMBIJSKU NIE UMIEM. NA MURZYNA NIE WYGLĄDAM.

https://www.youtu.../watch?v=P8NyNeQQyAo Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5787901 Napisano: 08.12.2013 00:04:18 w NA CO CZEKAMY?
koniczynka123 napisał(a):

ace napisał(a):

Kaufland - Bryza
Leclerc - Finish
SPH - Syoss
kauflan
Saturn
ABC Jesień, żywiec, grzaniec
BAM Leclerc
SVR
Alma
Intermarche Crunchips
Crunchips
Pullmol
Plus doładuj się słońcem
Tesco Profi
OBi loteria
Grześki główna
Luksja główna listopadowa

poprawcie mnie jeśli czegoś nie wyrzuciłam emotka



Luksja główna listopadowa poinformowana, dzienne z ostatniego tygodnia też-niestety u mnie zero nagród.
Główna z sierpnia ma być losowana w styczniu.



SVR i Grześki - listy zwycięzców są na stronach internetowych, więc raczej już są poinformowani Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5786643 Napisano: 05.12.2013 21:05:42 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

asante napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):


A mnie wkurzają te wszystkie umowy zlecenia i inne gów*a emotka


emotka Nie bez powodu nazywane są umowami śmieciowymi, bo tylko do śmieci się nadają.



też tak sądzę mimo że jestem zatrudniona na pełen etat u swojego ojca, co ma swoje plusy i minusy jak każda życiowa sytuacja.Ojciec mi zawsze powtarza,że jak mi się coś nie podoba, to droga wolna, mogę zmienić pracę emotka Ale póki mam pewną, ciepłą posadkę, to po co mam szukać dalej emotka



oj cudaczku
niestety nie każdy ma ciepłą posadkę u taty
niestety nie każdy ma tatę
niestety niektórzy ludzie są zdani tylko na siebie
nie zapominaj o tym Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

miketyson

#5763498 Napisano: 29.10.2013 15:11:48 w Biedronka
isiulka napisał(a):

mrking napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Konkurs Jim Beam . Szukaj butelek Jim Beam z zawieszką!

Jak zdobyć nagrody?
Krok1. Kup 0,5l Jim Beam w sieci sklepów Biedronka i zachowaj paragon.
Krok 2. Wyślij SMS z odpowiedzią na pytanie:
"Z czym kojarzy Ci się "amerykańska legenda"?" na nr 4007* w terminie 28.10-17.11.2013 r.
Krok 3. Czekaj na wiadomość od nas! Jeśli Twoja odpowiedź okaże się najciekawsza otrzymasz jedną z wyjątkowych nagród!

Do zgarnięcia jest iPad, 10 x iPhone 4 oraz codziennie Jim Beam 0,7l. Szczegóły dostępne są na zawieszkach butelek Jim Beam w marketach Biedronka.
Regulamin jest dostępny w siedzibie organizatora: CEDC International Sp. zo.o., ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa


Czyli jeśli chcę przeczytać regulamin, to muszę jechać do Warszawy?? emotka emotka emotka



Nie, wystarczy napisać maila i wysyłają.



Isiulka, kochanie, czy Ty masz ten regulamin? Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5756700 Napisano: 17.10.2013 16:19:21 w Wkurza mnie...
Przesadzasz, jeśli ktoś nie wlepił 999 emotikonków to nie znaczy że się nie cieszy.

PS. Gratki adamadam!

sssylwiaaa napisał(a):

A mnie wkurza post w MDW typu "złota rybka" ...

Zero entuzjazmu ...
A może na zwycięzcy takie wygrane nie robią już wrażenia... ?
Jednakże GRATULUJĘ Adam emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5741552 Napisano: 23.09.2013 09:01:12 w Paragony
kupię paragon drogeria laboo - chcę zagrać Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5703326 Napisano: 20.07.2013 14:57:41 w Paragony
mam paragony amino
odkupie wygrany numer Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5656635 Napisano: 19.05.2013 21:23:10 w Inne mniejsze markety
asiatko napisał(a):

czy w Leclercu leci teraz jakiś konk na vanish?



