Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#4996196 Napisano: 05.02.2012 05:47:45 w Wkurza mnie...
emotka idziemy gadać o mrozie i pu-pie maryni do WuCeta! bo nam go jeszcze zamrozi!! emotka chodźta ludki w inne miejsce!!

zaraz tu przyleci ziolkowa z miotłą i nas rozgoni!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996183 Napisano: 05.02.2012 05:43:05 w Wkurza mnie...
emotka wczoraj w nocy miałam -22.. chcesz trochę?? emotka

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996161 Napisano: 05.02.2012 05:35:47 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

swibek napisał(a):

wkurzyłam się, że znowu śnieg zaczyna prószyć.. emotka a tak było pięknie!!!



śnieg czy mróz - oto jest pytanie emotka


nie było śniegu i było -9 emotka a teraz sypie taka kasza, przymarza do ziemi i się robi rozbij-du-pa i juz jest -16 emotka no za długo było pięknie!! idę dorzucić do pieca.. emotka foch.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996129 Napisano: 05.02.2012 05:23:05 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

wiedzialam wiedzialam wiedzialam emotka , no nic zawsze było warto spróbować emotka


emotka mogłabym Ci schabika ze śliwką podrzucić.. w ramach wymiany partnerskiej emotka co tam masaże!! lepiej żołądek faszerować pasztetóffką niż łamać kości masażem nic nie działającym.. emotka ale wkurza mnie, że jestem dla Ciebie intruzikiem i nie dobiję się na gg.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996117 Napisano: 05.02.2012 05:19:14 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się, że znowu śnieg zaczyna prószyć.. emotka a tak było pięknie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996114 Napisano: 05.02.2012 05:18:13 w Wkurza mnie...
marielu.. no wiesz co!! tak za darmo masaż gazetom?? i tak bez kolejki?? nie wiem czy NFZ zrefunduje.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996094 Napisano: 05.02.2012 05:12:48 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):



królowo, a ja mimo górek i dołków, zawsze ciepło o Tobie myślę emotka



emotka to ja już wiem dlaczego mam takie uderzenia gorąca.. emotka myślałam, że to wczesne przekwitanie emotka mordo Ty moja wsciekle wkurzajaca, nooo.. emotka sprowadziłeś mnie na ziemię! emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996032 Napisano: 05.02.2012 04:53:15 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

swibek, Ty też mnie nie trawisz emotka emotka emotka


emotka nie mów mi o trawieniu.. emotka od wczoraj mam zgage!! emotka ale nic z tych rzeczy... nooo..

wsciekly... czasem jak kobieta ma okres (czyt: trudne chwile w życiu) to wszystko ją wkurza.. i życie, i dom, i rodzina, i Ty, i Twoje komentarze.. emotka a faceci też okres miewają.. a objawia się to dużo gorzej.. emotka rzadko na forum zaglądam teraz więc powiedzmy, że rzadko Cię widzę.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4995976 Napisano: 05.02.2012 04:13:47 w Wkurza mnie...
kaczord napisał(a):

gracet napisał(a):

kaczord napisał(a):

swibek napisał(a):

errorr napisał(a):

Basta ! Kurna ! Dosyć ! Starczy ! Tragedia ! Rutkowski ! Rodzice ! Matka ! Ojciec ! Babka ! Zwłoki ! Madzia ! --------------
Mnie też to WKURZA i tysiące Polaków też jest wku....onych ,po co tutaj mieszać ?

Jest taki zapomniany wątek WC który kiedyś służył do dyskusji każdej... -od złamanego paznokcia do picia śmietany przez rurę od odkurzacza.

Jak przekręty są w konkursach i zbrodnie doskonałe w świetle ,,regulaminów''organizatorów ,to pisać i wkurzać się Tutaj jak najbardziej.Na pogodę też,i na współmałżonka i zły humor w sprawach ,,przyziemnych''itp .

