Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika miketyson

miketyson

#6657464 Napisano: 15.11.2019 10:33:13 w Udane wymiany - polecane nicki:)
misiaczek144,
Udana transakcja, polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

miketyson

#6655173 Napisano: 07.11.2019 16:32:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

reniii napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Te konkursy schodzą na psy yps przepraszam maskotki - kolejny konkurs który na dzień dobry mnie odrzuca:
https://www.e-kon...ur.html#.XcQld9Xdi_s

1500 maskotek Chestera.... Na co to komu???

Łał!!! Chestera teraz Cheetos nam dał. Jeszcze raz łał!! emotka

No ale jak mają nie schodzić? Skoro ludzie ale rzucają na te fantastyczne nagrody?  emotka teraz Chester niedawno milka itp itd

Zamiast szyć takie barachło to lepiej już jakieś małe kocyki by dali, to by do schroniska dla zwierząt człowiek oddał i przynajmniej psy by się cieszyły i mówię to poważnie, bo u nas jest taka zbiórka karmy i koców.

Miałam kiedyś szynszyla, dość samotny był, dlatego kupowałam mu pluszowych towarzyszy w celu ykhm towarzyskim. Nie pytajcie o szczegóły. To jedyny cel tych kurzozbieraczy. 


Mało maskotek? To Coca-Cola dołoży pod choinkę trochę polarnych misiów XXL.
Proszę, nie grajcie o to, nie wpisujcie do bazy. Nie będzie zainteresowania to nie będzie takich nagród.
P.S. Dziś rano narzekali w radiu że nie radzimy sobie z problemem śmieci....
Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6654712 Napisano: 06.11.2019 12:02:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzysieq napisał(a):

Ktoś widział zwycięzców w konkursie Salomon!? Przecież to kpina... człowiek kupuje odzież za ponad 500zł pisze coś ciekawego a wygrywa, ktoś kto napisał 2-3 słowa!? Żenadaaa

Nie chodzi o ilość tylko o jakość Wyświetl w wątku >>
2 patyk, onmyown 0

miketyson

#6646156 Napisano: 06.10.2019 19:59:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

superloser napisał(a):

ivanotta napisał(a):



Loteria ferrero u nas wydaje się bardzo atrakcyjna ze względu na ilość nagród i ich jakość, ale zobaczcie na loterię ferrero która teraz równolegle odbywa się w Niemczech. Coś nie pasuje? Widać tutaj dużą różnicę w wartości nagród. Kolejny raz..   emotka

Zacznij od stawki godzinowej  emotka

już kiedyś było tu kilka podobnych przykładów... swoją drogą, ciekawe, czy tam również jest tyle grających osób, czy może istnieje forum konkursowe, podobne do naszego? może osoby mieszkające blisko granic, mogłyby również grać, bo miałyby okazję czasem zrobić jakieś zakupy. Już widzę te zdziwienie Niemców, że połowa laureatów to Polacy emotka

i potem przyjedzie taka albo taki na święta z Niemiec do Polski nową BMW i8 i wszystkim laczki spadną emotka Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6638217 Napisano: 10.09.2019 10:44:12 w Paragony na trwające konkursy
kupię Wedel ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

miketyson

#6629978 Napisano: 14.08.2019 09:14:02 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mia128,
Dziękuję za super transakcję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#6623315 Napisano: 24.07.2019 14:33:35 w Visa Konkursy
Vivacia napisał(a):

bonitta napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Jest nowa loteria Visy, więc odświeżam wątek emotka
Przy okazji problemy, bo sporo osób pisze, że dostało masę pustych maili od Visy. I to najprawdopodobniej dostaje się je, gdy brało się udział w poprzedniej loterii a nie tej.
Profil FB Visy ukrywa wszelkie komentarze związane z tematem, co mnie osobiście bardzo drażni emotka
Ktoś pisal bezpośrednio do agencji, pytać, co im się tam powaliło? emotka

W mailu była informacja o loterii. Dostali to wszyscy którzy brali udział w ich ostatnich konkursach. Wyników wczorajszego losowania jeszcze nie było. Takie info dostałam z agencji.

Mail z informacją o loterii owszem, był, wczoraj wieczorem.
Plus cała masa pustych dzisiaj rano emotka
Więc agencja chyba sama nie wie, co wysyła albo że jakiś błąd im się wkradł emotka

Agencja doskonale wie, ale nie puści pary z gęby, bo gdy stracą takiego klienta jak Visa to mogą od razu iść do pośredniaka emotka Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6621705 Napisano: 19.07.2019 09:23:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
voucher eventim z payback (kurier UPS) Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#6616306 Napisano: 03.07.2019 18:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dipi9 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ja mam pytanie odnośnie konkursu "wyjedź na Audioriver z Burn". dziś były wyniki, mam paragon z burnem, ale nadal mam wątpliwości, jakie to są te regulaminowe "sklepy oznaczone promocją"? ktoś coś wie? bo w regulaminie nie było żadnej listy...


Shell i Carrefour. Zajrzyj na FB Burna.

