Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#251429 Napisano: 29.08.2006 02:53:02 w GRATISY
madzinusia.. emotka toż to było zaskoczenie.. obiadu nawet nie zjadłam... emotka siedze z tymi smyczami jak zahipnotyzowana, cofam się w czasie i myślę skąd one są... :> Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#251424 Napisano: 29.08.2006 02:49:29 w GRATISY
siemeczka wszystkim tu zgromadzonym... <przytul> :*

aaaaaaaaaaaa.... emotka dzis to mnie powalili na kolana!! ..rachunki (gwarantowane) emotka ,4 katalogi (nie przeglądałam jeszcze jakie dokładnie), kopertka z 4 emotka , aż z 4 smyczkami.. tylko, że ja nie wiem skąd ona jest.. emotka w kopercie żadnego logo..., na kopercie tylko napisany adres ręcznie i pieczątka poczty, że opłata nadana i nic.. a smycze z branży zupek chmielowych <piwo> i to każda inna, a wiem że producent jednej z nich odmówił napewno.. skąd to u licha jest??? ale ważne, że smyczki są!!!! nawet nie wiem komu podziękować.. emotka ech..

a jeszcze większą radochę sprawił kurier, który w strugach deszczu przytargał się z nagrodą z konku z Nestle.. Bonsaaaaaaaaaaaaiii.. emotka To sie mamusia ucieszy.. emotka już ją poinformowałam, że drzewko zmieniło właściciela.. emotka jakże pięknie się prezentuje na tle świeżo pomalowanej na niebiesko ścianie.. no oczywiste, że zostanie u mnie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#250501 Napisano: 29.08.2006 06:08:00 w GRATISY
witaj frycia !!! :*:* ja wogóle spać nie mogłam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#250434 Napisano: 28.08.2006 10:18:05 w GRATISY
kwiatuszku .. buziaki dla Ciebie emotka i uściski mocne <przytul> .. Ty już tam wiesz za co.. nasza mała słodka tajemnica <zawstydzona> .. ych ych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#249778 Napisano: 28.08.2006 05:02:00 w GRATISY
madzinuuuuuuuuusia skarbie najdroższy!!! emotka <przytul>

jak dobrze, że jesteś.. emotka .. jakże mogłabym nie wrócić! Do ciebie zawsze.. emotka

skrobie maile.. smyyycz... i mocno wierzę w Twoje słowa, że kiedyś ją dostanę.. smyyyczzz.. a kuku.. do nooogi.. smyyyyczz.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#249764 Napisano: 28.08.2006 04:50:26 w GRATISY
hellooo... wróciłam, pędziłam na złamanie karku i co?? <sciana> no i oczywiście puuuuuuuuuustoo !!! ech.. emotka

<oklaski> wielgachne gratulki dla gangu emotka i reszty.. super zdobycze!!!

ja kcem smyyyyyyycz.. <bigcry> nic tylko smycz.. ja mam kolekcję smyczy... no smyyyyyyyyyyyyycz... <bigcry>.. smyyy.. yyy...yyczzz.. <bigcry>

:@ zdenerwowałam się! piszę maile! NIE PRZESZKADZAÆ !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#248992 Napisano: 28.08.2006 08:38:19 w GRATISY
witam wszystkich cieplutko !!!

madzinusia, fryteczka1, kwiatuszek17s, rupert :*:*:*:* stęskniłam się za Wami.. <zawstydzona>

..udanych połowów dziś życzę.. <glod>
zmykam teraz do pracki i będe wieczorkiem.. będzie chwilka luzu to wróce do Was i będe wysyłała maile.. działacie pozytywnie na otoczenie..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#243701 Napisano: 25.08.2006 07:19:05 w GRATISY
dzieńdoberek wszystkim !!! emotka .. ja tam wstałam wcześniutko.. ale nie z powodu pisania maili.. emotka latam z wałkiem po pokoju i bawię się w malarza.. taki mały picasso ze mnie emotka Przy okazji lookam do okna czy listek nie nadciąga.. emotka

wypchanych paczuszek, zatkanych skrzynek, pozytywów mailowych i słoneczka.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#243063 Napisano: 24.08.2006 07:19:00 w GRATISY
rupert .. blisko rynku.. emotka a czasami poza miastem...

madzinusia ja wcale nie będę Ci tu komplementować.. poprostu napiszę tylko.. JESTEŚ WSPANIAŁA !!! emotka tak za całokształt..

wysłałam dziś 100 maili.. równe 100.. i liczę jutro na pozytywa! o paczkach nie wspomnę emotka listek wraca z urlopu w poniedziałek... byle przeżyć te 3 dni i może on przyniesie szczęście i paczuszkę !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#242889 Napisano: 24.08.2006 05:28:50 w GRATISY
paolka napisał(a):

kojot napisał(a):

