Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#4851283 Napisano: 24.11.2011 03:03:33 w Pomocy!!!!
katzki napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi.
Mam jeszcze trochę czasu na ewentualne reklamacje;)
Nawet jeżeli powysyłacie swoje adresy to nic to nie da.

I jeszcze jedno pytanko: O co chodzi z tym Aleksandrowem?? Bo w innym poście też pytali czy ja z Aleksandrowa Łódzkiego:P

Dodam, że nie uczestniczę w konkursach nałogowo, po prostu trafiłem na ten konkurs przez mój zawód.
Jedyne co kiedyś wygrałem to kilka złotówek w zdrapce lotto i koszulke z gorzkiej żołądkowej ale to przez sentyment do rudej!

Pozdrawiam i będę czekał na rozwój zdarzeń!



..również pozdrawiamy.. emotka a następnym razem jak chcesz pomocy to też coś od siebie daj.. nie tylko proś ale i podziel się sam.. już nie jedna osoba prosiła abys powiedział co to za konek.. nie uważasz, że miło by było coś odpisać? a nie tylko czekać na rozwój zdarzeń?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4849948 Napisano: 23.11.2011 11:34:19 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

a sie wkurzylem na siebie i na konkurs,w ktorym trzeba bylo kupic wino i napisac za co wnznioslbym toast bedac w Australii emotka

oczywiscie widzac ze konkurs konczy sie za pare godzin, przeczytalem regulamin bardzo pobieznie, polecialem kupic winko, nastepnie wymyslilem i wyslalem wypowiedz ... wyrobilem sie przed polnoca. no i Z NUDOW PRZECZYTALEM w koncu regulamin, a tam ... pisze ze wybiora 10 najlepszych wypowiedzi i beda dzwonic do 10 osob i casting robic na zwyciezce, osoba musi byc rozrywkowa i znac angielski ;/

POSTANAWIAM CZYTAC REGULAMINY DOKLADNIE emotka


emotka to w czym problem? czego Ci brakuje? emotka angielski znasz przecie.. (hał-ar-ju?) a resztę (czyt. rozrywkowość i inne ważne takie tam) się pożyczy i dokupi.. będzie git! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4849868 Napisano: 23.11.2011 10:38:27 w Pomocy!!!!
l0ginka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

4 przy 5 tysiakach


a mariolkal ma 13116 postów i tylko 4 stópki


Mariolce się płyta zacięła.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4849863 Napisano: 23.11.2011 10:37:09 w Pomocy!!!!
emotka albo przy 4500.. bo ja nigdy 5 tys nie miałam a 4 stopki owszem.. zabrali mi jedną i kurde kuleje.. ale moze i teraz podnieśli próg i trza przeskoczyć 6 tys.. emotka heheee.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4849845 Napisano: 23.11.2011 10:27:10 w Pomocy!!!!
pewnastudentka napisał(a):

79magda napisał(a):

pewnastudentka napisał(a):


A ja mam pytanie do wszystkich lepiej zorientowanych - co oznaczają te stópki przy nickach i od czego są zależne? od ilości napisanych wiadomości, zgłoszonych konursów czy jeszcze czego? emotka



Stopki oznaczają ilość postów na forum, ich ilość zmienia się po różnych, określonych liczbach owych postów. To, ile kto zgłosił do bazy konkursów, możesz sprawdzić, wpisując jego nick w okienko szukam w prawym górnym rogu.



Ale to chyba tak nie działa - są osoby które mają mniej więcej zbliżoną liczbę postów i inną ilość stópek; są osoby, które mają mniej postów, a więcej stópek niż inny użytkownik z większą ilością postów... próbowałam jakoś logicznie to uporządkować, np. 1 stópka = 500 postów, albo 1 stópka = 1000 postów, ale za każdym razem obliczenia się nie zgadzają, a nigdzie nie mogę znaleźć wątku/regulaminu, który by to obaśniał...


są pewne progi stopkowe.. trza mieć 1000, potem chyba 2,5 tys, potem 4 tys, 6 tys.. chyba jakoś tak było.. a jeśli chodzi chodzi o to ile kto dodał do bazy to ten sposób nie jest do końca wiarygodny bo po upływie określonego czasu konki z bazy znikają więc i owa informacja znika z konkiem.. ale z ostatnich miesięcy są napewno w miare bieżące statystyki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4849339 Napisano: 23.11.2011 06:55:22 w Wkurza mnie...
andziakadula napisał(a):

bocin napisał(a):

vilemo napisał(a):

bocin napisał(a):

