Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#5779303 Napisano: 25.11.2013 11:45:10 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

ziolko napisał(a):

karolkas - masz nieaktualne informacje dotyczące tzw. "vipów" emotka

to teraz ile trzeba mieć na koncie, żeby zostać VIPem emotka


"na koncie" trzeba mieć przede wszystkim POPARCIE ze strony przyjmujących emotka Nie ma to, tamto. Nikt na krzywy emotka nie wejdzie. emotka Łatwiej chyba jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż grzesznikowi forumowemu wejść do królestwa konkursowego emotka


a i lepiej żeby konto było bez debetów.. emotka no i co racja to racja emotka z moim emotka to nawet nie ma co liczyć na poranną kawę i ciacho.. samemu trza se zrobić.. emotka ot taki przywilej.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5779298 Napisano: 25.11.2013 11:39:14 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

ziolko napisał(a):

karolkas - masz nieaktualne informacje dotyczące tzw. "vipów" emotka



to teraz ile trzeba mieć na koncie, żeby zostać VIPem emotka


grubo ponad 800 emotka
a tak poważnie Pionas się stara żeby wszyscy byli (ulubionym słówkiem forumowiczów) VIPami i dodawali TYLKO po 3 konkursy.. a tu tyle szumu.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5778990 Napisano: 24.11.2013 19:54:02 w Wkurza mnie...
Ronja napisał(a):

siatka napisał(a):

dlaczego widnieje że dodałam dwa konkursy a jak wejdę w 2 to wyświetlają mi 3



Dlaczego dodawane są do bazy tak wolno - trochę to wkurza jak się już wysłało tych kilka i nadal 0 - no albo albo - jak się wymaga od innych to przede wszystkim od siebie e-konkursy emotka


Admin też ma swoje życie i nie siedzi 24 na dobę, poza tym może konkurs dodał wcześniej ktoś inny, a może konkurs jest dodany tylko licznik nie zaaktualizowany.. cierpliwości.. nie jesteś sam/a i każdy czeka w kolejce.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5778537 Napisano: 23.11.2013 14:59:17 w Wkurza mnie...
emotka wkurza mnie, że zima za zakrętem a nasze sanki jeszcze śpią! Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5777560 Napisano: 21.11.2013 21:32:54 w Czas na zmiany...
gocha28 napisał(a):

no dobra to teraz proszę mnie oświecić: 3 konkursy dodane to "wejściówka" na forum na ile ??? emotka
a jak dodam więcej niż 3 konkursy np. 10 to policzy mi to do przodu datę ważności "wejściówki" ?? emotka



3 konkursy na 50 dni.. a potem od nowa.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776748 Napisano: 20.11.2013 16:56:59 w Czas na zmiany...
cudaczek121 napisał(a):

zarania napisał(a):

wredzia napisał(a):

ja bym zablokowała jeszcze dyskusje na temat konkursów


Dodatkowo zablokowałabym zakupy na konkursy-usługi, bo to także dotyczy konkursów promocyjnych. Skoro blokujemy wątki dotyczące konkursów promocyjnych, to dlaczego nie ten?



a ja bym zablokowała wszystkie wątki na forum i byłby święty spokój emotka


emotka wogóle zamknąć forum na święta.. emotka a co! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776538 Napisano: 20.11.2013 13:42:56 w Wkurza mnie...
arabela79 napisał(a):

Wkurzam się, ze teraz tyle nowych konkursów na głównej, ze nie nadążam z ich przeglądaniem:)
Nawet promocyjnych nagle więcej niż jedna strona, do tej pory było po parę na dzien,dwa emotka
Inna sprawa, że spada ich jakość.
Wiele wg mnie powinny się znaleźć w grupie lokalne.
Wczoraj też, jak znaczna część forumowiczów, zdenerwowalam się ta nagła zmianą, dziś juz inaczej podchodzę.
I pomyslcie-kolejny plus tej zmiany: jak teraz będzie dużo różnorodnych wygranych w MDW emotka


emotka gratuluję zdrowego podejścia.. emotka z czasem większość osób to zrozumie i doceni.. w końcu to dla nas wszystkich ma wyjść na dobre.. emotka i już powoli wychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776424 Napisano: 20.11.2013 12:05:39 w Wkurza mnie...
arya napisał(a):