A jeszcze spytam... jak wy to robicie że przysyłają wam gratisy? Wysyłacie po prostu maile do jakiś firm z prośbą i gadżety? emotka



wszystko jest napisane na pierwszej stronie

ludzie zaczynajcie czytac od poczatku a nie od konca



..przyznam się, że zarejestrowałam się dawno, dawno teeeemu.. emotka nie przebywałam na forum często, ale jak tylko wchodziłam zabierałam się za czytanie właśnie od początku, boszeee..co to było.. po 1000 stron.. i zawsze dochodziły nowe na bieżąco.. ale po jakimś czasie byłam sama na bieżąco i zrozumiałam o co gdzie biega.. emotka no i ta praktyczna wyszukiwarka.. bez jej pomocy by sie nie obeszło emotka teraz to jestem mądra baba .. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#242871 Napisano: 24.08.2006 05:16:46 w PODZIĘKOWANIA
madzinusia emotka właśnie za to, że jesteś.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#242830 Napisano: 24.08.2006 04:54:44 w GRATISY
madzinusia potrafisz człowieka podnieść na duchu.. emotka

fryteczka ..właśnie wysłałam jednego maila, w którym napisałam, że zawsze proszę o COŚ i nie dostaję nic to może zgodnie z panującymi zasadami jak poproszę o NIC to może wyślą COŚ! Tylko żeby kolorowe było.. <zawstydzona> noo. i więcej nie potrzeba mi naprawdę NIC ! emotka ujęłam to ogólnie ale napisałam bardziej poetycko. emotka

rupert .. te krakowskie listonosze to się obijają.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#242804 Napisano: 24.08.2006 04:36:24 w GRATISY
..no NIC, NIC i jeszcze raz wieeeeeeeeelkie NIC.. <sciana> ale mówię wam jakie to NIC było piękne!!! emotka mam juz całą kolekcję NICÓW! Chyba zacznę pisać w mailach, że właśnie zbieram NIC i może przyślą COŚ !! Tak dla odmiany... :lol Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#235389 Napisano: 21.08.2006 04:59:48 w GRATISY
magnesia - dobre i to.. <oklaski>
..ja tam nie zaglądam do skrzynki mailowej tak często.. po co się dobijać.. emotka jak coś mają przysłać to niech przysyłają a jak nie to nie!

dużo gratisków na jutro życzę!!! <glod> <glod> <glod> Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#235318 Napisano: 21.08.2006 04:30:03 w GRATISY
ech.. mogłyby te ludki z działów promocji wrócić już po urlopie wakacyjnym na swoje stanowiska i zająć się pakowaniem paczek dla nas! no ileż można czekać? :@ Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#235313 Napisano: 21.08.2006 04:25:05 w GRATISY
aaaaaaaaa... <sciana> no co za dzień.. skrzynka zapchana! owszem!!! ale czym? jakieś ulotki, reklamy, promocje sklepowe.. no i oczywiście rachunki, wyciąg z konta bankowego.. emotka

gdzie jest mój listonosz? ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... tęsknię <bigcry> Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#232110 Napisano: 20.08.2006 02:10:52 w Mam problem...
a moze by tak ściągnąc cały pakiet kodeków? jak mnie jakiegoś brakowało to ściągnełam cały pakiet a komp sam sobie zaserwował co mu brakowało.. nie pamiętam stronki ale to było coś K-Lite Code Pack.. przynajmniej takie coś mam w kompie.. i póki co wszystko mi działa.. Fakt, że różne filmy w róznych programach ale działa.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#231854 Napisano: 20.08.2006 12:09:34 w GRATISY
madzinusia.. niech sobie tam listek romansuje ile chce.. byle listy nosił i już! a swoją drogą to ciekawe z kim tyle romansuje!!! już dwa tygodnie.. <sciana> ja mu już nie wystarczam.. buuuu.. <bigcry> ale kiedyś to sie zmieni..
Masz rację, damy radę!! ..bo jak to było? W KUPIE SIŁA !!! emotka

rupert - no comments.. <zawstydzona> Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#231842 Napisano: 20.08.2006 12:01:00 w Mam problem...
hmmm.. ja nie odczułam tego problemu.. jeszcze.. tfuutfuu na psa urok!!! może jakies zakłócenia?? działa elegancko, powiedziałabym nawet, że szybciej niż ja jestem w stanie przeglądać forum, klikać i czytać.. emotka a komunikat o chwilowym braku serwera pokazał się tylko raz..
przyznać się, kto tam w nim dłubał, hee???? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#231828 Napisano: 20.08.2006 11:49:36 w GRATISY
madzinusia koffana!! emotka dzięki za dobre słowa! poczułam się lepiej.. razem to jakoś raźniej przetrzymać ten czas rozłąki z naszymi kochanymi listkami a co za tym idzie - z kopertkami, paczuszkami i innymi niespodziankami !!! emotka achh.. listy, liściki, listeczki, liściorki tęsknię za wami.. o paczkach już nie wspomnę.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0