Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#5349163 Napisano: 02.09.2012 08:40:24 w Dziś cieszę się z.....
emotka cieszę się, że dziś na maxa wykorzystujemy z synkiem dzień tylko dla siebie.. od jutra synek śmiga do przedszkola!! ach.. ten pierwszy raz.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5346145 Napisano: 30.08.2012 01:42:41 w Pomocy!!!!
lilithbb napisał(a):

No tak dostałam możliwość weryfikacji i pytania kto jest na zdjęciu? A na zdjęciu kurcze kotki, króliczki i serduszka emotka


czyli animals emotka dziwny ten FB.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5342559 Napisano: 27.08.2012 09:26:36 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kamila10001 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

kamila10001 napisał(a):

Poza tym wiadomo że każdy rozumie że malutkie dziecko płacze i nie sposób go uspokoić, ale chodzi mi o to że to powinno byc rozwiązane w inny sposób logistyczny przez księży z oddzielną mszą dla chrztów, bo ja specjalnie wybieram mszę na 16 gdy jest mało ludzi, można się skupić, pomodlić, a że cierpię na ostry ból głowy to szukam ciszy i spokoju i nie rozumiem co tutaj ma do tego posiadanie badź nie posiadanie dziecka



Nie wierze w to co czytam. Proponuje w zaciszu domowym włączyć sobie Radio Maryja. Kościół jest miejscem publicznym i każdy ma prawo do niego iść. Tym bardziej trudno się dziwić, że dziecko zapłakało podczas chrztu. Jestem przerażony Pani egozimem.


Dziękuję za radę z serca, niestety nie skorzystam bo nie słucham tego radia, niemniej jednak szanuję ludzi, którzy go słuchają. To co pan nazywa egoizmem jest dla mnie jedynie zdrowym rozsądkiem wyrażającym się w dążeniu do zapobiegania sytuacji gdzie miejsce wyciszenia i kontemplacji zamienia w jeden wielki hałas to nie sposób uczestniczyć w pełni we mszy. No chyba przychodzimy do tego miejsca bo tak trzeba albo aby zaprezentować nowe ciuchy.

Miałam sie nie odzywać, ale nie wytrzymałam
emotka
Nie wiem czy Pani zna znaczenie i pojęcie chrztu dla wiary katolickiej ? Otóż nie jest to zbiór wrzeszczących dzieciaków, dla których księdzu nie chciało się zrobic osobnej mszy, lecz jest to jeden z, jak nie i najważniejszy sakrament katolicki, z którego to cieszą się nie tylko bliscy i rodzina, ale także obcy - katolicy, w końcu w tym momencie zostaje przyjęta nowa owieczka do wspólnoty kościelnej.
Jeśli chce się mieć spokój i cisze przy modlitwie można udać się na specjalne msze np poranne.
Może i organizacja chrztów byłaby prostsza, ale są parafie gdzie jest to nie możliwe, chociażby z uwagi na ilość dzieci w kolejce do przyjęcia tego sakramentu.
Na migrenę polecam zacisze domowe - tam na pewno głowa nie będzie bolała, a kościół pozostawmy każdemu, kto ma na to ochote...

Gwoli ścisłości, mnie denerwują na mszy dzieci, które biegają samopas, ale już czepiać się płaczu niemowlaków jest delikatnie mówiąc szokujące emotka

I jestem wierzącą, ale mniej praktykująca, lecz takie teksty mnie rozwalają


a teraz może szanowna Pani poużywać sobie na mnie ( może zapobiegnie to migrenie)




Ja tam do koscioła nie chodze ale popieram słowa Jarka i Kasi emotka


emotka dobrze napisane..
emotka jeszcze można się udać na mszę do klasztoru.. i zamknąć się tam raz na zawsze.. będzie spokój i cisza.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5333434 Napisano: 19.08.2012 09:08:22 w Konkurs na forum2?
emotka czyżby to cichy wielbiciel spał na wycieraczce?? Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5333426 Napisano: 19.08.2012 09:03:52 w Konkurs na forum2?
albo jakiś Twój Men.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5333424 Napisano: 19.08.2012 09:03:17 w Konkurs na forum2?
a może to drugi synuś tam spał? skoro nowy zamek, klucza nie miał.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5333414 Napisano: 19.08.2012 08:59:27 w Konkurs na forum2?
a wogóle weszliście do swojego mieszkania?? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5322843 Napisano: 10.08.2012 07:55:39 w Sport
emotka emotka emotka emotka emotka braaawooo Anitka!! emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5305245 Napisano: 29.07.2012 08:28:39 w Żegnamy zmarłych
l0ginka napisał(a):

