Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#6653771 Napisano: 03.11.2019 13:12:34 w Pomoc potrzebującym!
Ja wiem, że najwięcej pomagają Ci co się nie udzielają publicznie.. i myślę.że tym razem też się ktoś taki znajdzie! emotka
wielkie serducho dla Was emotka  Dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#6653653 Napisano: 02.11.2019 18:16:19 w Pomoc potrzebującym!
Kochani! emotka
Nie było mnie tu baaardzo długo! Niestety życie i sprawy osobiste nie pozwalały na te przyjemności jakimi były e-konkursy. Wyleciałam z rytmu.
Widzę, że dużo się pozmieniało, powoli zacznę się uczyć na nowo, ale... dziś przychodzę do Was z prośbą! Wielką prośbą! Szukamy pomocy wszędzie, dla małego Kacperka, dzielnego wojownika! Potrzebuje najdroższego lekarstwa żeby żyć, jest to największa zbiórka w Polsce. Zbieramy 8 milionów zł!!!
Kacperek pochodzi z mojej miejscowości, stworzyliśmy silną grupę dla niego, mamy licytacje, skarbonkę i siepomaga.pl.
Poniżej wkleję linki, jeśli ktoś mógłby wesprzeć nawet złotówką, czy mógłby coś zalicytować, wystawić na licytację lub tylko udostępnić to bardzo dziękuję!

Zapoznajcie się z grupą i regulaminem licytacji, może akurat ktoś coś będzie mógł wesprzeć:
https://www.facebook.com/groups/351810622031762/?fref=nf

A tu zbiórka na siepomaga.pl:
siepomaga - ratujemy Kacpra

siepomaga skarbonka TYLKO 2 ZŁ 

Dziękuję Wam za każde udostępnienie i pomoc!
swibek emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

swibek

#5870644 Napisano: 05.06.2014 00:34:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

swibek napisał(a):

Może niech pionas zlikwiduje w edycji profilu przycisk USUŃ KONTO. Tak będzie bezpieczniej, a jeśli ktoś naprawdę będzie chcial usunąc konto to napisze do admina i on to sam usunie. Ja sama kilka razy zawisłam nad przyciskiem i o mały włos bym nie wyleciała w kosmos. emotka



o to chodzi, ze wiele osób pytało o możliwość samodzielnego usunięcia konta, dlatego to jest



Hmm.. pytać o coś a korzystać z tego to wielka przepaść.. Zazwyczaj pytają Ci co wogóle nie korzystają! emotka logiczne, że osoba poważna, nie chowająca głowy w piasek konta nie skasuje. A kto je będzie kasował? ktoś kto będzie chciał się "oczyścić" i zacząć wszystko "od nowa". Ci co najwięcej rozrabiają mogą najczęsciej kasować, znikac i pojawiać się pod nowym nickiem i dalej siać zamęt. Uważam, że jakby admin miał kontrolę nad kasowaniem konta, jeśli ktoś poprosi to nie byłoby takich cudów, ze ktoś się nagle obraża i "idzie sobie i nigdy nie wraca". Wraca tylko jego duch... emotka juz takie przypadki były.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5870639 Napisano: 05.06.2014 00:06:41 w Wkurza mnie...
Może niech pionas zlikwiduje w edycji profilu przycisk USUŃ KONTO. Tak będzie bezpieczniej, a jeśli ktoś naprawdę będzie chcial usunąc konto to napisze do admina i on to sam usunie. Ja sama kilka razy zawisłam nad przyciskiem i o mały włos bym nie wyleciała w kosmos. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5870096 Napisano: 03.06.2014 22:26:25 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

młoda mojej znajomej niedawno zadzwoniła po policje, bo matka nie chce jej puścić po 22 na imprezkę

i policja przyjechała bronić pokrzywdzonego dziecka

a smarkula ma chyba 12 czy 13 lat



I powiedziała w zgłoszeniu, że mama nie chce jej na imprezę puścić? I policja przyjechała? Coś mi się wydaje, że albo smarkula naściemniała, że krzywda jej się dzieje (po złości), albo sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Wyobraź sobie, dzwoni do Ciebie gówniara i mówi, że mama nie chce jej na tańce puścić na noc? Jako policjant przyjeżdżasz? Czy każesz małej spier....? emotka


Wtdaje mi się, że to zalezy na kogo trafisz, ale policjant nie zbagatelizuje sprawy, najwyzej upomni dziecko czy matkę i obczai teren czy mają równo pod kopułą.. przynajmniej u mnie tak jest. Dzielnicowy też ma ciekawe przypadki. emotka Potem by mu zarzucili, ze nie przyjechał na wezwanie a sytuacja mogła być o wiele bardziej dramatyczna niż zgłoszenie. I nie wiem czy nie nagrywają tych zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5869934 Napisano: 03.06.2014 18:02:54 w SZUKAM....
teodozja napisał(a):