PS.Założyć jakiś wątek wkurzania na ...rząd..podatki..policje..rybaków.. czy to ma sens na e-konkach emotka error


Ty żyjesz tylko w świecie e-konków?? emotka jeśli tak to.. miłego dnia!! emotka

no wkurza mnie podejście ludzi do życia.. co to się porobiło!! emotka



A ja zgadzam się z errorr .... i też mnie to wkurza emotka



i ja jestem po stronie error
ale już kiedyś, dawno temu mnie za to samo zjedzono tu na forum więc się nie odzywam

a wkurza mnie posucha, nic grubszego nie wpada



Ech ta poprawność polityczna...


ja nie piszę czy się z nim zgadzam czy nie.. tylko poprostu trochę więcej tolerancji.. nie każdy żyje tylko konkursami i czasem ktoś chce z siebie wyrzucić ten żal czy złość po tragedii.. normalny ludzki odruch.. a że żyje się tu na e-konkach jak w rodzinie przyjaciół i dobrych znajomych to też logiczne, że właśnie tu dyskutujemy.. w końcu kilka dni i wszystko minie.. i znowu będzie pięknie i bez komentarzy do czasu następnej tragedii.. mnie bardziej wkurza medialny cyrk wokół tej sprawy niż komentarze tu na forum.. było minęło.. a bardziej mnie wkurza inny osobnik, który był, jest i chyba szybko nie minie.. mu to upierdliwe komentowanie wszystkiego i wszystkim.. emotka zainteresowani domyślą się o co tupta.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4995227 Napisano: 05.02.2012 10:11:43 w Wkurza mnie...
errorr napisał(a):

Basta ! Kurna ! Dosyć ! Starczy ! Tragedia ! Rutkowski ! Rodzice ! Matka ! Ojciec ! Babka ! Zwłoki ! Madzia ! --------------
Mnie też to WKURZA i tysiące Polaków też jest wku....onych ,po co tutaj mieszać ?

Jest taki zapomniany wątek WC który kiedyś służył do dyskusji każdej... -od złamanego paznokcia do picia śmietany przez rurę od odkurzacza.

Jak przekręty są w konkursach i zbrodnie doskonałe w świetle ,,regulaminów''organizatorów ,to pisać i wkurzać się Tutaj jak najbardziej.Na pogodę też,i na współmałżonka i zły humor w sprawach ,,przyziemnych''itp .

PS.Założyć jakiś wątek wkurzania na ...rząd..podatki..policje..rybaków.. czy to ma sens na e-konkach emotka error


Ty żyjesz tylko w świecie e-konków?? emotka jeśli tak to.. miłego dnia!! emotka

no wkurza mnie podejście ludzi do życia.. co to się porobiło!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4922511 Napisano: 28.12.2011 09:54:04 w Czas na zmiany...
taaa.. najwięcej marudzą Ci co się nie udzielają.. emotka cokolwiek by się nie zmieniło będzie super.. pod warunkiem, że się atmosfera nie zmieni.. jak to mówią: NIE SZATA ZDOBI FORUM.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4922201 Napisano: 28.12.2011 12:49:04 w dzis mam urodzinki
kalisto1986 napisał(a):

nie no swibek, w tym wieku to już tylko na prawnuki czekać emotka


góffniasz się odezwał no.. emotka emotka
cho no do babci to przytule.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4922165 Napisano: 27.12.2011 11:50:07 w dzis mam urodzinki
emotka naprawdę się zdołowałam.. to tak jakby wczoraj jeszcze mieć 18-stkę a dziś już 50-tkę na karku! emotka ale właściwie to dobry czas na konkową emerytkę.. emotka jakieś świadczenia się załatwi.. raz w miesiącu jakiś bonik.. słodycz, kosmetyk i co mi więcej trza.. emotka noo trabant by się jeszcze przydał.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4922077 Napisano: 27.12.2011 10:48:25 w dzis mam urodzinki
emotka Boże.. jaka ja już stara.. emotka i, że też wytrzymaliście ze mną te 6 lat.. nie wspomnę o tym, że ja z Wami też.. emotka

emotka dziękuję tym starym i młodym.. i tym jeszcze oseskom na forum za piękne, wspólnie spędzone chwile ale też za wspaniałe afery dzięki, którym podnosi się ciśnienie i człowiek wtedy wie, że żyje!! emotka