Na początku byłam zła, jak zobaczyłam blokadę. Zdarzało się, że nie mogłam znaleźć jakiegoś konkursu w bazie, próbowałam go dodać, a wyświetlał mi się komunikat, że taki już w bazie istnieje, albo częściej, dodawałam coś ze spóźnionym zapłonem. Wczoraj wieczorem byłam wściekła, ale dzisiaj bez większych problemów znalazłam 3 konkursy, których w bazie nie było. Nie jestem aż tak zaprawiona w boju, żeby szukanie i dodanie 3 konkursów zajmowało mi 5 minut (a czasu mam jak na lekarstwo), ale miesiąc ma 30 dni więc chwilę czasu można znaleźć.

I może rzeczywiście ta zmiana wyjdzie wszystkim na dobre... Mam nadzieję, że ludzie jednak z forum nie uciekną, a Ci którzy porozumiewają się głównie na priv będą się udzielać publicznie emotka



emotka emotka emotka emotka cóż więcej powiedzieć.. super, że emocje się uspokoiły.. i jesteś z nami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776419 Napisano: 20.11.2013 11:59:11 w Wkurza mnie...
emotka wkurzam się, że dziś mam wolny dzień, słonko świeci, dzieć w przedszkolu.. a ja się wkurzam pierdołami.. idę pichcić coś na obiad (czyt. na konkurs kulinarny) emotka w końcu trza wykorzystać te 300 parę konkursów.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776414 Napisano: 20.11.2013 11:55:33 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
becia1973 napisał(a):

a dlaczego ja nie mogę się wylogować????????????????????


emotka bo Cię nie chcemy wypuścić.. emotka może jakieś obciązenie albo co.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776395 Napisano: 20.11.2013 11:45:44 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):



Wkurza mnie @ od wedla, który zaplątał się w spamie i został zauważony po czasie emotka



emotka i nic się nie da już z tym zrobić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776334 Napisano: 20.11.2013 10:57:29 w Wkurza mnie...
ela napisał(a):

wkurza mnie ta blokada i jak to jest dodałam 6 konkursów a teraz mam w profilu ż edodany jeden jak to admini usuwają je po jakimś czasie?
emotka



jeśli dodałaś w ciągu miesiąca a NIE BYŁO ich w bazie to się napewno zaaktualizują a jeśli dodałaś a BYŁY już w bazie to się nie liczą niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776317 Napisano: 20.11.2013 10:47:54 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
mallina napisał(a):

eciepecie napisał(a):

Eee, tam. Róbta swoje. Czyje to podwórko? Od kiedy ogon rządzi kotem? Przecież pobyt tu jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Kto tworzy zasady: gość czy gospodarz? Ciekawe, czy każdy z narzekających pozwala wszystkim odwiedzającym przestawiać meble we własnym mieszkaniu i patrzy przychylnym okiem na narzekanie, że kazali mu buty wytrzeć przed wejściem...



W sumie masz rację, nie podoba się to nie wchodźcie emotka Ciekawe tylko czy za jakiś czas, gdy być może ruch na forum zmaleje (zmniejszając tym samym zyski z reklam)i gdy nie będzie miał się już kto dzielić informacjami odnośnie najpopularniejszych konkursów, nie przyjdzie taka refleksja, że to jednak nie był najlepszy pomysł...