Wkurza mnie facebook!
Pokazuje mi na tablicy tylko te posty, które mu się podoba, kiedy ja chciałby wszystkie, co by mieć zawsze na widoku informacje o nowych konkursach, bądź wynikach! emotka


przepraszam za post po poście, pod zmianą statusu masz sortuj według i zmień z najpierw wyróżnione na najpierw ostatnie emotka


Właśnie tak mam. Chodzi o to, że dostaję tylko część wpisów, jakie lubiane przeze mnie strony umieszczają na swoich tablicach. emotka


dokładnie mam to samo tak mnie to wkurza emotka emotka może ktoś wie jak to zrobić próbowałam w ustawieniach konta i nic emotka


a może pod wpisami na stronie głównej, na samym dole, na niebieskim pasku tak po prawej jest EDYTUJ OPCJE.. i może tam sprawdź ustawienia.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4817993 Napisano: 08.11.2011 04:13:31 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

po prostu jestem cudowna emotka
wysłałam sms na konkurs Kucharka - i wpisałam 7055 - przyszła zwrotka , a jakże z.. przyjaznej słodyczy - to dopiero oryginalną nazwę dla ciastka wymysliłam ...kucharek emotka emotka emotka


a ja bym się nie zdziwiła jakbyś wygrała.. emotka powodzenia życzę!! emotka widocznie tak miało być!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4812561 Napisano: 06.11.2011 03:26:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
pawel1615 napisał(a):

anava napisał(a):

wczoraj o 19.25 na świecie pojawił się mój Antoś

3600 g, 59 cm

cudeńko i największa moja wygrana emotka emotka



Konkurs był w bazie? bo nie widzę emotka emotka emotka

Gratulacje emotka


był, był w bazie.. emotka przegapiłeś?? no szkoda!! emotka

anava - duuuużo zdróweczka dla Was!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4808607 Napisano: 04.11.2011 05:31:36 w Segregacja konkursów.
niski44 napisał(a):

Denerwują mnie konkursy gdzie trzeba zostać fanem na facebooku. Na stronie przy danym konkursie powinna byc jakas ikonka zeby bylo wiadomo, ze aby wziac udzial w konkursie trzeba polubic strone.
Strasznie przyśpieszyłoby odrzucanie niechcianych konkursów.
Nie wiem jak inni, ale mnie by sie to przydalo.


z reguły konkursy na FB wymagają polubienia strony, przecież chodzi o zyskanie sobie jak największej liczby fanów a konkurs ma być zachętą.. emotka tak, że jak widzisz konek na FB to na 99% trza zostać fanem.. emotka noo ewentualnie po zakończeniu konku zawsze mozna się odfanić.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4806772 Napisano: 03.11.2011 10:49:37 w Wkurza mnie...
sylwika76 napisał(a):

no tak to czytałam - ale nigdzie nie widzę żebym coś nie na temat pisała w wątku dziś dotarła nagroda
dlatego jest to dla mnie nie jasne


bo admin już skasował.. skrobnij do zdolnej bestyji.. ona Ci pomoże.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4806751 Napisano: 03.11.2011 10:35:38 w Wkurza mnie...
sylwika76 napisał(a):

a mnie wkurza, że dostałam karnika a nie rozumie co zrobiłam źle emotka


emotka kochana.. szybciutko dodasz 10 konków do bazy i nikt nawet nie zauważy, że jakiś karniak był.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4783746 Napisano: 25.10.2011 04:08:46 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

goralecka napisał(a):

hittmanka napisał(a):

goralecka napisał(a):

czy ktoś ma pomysł gdzie i w jakim sklepie w Warszawie mogłabym dostać neutralizator zapachów?np. taki http://www.bazare...izator-zapachow.html (lub jakiś inny którym można byłoby popsikać np. stare ubrania)
chodzi mi o sklepy stacjonarne lub internetowe z odbiorem osobistym. Szukam szukam i nic emotka


http://allegro.pl...xt&change_view=1

to są wyniki z warszawy z odbiorem osobistym... zauważyłam, że najszybciej kupisz to w sklepie zoologicznym emotka


te padle gryzonie mnie jakoś odstraszają emotka bo szukalam czegos raczej np. do zabijania dymu z papierosow ale jesli nie znajde nic innego to skorzystam na pewno z tego linka. Dziekuje emotka


http://allegro.pl...ego-i1843127102.html no to to ...