W ubiegłą niedzielę zmarła moja Mama emotka
(*)


emotka Kochana.. bądź silna.. emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

swibek

#5291933 Napisano: 18.07.2012 12:56:08 w Wkurza mnie...
magic18girl napisał(a):

wkurza mnie, że porysowałam sobie ekran na moim prawie nowym laptopie na którego cieżko pracowałam
:( w nocy przeglądałam internet i przyleciała ćma do jedynego źródła światła jakim był mój laptop.. usiadła na ekranie a ja chcąc ją przegonić przejechałam palcami po ekranie;( zostały 4 kreski które widać pod światło;( miałam ochote zatłuc tą ćmę albo obciąc wszystkie paznokcie emotka


o matko!! jakie musisz mieć długaśne i ostre pazurki.. emotka

wkurzam się na pogodę!! emotka średnia przyjemność latać i załatwiać coś na mieście jak leje i ciapie i chlapie i... wrrr.. i na dodatek z trzylatkiem, któremu to nie przeszkadza a wręcz bawi!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5289405 Napisano: 16.07.2012 08:04:37 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

kwestia WRÓŻKI LUNY

jak już mówiłam, napisałam maila z żądaniem usunięcia numerów z bazy danych

dostałam takiego maila od nich

Witam,
Numery podane przez Panią pochodzą z baz naszego partnera biznesowego firmy Intense Sp.z o.o.
My ze swojej strony nikomu nie udostępniamy numerów telefonów ani baz numerów telefonów.

Podane numery zostały usunięte z naszego systemu (bazy danych).

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.


odpisałam, że dziękuję za informację i usunięcie

swoją drogą ciekawe, skąd firma Intense ma moje numery telefonów emotka


pewnie ma od kolejnych partnerów biznesowych.. a Ci od następnych i tak krążą nasze dane po kątach.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5247795 Napisano: 20.06.2012 12:57:28 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

ziolko napisał(a):

aerdna napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy jest jakaś awaria na WP? Muszę pilnie odebrać pocztę, a nie mogę w ogóle otworzyć ich strony.


Mam ten sam problem emotka Na żadnej przeglądarce nie działa.


mnie działa... na chrome



Zainstalowałam sobie Google Chrome i też nie działa.
Jak już Wam zadziała, to napiszcie na tej stronie. Bo nie będę siedziała non-stop na kompie. Chociaż powinnam, bo mam superważny e-mail do odczytania. Jak na złość! emotka


a nie możesz sobie zainstalować outlooka albo innego programu pocztowego i tam wprowadzić konto z wp? emotka ostatnio strona
wp miała jakieś problemiki.. powinno już działać.. ) Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5240128 Napisano: 15.06.2012 01:53:50 w PODZIĘKOWANIA
fryteczka napisał(a):

(...)

Chciałabym podziękować w 1 kolejności swibek , zawsze będziesz w moim serduszku emotka
emotka

(...)



Fryteczka!! emotka ja też się cieszę, że Cię poznałam, jesteś kochaną osóbką o wspaniałym serduszku.. emotka jak już kiedyś mówiłam, że Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi to tak będzie.. masz kochanego maluszka.. wszystko się pięknie układa i do tego brakuje wymarzonych wygranych! Zdróweczka dużo dla Was i kolejnych latek na forum.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5227849 Napisano: 08.06.2012 07:12:41 w Wkurza mnie...
pamal73 napisał(a):

swibek napisał(a):

pamal73 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

pamal73 napisał(a):