Już wcześniej pisałam, że wg mnie odpowiedniejszym rozwiązaniem byłaby blokada bazy do osób, które konkursów nie dodają oraz blokada newralgicznych wątków da osób z małą ilością komentarzy.



a jakby zablokowano bazę dla właśnie tych osób co nie dodają toco? też by skakali z radościZ? też by się oburzali i obrażali.. Pisałeś o tym o co właśnie doszło do skutku. emotka żle nie jest, zablokowano tylko dostęp do części tematów (przy niewielkim wysiłku można to przejść) ale z bazy korzystać mogą wszyscy.. więc to żadna kara bo dodatkowo jest prawie 200 nowych konkursów. I zamiast narzekać powinni się wszyscy brać do rozwiązywania bo czsu brakniu a potem znowu będą lamenty, że nie wygrałem albo przegapiłem..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5776306 Napisano: 20.11.2013 10:41:46 w Wkurza mnie...
mallina napisał(a):

ziolko napisał(a):

mallina napisał(a):

Wkurzają mnie komentarze elizy. Wcześniej posty dodawane raz na kilka miesięcy, a teraz nagle ma tak wiele do powiedzenia i to jeszcze w tonie "jestem od was lepsza bo dodaję konkursy, a wy nie"


jeśli ktoś z różnych powodów ma przerwę w dostępie do forum, to po jakimś czasie te najdawniejsze wpisy są kasowane (dlatego zmniejsza się liczba komentarzy pod nickiem).
Albo nie czuje potrzeby odzywania się, jesli nie jest zainteresowany danym tematem, no to nic nie pisze.



Wkurza mnie, że ważniejsze jest dodawanie byle jakich konkursów, niż dyskusja o tych konkretnych i najpopularniejszych.

Z Wikipedii:
Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach.



w WC możesz śmiało wymieniać informacje i poglądy.. emotka o wszystkim i o niczym.. emotka więc idea forum jest dalej taka sama, a odrobina dyscypliny nikomu nie zaszkodzi, zawsze będą osoby poszkodowane ale to nie znaczy, żeby się obrażać jak w piaskownicy.. jest tyle osób co moga pomóc innym w dodaniu tych 3 konkursów na miesiąc, że każdy zainteresowany napewno będzie mógł swobodnie korzystać z całego forum. Wystarczy przyjść do WC poprosić, zapytać.. może warto spróbować od tej strony? tak szczerze powiem, nie było mnie wczoraj cały dzień, nie mam teraz czau na forum tak jak dawniej, ale nagły przyrost konkursów mnie powalił.. zapewne gdyby nie ta sytuacja to pewnie nigdy byśmy się nie dowiedzieli o niektórych stronach, konkursach.. przyznam, że nie przeglądnę bazy, czas i warunki mi na to nie pozwalają, swoje konkursy dodam napewno by inni skorzystali i będę się cieszyć jak ktoś z forum wygra.. powkurzam się, że takie czasy nastały i samo się za nas robić nic nie chce.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5775872 Napisano: 19.11.2013 21:35:45 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

eliza napisał(a):

Ja jestem jak najbardziej za takimi zmianami-wyszukać kilka konkursów to nie problem. Robicie aferę z niczego a zamiast się wkurzać to pomyślcie,że dodając konkursy ktoś daje wam szansę na udział w nich więc i wy dajcie szansę innym.



z tym sie zgadzam ale weźmy pod uwagę ilość osób na forum...skąd wziąć taką ilość konkursów jeszcze razy trzy?


litości.. niechby 1/10 osób zarejestrowanych na forum dodała konkursy to byłoby dobrze. Prawda taka, że tylko garstka jest aktywna, nawet ta podglądająca. Reszta tu jest TYLKO zarejestrowana i nie wchodzi wogóle. A jak już wejdzie to sieje zamęt. Nie ogarniam tego świata.. co się z ludźmi dzieje? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5775365 Napisano: 19.11.2013 15:22:02 w Pomocy!!!!
gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Mam pytanie, może ktoś wie...
chciałabym wysłać list polecony i czy jest szansa, że jak go wyślę, to dojdzie tego samego dnia?
Dodam, że to do tej samej miejscowości.