no to chluuup.. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4918484 Napisano: 25.12.2011 08:59:04 w Konkursowiczki w ciąży
emotka a o starej ciotce to się już zapomniało?? może byś tak pierdnęła na gg czasem albo fotke wrzuciła na maila.. emotka stęsknionam za widokiem maluszka!! emotka pochwal no się, Kacpi chciał poznać przyszywanego braciszka! emotka


emotka wszystkiego najlepszego dla mamusiów i tatusiów (tacy też tu zaglądają).. dla Tych co już wychowują pociechy życzę przede wszystkim cierpliwości a Tym co jeszcze czekają to wytrwałośći i opanowania.. nic ponad normę i siły.. trzymajcie się zdrowo i w miłości!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4917708 Napisano: 23.12.2011 08:53:31 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

a co powiesz, swibek, na to...



wsciekly emotka ja Cię naprawdę podziwiam!! jesteś wspaniałym facetem o przedobrym serduchu!! i wiem jak musi Ci być źle i przykro gdy ktoś sobie zrobi jajo.. jak to wytłumaczyć innym, oczami świecić.. wszystko spada na Ciebie.. ale dajesz z siebie wszystko i dalej jesteś ŚWIETNYM WŚCIEKŁYM MIKOŁAJEM! ja Ci podziękuję w imieniu większości z nas za to co robisz dla innych.. emotka a mniejszość niech dalej myśli o sobie.. powodzenia! emotka i okazji zbliżających się Świąt życzę Ci przede wszystkim zdrowia (bo jak go nie ma to.. nie ma nic) i cierpliwości do ludzi oraz dobroci i miłości ze zdwojoną siłą, tak jak Ty dajesz to innym.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4916458 Napisano: 22.12.2011 11:44:11 w Wkurza mnie...
estrella napisał(a):

wkurza mnie że chce komuś wygrać nagrodę, poświęcam bezinteresownie swój własny czas i jak juz wygram to się okazuje że dostałam dane które okazują się nieprzydatne bo nie da się zalogować albo nie pełne emotka skoro już się pisze pw żeby wygrać to kurcze moze warto poczekac 10 min na odp nie znikac z forum? sory musiałam się uzewnętrznić... jestem zmęczona i chce mi się spać a mam otworzoną stronę z wygraną i czekam na pw którego pewnie nie dostane emotka never again... i żeby to raz się zdarzyło a to już 4 raz tak...?


emotka zawsze możesz wpisać moje dane emotka nie obrażę się! emotka a tak poważnie to też bym się wkurzała, a będąc na miejscu osoby, której świadczysz taką pomoc to siedziałabym z podkulonym ogonem i wdzięczna za wygranie.. emotka ech, co za ludzie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4911447 Napisano: 20.12.2011 09:30:31 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

mam zdjęcie w gazecie emotka
wyszłam tam jak połaczenie kojota z chomikiem... dobrze, że cel szczytny (przynieśliśmy paczki dla dzieci, których mikołaj nie odwiedzi..), bo chyba bym się załamała..


możesz być tylko dumna!! emotka nie masz się czym wkurzać!!

wkurza mnie, że czas się nieubłaganie kurczy.. a mnie przybywa roboty przed świętami.. emotka czy ja się kiedyś odrobię?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4908417 Napisano: 18.12.2011 11:33:33 w Żegnamy zmarłych
Vaclav Havel (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

swibek

#4879105 Napisano: 05.12.2011 11:12:18 w Wkurza mnie...
madzdz napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

gimikiss napisał(a):

WKURZA mnie, że nie będzie ponoć śniegu na święta.. normalnie siedzie i rycze emotka emotka emotka


Ja z tego powodu odtańczyłam murzynski taniec radosci:):):)



emotka emotka emotka emotka

A ja jestem między- między emotka Brak śniegu w okresie przedświątecznym to dla mnie błogosławieństwo z racji poruszania się komunikacją miejską emotka . Ale od świąt do sylwestra mogłoby trochę popadać emotka .


śniegu może nie być.. ale KEVIN będzie na 100%.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0