Mam takie pytanie nie związane z konkursami. Może ktoś doradzi. W małym pokoju mam biurko już takie nie pierwszej nowości, chciałam go nakryć materiałem tak jak na stół( taki sam materiał jak na zasłony)żeby całe biurko było zakryte. Na górę chciałam położyć podkładkę przezroczystą plastikowa na biurko pod laptopa. Czy tak można, czy lapek się nie przegrzeje na materiale?

dobrze, żeby lapek miał jak "oddychać", może kup sobie podstawkę chłodzącą? z wentylatorkiem emotka nie musi być cały czas włączona ale w razie przegrzewania sprawdza się idealnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5869764 Napisano: 03.06.2014 13:29:26 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza niechcica! Poza tym jestem poza domem a myśli uciekają do tego co powinnam zrobić w domu i ile się rzeczy i spraw odłoży przez 2 tygodnie. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5869750 Napisano: 03.06.2014 13:18:14 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

swibek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się, bo przed chwilą dzwoniła pani z konkursu Lirene Intermarche z info,że numer telefonu, który podarowałam komuś jako zwycięski z kosmetykami nie widnieje w bazie mimo że na pewno dostałam na niego smsa o wygranej emotka emotka Czy miał też ktoś taką sytuację emotka Dobrze,że chociaż osoba, z którą zrobiłam wymianę-zwycięski numer w zamian za paragon dla mnie,jest na liście emotka



emotka i tak to z tymi wymiankami jest...


od 8 lat gram w konkursy i wierz mi,pierwszy raz mi się zdarzyło,aby podać komuś numer,który nie widnieje w bazie jako zwycięski.Dostałam smsy tylko na 3 numery w sumie,ech.



Kasia emotka a ja myślałam, że AŻ na 3 telefony. No kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Może uda Ci się to jakoś rozwiązać czy odkręcić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5869737 Napisano: 03.06.2014 13:06:48 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się, bo przed chwilą dzwoniła pani z konkursu Lirene Intermarche z info,że numer telefonu, który podarowałam komuś jako zwycięski z kosmetykami nie widnieje w bazie mimo że na pewno dostałam na niego smsa o wygranej emotka emotka Czy miał też ktoś taką sytuację emotka Dobrze,że chociaż osoba, z którą zrobiłam wymianę-zwycięski numer w zamian za paragon dla mnie,jest na liście emotka



emotka i tak to z tymi wymiankami jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5869541 Napisano: 03.06.2014 01:11:02 w Żegnamy zmarłych
Alu.. wyrazy współczucia emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

swibek

#5867427 Napisano: 28.05.2014 19:39:42 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

Cały ten tydzień ***jowy na maksa emotka
Najpierw kolanko pod zlewem się zerwało, później lodówka przestała się domykać, dzisiaj przez szparę pod oknem zaczęły wchodzić mrówki.. wwwwrrrrr. zacznę chyba gryźć. emotka emotka

na mrówki słoiczek z miodem na dnie-będą sobie tam wchodziły emotka i po mrówkach ...)



emotka nie polecam.. ściągniesz mrówki z całej okolicy i słoiczków braknie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5866783 Napisano: 27.05.2014 11:20:13 w Wkurza mnie...
iskierka napisał(a):

Wczoraj kupiłam mamie krem Garniera Essentials Hydration
Czy te kremy oryginalnie nie mają złotka zabezpieczającego? Przy tym nie było złotka ,był włożony do opakowania denkiem do góry i mi się wydaje że nie jest pełny (na jednym blogu widziałam foto już odkręconego i wydawało mi sie że jest pod brzegi nalany -chyba że po prostu takie ujęcie wyszło) emotka a może jestem tylko przewrażliwiona ... emotka



hmmm nie znam się na tym ale z logicznego punktu widzenia jak krem jest denkiem do góry to po odwróceniu i odkręceniu zawartośc będzie po same brzegi.. o ile krem gęsty emotka widocznie zdjęcie było robione tak by sprawiało dobre wrażenie, wiadomo reklama dźwignią handlu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5854359 Napisano: 25.04.2014 12:23:58 w Wkurza mnie...
emotka nosz.. a ja naiwna na jedno gram. Chyba założe 5 blogów i kupię 5 rybek, chomika i kopiec mrówek! emotka Zapomniałam, że mama tez ma konto.. ale mchem porośnięte, zagląda tam raz na miesiąc..