jest vanish w intermarche
http://www.interm...a,specjalna,287.html Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5602958 Napisano: 05.03.2013 18:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dzwoniłam teraz do organizatora loterii sante , pani twierdzi, że nie wysyłali jeszcze do nikogo @ z informacją o wygranej.Mają na to 3 dni , była bardzo zdziwiona jak jej powiedziałam , ze siostra dostała takiego @ z informacją o wygranej 500 zł (siostra nie wygrała,chodziło mi o dziewczyny z forum),sprawdzi co i jak .Numer do nich 226985888 tam uzyskacie informacje



Czy już coś wiadomo? Były wyniki czy nie bo już całkiem zglupialem... Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5572332 Napisano: 02.02.2013 07:25:28 w Warka Piwo
polaanka12 napisał(a):

ale co tam się dzieje na tym fanpagu Warki- maskara żebrolajkowi konkursowicze bunt podnoszą- ciekawe kiedy zaproponują żeby przekształcić ten konkurs w konk na lajki



maskara to w l'orealu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5541351 Napisano: 05.01.2013 10:33:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

A jakie były/bedą nagrody w tym konkursie, ze takie prace zostały wysłane?




http://www.tigers...nkurs_rysunkowy.html Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5400191 Napisano: 12.10.2012 06:31:33 w Biedronka
marines27 napisał(a):

nie pamiętam gdzie to czytałem ale na konkurs biedronkowy jest atak pająkówtzn. Powstała liczna grupa osób z dużą ilością nr, które mają czynny udział w tej akcji. Łup sumują a potem dzielą między sobą. Mają kilkaset starterów.
Najlepszym rozwiązaniem byłby limit na ip. Wtedy szanse byłyby większe.



Tylko kilkaset? To leszcze
Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5390331 Napisano: 05.10.2012 05:08:24 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

bubulina napisał(a):

Dzisiaj już dwa razy dzwoni do mnie ktoś z zastrzeżonego numeru i słyszę coś takiego: proszę czekać będzie rozmowa czekam czekam i w kółko gadają to samo
co to jest? mieł ktoś tak?


kiedyś tak miałam to było:
- połączenie z mbankiem - dzwonili z jakąś ofertą
- połączenie z reklamą jakiejś loterii

ale u mnie częściej jest mbank - kiedyś zaparłam się i czekałam emotka



zadzwoń do mbanku na mlinię i poproś o wycofanie swojej zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanał telefoniczny emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5358423 Napisano: 10.09.2012 07:47:14 w Paragony
paragon vizir carrefour z 16 sierpnia odkupię albo wymienie na podwojny voucher do multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5341243 Napisano: 26.08.2012 08:57:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
argo napisał(a):

co do loteriady... w lotka gra cala Polska... miliony osob... niech kazdy jeden wysle swoj kod to pomyslcie jakie macie szanse na prawdopodobienstwo trafienia emotka ile nagrod jest dziennych ? 10 ? na zalozmy 500 000 zgłoszonych dziennie kodów ? emotka o nagrodach tygodnioowych juz nie wspominając emotka



Ze strony lotto:

Rekordowa Loteriada.
Mimo, że do zakończenia obecnej edycji Loteriady zostały jeszcze dwa tygodnie już wiemy, że jej tegoroczna odsłona pobiła wszelkie rekordy popularności. Do tej pory prawie milion Graczy zarejestrowało ponad 5,6 miliona zgłoszeń. Padł także rekord dziennej liczby zgłoszeń, który obecnie wynosi 238 000.

Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5340925 Napisano: 26.08.2012 04:17:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w zeszłym roku Golfa 6 wygrał moj dalszy szwagro-kuzyn emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

miketyson

#5326102 Napisano: 13.08.2012 07:10:42 w Inne mniejsze markety
Kup 2 produkty JOJO oraz 1 produkt NESQUIK lub SMARTIES, wyslij SMS i uzupelnij zdanie Gdy się szkolny dzień zaczyna...
Co tydzień autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy 2 laptopami Acer Aspire One oraz 25 zestawami szkolnymi.
Czas trwania promocji 13.08 - 16.09
Regulamin na jojo.pl i lidl.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#5317358 Napisano: 07.08.2012 11:11:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kretafka napisał(a):

leelee napisał(a):

kammaro to było ze zgłoszeń wysłanych przez www.


Pewnie Orange posłało swoich 16-stu wygranych i dlatego poszło osobno




czy to znaczy ze wszyscy z pilkoszału dostali info o nagrodzie?
Wyświetl w wątku >>
0 0