Wkurzają mnie TT, tyle kupiłam i same pudła ;-/ 1 dzwonek tylko a poduszki o którą córka nudzi brak emotka a inni mają po kilka no cóż zazdroszcze


kup w Biedronce 4 pak
dzisiaj w 4 paku była poduszka



kupiłam 2 czteropaki i bylo 7 pudeł i 1 dzwonek


ja w jednym czteropaku miałam: pudło, dzwonek, poduszkę i breloczek.. emotka
tyle wystarczy.. emotka już nic nie wkurza.. emotka



super tez by mnie podusia zadowoliła


ciekawe jaka ona duża.. bo w kształcie pasytylki to moze być też taka w formie maskotki.. 25 cm.. może trochę większa.. emotka powkurzam się jak dojdą!! tylko kiedy?? Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5227827 Napisano: 08.06.2012 07:01:42 w Wkurza mnie...
pamal73 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

pamal73 napisał(a):

Wkurzają mnie TT, tyle kupiłam i same pudła ;-/ 1 dzwonek tylko a poduszki o którą córka nudzi brak emotka a inni mają po kilka no cóż zazdroszcze


kup w Biedronce 4 pak
dzisiaj w 4 paku była poduszka



kupiłam 2 czteropaki i bylo 7 pudeł i 1 dzwonek


ja w jednym czteropaku miałam: pudło, dzwonek, poduszkę i breloczek.. emotka
tyle wystarczy.. emotka już nic nie wkurza.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5197963 Napisano: 22.05.2012 06:58:58 w Avatar
bartula napisał(a):

czy widać mój avatar bo ja nie widzę emotka


no nie widać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5191075 Napisano: 18.05.2012 05:58:29 w Wkurza mnie...
emotka
no i jak żyć? nie jeść, nie pić, nie oddychać.. i co jeszcze??? emotka

http://media.wp.p...96933,wiadomosc.html Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5126909 Napisano: 06.04.2012 02:45:44 w Konkursowiczki w ciąży
koper napisał(a):

Mam pytanie do tych z was, które mają też starsze dzieci. Wasze dzieci umieją wydmuchać nos w chusteczkę? Jak uczyłyście tego? Moja córka ma prawie 2 lata i niby rzadko choruje. Starałam się ją uczyć dmuchania nosem jak była zdrowa, ale od poniedziałku ma katar i oczywiście nie radzi sobie z chusteczką i frida musi iść w ruch...
A z fridą jest taki kłopot, że niby ma filtr, ale on przepuszcza bakterie, więc zarażam się od niej przy każdej chorobie.
Właśnie dzisiaj wstałam z katarem i gorączką, a tu Święta za 2 dni i mam masę pracy emotka


mój Kacper jak miał dwa lata to próbował sam wysmarkać.. tylko za mocno ściskał nos chusteczką i blokowało.. ale kilka razy zapaliłam te małe świeczki - podgrzewacze i mówiłam zeby noskiem zdmuchał.. taka zabawa była a nie sparzy się bo mały płomyczek i z odległosci to trzeba naprawdę smarknąć.. no i potem dałam chusteczkę i.. poszło w ruch.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5079474 Napisano: 16.03.2012 08:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

trampek napisał(a):

wysłalam niecałe 4-5 dni sms ze smakowitej informowali od tegoc zasu:)?


Od poniedziałku poinformują po niedzieli. A z poprzedniego tygodnia już zaczęli. Ale nie wiadomo na jakim są etapie.


w środę dzwonili z wypiekaczami do chleba.. z drugiego tygodnia.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5075204 Napisano: 14.03.2012 11:20:32 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

Wkurza mnie, ze mialam dzis cudowny dzien, pozwiedzalam Krakow, odwiedzilam podziemne muzeum, wypilam boska kawe.... a na koniec zgubilam telefon, ktory kupilam tydzien temu emotka najgorsze jest to, ze dzwonie i jest sygnal wiec pewnie gdzies mi wypadl, lezy, a nie mam pojecia gdzie szukac bo tyle dzis miejsc odwiedzilam emotka emotka emotka



może istnieje możliwość sprawdzenia w sieci jego lokalizacji.. emotka jeśli jeszcze będzie aktywny.. pędź z rana do salonu i dopytaj.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0