A czemu musi dojść tego samego dnia? Poczta nie da rady, gdybym była w takiej sytuacji, doręczyłabym list osobiście, przy czym oczywiście zażądałabym potwierdzenia na kopii listu, że dotarł i kiedy.


nie dojdzie,one i tak chyba wszystkie ląduja na jakiejs sortowni,i dopiero wracają


polecony priorytet nadany do godz. chyba 12 (albo 10) dochodzi na drugi dzień. Ale nie wiem czy wszędzie tak jest.. na kilku pocztach w Krakowie i w okolicach spotkałam się z tym co wyżej napisałam.. emotka a jak jest w innych miastach to nie wiem.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5772433 Napisano: 14.11.2013 11:02:57 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a mnie wkurzają oszuści na fb.. coraz bardziej wiarygodnie piszą o nagrodach, których mają dziesiątki do rozdania (w tym przypadku czytniki Kindle), ale jak się poszuka lepiej, to okazuje się, że zdjęcia ściągnięte z neta a adresu danej firmy brak emotka emotka emotka


emotka ale przynajmniej szczerze napisali, że czytniki zepsute, zalane.. emotka domyśleć się można, że po tajfunie w Filipinach to całkiem dobrze się mają.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5769755 Napisano: 09.11.2013 12:37:20 w Pomocy!!!!
dolly napisał(a):

Tylko trzeba zwrócic uwagę, żeby puzzle miały duuuuże klocki i nie było ich dużo. 24 moze byc nawet za dużo

no co Ty mówisz.. dla prawie 3 latka to 24 częsci to mało, jeśli jeszcze nie złapała bakcyla to za miesiąc czy dwa i będzie jak znalazł emotka a jeśli to dziewczynka to napewno jakaś laleczka.. Nawet szmaciana! tego akurat nigdy za wiele małym damom. w tesco i carrefour są zabawki na duzych promocjach.. 50 zł to duża kwota.. są takie do 30zł fajne zestawiki: laleczka z ubrankiem i akcesoriami. Fajnie, zeby to coś co dostanie mogła często używać i cieszyć się tym. bajki to dużo się ni enaogląda bo podejrzewam, że mama nie pozwoli jej całymi dniami siedzieć przed TV; puzzle też się znudzą zwłaszcza jak kilka razy ułoży albo nie będzie mogła sobie poradzić i się zniechęci, gumki dowłosów to raczej dodatek.. emotka 3 letnie dziecko uczy się i obserwuje świat więc z mojego punktu widzenia coś co rozbiera, ubiera, przekłada, układa do snu, daje jeść, przewija i takie tam to najwięsza radocha.. emotka ale to tylko moje zdanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5768304 Napisano: 07.11.2013 12:20:59 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Joan, jaki koniec? Dwa miechy jeszcze emotka Za rok napiszesz:
koniec 2011 = superkonek Kauflanda, koniec 2012 = superkonek Biedronki, koniec 2013 = super, ekstra wypasiony konek blablabla emotka


Powiadasz? Bom jakoś niecierpliwa się zrobiła emotka Wydawało mi się, że lata wstecz w listopadzie mój konkursowy umysł pracował na pełnych obrotach. A teraz cisza jakaś. Może przed burzą emotka


emotka Twój umysł z roku na rok jest bardziej doświadczony i nie potrzeba mu tyle czasu co dawniej.. trąbną o super extra konku a Ty w przeciągu kilku chwil powalisz wszystkich.. ja Ci to mówię, moja droga!! emotka i czekam na tą chwilę by gratulować! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5756406 Napisano: 17.10.2013 10:31:03 w Wkurza mnie...
emotka ja to chyba do weterynarza prędzej się udam.. emotka
ale jest jakaś mała radość co rozjaśniła mi dzień. Jutro jadę z przedszkolakami jako mama do opieki emotka na wycieczkę do agroturystycznego gospodarstwa w okolicy na imprezę "od ziarenka do bochenka".. emotka
może taka odskocznia poprawi mi nastrój i przestanę myśleć na chwilę o problemach życia codziennego.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0