ja korzystam z neutralizatorów i zapachów z serii Pachnąca Szafa.. one są dostępne w necie i np w Rossmanie.. emotka polecam..
http://merlin.pl/...GbhKwCFUMKfAod_EJSJQ Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4774130 Napisano: 21.10.2011 08:19:06 w PODZIĘKOWANIA
ziolko napisał(a):

swibek - jesteś WIELKA - dziękuję za pomoc, duchową i materialną

emotka emotka emotka emotka


emotka yyy wielka?? przecie odszczupliłam się.. emotka pomoc była malutka.. ważne, że efekt jest! emotka no to zdrówko kochana!!! za satysfakcję i sukces!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4746002 Napisano: 11.10.2011 10:04:45 w Pomocy!!!!
emotka a ja szukam osóbek dobrych i złych też.. które mają konto na familie.pl emotka yyy tenn nooo.. wiadomo po co szukam.. coby charytatywnie bądź za uśmiech czy drobny klik albo kliczek wspomogły nas głosikiem.. konek jeszcze 3 dni a ja w porywach wiatru wpadam na forum.. proszę o PW w celu uzgodnienia rewanżu, zapłaty, opłaty i wszelakiej wymiany tego i owego!!
emotka info w stopie!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4745014 Napisano: 10.10.2011 08:31:28 w Dziś cieszę się z.....
emotka .. że mnie tramwaj nie przejechał.. emotka no nie zauważył słonia po metamorfozie i prawie zrobił mi z pupci garażyk!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4644568 Napisano: 01.09.2011 09:54:35 w PODZIĘKOWANIA
is77 napisał(a):

dziękuję pewnej ekipie za wytrwałość - wbrew wszelkim przeszkodom emotka emotka emotka emotka


chyba o tym samym pomyślałam.. i pomimo tego, że byłam (i dalej jestem) nie w temacie to bardzo dziękuję tym co mieli dobre chęci i serduszko by mi pomóc!! emotka jesteście kochani! dzięki!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4623958 Napisano: 21.08.2011 08:46:02 w PODZIĘKOWANIA
emotka spóźnione ale wieeeelgachne podziękowania dla bmaciejki za cudowne serducho! emotka Basiu! Nie wiem jak się odwdzięczyć.. Ty zawsze o mnie pomyślisz.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4621246 Napisano: 19.08.2011 10:31:26 w Pomocy!!!!
szunia napisał(a):

szaloncia2 napisał(a):

Mam nadzieje, że nie poniose przykrych konsekwencji z powodu tego postu...zostałam poproszona przez znajomego

Kochani!!! Bardzo pilna sprawa!!! Mateusz Bajzel Budny BARDZO potrzebuje krwi. Najlepiej A Rh+ Oddając krew podaj dane: dla MATEUSZA BUDNEGO. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof.Gibińskiego, ul. Medyków 14, 40-752 KATOWICE. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Mateusz miał wypadek w drodze na koncert. Dzięki za wszelką pomoc! Kto może, niech podaje dalej!


Niestety, ten chłopak zmarł emotka
http://gorzow.rad...sz-zmarl-w-szpitalu/


emotka taki młody chłopak.. życie przed nim było.. przykre.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4617340 Napisano: 17.08.2011 10:05:54 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Kurde, laptop mi znów szwankuje... Wyłącza się co kilkanaście minut bez podania przyczyny... Co ja biedna zrobię bez niego ??? Nadmieniam, ze nie jestem kumata w tych sprawach... Pomocy !!! emotka



Ja to mam pecha... Przed chwilą zalałam klawiaturę i ekran... Soczek mi wypieprzył z butelki... Jakimś cudem synuś mi włączył, ale nie wiem na jak długo... Cała klawiatura się lepi... emotka




Suszyłam klawiaturę przez prawie całą dobę i dooopa... Dzisiaj lecę na pożyczonej... A co będzie jutro??? Czy jest jakiś sposób na osuszenie klawiaturki coby zadziałała ? emotka


hmm.. może pozdejmować klawisze i patyczkiem kosmetycznym dobrze styki powycierać.. Mariolka, nie pij tyle (soczków) przed kompem!! emotka nie mam pomysła.. jak moja klawka nie działała to wypstrykałam jej klawisze, szorowałam na sucho szczoteczką.. dmuchałam z kurzu, okruszków emotka i innych kudlastych śmietków.. przecierałam styki i pomogło troche.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4613911 Napisano: 16.08.2011 12:34:30 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

cudaczkowi chodziło, pewnie nie o kawę, tylko o fakt podprowadzenia jej emotka
ale to, że napisała, że sekretarka powinna pić gorszą, to przesada moim zdaniem.


na to wychodzi, że sprzątaczka powinna pić kawę parzoną z fusów, które zostały po kawie sekretarki.. też lavazza już z drugiego przemiału.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0