Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#3315867 Napisano: 22.04.2010 03:32:08 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nagrody z Satynowej Randki w ogóle nie zostały jeszcze wysłane a na FB 28.03.2010 pisali:

Satynowa Randka Randkowiczki, czekamy na informacje, czy nadesłane nagrody Wam się podobają?!


pani mi powiedziała że jeszcze nic nie wie itd. ze dopiero jutro pojutrze, ale dokladnie nie wie, no pipppppppp

dziewczyny dzwońcie jutro i molestujcie ich, lecą se w kulki ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3313129 Napisano: 21.04.2010 07:23:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
oprócz patelni z Łowicza emotka - kurier, dotarła w końcu jeszcze książka z konkursu Zdrowy STart w Przyszłość jest świetna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3308450 Napisano: 20.04.2010 11:39:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tynka9863 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kachna1111 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Nareszcie
Opek przywiózł bon do fryzjera emotka


tez mam

jako 2x 100zł bon do sodexo

myślicie że to można zrealizować np w realu?



mam i ja
i jestem wkurzona - nie ma fryzjera z regulaminu emotka
http://spp.sodexh...ff/framework/aff.asp
tutaj możecie sprawdzić gdzie można je zrealizować emotka


u mnie tez nie ma a w temacie kubek



bon w sodesko - do zreazlizowania w wiekszych hipermarketach - auchan, real, tesco, euroagd i inne


info o niespodziance z Kamis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3305485 Napisano: 19.04.2010 12:27:39 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

olus15 napisał(a):

Dla mnie to absurd, że na urlopie wychowawczym nie dostaję nawet złamanego grosza
Nie wyobrażam sobie gdyby przedszkole odmówiło mi przyjęcia dzieci od września skoro praca już na mnie czeka
Rozumiem wasze rozczarowanie


Przecież na urlopie wychowawczym należy ci się zasiłek 400 złotych plus rodzinne na dziecko w wysokości 68n złotych



tylko dla tych co mają niski zarobiek

policz sobie, jeśli mąż dostaje 1600 zł na rękę i podzielisz to na 3 (mąż,żona, dziecko) to już neidostaniesz ani płatnego wychowawczego ani rodzinnego. Kpina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3305109 Napisano: 19.04.2010 11:05:49 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

plocia zapisz dziecko do żłobka .. wystarczy podobno miesiac, dwa ze bedzie firurowac w zlodbku.. oplaty sa tansze niz w przedszkolu ...




z miłą chęcią bym zapisała, ale niestety u mnie nie ma żłobków, a wozić 30 km do złobka mi się nie opłaca bo za opłaty i za każdą godzinę rozpoczętą (mąż by ją zawoził i odwoził) płaciłabym ok 1000 zł
i to mnie złości bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3304722 Napisano: 19.04.2010 09:29:10 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):



monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka

i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka
Szybko sie skończył patriotyzm nie w tym państwie emotka


A co ma patriotyzm do prawdziwego ,realnego i powiem jeszcze brutalnego życia?Nic...
Mnie też nie podoba się wiele rzeczy,służba zdrowia,oświata,ale to nie wina państwa tylko ludzi


myślę że nie ludzi, bo panie chciałyby przyjąć więcej dzieci do przedszkola ale nie mogą bo byle mają miejsc, miejsca tworzy rząd, Państwo, jakby im naprawdę zależało na zwiększeniu populacji to coś by z tym robili


edith napisał(a):

Nie liczcie ,że z miejscami w przedszkolach będzie lepiej,jestem nauczycielka w przedszkolu i u mnie na 210 miejsc jest zapisanych 300,pierwszeństwo mają 5 i 6 latki bo od 1 wrzesnia wchodzi obowiązkowe nauczanie dla 5 latków emotka



skoro biorą w pierwszej kolejności 5-6 latki, to co ja mam z 3-letnim dzieciem zrobić? nie mam komu zostawić, a liczyć 5 lat bez normalnej pensji (wychodzi że tyle musiałabym siedzieć z dzieckiem w domu by w końcu posłać je do przedszkola).

A powiedz mi jak wcześnie trzeba składać wnioski o przyjęcie do przedszkola? no na pewno nie miesiąc przed. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3304380 Napisano: 19.04.2010 08:14:43 w Wkurza mnie...
joka napisał(a):

wkurza mnie że moja siostra cioteczna miała być chrzesną w rodzinie ale ksiądz jej nieda zaświadczenia bo ma ślub cywilny emotka



to wszystko zależy od księdza, jeśli powie że wychowa go w wierze i ble ble ble to powinien dać

monia24 napisał(a):

agulecece napisał(a):

monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka



i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3303453 Napisano: 18.04.2010 11:07:52 w PODZIĘKOWANIA
Serdecznie dziękuję osóbce o nicku - sisia - jesteś wielka emotka niewiele jest takich osób na tym forum emotka
dziękuję też marzencia2007, renatakamola, keiti78ZG za to że są emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3302137 Napisano: 17.04.2010 08:02:38 w Wkurza mnie...
ivisia napisał(a):

olusiia975 napisał(a):

errorr napisał(a):