Wkurza mnie ból gnatów. Człek chce pogodę wykorzstać, zdązyć przed deszczem, obrobić ogród (czyt. wyciąć drzewa, skosić, przekopać grządki, zasadzić kwiatki) a teraz doopa się odzywa i skurcze gdzie się da. Nawet przed porodem tak nie miałam.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5847462 Napisano: 08.04.2014 22:14:16 w Wkurza mnie...
Ooo, a mnie wkurza, że avataray nie skaczą, nie fruwają i nie kręcą tyłkiem emotka oraz brak kolorowych stopek!! emotka Czy wrócą kiedyś stare dobre czasy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5847456 Napisano: 08.04.2014 22:06:06 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

dolly napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Że za przeproszeniem cenzura i nie tylko mi rośnie i zmaleć za Chiny nie moze ....

I wkurza mnie ze nie mam weny... Tylko konkursów a mi żadne rymy sie nie układają w całość....

I ze dzis tak duszno...

W ogóle kwiecień mnie wkurza, wszystko sie pokićkało w nim....



To mężczyźni też mają takie jazdy??? emotka




Oj mają mają, zwłaszcza jak waga powinna wskazywać ok. 10-15 kg mniej emotka a kurcze jak widzę ciasteczko to sie powstrzymać nie moge, to juz chyba jest jakiś nałóg.... Który trzeba leczyć.



i ciasteczko tak Cię wkurza?? emotka słodkie ciasteczko? no wiesz.. to przerzuć się na babeczki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5847454 Napisano: 08.04.2014 22:04:15 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

na tlenie można blokować domenę lub nadawcę. Na wp jest wybiórczo i max 100 pozycji.

Wolę tlen... tam też jest adres antyspamowy, na wp nie widziałam. No i można tam taniej wyłączyć reklamy emotka za 11 zł na ROK emotka emotka


Ja sobie wykupiłam za niecałe chyba 14 zł konto premium na interii (bo tam miałam podstawowy adres co pół świata go zna) i ani jednej reklamy nie dostaję. Nic a nic! emotka luzik emotka niedość, że pojemnośc skrzynki i załącznika większa, miejsce na serwerze jakies tam jest, stronka www i jakies bajery o których nawet nie wiem (bo i po co?) emotka jest git! Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5843097 Napisano: 29.03.2014 09:22:30 w Wkurza mnie...
ankasss napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

moje zęby mnie wkurzają. miałam kanałowe, ze trzy wymiany pożółkłych plomb, nadbudowany, po czym dziś się dowiaduję, że jest nieszczelność, ubytek, czy coś i teraz tylko koronka go może uratować-2 tysi emotka a najgorsze że nie wiem ile czasu mam na uzbieranie, bo może w ciągu roku się rozlecieć, a może w ciągu dziesięciu. uch emotka


może warto poszukać jakiegoś innego dentysty. Koleżanka robiła koronę w klinice dentystycznej w centrum Krakowa i płaciła około 2000 zł ja zrobiłam u babki, która miała prywatny gabinet w domu w małej miejscowości i zapłaciłam 400 zł za koronę, a póki co jestem bardzo zadowolona



A i w Krakowie w okolicach centrum można za 400- 600 zł zrobić. Za 2 tys to jakaś złota chyba! emotka

Ja ostatnio robiłam 2 kanałowe, usuwałam 2 korzenie, 1 koronka, do tego kosmetyka czyszcząca i dałam ok 1,5 tys. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5843020 Napisano: 28.03.2014 21:25:52 w Pomocy!!!!
henryczka62 napisał(a):

tak, chodziło mi o kolaż. Dziękuję antylopia



jak byś miała nadal problem z tym to skrobnij na PW. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5842007 Napisano: 26.03.2014 16:47:01 w Wkurza mnie...
emotka jak dobrze być blondynką! emotka siwizny nie znać wcale.. emotka ale wypadać wypadają, a jak nerwa dostanę to garściami sama wyrywam!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5840167 Napisano: 20.03.2014 22:05:34 w WC - rozmowy o wszystkim
mirai napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

mirai napisał(a):

No właśnie nie mam tam konta, a pocztę muszę odczytać, bo jest to poczta na informacje ze szkoły do której chodzę.



ale jeżeli jest to informacja do Ciebie, odczytasz ja ze swojego konta na jakimkolwiek portalu

oczywiście z konta podanego w szkole

w przypadku kont szkolnych lub klasowych musisz znać:
login i hasło
logujesz się wtedy jak na swoim koncie i sprawdzasz co trzeba


Tak, to jest szkolne konto tylko do odczytywania informacji, więc pozostaje mi założyć konto gmail. Dzięki emotka



Jeśli to jest konto szkolne to musicie mieć podany login i hasło na które możecie się zalogować na poczcie Gmail. Dowiedz się najlepiej w szkole jak to sprawdzić, na forum ciężko Ci doradzić bo nie wiemy jaka jest sytuacja. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0