Kur zapiał, nie miałem pojęcia, że tylko Shell i Carrefour emotka
Na szczęście mam paragon z C4 bo zawieszka w sklepie mi przypomniała o konkursie, jednak w regulaminie powinni o tym napisać. Mam nadzieję, że nikt nie straci nagrody z tego powodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#6616304 Napisano: 03.07.2019 18:25:03 w moje dzisiejsze wygrane :)

miketyson

miketyson

#6577987 Napisano: 06.03.2019 23:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z regulaminu Loterii Arrighi:
4.1. Do wygrania w Loterii przewidziane są łącznie 4 (słownie: cztery) nagrody
Faktycznie coraz większa bieda w konkursach... Wyświetl w wątku >>
2 mia, joan 0

miketyson

#6573690 Napisano: 21.02.2019 14:41:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kasa od KASI na koncie Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6568531 Napisano: 03.02.2019 18:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

soulfly napisał(a):

soulfly napisał(a):

[quote=[quote=



marzanna]

misiamarysia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

anetka129 napisał(a):

A fairy c4 jest limit znaków mi regulamin się nie otwiera

było 200 znaków i on był do wczoraj

Chyba do dzisiaj?

do 2.02. nawet zniknął już ze strony c4

Zmyliła mnie data w bazie (tam jest napisane, że do 03.02)

Dokładnie, według bazy kończy się dzisiaj!!! Dlaczego osoba zgłaszająca konkurs wprowadza w błąd??? Celowo???

Oczywiście, że celowo. Najwięcej osób zgłasza udział w konkursie właśnie ostatniego dnia. Dlatego pewne osoby w taki sposób starają się eliminować konkurencję. Co nie przeszkadza im skamleć do innych o pomoc i podpowiedzi w innych konkach.

marzanna]
misiamarysia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

anetka129 napisał(a):

A fairy c4 jest limit znaków mi regulamin się nie otwiera

było 200 znaków i on był do wczoraj

Chyba do dzisiaj?

do 2.02. nawet zniknął już ze strony c4

Zmyliła mnie data w bazie (tam jest napisane, że do 03.02)

Dokładnie, według bazy kończy się dzisiaj!!! Dlaczego osoba zgłaszająca konkurs wprowadza w błąd??? Celowo???

Oczywiście, że celowo. Najwięcej osób zgłasza udział w konkursie właśnie ostatniego dnia. Dlatego pewne osoby w taki sposób starają się eliminować konkurencję. Co nie przeszkadza im skamleć do innych o pomoc i podpowiedzi w innych konkach.





Po co snuć teorie spiskowe,jak można czytać regulamin i nie mieć pretensji do kogoś,to chyba logiczne.

Oczywiście, że masz rację i właśnie dlatego, że przeczytałam regulamin, wiem, że już po zawodach, bo wedlug informacji na "naszej" stronie, czyli w bazie, konkurs kończy się dzisiaj. A skoro mamy swoją bazę, to chyba nie po to, żeby wpisywać tam, co dusza zapragnie, bo nie po to się staramy, wyszukujemy i wstawiamy konkursy, pomagamy sobie nawzajem, żeby potem nie wierzyć w żaden zapis. Oczywiście, mógł to być błąd / przeoczenie osoby, która ten konkurs zgłosiła, ale nie zdarzył się pierwszy raz. Jeśli nie napiszemy o tym, to inni będą wstawiać cokolwiek, żeby tylko "odhaczyć", a chyba nie po to jest to forum i ta strona. Może po tej dyskusji każdy dwa razy sprawdzi terminy, zanim coś zgłosi, żeby nie mieć choćby złej opinii wśród nas samych i poczucie, że jest się w porządku do reszty grupy, bo jednak jakąś społeczność tu tworzymy, każdy z własnej woli.


Wg mnie skoro proces jest dwuetapowy - najpierw forumowicz zgłasza konkurs a później admin wpisuje go do bazy - to błędy powinny się zdarzać bardzo rzadko. 
pionas - czy admin wpisuje wszystko do bazy wszystko to co forumowicz wpisze w formularzu metodą kopiuj/wklej czy jest na tym etapie jakaś weryfikacja danych? Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6567475 Napisano: 31.01.2019 09:31:54 w Kupię...
kody do multikina lub cinema city kupię Wyświetl w wątku >>
0 0

miketyson

#6563824 Napisano: 15.01.2019 13:09:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wrzucam tu bo mi dostęp do zapowiedzi wycięło:
http://www.portal...wygrania,167009.html
  Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6560596 Napisano: 03.01.2019 11:53:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Haha, pierwsza pozycja na liście "Moje wygrane w 2019": 50 plnów z Develey emotka Wyświetl w wątku >>

miketyson

#6557694 Napisano: 18.12.2018 14:43:38 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mia,
Również polecam, dziękuję za rekomendację Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

miketyson

#6554976 Napisano: 09.12.2018 18:01:43 w Kupię...
kartę / bon na paliwo - info pw Wyświetl w wątku >>
0 0