Wkurza mnie moja brodawka na ręce.A jutro będą wypalać ? ciekłym azotem emotka To nic nie napisze nigdy już, bo mi ręka odpadnie jak w Terminatorze emotka


ja też miałam i byłam na zabiegu i wypalali emotka i miałam blizny ale zeszło emotka


a ja miałam kilka razy wypalane, porobiły mi się potem rany i i tak nic mi to nie dało, bo brodawki znów się pojawiły. ...ale w końcu zniknęły dzięki sposobowi babci-w który początkowo nie chciałam wierzyć emotka



ciesz się że na palcu, mi mrozili calą prawą piętę, chodzić nie mogłam, ciągle na tabletkach przeciwbólowych bo ból był nie do wytrzymania i pulsowało.... Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3301642 Napisano: 16.04.2010 07:10:21 w Wkurza mnie...
tomik77 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

a mnie wkurza ze bardzo mocno zaangazowalam sie w konkurs na ddtvn a nabijacze i tak robia swoje emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka siedze calymi dniami i zbieram glosiki na moja usmiechnieta coreczke ..rano wstaje a tu 10 osob nabilo sobie po 450 glosow w jedna noc...i sa przedemna..



Mnie też to wkurza a najwidoczniej organizatorzy maja to gdzies i nic z tym nie zrobia




zrób printy i wyślij emotka heheh
z kilku dni tak wysłałam do Satyny i potem polecieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3301636 Napisano: 16.04.2010 07:08:56 w Wkurza mnie...
tomik77 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

a mnie wkurza ze bardzo mocno zaangazowalam sie w konkurs na ddtvn a nabijacze i tak robia swoje emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka siedze calymi dniami i zbieram glosiki na moja usmiechnieta coreczke ..rano wstaje a tu 10 osob nabilo sobie po 450 glosow w jedna noc...i sa przedemna..



Mnie też to wkurza a najwidoczniej organizatorzy maja to gdzies i nic z tym nie zrobia




zrób printy i wyślij emotka heheh
z kilku dni tak wysłałam do Satyny i potem polecieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3295915 Napisano: 14.04.2010 05:08:19 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie osoby, a tu konkretnie mam na myśli jedną osobę, która przywłaszcza sobie zdjęcia do konkursu emotka
Mam nadzieję, że organizator będzie uczciwy i Ci dokopie do tyłka emotka
a ja Ci jeszcze szpilkę wepchnę,

czy ludzie naprawdę nie potrafią swoje zdjęcia dawać do konkursów, musicie kraść! emotka

to się kiedyś na Was zemści, a ja teraz będę baczniej oglądać galerie i będę donosić emotka że to plagiat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3295059 Napisano: 14.04.2010 11:16:27 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nie przyszły jeszcze nagrody z poprzednich żelków emotka
no chyba że już ktoś dostał a do mnie listonosz nie raczy przyjść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3294999 Napisano: 14.04.2010 11:04:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
dorota19791 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

lula81 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

lula81 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

ja mam pytanie MAGA120 byłaś w czołówce na śmiejżelkach a już ciebie nie widzę w ogóle w rankingu, i w ogóle awansowałem o 10 miejsc, robili jakąś czystkę oszustów czy jak?


TAK z resztą nie pierwszą już w tej edycji emotka

a rzeczywiście oszukiwałaś?


ja nie brałam tym razem udziału emotka


pisałem i wywalali tylko oszustów emotka


prosze Cie... usuneli duzo osob i pewnie jeszcze poleca poniewaz nowy system wywala osoby ktore maja 3 glosy z 1 Ip
tak czy siak powywalali duzo osob z forum bo kazdy tak samo zbieral glosy wiec prosze nie mow ze wywalili oszustow..
bo czuje sie okropnie !
nie oszukiwalam a moja praca zostala usunieta,...



pewnie każdy 2-3 konta na żelkach - na siebie, na mamę, babcię, czy też męża i córkę - a skoro w regulaminie nie było żadnego zapisu że - z 1 IP można oddać TYLKO 1 głos, to uważam że to nie jest oszustwo, tylko wina organizatorów że nie ujęli tego w regulaminie.

A jak pozostali zbierają głosy na żelka - jaką mają pewność że ja im nie klikam raz z konta męża a raz z mojego ?? i co ...... za dni kilka wylatujesz i nawet nie wiesz kto się do tego przyczynił.
Uważam że totalna porażka organizatorów, uszczuplili weryfikację do podania komórki - OK - zapis w regulaminie był, ale teraz jeszcze jakaś weryfikacja która nie była ujęta w regulaminie, zero zapisu o 1 głos 1 IP ?
mam wrażenie że powtarza się sytuacja z konkursu VICHY na wizaz ....... totalna paranoja i bóg jeden wie co jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3284930 Napisano: 09.04.2010 07:35:55 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

edka13 napisał(a):

edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



a oto jakie gg od maga120 dostala potem na pw podobne ale usunełam wkoncu nie wytrzymalam i napsalam jej podobne obelgi nie bedzie mnie jakas hamowata baba obrażac


tam
2010-04-05 00:04:02
wredna to ty jesteś suko i liżesz cenzura tam gdzie mozesz coś zyskac.A wredna to ty jestes i ścierka to ty.Dwulicowa ścierka w dodatku.A zastanow sie nad soba bo sama wyzywasz ludzi tylko nie masz odwagi prosto w oczy,A jak zobaczylam twoja morde wiedzialam ze z tego beda same problemy bo ty poprostu jestes sama zawistna i chamska a propo wez slownik i pisz ze slownikiem bo robisz bledy gorsze niz niejeden pierwszoklasista ale coz od prostaczki sie mozna spodziewac.
2010-04-05 00:04:15
a blokowac to umiesz bo prawda w oczy kole
2010-04-05 00:04:29
tylko na tyle cie stac suko????
2010-04-05 00:04:52
spojrz w lustro na swoja wredna parszywa morde
2010-04-05 00:07:06
i sie zdecyduj bo poki bylo ok pisalas ze jestem ok spoko a teraz ????lizesz cenzura jak jest ok a jak nie to wyzywasz to sie nazywa wredna suka




ło ja to poleciała.... ja chyba równiez napisze do pionasa i karniaczka kolejnego dostanie. emotka . Ja z nia w konwersacje nie wchodze , bo szkoda mojego czasu i nerwów.




Taką odp. dostałam dziś od organizatorów żelkowców:

Witam serdecznie,

Jak słusznie Pani zauważyła chodzi o głosy, a uściślając - o sposób ich pozyskiwania. Wszelkie próby „handlu głosami”, kłócą się z ideą konkursu mającego odbywać się w atmosferze fair play, którego finał ma wyłonić najciekawszą pracę, a nie najsprawniejszego lobbystę. Sukcesywnie każdy użytkownik naruszający idee konkursu – zostanie z niego wykluczony.

także niech maga sobie to przeczyta i niech do nikogo nie ma pretensji, bo jak widać niektórzy to wariują na punkcie nagród zamiast dobrze się bawić emotka
pozdrawiam nerwusów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3283438 Napisano: 09.04.2010 11:33:25 w Połączenia nieodebrane
agulecece napisał(a):

o 11.30 zastrzerzony i jak odebralam to mnie rozlaczylo



wczoraj za 3x - zastrzeżony okazał się babką która oferowała usługi finansowe emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3281470 Napisano: 08.04.2010 07:13:10 w Rossmann
edziagrabarka napisał(a):

krzyszu napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

kiedy beda prezenty rosnet


Prezentów nie będzie juz nigdy. Wszystko przez takie osoby jak ja, które wiecznie miały mało. Przepraszam Was wszystkich emotka



emotka emotka emotka Genialne emotka

No tak w Katowicach trochę tego jest emotka hehe

Wstydź się, wstydź emotka emotka emotka



a skąd wiecie że nie będzie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3269091 Napisano: 05.04.2010 09:31:19 w Wkurza mnie...
a ja wkurzam sie na to ze od rana nie ma wody i nie mogę męża polać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3252343 Napisano: 30.03.2010 05:54:00 w Winiary
termitek99 napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

asiam napisał(a):

Przyszła gazetka z Winiar z żurkiem z grzybami.Oraz nowy katalog na nagrody za kody.Oni chyba sobie jaja robią.Nie ma nic powyżej tysiąca pkt tylko jakiś fartuszek,drobne akcesoria kuchenne,miski,kubek,torba dla dzieci.
A w poprzednim pisało przy garnku,że będzie można skompletować zestaw ( zrozumiałam,że zestaw garnków tylko zastanawiałam się jak to będzie możliwe skoro limit roczny wynosi 2 tys.pkt)



limit na garnki w tym roku został już wyczerpany (wydali wszystkie w styczniu właśnie ze względu na ten limit . . . ) - info z forum Winiar



Z grzybami przyszedł Wam ten żurek? emotka To się do Sanepidu nadaje emotka




wiesz ten zestaw garnków będziesz zbierać przez 5 lat, a do tego te pierwsze zdaza ci się rozwalić i będziesz zbierac i zbierać aż do usr... śmierci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3251383 Napisano: 30.03.2010 01:35:33 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że jeszcze nie przyszły nagrody ze Zdrowego Startu w Przyszłość który był w grudniu !!! emotka w ciulki se lecą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0